POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów





IV liga - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk 18 43 14 1 3 49 - 21
2. Grom Nowy Staw 18 42 13 3 2 57 - 18
3. Lechia II Gdańsk 18 36 11 3 4 44 - 22
4. GKS Przodkowo 18 35 11 2 5 40 - 19
5. Stolem Gniewino 18 34 10 4 4 54 - 28 1 3 1 0 0 3 - 1
6. Wikęd Luzino 18 34 10 4 4 29 - 24 1 0 0 0 1 1 - 3
7. Arka II Gdynia 18 29 8 5 5 55 - 29
8. Wda Lipusz 18 27 8 3 7 33 - 35
9. Powiśle Dzierzgoń 18 25 7 4 7 32 - 30
10. GKS Kowale 18 24 7 3 8 28 - 25 1 1 0 1 0 2 - 2
11. Jantar Ustka 18 24 7 3 8 31 - 53 1 1 0 1 0 2 - 2
12. Gedania Gdańsk 18 22 6 4 8 26 - 32
13. Kaszubia Kościerzyna 18 21 7 0 11 24 - 42
14. Pogoń Lębork 18 16 4 4 10 18 - 32
15. Bytovia II Bytów 18 14 3 5 10 16 - 45 2 6 2 0 0 4 - 1
16. GKS Kolbudy 18 14 3 5 10 26 - 43 2 3 1 0 1 4 - 4
17. Jaguar Gdańsk 18 14 3 5 10 17 - 34 2 0 0 0 2 1 - 4
18. Orkan Rumia MKS 18 13 3 4 11 21 - 45
19. Anioły Garczegorze 18 12 2 6 10 11 - 34
Ostatni komentarz dodał marcin_s 26.11.2018, 08:18:34



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 18 - 17/18. listopada 2018



Pogoń Lębork 3 - 1 GKS Przodkowo 17 listopada 2018 - 13:00
Kochanek Adrian
Miszkiewicz Gracjan
Węgliński Mariusz (k)
Niedźwiecki Mateusz
GKS Kolbudy 3 - 1 Jaguar Gdańsk 17 listopada 2018 - 14:00
Stanisławski Olgierd
Frankowski Mateusz
Frankowski Sebastian
Pietruszewski Maciej
Lechia II Gdańsk 4 - 1 Gryf Słupsk 17 listopada 2018 - 11:00
Żukowski Mateusz
Żukowski Mateusz
Borysiuk Ariel
Kopania Jan
Słowiński Fabian
Bytovia II Bytów 1 - 1 Gedania Gdańsk 18 listopada 2018 - 11:00
Hendryk Aleks
Styś Karol
Stolem Gniewino 2 - 4 Grom Nowy Staw 17 listopada 2018 - 12:00
Dampc Mateusz
Patok Krystian
Grabowski Tomasz
Grabowski Tomasz
Wesołowski Robert
Grabowski Tomasz
Wikęd Luzino 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 17 listopada 2018 - 13:00
Maszota Marcin
Fierka Michał
Pietrzyk Mateusz
GKS Kowale 3 - 0 Orkan Rumia MKS 17 listopada 2018 - 14:00
Przybyszewski Jan
Domjan Karol
Cieślikowski Maciej
Kaszubia Kościerzyna 0 - 7 Arka II Gdynia 17 listopada 2018 - 12:00
Sulewski Robert
Sulewski Robert
Siemaszko Rafał
Da silva de oliveira Marcus
Żebrakowski Michał
Żebrakowski Michał
Siemko Dawid (s)
Jantar Ustka 3 - 1 Anioły Garczegorze 17 listopada 2018 - 13:00
Miecznikowski Maciej
Nałęcz Bartłomiej
Czubak Karol
Stanischewski Marcel
Pauza: Wda Lipusz,

Komentarze:



 virgo.   17.11.2018, 12:43:55
Lechia kopie Gryfa 3:1
 Gryfita40   17.11.2018, 12:57:12
Już 4-1
 virgo.   17.11.2018, 13:04:54
Po 1 połowie
Kościerzyna- Arka 0:2
Stolem-Grom 1:1
 virgo.   17.11.2018, 13:15:05
Arka już 3:0 wygrywa
Luzino 1:0

W Lęborku 0:0 szybki mecz
 golik_grom6   17.11.2018, 13:21:56
Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 1;3
60 min.
według polskieligi.net
 hekla   17.11.2018, 13:40:31
ilu zawodników extraklasowych w Kościerzynie wystawiła Arka?
Kaszubia i Arka to zaprzyjażnione kluby?????
 virgo.   17.11.2018, 13:42:00
Arka już z Kaszubią 7:0

Jantar-Anioly 1:0
 pogonleborkfans   17.11.2018, 13:52:02
0-0 do przerwy
R E K L A M A
20_PLN_NDB_728x90
 MKSGROM   17.11.2018, 14:04:57
Stolem 2:4 Grom
Zrodlo: polskieligi |) :love:
 lkspogonlebork   17.11.2018, 14:13:39
Pogoń-Przodkowo 1:0
Mecz trwa
 pogonleborkfans   17.11.2018, 14:13:48
1-0
50' Adrian Kochanek
 lkspogonlebork   17.11.2018, 14:23:00
W Lęborku 2:0 dla Pogoni
 pogonleborkfans   17.11.2018, 14:23:06
2-0
60' Gracjan Miszkiewicz
 hallaa   17.11.2018, 14:35:47
Jak wynik w luzinie?
 lkspogonlebork   17.11.2018, 14:36:26
Pogon-Przodkowo 3:1
 lkspogonlebork   17.11.2018, 14:55:04
Mamy to.
3:1
Brawo Pogon
 pogonleborkfans   17.11.2018, 15:09:08
Więcej zimnej krwi w końcówce jak Przodkowo się otworzyło i mogliśmy że 2 jeszcze strzelić. Ale i tak piękny weekend :)
 Kaszubia_1946   17.11.2018, 15:56:46
Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 0:7 (Żebrakowski 2, Sulewski 2, gol samobójczy, Siemaszko, Marcus)

Kaszubia Kościerzyna:
Łukasz Pupka-Lipiński - Dawid Siemko, Sebastian Dziadkowiec, Błażej Wenta, Karol Januszewski, Radosław Krysiński, Rafał Bujnowski, Tymon Bach, Aron Formela, Przemysław Żukowski, Sebastian Wąs

Arka Gdynia:
Kacper Krzepisz - Tadeusz Socha, Christan Maghoma, Fabian Lengiewicz, Adrian Klimczak - Robert Sulewski, Dawid Sołdecki, Goran Cvijanović, Marcus da Silva, Karol Danielak - Michał Żebrakowski
R E K L A M A
 lkspogonlebork   17.11.2018, 16:20:12
Kowale wygrały 3:0
Kolbudy 3:1 wygraly
 MiglanC10   18.11.2018, 05:29:02
GROM NS :love:
 lkspogonlebork   18.11.2018, 13:17:40
Bytovia-Gedania 1:1
Koniec
 hekla   19.11.2018, 08:37:29
Kaszubia_1946 -dziękuję za info o składach Kaszubii i Arki.Pozdrawiam.
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE