WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKARSKIE W POLSCE ZAWIESZONE DO 26 KWIETNIA 2020

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 26 64 21 1 4 90 - 31
2. Tęcza Brusy 26 63 20 3 3 83 - 34 2 4 1 1 0 5 - 3
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 63 20 3 3 107 - 27 2 1 0 1 1 3 - 5
4. Victoria Kaliska 26 53 17 2 7 76 - 34
5. KS Skorzewo 26 46 14 4 8 74 - 48
6. Kolejarz Chojnice 26 43 14 1 11 47 - 47
7. Sławek Borzechowo 26 40 12 4 10 42 - 45
8. KS Grabowo 26 36 11 3 12 53 - 80
9. Wda Czarna Woda 26 33 9 6 11 27 - 46
10. Czarni Piece 26 23 7 2 17 48 - 65
11. Orzeł Gołubie 26 17 4 5 17 30 - 79 2 4 1 1 0 6 - 4
12. Czarni Ostrowite 26 17 5 2 19 41 - 79 2 1 0 1 1 4 - 6
13. Sokół Zblewo 26 12 3 3 20 29 - 83
14. Ceramik Łubiana (*) 26 16 5 1 20 17 - 66
Ostatni komentarz dodał Radek616 21.06.2016, 20:09:54

* Ceramik Łubiana wycofał się po rundzie jesiennej
 Baner


>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 8 - 10/11. października 2015


Wda Lipusz 2 - 1
(0 - 0)
Victoria Kaliska 10 października 2015 - 15:00
Bieliński Michał 81'
Cieszyński Łukasz 92'
Grzywacz Tomasz 67' (k)
Czarni Ostrowite 1 - 7
(0 - 2)
Tęcza Brusy 10 października 2015 - 15:30
Król Dawid 77'
Rakowski Kamil 2'
Warnke Rafał 25'
Rakowski Kamil 48'
Rakowski Kamil 50'
Rakowski Kamil 60'
Warnke Rafał 65'
Warnke Rafał 84'
Ceramik Łubiana 1 - 3
(0 - 1)
KS Skorzewo 10 października 2015 - 13:00
Jażdżewski Krzysztof 69'
Kobierzyński Wojciech 31'
Kobierzyński Wojciech 60'
Cichosz Krzysztof 76'
Orzeł Gołubie 1 - 3
(0 - 1)
KS Grabowo 11 października 2015 - 14:00
Mejer Michał 55'
Bida Bartosz 15'
Bida Bartosz 50'
Zaborowski Julian 66'
Wda Czarna Woda 0 - 8
(0 - 3)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 października 2015 - 16:00
Szopiński Mateusz 11'
Cablewski Karol 16'
Cablewski Karol 25'
Cablewski Karol 60'
Lewandowski Robert 61'
Cablewski Karol 68'
Cablewski Karol 74'
Cablewski Karol 89'
Czarni Piece 3 - 1
(0 - 1)
Sławek Borzechowo 10 października 2015 - 16:00
Szyfelbein Łukasz 47'
Prądzyński Marcin 61'
Prądzyński Marcin 71'
Lewandowski Maciej 27'
Kolejarz Chojnice 2 - 0
(1 - 0)
Sokół Zblewo 10 października 2015 - 16:00
Błaszkowski Jakub 16'
Chyła Mateusz 53'

Komentarze:



 bruszanin   10.10.2015, 17:43:35
Tęcza wygrała 7-1
 formex   10.10.2015, 17:46:58
Skorzewo wygrało 3:1 . Bramki dla Skorzewa Kobierzyński 2, Cichosz
 suchotnik3   10.10.2015, 18:00:22
wda kaliska 2:1
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE