POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - 5 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 26 64 21 1 4 90 - 31
2. Tęcza Brusy 26 63 20 3 3 83 - 34 2 4 1 1 0 5 - 3
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 63 20 3 3 107 - 27 2 1 0 1 1 3 - 5
4. Victoria Kaliska 26 53 17 2 7 76 - 34
5. KS Skorzewo 26 46 14 4 8 74 - 48
6. Kolejarz Chojnice 26 43 14 1 11 47 - 47
7. Sławek Borzechowo 26 40 12 4 10 42 - 45
8. KS Grabowo 26 36 11 3 12 53 - 80
9. Wda Czarna Woda 26 33 9 6 11 27 - 46
10. Czarni Piece 26 23 7 2 17 48 - 65
11. Orzeł Gołubie 26 17 4 5 17 30 - 79 2 4 1 1 0 6 - 4
12. Czarni Ostrowite 26 17 5 2 19 41 - 79 2 1 0 1 1 4 - 6
13. Sokół Zblewo 26 12 3 3 20 29 - 83
14. Ceramik Łubiana (*) 26 16 5 1 20 17 - 66
Ostatni komentarz dodał Radek616 21.06.2016, 20:09:54
* Ceramik Łubiana wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (49) 
1. Orzeł Gołubie 0 - 2 Wda Lipusz 22 sierpnia 2015 - 17:00
2. Wda Czarna Woda 4 - 0 Ceramik Łubiana 22 sierpnia 2015 - 17:00
3. Czarni Piece 4 - 0 Czarni Ostrowite 23 sierpnia 2015 - 14:30
4. Kolejarz Chojnice 0 - 1 Victoria Kaliska 23 sierpnia 2015 - 14:00
5. Sokół Zblewo 0 - 5 Tęcza Brusy 22 sierpnia 2015 - 17:00
6. Sławek Borzechowo 0 - 1 KS Skorzewo 22 sierpnia 2015 - 18:00
Brak należytego porządku na stadionie w czasie zawodów (podczas zawodów odpalono 3 race, co skutkowałem przerwą w grze). Sławek Borzechowo na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z art. 64 § 1 pkt 1 – kara pieniężna 100 zł
7. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 1 KS Grabowo 23 sierpnia 2015 - 18:00
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (5) 
8. Wda Lipusz 4 - 2 KS Grabowo 29 sierpnia 2015 - 17:00
9. KS Skorzewo 2 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 sierpnia 2015 - 17:00
10. Tęcza Brusy 3 - 0 Sławek Borzechowo 29 sierpnia 2015 - 17:00
11. Victoria Kaliska 3 - 2 Sokół Zblewo 29 sierpnia 2015 - 17:00
Sokół Zblewo na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z art. 57 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN za otrzymanie przez pięciu różnych zawodników 5 napomnień lub wykluczeń w jednym meczu – kara pieniężna 100 zł
12. Czarni Ostrowite 0 - 3 Kolejarz Chojnice 30 sierpnia 2015 - 17:00
13. Ceramik Łubiana 1 - 0 Czarni Piece 29 sierpnia 2015 - 13:00
14. Orzeł Gołubie 1 - 1 Wda Czarna Woda 30 sierpnia 2015 - 14:00
Kolejka 3 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
15. Wda Czarna Woda 1 - 1 Wda Lipusz 5 września 2015 - 17:00
16. Czarni Piece 8 - 1 Orzeł Gołubie 5 września 2015 - 16:00
17. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Ceramik Łubiana 5 września 2015 - 17:00
18. Sokół Zblewo 1 - 2 Czarni Ostrowite 5 września 2015 - 17:00
19. Sławek Borzechowo 3 - 3 Victoria Kaliska 5 września 2015 - 17:30
20. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 4 Tęcza Brusy 5 września 2015 - 16:00
21. KS Grabowo 1 - 13 KS Skorzewo 6 września 2015 - 17:00
Kolejka 4 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (11) 
22. Wda Lipusz 3 - 1 KS Skorzewo 12 września 2015 - 15:00
23. Tęcza Brusy 2 - 0 KS Grabowo 12 września 2015 - 17:00
24. Victoria Kaliska 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 września 2015 - 17:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z art. 57 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN za otrzymanie przez pięciu różnych zawodników 5 napomnień lub wykluczeń w jednym meczu – kara pieniężna 100 zł
25. Czarni Ostrowite 3 - 4 Sławek Borzechowo 12 września 2015 - 16:00
26. Ceramik Łubiana 1 - 1 Sokół Zblewo 12 września 2015 - 13:00
27. Orzeł Gołubie 1 - 2 Kolejarz Chojnice 13 września 2015 - 14:00
28. Wda Czarna Woda 0 - 2 Czarni Piece 12 września 2015 - 17:00
Kolejka 5 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
29. Czarni Piece 0 - 2 Wda Lipusz 20 września 2015 - 14:30
30. Kolejarz Chojnice 5 - 0 Wda Czarna Woda 20 września 2015 - 14:00
31. Sokół Zblewo 2 - 3 Orzeł Gołubie 19 września 2015 - 17:00
Sokół Zblewo niedopełnienie obowiązków określonych w przepisach o rozgrywkach: brak służb porządkowych na zawodach – na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z art. 102 pkt 1 – kara pieniężna 100 zł.
32. Sławek Borzechowo 2 - 1 Ceramik Łubiana 19 września 2015 - 16:00
33. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 Czarni Ostrowite 19 września 2015 - 16:00
34. KS Grabowo 1 - 9 Victoria Kaliska 19 września 2015 - 16:00
35. KS Skorzewo 3 - 5 Tęcza Brusy 19 września 2015 - 16:00
Kolejka 6 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (17) 
36. Wda Lipusz 3 - 1 Tęcza Brusy 27 września 2015 - 14:00
37. Victoria Kaliska 1 - 3 KS Skorzewo 26 września 2015 - 17:00
38. Czarni Ostrowite 2 - 4 KS Grabowo 26 września 2015 - 16:00
39. Ceramik Łubiana 0 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 września 2015 - 11:00
40. Orzeł Gołubie 0 - 0 Sławek Borzechowo 27 września 2015 - 14:00
41. Wda Czarna Woda 1 - 0 Sokół Zblewo 26 września 2015 - 17:00
42. Czarni Piece 3 - 4 Kolejarz Chojnice 26 września 2015 - 16:00
Kolejka 7 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
43. Kolejarz Chojnice 1 - 2 Wda Lipusz 4 października 2015 - 13:00
44. Sokół Zblewo 2 - 0 Czarni Piece 3 października 2015 - 16:00
45. Sławek Borzechowo 2 - 0 Wda Czarna Woda 3 października 2015 - 16:00
46. Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 - 0 Orzeł Gołubie 3 października 2015 - 16:00
47. KS Grabowo 5 - 1 Ceramik Łubiana 3 października 2015 - 16:00
48. KS Skorzewo 3 - 2 Czarni Ostrowite 3 października 2015 - 16:00
49. Tęcza Brusy 3 - 1 Victoria Kaliska 3 października 2015 - 16:00
Kolejka 8 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
50. Wda Lipusz 2 - 1 Victoria Kaliska 10 października 2015 - 15:00
51. Czarni Ostrowite 1 - 7 Tęcza Brusy 10 października 2015 - 15:30
52. Ceramik Łubiana 1 - 3 KS Skorzewo 10 października 2015 - 13:00
53. Orzeł Gołubie 1 - 3 KS Grabowo 11 października 2015 - 14:00
54. Wda Czarna Woda 0 - 8 Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 października 2015 - 16:00
55. Czarni Piece 3 - 1 Sławek Borzechowo 10 października 2015 - 16:00
56. Kolejarz Chojnice 2 - 0 Sokół Zblewo 10 października 2015 - 16:00
Kolejka 9 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (17) 
57. Sokół Zblewo 2 - 1 Wda Lipusz 17 października 2015 - 16:00
58. Sławek Borzechowo 0 - 1 Kolejarz Chojnice 17 października 2015 - 16:00
59. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 0 Czarni Piece 17 października 2015 - 15:00
60. KS Grabowo 3 - 3 Wda Czarna Woda 17 października 2015 - 16:00
61. KS Skorzewo 7 - 1 Orzeł Gołubie 17 października 2015 - 16:00
62. Tęcza Brusy 2 - 1 Ceramik Łubiana 17 października 2015 - 15:00
63. Victoria Kaliska 5 - 1 Czarni Ostrowite 17 października 2015 - 16:00
Kolejka 10 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (15) 
64. Wda Lipusz 7 - 1 Czarni Ostrowite 24 października 2015 - 14:00
65. Ceramik Łubiana 1 - 0 Victoria Kaliska 24 października 2015 - 13:00
66. Orzeł Gołubie 1 - 5 Tęcza Brusy 25 października 2015 - 14:00
67. Wda Czarna Woda 1 - 0 KS Skorzewo 24 października 2015 - 14:30
68. Czarni Piece 1 - 2 KS Grabowo 25 października 2015 - 14:30
69. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 października 2015 - 14:00
70. Sokół Zblewo 0 - 2 Sławek Borzechowo 24 października 2015 - 16:00
Kolejka 11 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
71. Sławek Borzechowo 4 - 0 Wda Lipusz 31 października 2015 - 14:00
72. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 1 Sokół Zblewo 28 października 2015 - 19:00
73. KS Grabowo 5 - 0 Kolejarz Chojnice 31 października 2015 - 14:00
74. KS Skorzewo 2 - 2 Czarni Piece 31 października 2015 - 14:00
KS Skorzewo na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z art. 57 § 2 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN za otrzymanie przez pięciu różnych zawodników 5 napomnień lub wykluczeń w jednym meczu – kara pieniężna 100 zł
75. Tęcza Brusy 2 - 0 Wda Czarna Woda 31 października 2015 - 14:00
76. Victoria Kaliska 3 - 0 Orzeł Gołubie 31 października 2015 - 14:00
77. Czarni Ostrowite 1 - 2 Ceramik Łubiana 31 października 2015 - 14:00
Czarni Ostrowite brak należytego porządku na stadionie na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z art. 64 § 1 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN – kara pieniężna 100 zł
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
78. Wda Lipusz 4 - 1 Ceramik Łubiana 7 listopada 2015 - 11:00
79. Orzeł Gołubie 1 - 1 Czarni Ostrowite 8 listopada 2015 - 14:00
80. Wda Czarna Woda 1 - 0 Victoria Kaliska 7 listopada 2015 - 13:30
81. Czarni Piece 2 - 3 Tęcza Brusy 7 listopada 2015 - 14:00
82. Kolejarz Chojnice 6 - 2 KS Skorzewo 7 listopada 2015 - 14:00
83. Sokół Zblewo 1 - 4 KS Grabowo 7 listopada 2015 - 15:00
84. Sławek Borzechowo 0 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 listopada 2015 - 14:00
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
85. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Wda Lipusz 15 listopada 2015 - 15:00
86. KS Grabowo 0 - 2 Sławek Borzechowo 15 listopada 2015 - 12:00
87. KS Skorzewo 5 - 1 Sokół Zblewo 14 listopada 2015 - 14:00
88. Tęcza Brusy 4 - 2 Kolejarz Chojnice 14 listopada 2015 - 14:00
89. Victoria Kaliska 2 - 1 Czarni Piece 14 listopada 2015 - 14:00
90. Czarni Ostrowite 1 - 2 Wda Czarna Woda 14 listopada 2015 - 14:00
91. Ceramik Łubiana 4 - 1 Orzeł Gołubie 14 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (50) 
92. Wda Lipusz 4 - 0 Orzeł Gołubie 3 kwietnia 2016 - 14:00
93. Ceramik Łubiana 0 - 3 Wda Czarna Woda
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
94. Czarni Ostrowite 3 - 5 Czarni Piece 3 kwietnia 2016 - 13:00
95. Victoria Kaliska 1 - 0 Kolejarz Chojnice 3 kwietnia 2016 - 11:00
96. Tęcza Brusy 5 - 0 Sokół Zblewo 2 kwietnia 2016 - 15:00
97. KS Skorzewo 1 - 2 Sławek Borzechowo 2 kwietnia 2016 - 16:00
98. KS Grabowo 1 - 8 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
99. KS Grabowo 0 - 4 Wda Lipusz 9 kwietnia 2016 - 16:00
100. Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 - 0 KS Skorzewo 9 kwietnia 2016 - 16:00
101. Sławek Borzechowo 2 - 2 Tęcza Brusy 9 kwietnia 2016 - 16:00
102. Sokół Zblewo 0 - 1 Victoria Kaliska 9 kwietnia 2016 - 17:00
103. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Czarni Ostrowite 10 kwietnia 2016 - 14:00
104. Czarni Piece 3 - 0 Ceramik Łubiana
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
105. Wda Czarna Woda 1 - 0 Orzeł Gołubie 9 kwietnia 2016 - 17:00
Kolejka 16 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (13) 
106. Wda Lipusz 4 - 0 Wda Czarna Woda 16 kwietnia 2016 - 18:00
107. Orzeł Gołubie 3 - 2 Czarni Piece 17 kwietnia 2016 - 14:00
108. Ceramik Łubiana 0 - 3 Kolejarz Chojnice
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
109. Czarni Ostrowite 3 - 1 Sokół Zblewo 16 kwietnia 2016 - 16:00
110. Victoria Kaliska 7 - 1 Sławek Borzechowo 16 kwietnia 2016 - 17:00
111. Tęcza Brusy 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 kwietnia 2016 - 15:00
112. KS Skorzewo 3 - 0 KS Grabowo 16 kwietnia 2016 - 14:00
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
113. KS Skorzewo 2 - 4 Wda Lipusz 22 kwietnia 2016 - 18:00
114. KS Grabowo 3 - 7 Tęcza Brusy 23 kwietnia 2016 - 16:00
115. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 Victoria Kaliska 23 kwietnia 2016 - 17:00
116. Sławek Borzechowo 0 - 1 Czarni Ostrowite 23 kwietnia 2016 - 17:00
117. Sokół Zblewo 3 - 0 Ceramik Łubiana
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
118. Kolejarz Chojnice 3 - 1 Orzeł Gołubie 23 kwietnia 2016 - 16:00
119. Czarni Piece 1 - 1 Wda Czarna Woda 23 kwietnia 2016 - 15:00
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
120. Wda Lipusz 2 - 1 Czarni Piece 30 kwietnia 2016 - 16:00
121. Wda Czarna Woda 0 - 1 Kolejarz Chojnice 30 kwietnia 2016 - 17:00
122. Orzeł Gołubie 4 - 4 Sokół Zblewo 1 maja 2016 - 12:00
123. Ceramik Łubiana 0 - 3 Sławek Borzechowo
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
124. Czarni Ostrowite 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 kwietnia 2016 - 16:00
125. Victoria Kaliska 3 - 0 KS Grabowo 1 maja 2016 - 11:00
126. Tęcza Brusy 1 - 1 KS Skorzewo 30 kwietnia 2016 - 17:00
Kolejka 19 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
127. Tęcza Brusy 2 - 1 Wda Lipusz 7 maja 2016 - 17:00
128. KS Skorzewo 1 - 5 Victoria Kaliska 7 maja 2016 - 14:00
129. KS Grabowo 3 - 2 Czarni Ostrowite 7 maja 2016 - 16:00
130. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Ceramik Łubiana
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
131. Sławek Borzechowo 2 - 1 Orzeł Gołubie 7 maja 2016 - 17:00
132. Sokół Zblewo 0 - 0 Wda Czarna Woda 7 maja 2016 - 17:00
133. Kolejarz Chojnice 5 - 0 Czarni Piece 8 maja 2016 - 14:00
Chojnice, MODRAK, ul. Rzepakowa 1
Kolejka 20 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
134. Wda Lipusz 5 - 0 Kolejarz Chojnice 14 maja 2016 - 16:00
135. Czarni Piece 3 - 2 Sokół Zblewo 14 maja 2016 - 15:00
136. Wda Czarna Woda 1 - 3 Sławek Borzechowo 14 maja 2016 - 17:00
137. Orzeł Gołubie 0 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 maja 2016 - 14:00
138. Ceramik Łubiana 0 - 3 KS Grabowo
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
139. Czarni Ostrowite 2 - 3 KS Skorzewo 14 maja 2016 - 16:00
140. Victoria Kaliska 4 - 2 Tęcza Brusy 14 maja 2016 - 17:00
Kolejka 21 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
141. Victoria Kaliska 2 - 3 Wda Lipusz 21 maja 2016 - 17:00
142. Tęcza Brusy 2 - 4 Czarni Ostrowite 21 maja 2016 - 17:00
143. KS Skorzewo 3 - 0 Ceramik Łubiana
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
144. KS Grabowo 3 - 0 Orzeł Gołubie 22 maja 2016 - 15:00
vo, brak oryginałów kart zdrowia
145. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Wda Czarna Woda 21 maja 2016 - 18:00
Starogard Gdański, ul. Zblewska 18
146. Sławek Borzechowo 2 - 1 Czarni Piece 21 maja 2016 - 17:00
147. Sokół Zblewo 1 - 2 Kolejarz Chojnice 21 maja 2016 - 17:00
Kolejka 22 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
148. Wda Lipusz 14 - 0 Sokół Zblewo 25 maja 2016 - 18:00
149. Kolejarz Chojnice 2 - 1 Sławek Borzechowo 25 maja 2016 - 17:00
150. Czarni Piece 1 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 maja 2016 - 18:30
151. Wda Czarna Woda 2 - 1 KS Grabowo 25 maja 2016 - 17:00
152. Orzeł Gołubie 0 - 2 KS Skorzewo 25 maja 2016 - 18:00
153. Ceramik Łubiana 0 - 3 Tęcza Brusy
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
154. Czarni Ostrowite 0 - 3 Victoria Kaliska 25 maja 2016 - 17:00
Kolejka 23 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
155. Czarni Ostrowite 2 - 5 Wda Lipusz 28 maja 2016 - 16:00
156. Victoria Kaliska 3 - 0 Ceramik Łubiana
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
157. Tęcza Brusy 3 - 0 Orzeł Gołubie 28 maja 2016 - 17:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
158. KS Skorzewo 1 - 1 Wda Czarna Woda 28 maja 2016 - 14:00
159. KS Grabowo 4 - 1 Czarni Piece 1 czerwca 2016 - 19:15
160. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 1 Kolejarz Chojnice 28 maja 2016 - 17:00
161. Sławek Borzechowo 3 - 1 Sokół Zblewo 28 maja 2016 - 17:00
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
162. Wda Lipusz 5 - 1 Sławek Borzechowo 4 czerwca 2016 - 16:00
163. Sokół Zblewo 3 - 7 Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 czerwca 2016 - 18:00
164. Kolejarz Chojnice 1 - 1 KS Grabowo 4 czerwca 2016 - 17:00
165. Czarni Piece 0 - 3 KS Skorzewo 4 czerwca 2016 - 17:00
vo, na boisku 1:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
166. Wda Czarna Woda 0 - 3 Tęcza Brusy 4 czerwca 2016 - 17:00
167. Orzeł Gołubie 2 - 2 Victoria Kaliska 5 czerwca 2016 - 14:00
Orzeł Gołubie niedopełnienie obowiązków określonych w przepisach o rozgrywkach – nieudostępnienie szatni drużynie gości na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z art. 102 pkt 1 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN – kara pieniężna 2
168. Ceramik Łubiana 0 - 3 Czarni Ostrowite
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
169. Ceramik Łubiana 0 - 3 Wda Lipusz
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek
170. Czarni Ostrowite 3 - 5 Orzeł Gołubie 11 czerwca 2016 - 16:00
171. Victoria Kaliska 4 - 1 Wda Czarna Woda 11 czerwca 2016 - 17:00
172. Tęcza Brusy 3 - 2 Czarni Piece 11 czerwca 2016 - 16:00
173. KS Skorzewo 4 - 1 Kolejarz Chojnice 11 czerwca 2016 - 14:00
KS Skorzewo brak należytego bezpieczeństwa na stadionie na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z 64 § 1 pkt 1 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN – kara pieniężna 200 zł
174. KS Grabowo 2 - 1 Sokół Zblewo 11 czerwca 2016 - 16:00
175. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Sławek Borzechowo 11 czerwca 2016 - 17:00
Kolejka 26 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
176. Wda Lipusz 2 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 czerwca 2016 - 13:00
177. Sławek Borzechowo 1 - 1 KS Grabowo 19 czerwca 2016 - 13:00
178. Sokół Zblewo 0 - 5 KS Skorzewo 19 czerwca 2016 - 13:00
179. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Tęcza Brusy 19 czerwca 2016 - 13:00
180. Czarni Piece 2 - 8 Victoria Kaliska 19 czerwca 2016 - 13:00
181. Wda Czarna Woda 2 - 1 Czarni Ostrowite 19 czerwca 2016 - 13:00
182. Orzeł Gołubie 3 - 0 Ceramik Łubiana
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE