Kolejarz Chojnice 3 - 1 Orzeł Gołubie 23 kwietnia 2016 - 16:00
Czarni Piece 1 - 1 Wda Czarna Woda 23 kwietnia 2016 - 15:00
Burczyk Klaudiusz 77'

szneko   22.04.2016, 20:21:56
Dla Wdy Cieszyński Łukasz 2 i Rekowski Rafał 2
 koscierzynianin   22.04.2016, 21:00:56
Obiektywnie. PATRZĄC na dzisiejszy mecz derbowy Skorzewo przespalo początek meczu.szybko strzelone 4 bramki przez Wde plus niewykorzystane sytuację między innymi 3 poprzeczki i słupek a także świetne interwencję naszego bramkarza dzięki Bogu gdy to Wda strzeliła byłoby już w 1 połowie 7-8 zero i byłoby po meczu ale Strzelona bramka do szatni na 4-1 dała pozytywny impuls i mający już pewny wynik goście spuscili z tonu i zaczęli grać z kontry a Skorzewo zaczęło przewazac ale tylko zdolalismy strzelić bramkę na 4-2.po mecz grający trener Wdy otrzymam czerwona kartkę za wyciska pod adresem sędziego.Skorzewo gramy dalej.
 bruszanin   23.04.2016, 18:13:39
Tęcza wygrała 7-3
 Lifedeath   23.04.2016, 19:31:44
Czarni - Sławek. Pierwsza połowa przewaga Czarnych. Mało sytuacji z dwóch stron. Koniec pierwszej i byle jaka akcja zakończona golem dla Czarnych. Druga połowa bardziej korzystna dla gospodarzy. Kilka setek Sławka, lecz bramkarz gości wiedział kiedy wyjść. Sławek przegrywa na własnym boisku. Szczerze mówiąc atak nie istniał u gospodarzy.
Dziękuje za uwagę ! :D
 Sev22   23.04.2016, 21:21:37
W Starogardzie mecz na remis, lecz sędziowie postanowili, że znacząco pomogą gospodarzom zdobyć 3 punkty. Druga połowa to już gra 14 na 11, a później nawet 14 na 10. Najpierw zaliczona bramka na 2:1 gdzie trzech graczy na ewidentnym spalonym plus dodatkowo bezsensowna żółta kartka za rzekome kwestionowanie decyzji sędziego przez kapitana. Osiem minut później druga żółta kartka za faul i gra w przewadze Starogardu. Kilka akcji później przy wyniku 2:1 sędzia boczny sygnalizuje spalonego widmo podczas, gdy Victorii wychodzi sam na sam będąc w trakcie podania metr dalej od bramki niż obrońca gospodarzy. Zastanawia fakt po co są tworzone komunikaty obsad sędziów skoro i tak na mecze przyjeżdżają inni sędziowie niż jest to podawane w komunikacie, a dodatkowo mają wpływ na wynik spotkania... :s