MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Wda Lipusz | 26 | 64 | 21 | 1 | 4 | 90 - 31 | ||||||
2. | Tęcza Brusy | 26 | 63 | 20 | 3 | 3 | 83 - 34 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5 - 3 |
3. | Beniaminek 03 Starogard Gdański | 26 | 63 | 20 | 3 | 3 | 107 - 27 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 - 5 |
4. | Victoria Kaliska | 26 | 53 | 17 | 2 | 7 | 76 - 34 | ||||||
5. | KS Skorzewo | 26 | 46 | 14 | 4 | 8 | 74 - 48 | ||||||
6. | Kolejarz Chojnice | 26 | 43 | 14 | 1 | 11 | 47 - 47 | ||||||
7. | Sławek Borzechowo | 26 | 40 | 12 | 4 | 10 | 42 - 45 | ||||||
8. | KS Grabowo | 26 | 36 | 11 | 3 | 12 | 53 - 80 | ||||||
9. | Wda Czarna Woda | 26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 27 - 46 | ||||||
10. | Czarni Piece | 26 | 23 | 7 | 2 | 17 | 48 - 65 | ||||||
11. | Orzeł Gołubie | 26 | 17 | 4 | 5 | 17 | 30 - 79 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6 - 4 |
12. | Czarni Ostrowite | 26 | 17 | 5 | 2 | 19 | 41 - 79 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 - 6 |
13. | Sokół Zblewo | 26 | 12 | 3 | 3 | 20 | 29 - 83 | ||||||
14. | |
26 | 16 | 5 | 1 | 20 | 17 - 66 |
0 - 3 | Wda Lipusz | |||
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek | ||||
Czarni Ostrowite | 3 - 5 | Orzeł Gołubie | 11 czerwca 2016 - 16:00 | |
Król Dawid 20' Błaszkowski Daniel 35' Lis Sebastian 71' | Mejer Michał 7' Cyman Tadeusz 37' Cyman Tadeusz 38' Zarach Mateusz 76' Zarach Mateusz 80' | |||
Victoria Kaliska | 4 - 1 | Wda Czarna Woda | 11 czerwca 2016 - 17:00 | |
Filbrandt Oskar 35' Grzywacz Tomasz 55' (k) Wołyńczuk Arkadiusz 57' Plata Konrad 88' | Gaszkowski Patryk 23' | |||
Tęcza Brusy | 3 - 2 | Czarni Piece | 11 czerwca 2016 - 16:00 | |
Warnke Rafał 5' Warnke Rafał 22' Warnke Rafał 36' | Szyfelbein Karol 57' Szyfelbein Łukasz 75' | |||
KS Skorzewo | 4 - 1 | Kolejarz Chojnice | 11 czerwca 2016 - 14:00 | |
KS Skorzewo brak należytego bezpieczeństwa na stadionie na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z 64 § 1 pkt 1 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN – kara pieniężna 200 zł | ||||
Synak Damian 8' Majer Jakub 20' Gostkowski Tomasz 39' Kobierzyński Wojciech 78' | Glombinski Adam 43' | |||
KS Grabowo | 2 - 1 | Sokół Zblewo | 11 czerwca 2016 - 16:00 | |
Zaborowski Julian 48' Zaborowski Julian 55' | Biedrzycki Rafał 70' | |||
Beniaminek 03 Starogard Gdański | 2 - 1 | Sławek Borzechowo | 11 czerwca 2016 - 17:00 | |
Dawidowski Mateusz 31' Szopiński Adrian 57' | Lewandowski Maciej 88' |
powerade | 07.06.2016, 13:47:07 |
Wiadomo już ile drużyn awansuje i ile spada? | |
Sev22 | 07.06.2016, 16:44:42 |
Mistrz każdej z grup A-klasy awansuje do V ligi
Z każdej grupy A-klasy zgodnie z regulaminem spada jedna ostatnia drużyny. Ta ilość zostanie zwiększona o drużyny z V ligi, które spadną do danej grupy A-klasy | |
Sev22 | 09.06.2016, 16:45:38 |
Orzeł Gołubie – Victoria Kaliska (gr. III) z dnia 05.06.2016 r.:
Orzeł Gołubie niedopełnienie obowiązków określonych w przepisach o rozgrywkach – nieudostępnienie szatni drużynie gości na podstawie art. 133 § 1 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN – wszczęcie postępowania dyscyplinarnego | |
Sev22 | 10.06.2016, 20:30:39 |
A III – 165
Czarni Piece - KS Skorzewo 0:3 vo i 3 punkty na korzyść drużyny gości Udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa) | |
edixen21 | 11.06.2016, 20:00:12 |
B03 2-1 Borzechowo
BRAVO B03 | |
Sev22 | 11.06.2016, 20:59:47 |
Victoria Kaliska 4:1 (1:1) Wda Czarna Woda
Strzelcy Victorii: - 1x Oskar Filbrandt (Asysta: Filip Osowski), - 1x Tomasz Grzywacz (Rzut karny), - 1x Arkadiusz Wołyńczuk (Asysta: Jacek Pozorski), - 1x Konrad Plata. | |