WSZYSTKIE ROZGRYWKI PIŁKARSKIE W POLSCE ZAWIESZONE DO 26 KWIETNIA 2020
CO DALEJ Z PIŁKARSKIM SEZONEM NA POMORZU? ZAGŁOSUJ W ANKIECIE

Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 26 64 21 1 4 90 - 31
2. Tęcza Brusy 26 63 20 3 3 83 - 34 2 4 1 1 0 5 - 3
3. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 63 20 3 3 107 - 27 2 1 0 1 1 3 - 5
4. Victoria Kaliska 26 53 17 2 7 76 - 34
5. KS Skorzewo 26 46 14 4 8 74 - 48
6. Kolejarz Chojnice 26 43 14 1 11 47 - 47
7. Sławek Borzechowo 26 40 12 4 10 42 - 45
8. KS Grabowo 26 36 11 3 12 53 - 80
9. Wda Czarna Woda 26 33 9 6 11 27 - 46
10. Czarni Piece 26 23 7 2 17 48 - 65
11. Orzeł Gołubie 26 17 4 5 17 30 - 79 2 4 1 1 0 6 - 4
12. Czarni Ostrowite 26 17 5 2 19 41 - 79 2 1 0 1 1 4 - 6
13. Sokół Zblewo 26 12 3 3 20 29 - 83
14. Ceramik Łubiana (*) 26 16 5 1 20 17 - 66
Ostatni komentarz dodał Radek616 21.06.2016, 20:09:54

* Ceramik Łubiana wycofał się po rundzie jesiennej
 Baner


>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<

Kolejka 26 - 19. czerwca 2016


Wda Lipusz 2 - 4
(2 - 1)
Beniaminek 03 Starogard Gdański 19 czerwca 2016 - 13:00
Borkowski Przemysław 14'
Oliwa Michał 26'
Dawidowski Mateusz 41'
Dawidowski Mateusz 56'
Drews Marcin 77'
Lewandowski Robert 93'
Sławek Borzechowo 1 - 1
(1 - 0)
KS Grabowo 19 czerwca 2016 - 13:00
Lewandowski Maciej 17'
Zaborowski Julian 48'
Sokół Zblewo 0 - 5
(0 - 2)
KS Skorzewo 19 czerwca 2016 - 13:00
Igel Dominik 28'
Wołoszyk Artur 32'
Kobierzyński Wojciech 64'
Kobierzyński Wojciech 65'
Kobierzyński Wojciech 81'
Kolejarz Chojnice 0 - 3
(0 - 1)
Tęcza Brusy 19 czerwca 2016 - 13:00
Jeroszewicz Sergiej 12'
Warnke Rafał 66'
Kobierowski Patryk 88'
Czarni Piece 2 - 8
(2 - 2)
Victoria Kaliska 19 czerwca 2016 - 13:00
Czarnowski Jakub 30'
Romanów Tomasz 34'
Wołyńczuk Arkadiusz 2'
Wołyńczuk Arkadiusz 3'
Grzywacz Tomasz 49'
Grzywacz Tomasz 51'
Begier Damian 55'
Begier Damian 60'
Skowronowski Bartosz 75'
Dywelski Ariel 80'
Wda Czarna Woda 2 - 1
(2 - 0)
Czarni Ostrowite 19 czerwca 2016 - 13:00
Gaszkowski Patryk 22'
Gaszkowski Patryk 42'
Król Dawid 64'
Orzeł Gołubie 3 - 0
(- - -)
Ceramik Łubiana
Ceramik Łubiana wycofał się z rozgrywek

Komentarze:



 gaucho104   13.06.2016, 08:27:02
wiadomo juz ile druzyn spada do b klasy??
 LubieFrytki   13.06.2016, 13:57:49
dobrze, ze Łubiana się wycofała, bo by musieli się przebierać na ulicy :D
 slawekborzechowo   13.06.2016, 20:19:22
Rozegrać 13 meczów - mieć więcej punktów niż drużyna, która rozegrała ich 26...

Sokół Zblewo, stan umysłu :weirdo:
 Obronca04   14.06.2016, 18:45:31
Dwa bardzo dobrze zapowiadajace się mecze :)
Wda Lipusz vs Beniaminek03
Kolejarz vs Brusy

Jakie typy na ostatnią kolejkę ?;)
 slawekborzechowo   14.06.2016, 21:27:28
Ciekawie to będzie w Piecach, derby gminy Kaliska :idea:
 Sev22   16.06.2016, 20:34:36
Orzeł Gołubie – Victoria Kaliska (gr. III) z dnia 05.06.2016 r.:
Orzeł Gołubie niedopełnienie obowiązków określonych w przepisach o rozgrywkach – nieudostępnienie szatni drużynie gości na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z art. 102 pkt 1 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN – kara pieniężna 200 zł
 Sev22   16.06.2016, 20:36:33
KS Skorzewo – Kolejarz Chojnice (gr. III) z dnia 11.06.2016 r.:
KS Skorzewo brak należytego bezpieczeństwa na stadionie na podstawie art. 5 § 1 w zw. z art. 13 § 1 pkt 3 w zw. z 64 § 1 pkt 1 Regulaminu Dyscyplinarnego PZPN – kara pieniężna 200 zł
 edixen21   19.06.2016, 10:51:18
BENIAMINEK JEDZIEMY PO 3 PUNKTY 8) :O 8)
R E K L A M A
20_PLN_NDB_728x90
 grkibic   19.06.2016, 13:42:14
W lipuszu 2-0 dla Wdy. Z gry Beniaminek o wiele lepszy ..
 grkibic   19.06.2016, 13:53:49
Przerwa. 2-1
 grkibic   19.06.2016, 14:23:18
2-2, dwie bramki Dawidowski
 bruszanin   19.06.2016, 14:53:59
Tęcza wygrała 3-0 a Starogard z lipuszem wygrał 3-2
 grkibic   19.06.2016, 14:59:58
Koniec. 4- 2 dla Beniaminka. Bravo !
 Sev22   19.06.2016, 16:05:35
Czarni Piece 2:8 (2:2) Victoria Kaliska

Strzelcy Victorii:
- 2x Arkadiusz Wołyńczuk (Asysta: Jacek Pozorski),
- 2x Tomasz Grzywacz (Asysta: Damian Begier),
- 2x Damian Begier (Asysty: Jacek Pozorski, Tomasz Grzywacz),
- 1x Bartosz Skowronowski (Asysta: Damian Begier),
- 1x Ariel Dywelski (Asysta: Jacek Pozorski).
 Sev22   20.06.2016, 17:46:31
Klasa A - grupa Gdańsk III:
Awans do V ligi - grupa Gdańsk II (1 drużyna):
- Wda Lipusz

Spadek do Klasy B (2 drużyny):
- Ceramik Łubiana (wycofana)
- Sokół Zblewo (spadek Amatora Kiełpino z V ligi)

Klasa B - grupa Gdańsk V:
Awans do Klasy A - Gdańsk III (1 drużyna):
- Jantar Pawłowo

Klasa B - grupa Malbork VI lub Klasa B - grupa Słupsk II
Awans do Klasy A - Gdańsk III:
- Start Kulice/Sparta Konarzyny

V liga - grupa Gdańsk I:
Spadek do Klasy A - Gdańsk III:
- Amator Kiełpino

Lista drużyn na przyszły sezon:
1. Tęcza Brusy
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański
3. Victoria Kaliska
4. KS Skorzewo
5. Kolejarz Chojnice
6. Sławek Borzechowo
7. KS Grabowo
8. Wda Czarna Woda
9. Czarni Piece
10. Orzeł Gołubie
11. Czarni Ostrowite
12. Amator Kiełpino (spadek z V ligi - grupa Gdańsk II)
13. Jantar Pawłowo (awans z Klasy B - grupa Gdańsk III)
14. Start Kulice/Sparta Konarzyny (awans z Klasy B grupa Malbork VI / Słupsk II)
 Radek616   21.06.2016, 20:09:54
Sokół Zblewo jeszcze niedawono był bliski awansu do 4 ligi, teraz B klasa... słabo. Co się stało z tym zespołem? Są jakieś dobre prognozy na przyszłość, czy dalej tak będą grać?
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE