Ruch Gościszewo 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 26 maja 2012 - 17:00
Rodło Trzciano 3 - 3 Balaton Klasztorek 27 maja 2012 - 15:00
Rodło II Kwidzyn 5 - 2 Błyskawica Postolin 27 maja 2012 - 11:00
Nogat Malbork 3 - 2 GKS Straszewo 26 maja 2012 - 14:00
LKS Waplewo 1 - 1 GKS Gardeja 26 maja 2012 - 17:00

Ebi19   21.05.2012, 08:11:21
Rodło-Balaton 3:1
 .kedar.   21.05.2012, 11:33:34
mogę się pomylić ale już gratuluje rodłu 2-miejsca,rozczarowany jestem wynikami GKS Gardeja i LKS Waplewo, a pozytywnie zaskoczony miejscami Pawlic i Gniewu.
 szakiil23   21.05.2012, 18:25:13
Rodło-Balaton 3-1. RODŁO :love: :love: :love: :love: AWANSIK MORZE BĘDZIE :love: :D :love:
 klaczekt17   21.05.2012, 22:59:28
szakiil23----> Morze to masz np. Baltyckie, a awansik nie moze a napewno juz macie,pozdrawiam.
 Ebi19   22.05.2012, 16:27:07
nie ma nic pewnego ..trzeba wyjsc i wygrac..! ale awans jest na wyciągniecie ręki..!! rodło do boju! :D

allstars   23.05.2012, 20:08:05
Postolin na bank nie będzie miał ludzi, gdyż są przyjęciny i dużo osób nie może mecz jest w sobote i innym zaś wypada praca. ;) Więc chyba sami wiecie jak to jest ;p
 allstars   23.05.2012, 21:00:56
A nie przepraszam mecz jest w niedziele, ale to i tak nie bardzo bo są te przyjęciny :)
 LosEkspertos   24.05.2012, 16:49:51
lepszy walkower 3-0 niż pojechać w 7 i dostać z 20 bramek
 Tamka   25.05.2012, 23:28:23
A Sobieski jako jedyny wygrał z Trzcianem i jutro jedzie do Marezy zrobić to samo ;D
 Janek01   25.05.2012, 23:38:20
Cuda dwa razy się niezdarzają.
 Rodełko99   26.05.2012, 01:11:10
Tamka weźcie ze sobą duży worek na bramki..
 GWIAZDA87   26.05.2012, 01:17:50
Rodełko99
Dobre hehehe:)
 GWIAZDA87   26.05.2012, 01:19:03
Zobaczymy Sobieski :D Mareza od 32 meczy nie przegrała mo że wam się uda :D do 16:00
Pozdro
 GWIAZDA87   26.05.2012, 01:20:17
Mara :love:
 Torres   26.05.2012, 10:49:45
sobieski jedzie na ciezki teren do Marezy takze mysle ze wróci bez punktów.Nie raz juz grałem na boisku Marezy chłopaki tam nikomu nie odpuszczaja :D
 Buszajew   26.05.2012, 12:16:07
no Trzciano też było niepokonane do meczu z nami :D
choć dziś jedziemy w bardzo okrojonym składzie :(
 pablo1978   26.05.2012, 12:25:53
26.05.2012,Do przerwy 0-1. Sokół Mareza - Ruch 4-1 (0-1)

W 20-tej kolejce tego sezonu udaliśmy się do Marezy aby rozegrać mecz z aktualnym liderem tabeli. Po pierwszych 15 minutach optycznej przewagi lidera, nasz zespół z każdą minutą coraz bardziej zagrażał bramce Sokoła. Pierwszą doskonałą sytuację zmarnował Arek Wesołowski. Bedąc w sytuacji sam na sam zdecydował się na strzał zamiast podawać do lepiej ustawionego na wprost pustej bramki Krystiana Zasadzkiego. Niestety, strzał Arka wybronił na korner bramkarz Sokoła. W ok. 30 minucie dopieliśmy swego. Bezpańską piłkę przed polem karnym przejął Zasadzki, minął na szybkości dwóch obrońców i pięknym strzałem zdobył dla nas prowadzenie 1-0.Po strzeleniu bramki przez Ruch, obraz gry niewiele się zmienił. Ruch dobrze zorganizowany w obronie, wyprowadzał groźne kontrataki. Po jednym z nich, powinno a nawet musiało być 0-2...jednak Paweł Mirek w w idealnej pozycji trafił tylko w nogi bramkarza (w tej sytacji świetnie wyprowadził kontrę i podał Radosław Wojtczak). Zamiast do przerwy 0-3 było "tylko" 0-1. Pierwszą połowę kończyliśmy już bez Krystiana Zasadzkiego, który zderzył się głowami z jednym z obrońców Sokoła, w jego miejsce wszedł Wojtek Grzegorczyk. W przerwie meczu kolejną dolegliwość zgłosił nasz stoper Damian Dziuk i w jego miejsce musiał wejsć Marcin Hawryszkiewicz. Te dwie zmiany miały niestety negatywny wpływ na obraz gry Ruchu w drugiej połowie. Sokół szybko zdobył dwie bramki, próbowaliśmy to natychmiast odrobić, jednak nie wykorzystywaliśmy swoich kolejnych sytuacji a zespół lidera wykorzystał jeszcze dwie z wielu kontr które wyprowadzał. W imieniu swoim jak i całego klubu KP Ruch serdecznie gratulujemy drużynie Sokoła w pełni zasłużonego awansu do A-klasy. Oby więcej było w tej lidze takich zespołów, których interesuje granie w piłkę a nie kopanie się po czole
Ruch zagrał w następującym składzie: Milanowski - Manteufel, Dziuk (od 46 min. Hawryszkiewicz), Radosław Wojtczak, Wesołowski - Leszczyński, Chat, Gapiński (od 70 min. Łukasz Wojtczak, Mirek (od 75 min. Kreczko), Kiełkowski - Zasadzki (od 35 min. Grzegorczyk)

Bramka: Zasadzki
Zółte kartki: brak
 GWIAZDA87   26.05.2012, 14:13:52
No również dziękujemy Ruchowi za fajny mecz. I przepraszam jeszcze raz poszkodowanego kolegę za za tę główkę.

górall   26.05.2012, 17:34:21
W marezie ok 60 min i sokół wygrywa 1 - 0 . Gra toczona jest bez sędziego i dzieją się karygodne sytuacje. Zawodnik z marezy kopie bramkarza sobieskiego w głowę aż krew leci .
 GalacticUKS   26.05.2012, 18:41:53
Wielkie gratulacje Panowie, gratulacje Grzechu! Piękna runda wiosenna! Wielki Szacun z Opalenia!
 górall   26.05.2012, 20:14:06
Dziękujemy :) i tak dla uproszczenia to nie było karnego :D
 Buszajew   26.05.2012, 20:21:04
do Rodełko99: wzięliśmy duży worek do bramek i umieściliśmy tam swoje bramki ;)
 kibic55   26.05.2012, 20:24:52
LKS Waplewo : GKS Gardeja 1:1
 boobo777   26.05.2012, 20:36:23
Jutro smieszny balaton gra z trzcianem caly nogat chyba nam kibicuje hehe a pewnie przegramy i trzciano awansuje chyba ze strzelimy z dwie bramki z karnego
 cotinio   26.05.2012, 20:46:04
Balaton prosze was!!!:) potraficie! dajcie z siebie wszystko!!! powodzenia!!!:)
 gekus   26.05.2012, 20:59:31
Nogat przegrał w bezpośrednim pojedynku i to on zaważył o tym, że nie będzie awansu. Nie wierzę w Bolton.

Czysto teoretycznie jak Bolton ogrywa Rodło i w ostatniej kolejce Nogat wygra, a dla Rodła można dopisać już teraz 3pkt za mecz z Błyskawicą to obie drużyny mają po 48pkt, ale CHYBA decyduje bezpośrednie spotkanie tak?
 WPMG54   26.05.2012, 21:26:20
Brawo Brawo Sobieski za rok A klasa :D :D :D
 Kielonson   26.05.2012, 22:28:31
brawo Sobieski !! nie ma niepokonanych w tej lidze. gdyby taka byla tez jesien w waszym wykonaniu to pewnie bylby awans. pozdrawiam

tak jak pisze gekus, nic nam nie da przegrana/remis Trzciana z Klasztorkiem bo maja jeszcze mecz z Blyskawica,ktora sorry..nie zachwyca w tym sezonie. Zawazyly bezposrednie mecze Rodla z Nogatem i tyle...
 Buszajew   26.05.2012, 22:32:12
no możliwe ;) ale nie ma co gdybać
 Rodełko99   27.05.2012, 01:47:52
Gekus, nie będzie takiej sytuacji bo jutro wjeżdżamy w Balaton na ostrej "k". wierzę że nie zawiedziemy. brawo dla Sobieskiego nie spodziewałem się.
 boobo777   27.05.2012, 06:17:41
Wjezdzamy a moze zjezdzamy na ziemie rodelko99 nogi napewno beda pokopane u nas hehe
 janek1989   27.05.2012, 08:38:30
Rodełko 99, pożyjemy zobaczymy :D
 Tamka   27.05.2012, 10:31:32
I mareza pokonana ;). Karygodne zachowanie zawodnika marezy ! ! !
 pablo1978   27.05.2012, 12:03:23
Dla Ruchu: Wojciech Grzegorczyk, Paweł Mirek i Łukasz Piątek
 allstars   27.05.2012, 13:55:46
Rodło II Kwidzyn 5-2 Błyskawica Postolin
Błyskawica w 9 grała ;p
 Gosc77   27.05.2012, 14:00:38
Rodlo-postolin 5-2 postolin gral w 9 brawo za gre prowadzili 1-0 rodlo obiektywnie masakra :idea:
Balaton100

Podobnie jak Mareza w drugiej połowie :D 3 nasze bramki padły w tym czasie :)
 GKS_Gardeja   28.05.2012, 11:57:30
dla Gardei bramkę strzelił Krzysztof Jachna
 GWIAZDA87   28.05.2012, 12:19:50
No graty Sobieski. Dzięki za mecz i powodzenia macie młodą dobrą paczkę. Troche mecz nie wyszedł ale cóż zdarza się każdemu. Szkoda tylko, że sędzia dał dupy i nie dotarł na mecz.
 GWIAZDA87   28.05.2012, 12:20:35
Ale fajnie, że pograliśmy |)
 GWIAZDA87   28.05.2012, 12:23:28
 ABG_22   28.05.2012, 18:50:49
dla Waplewa Michał Gut.
 igorski   29.06.2012, 14:28:26
Gdzie ma stadion sobieski Gniew w Gniewie czy gdzie, bo chciałem na jakiś mecz się wybrać :idea: