GKS Gardeja 4 - 5 LKS Waplewo 23 października 2011 - 14:00
Hermaniuk Daniel
Chrobociński Mikołaj

terminatorrodlo   18.10.2011, 23:26:35
Gniew vs Mareza - Mareza jeszcze kilka sezonów temu grała w okręgówce teraz walczy w B-klasie. Typ: Mareza

Powiśle vs Ruch - Powiśle jako debiutanci nieźle sobie radzą, mieli dobry początek, lecz Gościszewo w tym sezonie to klęska. Typ: Remis

Klasztorek vs Trzciano - Hmm trudno ocenić ostatnie rywalizacje pomiędzy tymi ekipami dość wyrównane z lekkim wskazaniem na Rodło. Typ: Trzciano

Postolin vs Kwidzyn - Postolin ma w tym sezonie problemy ze składem, lecz jak widać nie poddają się. Rodło II dobra ekipa, lecz jeszcze nie do końca zgrana. Typ: Kwidzyn

Straszewo vs Nogat - Czarni jak zawsze dół tabeli, ale ten sezon to totalne dno. Nogat bez większego wysiłku powinien wygrać to spotkanie. Typ: Nogat

Gardeja vs Waplewo - No, no, no. Bez wątpienia najciekawsze spotkanie tej kolejki. Moim zdaniem GKS na swoim boisku powinien włożyć w to serce i wygrać. Typ: Gardeja lub remis.

To są tylko moje opinie na temat tej kolejki, w tej lidze każdy może wygrać z każdym.

Powodzenia :idea:
 mildas   20.10.2011, 14:30:56
tylko powiśle gra u siebie z pierwszej czworki wiec trzeba ten mecz z gosciszewem wygrac :) trzymam kciuki za klasztorek ;) jesli zagraja tak jak z rodlem kwidzyn to napewno wygraja.
 Kielonson   22.10.2011, 16:45:21
czy tylko ja odswierzam strone co 5 min z nadzieja w oczach na stracone punkty lidera ? :)
 GreeD   22.10.2011, 16:52:23
Balaton 4:4 Rodło
 gekus   22.10.2011, 17:22:25
Brawo Balaton! Ogromna szansa dla chłopaków z Nogatu, obyście jutro wykorzystali to potknięcie. Z szacunkiem do przeciwnika jedźcie wyrwać 3pkt! Do boju Nogat!
 duduś   22.10.2011, 17:48:14
wielki brawka balaton. czyzby jutro fotel lidera zotanie odebrany :D
 obrońca90   22.10.2011, 21:02:45
w Gardeji bardzo ciekawy mecz balatonu pierwsza połowa to zdecydowana przewaga rodła i 0-2 do przerwy chociaż balaton też miał swoje okazje..druga połowa to już popis Sowy i Kawskiego, najpierw karny na Sowie którego chwile później celnie wykonuje Michałkiewicz..w nastepnej akcji Sowa wrzuca w pole karne i piękne nożyce Kawskiego, 3 bramka to już indywidualny rajd Kawskiego w kole karne i strzał po krótkim rogu na 4-2 podwyższa Jędzrzejewski strzałem głową..niestety w ostatnich minutach kontuzja bramkarza oraz pomocnika i strata 2 bramek chciał bym dodać że praca sędziego w tym meczu to poprostu tragedia..
 pleyers   22.10.2011, 22:40:32
NOGAT !!!
JUTRO 3 PUNKTY ...I POKAŻCIE NA CO ZASŁUGUJECIE !!! :) Mój typ lidera !
 gekus   23.10.2011, 13:01:13
Mecz trwa 90 min. Straszewo 0-3 Nogat. Mamy lidera? Hej Nogat mamy lidera!

Bramki:
Wroński, Wilczewski, Kaniecki!
 klaczekt17   23.10.2011, 13:58:51
Straszewo-Nogat 0:3 (0:0) Albo wicelidera :P
 Kielonson   23.10.2011, 14:19:39
Rodelko... na takich kartoflach jak w Straszewie czy Trzcianie nikt pieknej pilki nie pokaze wiec prosze mi tu bez sarkazmu. To byl mecz "nie wazne jak,wazne 3 pt" i prosze..0:3 ,a ten wynik wydaje mi sie satysfakcjonujacy, przypomnij mi prosze ile Wy bramek w straszewie strzeliliscie w tym sezonie ? dziekuje i koniec dyskusji na ten temat.

NOGAT !!!
 Rasiak99   23.10.2011, 16:09:38
Błyskawica 0-6 Rodło II (0-1) . Brak słów..
 Rodełko99   23.10.2011, 16:30:58
Kielon nie mam zamiaru dyskutować na temat strzelania Czarnym, ale jeśli chcesz dyskutować w ten sposób to fakt Czarnym nie strzeliliśmy nic za to Nogatowi aż 3... Nie chodzi jednak o napinki tylko o ta rzekomą piękna grę... Ja tego nie dostrzegłem... I nie tłumacz tego boiskiem bo Zielonym w zeszłym sezonie nasze boisko nie przeszkadzało w efektownym graniu... Widziałem tylko 1 połowę dziś i gra była na miarę naszej z drugiej połowy z Klasztorkiem:) pozdrawiam Nogat:)

kopec86   23.10.2011, 17:30:36
musze sie wypowiedziec bo tego ogorka o ktorym mowi Lewy zna kazdy pajac udajacy ze potrafi gwizdac, a bramkarz z Waplewa szkoda ze nikt nie nagrywal smialo moglbys kandydowac do babola na barmke roku:)
 lacoste   23.10.2011, 17:33:13
ty kopeć babol roku ale jaki był wynik:PPPP
 kopec86   23.10.2011, 17:34:29
wiesz mnie wynik nie interesuje teraz tylko ten babol roku:)
 kopec86   23.10.2011, 17:36:42
bo jeszcze takiej bramki nie widzialem pilka metr obok od bramki a on sobie to strzelil heh
 rychurychu121   23.10.2011, 17:46:20
panowie z GKS-u liczy sie wynik a nie babol bramkarza :P co do sedziowania naprawde bardzo slaby poziom
 rychurychu121   23.10.2011, 17:52:36
bramki dla waplewa Pawel Wysocki , Grzesiu Nadolski , Daniel Hermaniuk , Mikołaj Chrobociński ,Daniel Hermianiuk waplewo w pierwszej polowie przegrywalo dwa zero ale odrobili straty i w dugiej polowie wyszli na prowadzenie
: :P :P :P :P
 LewyGKS   23.10.2011, 18:04:08
kolego masz racje liczy się wynik a ten był korzystny dla was babol fakt faktem był ale sędzia naprawdę popsuł i nam i Wam ten mecz chłopaki nic trzeba grac dalej i mieć nadzieje ze pan :@ ZABOJŚĆ :@ już nam więcej nie będzie przeszkadzał pozdro
 GreeD   23.10.2011, 18:16:02
cóż , widzę że każda drużyna strasznie nie lubi tego pana sędziego ;) ciekawe czemu jeszcze żadnych skarg nie było na niego wysłanych do związku w takim razie :)
 LewyGKS   23.10.2011, 18:19:19
kolego skargi były ale widać w związku mają gdzieś rozgrywki b-klasowe i dalej przysyłają tego pajaca
 Rodełko99   23.10.2011, 20:27:53
Ten sędzia nazywa się Zabójszcz nie Zabójść :) Na imię ma Krzysztof:) Znamy, znamy :)
 LewyGKS   23.10.2011, 21:01:05
sorki pomyłka ale widać bardzo znany
 trener40   23.10.2011, 21:43:02
listkiewicz musi wrócić
 trener40   23.10.2011, 21:44:04
 boobo777   23.10.2011, 22:21:13
W meczu balaton trzciano tez chyba sedziowal albo inny mistrz ktory bral u niego lekcje z takim sedziowaniem nawet polowa pajacy by sie nie nadawala a jednak sedziuja i w zwiazku nic z tym nie zrobia bo nie ma chetnych na sedziow .porazka ...
 duduś   23.10.2011, 23:35:30
Dzieki sobieski za mecz. Macie mloda dobra ekipe, dobre boicho potrzeba jeszcze wiecej ograna i bedzie git, szkoda tylko ze co niektorych kibicow nie mozecie sie pozbyc hehe pozdro
Szewczak Mateusz - 1

w przyszlym tygodniu zapewne tak samo drugi zespól bedzie posiłkowal sie graczami z pierwszego Rodła..
 trener40   24.10.2011, 19:08:04
:( :( powiśle walczy o awans :@ :@
 DANIGOL   24.10.2011, 21:35:26
powiśle raczej niema szans na awans sory chłopaki ale nie ten sezon :D
 reall   24.10.2011, 22:37:49
do ''DUDUŚ'' Sobieski też dziękuje za mecz. Z przyjemnością gra się z taką drużyną jak Mareza bez złośliwości i brutalnych fauli.Wracając do tego kibica to zawsze znajdzie się jakiś pajac który nie przychodzi kibicować tylko robić burdy.Gratulacje za zwycięstwo. Do zobaczenia na wiosnę.
 karczes10   25.10.2011, 14:51:14
Mówiąc szczerze to tez sądze że nie mamy szans na awans i chyba nawet za szybko o tym myśleć, ja byłbym zadowolnony jakbyśmy dojechali w pierwwszej trójce i byłby to dla nas sukces:P Powisle pozdrawia :D
 graxz   27.10.2011, 17:04:03
Nie spodziewałem się tak słabej gry ze strony Marezy. Powinniście wygrać trochę więcej. Przecież Sobieski jest słabą drużyną.
 duduś   27.10.2011, 21:14:55
nie jest slaba duzyna. ma mocna ekipe ktora skada sie z samych mlodziakow. mysle ze w b-klasie wielu trenerow by chcalo miec takich chlopaczkow do grania. z sezonu na sezon pokaza coraz wiecej. a zgadzam sie ze mecz w naszym wykonie nie by najlepszy lecz liczy sie wygrana i miejsce w tabeli :D