ale ktos jest upierdliwy z tymi typami. komu to przeszkadza ? Liga typerow nie dziala, typowac na forum nie mozna, czego jeszcze nie mozna ?
1 Łukasz Karczewski
 extensa   31.03.2012, 18:23:05
Sokół Mareza - Czarni Straszewo 4-0
 pablo1978   31.03.2012, 18:34:57
Ruch-Gardeja 2-1(2-0), bramki dla Ruchu: Matyszczak i Zasadzki. Pierwsza połowa to koncert gry Ruchu, mogło i powinno być więcej niż 2-0. Druga Ruch grał pod wiatr i Gardeja przycisneła, momentami się kotłowało pod naszą bramką. Wreszcie zwycięstwo z kims z górnej półówki tabeli.
 Rodełko99   31.03.2012, 18:56:42
yyyy przyjemnie się grało? :)
 jiminana   31.03.2012, 18:56:52
Sokół Mareza - Czarni Straszewo 4 - 0 , bramki:K.Jaranowski 2X, T.Madej, T.Gburczyk
 boobo777   31.03.2012, 20:26:46
Gardeja gorna polowka hehe 8 miejsce
 Zawi.kawa   31.03.2012, 21:51:31
Hej Pablo.
Szkoda że nie grałeś. Moim zdaniem to więcej niż 3:0 po pierwszej połowie by nie było. Dla nas znaczące bardzo 4 minuty końcowe drugiej połowy. Staram się być zawsze obiektywny ale przy pierwszej bramce ewidentny błąd liniowego, który nie pokazał spalonego.. wszystko ok ale jak sędzia, który jest przewodniczącym komisji biega, a raczej stoi przy ławce z rękoma w kieszeni i gada z zawodnikami to coś jest nie tak. Druga bramka prawidłowa i nie mam nic na usprawiedliwienie. Ale przy pierwszej spalony. Jeżeli ja jako ostatni obrońca stoję gdzieś na 8 metrze, zawodnik który podaje na 11 metrze a napastnik na 5 to chyba musi być spalony. Ale sędzi stał na 20 metrze koło ławki i gówno widział. Brawo dla naszego bramkarza bo wyciągnął co mógł w pierwszej połowie. W drugiej mimo że my graliśmy w 10 to byliśmy na waszej połowie a wszystko przez wiatr. Jednak dwa strzały które wyjął Andrzej to palce lizać. Miał chyba swój dzień. Jeden z wolnego obok bramki. Wy w drugiej połowie chyba nie mieliście takich sytuacji w których by padła bramka no może jedną po błędzie bramkarza kiedy mogliście prawie na pustą strzelić. Poza tym to mecz toczony w strasznej atmosferze. Przede wszystkim za sprawą sędziego który nie ogarniał nic. Od was zawodnik z numerem 11 powinien w pierwszej połowie dostać kartkę za gadanie nie mówiąc o tym, że Wesoły nie powinien dograć meczu do końca za bicie pięściami zawodników. Jeżeli jest słaby to musi sobie pomagać proste, ale bez jaj sędzia dzisiaj był ślepy, ale żeby nie było to my powinniśmy kończyć mecz w 9 i gdyby wasz zawodnik się przewrócił w polu karnym po uderzeniu w łydki to mielibyście rzut karny. Ja powinienem dostać kartkę już po pierwszej połowie. Nie szukamy usprawiedliwienia bo i tak nie mamy na nic szans, ale Jeżeli chodzi o drużynę Ruchu to największy szacunek dla Bramkarza, Pablo dla Ciebie i dla kilku chłopaków, którzy zagrali spokojnie. Bo co niektórych to rozsadzały emocje a za wiele nie pokazują.
 pablo1978   31.03.2012, 22:01:10
Niestety trzeci tydzień nie mogę się wyleczyć, na antybiotykach jadę. Z mojej perspektywy ciężko ocenić pierwszą bramkę. jedno jest pewne, że tak jak mówiłem Twojemu koledze który dostał czerwo, nawet jak sędzia popełnił błąd to nie powinien go tak wyzywać - za co w konsekwencji słusznie otrzymał tą kartkę. Co do innych sytuacji, które opisujesz nie podejmę polemiki, oceny bo za szyby samochodu i siatki za bramką ciężko było takie niuanse zauważyć. Powodzenia
 Zawi.kawa   31.03.2012, 22:16:47
Wiesz my z tym kolegą rozmawialiśmy zrobił co zrobił i tyle, tego się nie cofnie(będzie pewnie kara i sam odpowie za swoje czyny) . Kolega ma za złe sobie że osłabił drużynę. Ale moim zdaniem w 10 wyglądaliśmy lepiej niż w 11. Może żeby nie wiatr byłoby inaczej ale kto to wie. Niestety 3 punkty zostają u was chociaż mogliśmy zmienić losy tego meczu. No i mam nadzieję, że wasz kolega z nogą nie ma nic złego.. Szkoda, jeszcze że zawsze muszą być zgrzyty. Jednak dzisiaj emocji na boisku było zdecydowanie za dużo. Z dwóch stron.

Pablo dasz radę wyleczysz się ja wróciłem na boisko po operacji kręgosłupa, więc ty też dasz radę. Wszystko jest do ogarnięcia. Szkoda tylko, że niektórzy młodzi zawodnicy nie rozumieją co to jest szacunek dla przeciwnika ale co zrobić
 Rodełko99   31.03.2012, 23:53:45
To Kawa jak już się tak rozpisałeś to podaj mi jeszcze strzelca bramki dla GKS-u :) Pozdro :)
 Nie_ma_bata   01.04.2012, 00:10:26
Postolin w ilu pojechal do Rakowca? 9-10?
 Kielonson   01.04.2012, 13:03:50
Rodlo II Kwidzyn - Nogat Malbork 1:2 (1:2)

bramki dla Nogatu : Wilczewski, Domachowski Radosław

!!!!!!!!!!!!!!!!! czekamy na Trzciano...

Rodełko99   01.04.2012, 18:26:19
Z tego co wiem grał tylko 1 zawodnik z V-ligowej kadry :) hmm poproszę o strzelca z Kwidzyna... No to za dwa tygodnie bardzo ciekawe spotkanie :)
 Kielonson   01.04.2012, 19:50:15
rodelko.. pleyersowi chyba chodzilo o wypowiedz ebiego na samej gorze ;] . wzmocnione czy tez nie licza sie 3 pt.
 Wyniu   01.04.2012, 20:39:19
W Rodle zagrał Sobotka i Szewczak z pierwszego składu pozdrawiam.
 rawuzs   01.04.2012, 20:44:39
Do Zawi.kawa :
Wspomniałeś w swojej wcześniejszej wypowiedzi o ukaraniu mnie kartką(zawodnik nr 11). Troszeczkę nie rozumiem dlaczego i za co miałbym być ukarany?? Czytając twoją wypowiedz nasuwa mi się jedna myśl. Jeżeli za takie rzeczy sędzia karałby wszystkich to mecz zakończył by się przed regulaminowym czasem bo wszyscy wcześniej by je opuścili z czerwonymi kartkami. :) jak dla mnie zarzuty bezpodstawne.
 ogen18   01.04.2012, 21:36:56
BŁYSKAWICA!!!
 Zawi.kawa   01.04.2012, 22:56:07
Hej Rawzus. Moim zdaniem kartka należała się dla ciebie za dyskusje w pierwszej połowie, zdecydowanie było ich za dużo, ale żeby być obiektywnym to ja także powinienem ją otrzymać za to samo. Więc byłoby kwita. No i strzelanie po gwizdku to także by się należało, zrobiliście to dwa razy a nasz zawodnik raz i od razu sędzia go upominał.. No to takie niuanse, które nie miały bezpośrednio wpływu na wynik. Ogólnie i tak gratulacje i szkoda, że wasz bramkarz miał bardzo dobrą drugą połowę..
 Nie_ma_bata   02.04.2012, 09:40:57
No Rodło dużo lepsze od Waplewa... Mogło się skończyć duuużo wyżej.. szczególnie druga połowa dla Trzciana. Wrócił Mariusz Tamski i to dla nas mega dobra informacja :) do zobaczenia w Malborku :)
 hehehehe   02.04.2012, 19:31:15
trzciano dostanie w Malborku z 5 i do domu bo szału nie robią
 Rodełko99   02.04.2012, 20:05:30
Pożyjemy... Zobaczymy...
 Kielonson   03.04.2012, 07:11:19
w tym meczu wszystko jest mozliwe. tak jak mowi rodelko..pozyjemy..zobaczymy. oby 3 pt zostaly w mk, tylko to sie liczy :)