ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VIII - sezon 2011/2012




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Mareza 22 53 16 5 1 52 - 16
2. Nogat Malbork 22 48 15 3 4 57 - 23
3. Rodło Trzciano 22 46 13 7 2 67 - 36
4. Powiśle Pawlice-Rakowiec 22 37 11 4 7 49 - 42
5. Sobieski Gniew 22 33 10 3 9 47 - 64
6. Balaton Klasztorek 22 28 7 7 8 40 - 54
7. GKS Gardeja 22 27 8 3 11 45 - 33
8. LKS Waplewo 22 27 7 6 9 50 - 46
9. Ruch Gościszewo 22 27 8 3 11 44 - 45
10. Rodło II Kwidzyn 22 25 8 1 13 52 - 46
11. GKS Straszewo 22 12 2 6 14 24 - 59
12. Błyskawica Postolin 22 8 2 2 18 22 - 85
Ostatni komentarz dodał szpakowski 13.08.2012, 09:24:52

Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
1. Powiśle Pawlice-Rakowiec 8 - 1 Sobieski Gniew 20 sierpnia 2011 - 17:00
2. Balaton Klasztorek 3 - 3 Sokół Mareza 20 sierpnia 2011 - 17:00
3. Błyskawica Postolin 2 - 3 Ruch Gościszewo 21 sierpnia 2011 - 14:00
4. GKS Straszewo 0 - 0 Rodło Trzciano 21 sierpnia 2011 - 11:00
5. GKS Gardeja 3 - 1 Rodło II Kwidzyn 20 sierpnia 2011 - 12:00
6. LKS Waplewo 1 - 1 Nogat Malbork 20 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (37) 
7. Sobieski Gniew 0 - 4 Nogat Malbork 28 sierpnia 2011 - 16:00
8. Rodło II Kwidzyn 5 - 1 LKS Waplewo 28 sierpnia 2011 - 11:00
9. Rodło Trzciano 3 - 2 GKS Gardeja 27 sierpnia 2011 - 17:00
10. Ruch Gościszewo 7 - 0 GKS Straszewo 27 sierpnia 2011 - 17:00
11. Sokół Mareza 3 - 1 Błyskawica Postolin 27 sierpnia 2011 - 16:00
12. Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 - 2 Balaton Klasztorek 28 sierpnia 2011 - 17:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (50) 
13. Balaton Klasztorek 1 - 4 Sobieski Gniew 3 września 2011 - 16:00
14. Błyskawica Postolin 1 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 września 2011 - 14:00
15. GKS Straszewo 1 - 3 Sokół Mareza 4 września 2011 - 11:00
16. GKS Gardeja 3 - 1 Ruch Gościszewo 4 września 2011 - 16:00
17. LKS Waplewo 2 - 4 Rodło Trzciano 3 września 2011 - 17:00
18. Nogat Malbork 2 - 1 Rodło II Kwidzyn 3 września 2011 - 16:00
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (38) 
19. Sobieski Gniew 0 - 7 Rodło II Kwidzyn 11 września 2011 - 14:00
20. Rodło Trzciano 3 - 1 Nogat Malbork 10 września 2011 - 17:00
21. Ruch Gościszewo 2 - 2 LKS Waplewo 10 września 2011 - 17:00
22. Sokół Mareza 1 - 0 GKS Gardeja 10 września 2011 - 16:00
23. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 0 GKS Straszewo 11 września 2011 - 16:00
24. Balaton Klasztorek 3 - 2 Błyskawica Postolin 10 września 2011 - 16:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (52) 
25. Błyskawica Postolin 0 - 2 Sobieski Gniew 18 września 2011 - 14:00
26. GKS Straszewo 0 - 0 Balaton Klasztorek 18 września 2011 - 16:00
27. GKS Gardeja 0 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 18 września 2011 - 16:00
28. LKS Waplewo 1 - 2 Sokół Mareza 17 września 2011 - 17:00
29. Nogat Malbork 2 - 0 Ruch Gościszewo 17 września 2011 - 16:00
30. Rodło II Kwidzyn 1 - 3 Rodło Trzciano 18 września 2011 - 11:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (38) 
31. Sobieski Gniew 1 - 5 Rodło Trzciano 25 września 2011 - 14:00
32. Ruch Gościszewo 2 - 3 Rodło II Kwidzyn 24 września 2011 - 17:00
33. Sokół Mareza 1 - 1 Nogat Malbork 24 września 2011 - 16:00
34. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 6 LKS Waplewo 25 września 2011 - 16:00
35. Balaton Klasztorek 2 - 1 GKS Gardeja 25 września 2011 - 14:00
36. Błyskawica Postolin 2 - 1 GKS Straszewo 25 września 2011 - 14:30
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (50) 
37. GKS Straszewo 1 - 2 Sobieski Gniew 2 października 2011 - 11:00
38. GKS Gardeja 6 - 1 Błyskawica Postolin 2 października 2011 - 15:00
39. LKS Waplewo 3 - 0 Balaton Klasztorek 1 października 2011 - 17:00
vo, gra nieuprawnionego zawodnika Kawski Marcin (4żk), na boisku 3-0
40. Nogat Malbork 2 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 października 2011 - 16:00
41. Rodło II Kwidzyn 0 - 5 Sokół Mareza 2 października 2011 - 11:00
42. Rodło Trzciano 4 - 0 Ruch Gościszewo 1 października 2011 - 16:00
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (47) 
43. Sobieski Gniew 5 - 2 Ruch Gościszewo 9 października 2011 - 14:00
44. Sokół Mareza 0 - 0 Rodło Trzciano 8 października 2011 - 16:00
45. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 2 Rodło II Kwidzyn 8 października 2011 - 14:00
46. Balaton Klasztorek 0 - 5 Nogat Malbork 8 października 2011 - 15:00
47. Błyskawica Postolin 1 - 1 LKS Waplewo 9 października 2011 - 14:00
48. GKS Straszewo 0 - 3 GKS Gardeja 9 października 2011 - 15:30
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (43) 
49. GKS Gardeja 4 - 1 Sobieski Gniew 16 października 2011 - 15:00
50. LKS Waplewo 6 - 0 GKS Straszewo 15 października 2011 - 16:00
51. Nogat Malbork 2 - 1 Błyskawica Postolin 15 października 2011 - 16:00
52. Rodło II Kwidzyn 1 - 2 Balaton Klasztorek 16 października 2011 - 11:00
53. Rodło Trzciano 2 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 15 października 2011 - 16:00
54. Ruch Gościszewo 0 - 1 Sokół Mareza 15 października 2011 - 15:00
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (50) 
55. Sobieski Gniew 0 - 2 Sokół Mareza 23 października 2011 - 14:00
56. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 0 Ruch Gościszewo 23 października 2011 - 14:00
57. Balaton Klasztorek 4 - 4 Rodło Trzciano 22 października 2011 - 14:00
58. Błyskawica Postolin 0 - 6 Rodło II Kwidzyn 23 października 2011 - 14:00
59. GKS Straszewo 0 - 3 Nogat Malbork 23 października 2011 - 11:00
60. GKS Gardeja 4 - 5 LKS Waplewo 23 października 2011 - 14:00
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (46) 
61. LKS Waplewo 6 - 0 Sobieski Gniew 29 października 2011 - 15:00
62. Nogat Malbork 1 - 3 GKS Gardeja 29 października 2011 - 16:00
63. Rodło II Kwidzyn 5 - 2 GKS Straszewo 30 października 2011 - 11:00
64. Rodło Trzciano 2 - 0 Błyskawica Postolin 29 października 2011 - 14:00
65. Ruch Gościszewo 7 - 1 Balaton Klasztorek 29 października 2011 - 15:00
66. Sokół Mareza 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 29 października 2011 - 14:00
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (51) 
67. Sobieski Gniew 1 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 listopada 2011 - 14:00
68. Sokół Mareza 3 - 1 Balaton Klasztorek 5 listopada 2011 - 14:00
69. Ruch Gościszewo 3 - 1 Błyskawica Postolin 5 listopada 2011 - 13:00
70. Rodło Trzciano 3 - 3 GKS Straszewo 5 listopada 2011 - 14:00
71. Rodło II Kwidzyn 4 - 0 GKS Gardeja 6 listopada 2011 - 11:00
72. Nogat Malbork 5 - 0 LKS Waplewo 5 listopada 2011 - 16:00
Kolejka 13 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (91) 
73. Nogat Malbork 7 - 1 Sobieski Gniew 25 marca 2012 - 12:00
74. LKS Waplewo 1 - 0 Rodło II Kwidzyn 24 marca 2012 - 15:00
75. GKS Gardeja 0 - 1 Rodło Trzciano 24 marca 2012 - 15:30
76. GKS Straszewo 1 - 2 Ruch Gościszewo 25 marca 2012 - 15:00
77. Błyskawica Postolin 0 - 4 Sokół Mareza 25 marca 2012 - 14:00
78. Balaton Klasztorek 1 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 25 marca 2012 - 15:00
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (38) 
79. Sobieski Gniew 2 - 2 Balaton Klasztorek 1 kwietnia 2012 - 14:00
80. Powiśle Pawlice-Rakowiec 9 - 0 Błyskawica Postolin 31 marca 2012 - 15:30
81. Sokół Mareza 4 - 0 GKS Straszewo 31 marca 2012 - 16:00
82. Ruch Gościszewo 2 - 1 GKS Gardeja 31 marca 2012 - 16:00
83. Rodło Trzciano 4 - 1 LKS Waplewo 1 kwietnia 2012 - 15:00
84. Rodło II Kwidzyn 1 - 2 Nogat Malbork 1 kwietnia 2012 - 11:00
Kolejka 15 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (46) 
85. Rodło II Kwidzyn 1 - 3 Sobieski Gniew 14 kwietnia 2012 - 16:00
86. Nogat Malbork 3 - 4 Rodło Trzciano 14 kwietnia 2012 - 11:00
87. LKS Waplewo 1 - 1 Ruch Gościszewo 14 kwietnia 2012 - 17:00
88. GKS Gardeja 0 - 1 Sokół Mareza 15 kwietnia 2012 - 16:00
89. GKS Straszewo 1 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 15 kwietnia 2012 - 15:00
90. Błyskawica Postolin 0 - 1 Balaton Klasztorek 15 kwietnia 2012 - 14:00
Kolejka 16 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (28) 
91. Sobieski Gniew 8 - 1 Błyskawica Postolin 22 kwietnia 2012 - 14:00
92. Balaton Klasztorek 5 - 1 GKS Straszewo 22 kwietnia 2012 - 15:00
93. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 4 GKS Gardeja 21 kwietnia 2012 - 16:00
94. Sokół Mareza 2 - 0 LKS Waplewo 21 kwietnia 2012 - 16:00
95. Ruch Gościszewo 0 - 2 Nogat Malbork 21 kwietnia 2012 - 17:00
96. Rodło Trzciano 4 - 1 Rodło II Kwidzyn 21 kwietnia 2012 - 16:00
Kolejka 17 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (72) 
97. Rodło Trzciano 3 - 4 Sobieski Gniew 28 kwietnia 2012 - 16:00
98. Rodło II Kwidzyn 4 - 2 Ruch Gościszewo 28 kwietnia 2012 - 16:00
99. Nogat Malbork 1 - 1 Sokół Mareza 28 kwietnia 2012 - 13:00
100. LKS Waplewo 0 - 2 Powiśle Pawlice-Rakowiec 28 kwietnia 2012 - 17:00
101. GKS Gardeja 2 - 2 Balaton Klasztorek 29 kwietnia 2012 - 16:00
102. GKS Straszewo 2 - 2 Błyskawica Postolin 29 kwietnia 2012 - 15:00
Kolejka 18 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (24) 
103. Sobieski Gniew 3 - 1 GKS Straszewo 6 maja 2012 - 15:00
104. Błyskawica Postolin 0 - 5 GKS Gardeja 6 maja 2012 - 14:30
105. Balaton Klasztorek 2 - 0 LKS Waplewo 6 maja 2012 - 14:00
106. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 1 Nogat Malbork 5 maja 2012 - 16:00
107. Sokół Mareza 3 - 0 Rodło II Kwidzyn 5 maja 2012 - 16:00
108. Ruch Gościszewo 2 - 3 Rodło Trzciano 5 maja 2012 - 17:00
Kolejka 19 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (65) 
109. Ruch Gościszewo 1 - 1 Sobieski Gniew 12 maja 2012 - 17:00
110. Rodło Trzciano 2 - 2 Sokół Mareza 13 maja 2012 - 15:00
111. Rodło II Kwidzyn 2 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 13 maja 2012 - 11:00
112. Nogat Malbork 3 - 1 Balaton Klasztorek 12 maja 2012 - 13:00
113. LKS Waplewo 8 - 1 Błyskawica Postolin 12 maja 2012 - 17:00
114. GKS Gardeja 1 - 1 GKS Straszewo 12 maja 2012 - 16:00
Kolejka 20 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (49) 
115. Sobieski Gniew 3 - 2 GKS Gardeja 20 maja 2012 - 14:00
116. GKS Straszewo 5 - 2 LKS Waplewo 20 maja 2012 - 15:30
117. Błyskawica Postolin 0 - 5 Nogat Malbork 19 maja 2012 - 16:00
118. Balaton Klasztorek 2 - 1 Rodło II Kwidzyn 20 maja 2012 - 15:00
119. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 7 Rodło Trzciano 19 maja 2012 - 16:00
120. Sokół Mareza 4 - 1 Ruch Gościszewo 19 maja 2012 - 16:00
Kolejka 21 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (57) 
121. Sokół Mareza 1 - 3 Sobieski Gniew 26 maja 2012 - 16:00
122. Ruch Gościszewo 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 26 maja 2012 - 17:00
123. Rodło Trzciano 3 - 3 Balaton Klasztorek 27 maja 2012 - 15:00
124. Rodło II Kwidzyn 5 - 2 Błyskawica Postolin 27 maja 2012 - 11:00
125. Nogat Malbork 3 - 2 GKS Straszewo 26 maja 2012 - 14:00
126. LKS Waplewo 1 - 1 GKS Gardeja 26 maja 2012 - 17:00
Kolejka 22 - 2/3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (200) 
127. Sobieski Gniew 2 - 2 LKS Waplewo 2 czerwca 2012 - 18:00
128. GKS Gardeja 0 - 1 Nogat Malbork 2 czerwca 2012 - 18:00
129. GKS Straszewo 2 - 1 Rodło II Kwidzyn 2 czerwca 2012 - 18:00
130. Błyskawica Postolin 4 - 3 Rodło Trzciano 2 czerwca 2012 - 18:00
131. Balaton Klasztorek 2 - 3 Ruch Gościszewo 2 czerwca 2012 - 18:00
132. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 3 Sokół Mareza 2 czerwca 2012 - 18:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.22