Nie_ma_bata   29.09.2011, 13:36:44
A Rodło zostało liderem i nikt się nie spina z tego powodu... brawo panowie, całkiem inaczej niż Powiśle :)
 terminatorrodlo   01.10.2011, 11:24:58
wszyscy z Pawlic-Rakowca typują na remis lub porażkę Trzciana. ;)
90 minut pokaże. Wygra ten kto strzeli o jedną bramkę więcej.
Do przerwy 0:0
Nie wiem jak wicelider moze grac 8 obroncami..bo tak wlasnie 1 polowa wygladala. Pawlice po 2 kontrach trafia w slupek..Nogat strzela na 2:0 i ogolnie duzo lepszy. Wazne 3 pt.

pleyers   01.10.2011, 18:58:26
Mecz Nogatu rewelacyjny, szkoda tylko tej straconej bramki. Wielki wicelider (do tej pory nazywający się liderem) okazał się malutki w grze z poważnymi przeciwnikami... Nogat tak trzymać !!!
 Rodełko99   01.10.2011, 19:33:10
Rodło - Ruch 4-0 (1-0)

Pierwsza połowa na remis, ale nam się udało Ruchowi nie... Druga zdecydowanie dla Rodła:)
 terminatorrodlo   01.10.2011, 19:34:33
Rodełko :love: :love: :love:

Pierwsza połowa w miarę wyrównana, ładne strzały z dystansu zawodników Ruchu. Jednak druga część to mecz na jedną bramkę. Brawo Rodło :idea: :idea:
 Rodełko99   01.10.2011, 19:42:59
Brawo Rodło oby tak dalej :) Zgadzam się z terminatorem w drugiej połowie Ruch nie miał nic do powiedzenia :p
 Ebi19   01.10.2011, 19:54:45
Tak sie bawi tak sie bawi Rodełko!! jedziemy!.dzieki Ruch za mecz.. :)
 madrista   01.10.2011, 21:21:11
Dla Powiśla Gosik
 turbodymomen   01.10.2011, 22:03:28
i ruch znow nie wygral jak zawsze co sie dzieje z wami chlopaki :(
 mildas   01.10.2011, 23:39:40
malbork jest slaby fuksem wygral :) brawo gosik :)
 duduś   01.10.2011, 23:58:50
Może jest słaby ale Rakowiec 2x słabszy. W naszych ligach krajowych wszyscy są słabi. Powtarzam sie: gralo sie z dołem tabeli to było się w czołówce wiec pora na zmiany. Brawo Nogat oobstawiałem że wygracie. Olimpico Rakowiec czekaja tacy rywale jak Rodło II, Mareza, Trzciano także bedzie ciekawie. Pozdro
 gino128   02.10.2011, 00:10:56
midas, hehehe cóż za wyczerpująca i merytoryczna wypowiedź. Może rozwiniesz swoje przemyślenia na temat tego spotkania :D
 gino128   02.10.2011, 00:24:28
ps. Nazwy miast pisze się z "duzej litery". Tak ciężko wł Caps Lock :D
 piwoszgosci   02.10.2011, 00:26:31
DO TRZCIANIAK :) kolego drogi gdzie jestem to juz nie twoja sprawa :) a na meczu byłem wiec wiem co sie działo na boisku ! do przerwy powinien taki wynik pasc (brak umiejetnosci lub brak skutecznosci ) kazdy ma inna teorie wiec nie cwaniakuj OK gratki za zwyciestwo bo fakt 2 połowa to dla was co widac po wyniku .
 Rodełko99   02.10.2011, 00:51:19
Kto Strzelił tydzień temu dla Ruchu w meczu z Rodłem II i dla Straszewa z Postolinem?
 mildas   02.10.2011, 10:10:18
Malbork miał fuksa mecz powinien sie skonczyc po pierwszej połowie bo rakowiec mial dwa słupki a malbork zadnej groznej akcji. Powiśle w następnych meczach poprawiamy skuteczność.
 górall   02.10.2011, 15:00:23
Straszewo 1-2 Gniew (0-1)

Dla Sobieskiego:

gekus   02.10.2011, 15:06:31
Powiśle miało dwa słupki i to tyle jeżeli chodzi o pierwszą połowę, jak i o drugą połowę nie wliczając bramki. To Nogat prowadził grę przez całe 90 minut z przerwami na rozpaczliwie zrywy Powiśla, które i tak nie przynosiły większego zagrożenia poza tymi trzema sytuacjami. Wygrana zasłużona.
 reall   02.10.2011, 15:22:02
Bravo Sobieski! Chłopacy zostawili serce na boisku a zawodnicy Straszewa byli zajęci tylko kopaniem po nogach...
 klaczekt17   02.10.2011, 16:00:11
Oj Powisle Powisle...Tak jak mowia inny graliscie z dolem tabeli i wygrywaliscie teraz macie ciezkie mecze i zobaczymy co pokazecie,bo jesli to samo co z Nogatem czyli dwie akcje w pierwszej polowie po ktorych byly slupki i w drugiej bramka z ewidentnego spalonego no to sorka Panowie ale slabo to widze,a co do meczu no powinnniscie sie cieszyc ze Nogat ma mizerna skutecznosc bo wynik moglby byc bardzo wysoki.Powodzenia w kolejnych meczach :)
 klaczekt17   02.10.2011, 16:05:33
A co do wypowiedzi "Mildasa" to mecz ma dwie polowy a nie jedna :P a po drugie badz obiektywny bo piszac ze Nogat nie mial w pierwszej polowie zadnej groznej akcji piszesz bzdury.
 Rasiak99   02.10.2011, 18:16:00
Gardeja 6-1 Błyskawica (1:0) . Pojechaliśmy w 10 na mecz . Przed przerwą Gks strzelił bramkę nieprawidłową ( napastnik pomógł sobie ręką ) . Po przerwie gospodarze strzelają nam bramkę , chwile później kontuzji doznaje nasz pomocnik i ostatnie 40 minut gramy w 9 . Ze stałego fragmentu strzelamy bramkę na 3-1 . W ostatnich 10 minutach dostajemy 3 lacze w tym jedną ze spalonego . Dzięki Gardeja ze mecz powodzenia w następnych meczach .
Bramka : Marcin Steiniger
 Kielonson   02.10.2011, 18:44:15
dlaczego mnie nie dziwi wynik rodlo - mareza ?
rodlo nie potrzebuje punktow wcale, dla marezy kazdy punkt na wage zlota w drodze do A-klasy :)
 gino128   02.10.2011, 19:01:30
hehe, midas a jednak widać , można napisać dwa zadania współrzędnie złożone. Co do treści w częsci mozna sie zgodzić, ale pamiętaj: dwa strzały w słupek to dwa strzały niecelne. A poza tym co dalej ? :D :D :D
 Stona12   02.10.2011, 20:59:53
brawo Sobieski piekna walka :) i pozdrowienia dla GKS powodzenia w nastepnych meczach walczcie do konca
 Gburek   02.10.2011, 21:24:22
Bramki dla Sokola 3x Adrian Gwozdz oraz Tomasz Madej i Krzysztof Jaranowski
 junior_88   02.10.2011, 22:21:26
Ruch Gościszewo co się kur...... z wami dzieje. Nie rozumiem przygotowanie mieliscie dobre poczatkowa gra na sparingach zadowalajaca a teraz takie dno. B klasa i dno tabeli nie rozumiem.

Macie zawodników i możliwości ustawcie się i grajcie. Zadbajcie o atmosferę.

Może wreszcie wescie sie za gre i pokazcie bo nie dlugo dopnie sie wam pinnezke z nienajlepszymi komentarzami.
 duduś   02.10.2011, 23:19:06
Kielonson a o co tobie chodzi? Wygraliśmy ten mecz grajac dobra pilke i tyle. Wiesz czemu cie dziwi wynik ponieważ strzelilismy az 5 bramek a dla ciebie taki wynik jest niewyobrażalny. Pozdro dla normalnych.
MARA :love:
 Kielonson   03.10.2011, 07:24:21
po prostu mnie ten wynik nie dziwi i tyle..nie ze wzgledu na poziom obu druzyn :)
pozdro dla nienormalnych :D :D
 duduś   03.10.2011, 14:22:45
sorka sorka Kielon. zle zrozumialem Cie:D
PozdroD
 Nie_ma_bata   03.10.2011, 21:03:40
duduś nadal nie rozumiesz o co chodzi Kielonowi... A chodzi o to (uważam podobnie) że rezerwy Rodła odpusciły mecz z Mareza...
 duduś   04.10.2011, 20:25:43
Jakie rezerwy? :D Wiekszosc to oldboys
 RODŁO-FANS-HOOLIGANS   06.10.2011, 17:30:26
rezerwy Rodła są dla oldbojów, chłopaków którzy nie zagrali w meczu pierwszej drużyny, dla chłopaków którzy siedzą w pierwszej drużynie na ławce i dla tych którzy są jeszcze za słabi na pierwszą drużynę a tam aspirują i w Rodle II mają się ograć.