KP Sopot 1 - 1 Norda Karwia 2 października 2010 - 16:00
Olimpia Osowa 2 - 1 Stolem Gniewino 2 października 2010 - 16:00
GKS Luzino 6 - 1 Gryf II Wejherowo 3 października 2010 - 12:00
Kaszubia Starzyno 4 - 0 GKS Żukowo 3 października 2010 - 14:00
Zatoka Puck 1 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 2 października 2010 - 13:00
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 3 Orkan Rumia MKS 2 października 2010 - 13:30

Stolem jedzie do osowy zrobic 6 krok w drodze do 5 ligi :@ :@ :@
w tej kolejce punkty beda zdobywac tylko goscie :@ :@ :@ :@ :@ :@
 miroo   27.09.2010, 20:57:48
ogarnij się z tymi minkami ...

Osowa - Stolem -> mecz o lidera i zarazem najciekawszy pojedynek . dobre mecze w Luzinie i Redzie. Liczę na ciekawe spotkania i dużo emocji .

Barti   01.10.2010, 17:39:33
Na stronie puck.nasze miasto.pl zamieszczono zdjęcia z meczu Orkan-ZATOKA(trochę póżno),są tam także zdjęcia z poprzednich spotkań jakie ZATOKA rozegrala na swoim boisku(z Luzinem i z Rekowem).
 AdrianGKS   02.10.2010, 18:09:40
Olimpia 2-1 mecz walki walki i jeszcze raz walki . O dziwo pierwsze tempo narzucila druzna stolema i strzelili pierwsza bramke. 5 minut pozniej piekny strzal z 20 m pilka odbila sie od poprzeczki i wpadła do bramki 1-1 . Olimpia po tej bramce nabrala pewnosci siebie i zaczeka atakowac i tuz przed koncem kolejna bramka dla Olimpii po rozegraniu pieknego rzutu wolnego (widac ze chlopaki duzo nad nim pracowali) zawodnicy nie wiedzieli co sie stalo stali jak slupy i bramka na 2-1 . W drugiej polowie posypalo sie duzo kartek zoltych i jedna czerwona dla zawodnika Olimpii. Koncowka to ciagle ataki Stolema i ich dominacja ale obrona Olimpii odegrala swoja role bardzo dobrze i 3 pkt zostaly w Osowie . :love: :love:
 pietruszka   02.10.2010, 18:17:35
Tak przewidywałem ze stolem przegra.Niestety brakowało wykonczenia.

zdzichu55   02.10.2010, 19:03:02
Rekowo - Orkan 2:3 (0:2). 1 połowa dość wyrównana chodź z lekką przewagą rekowa ale to Orkan skutecznie zakńczył 2 akcje i prowadzi 2-0 do połowy. 2 połowa to juz zmasowane ataki rekowa na zespół z rumii, przy wyniku 2-2 wydawałoby się że rekowo strzeli bramkę na 3-2 ale orkan w 90 minucie strzela zwycięską bramkę. Braca sędziego głównego - bez komentarza....
 blyskawica   02.10.2010, 19:06:25
praca sędziów ogólnie zal,a w szczególności liniowego biedaka od strony kibiców żenada :huh:
 leon_71   02.10.2010, 19:28:29
być może to ten sam co sędziował na linii kiedy Kaszubia grała z Orkanem. "Patałach" nie wiedział nawet, po której połowie boiska ma wzdłuż linii biegać, już nie mówiąc o obiektywnym wskazywaniu rzutu autowego. Ale takie są realia współczesnego sędziowania :s :@
 colt45   02.10.2010, 19:51:43
nie została uznana bramka dla stolemu:( ponoc była pozycja spalona, chodż zawodnik olimpii stał jako ostatni tuz przed bramką. no trudno w przyszłym roku napewno bedzie rewanż:) pozdrawiam
 tylkonorda   02.10.2010, 20:06:56
a w Sopocie 1:1
 reddevil   02.10.2010, 20:53:49
mam nadzieje ze sedziowie czytaja to forum bo powinni wiedziec ze sa takimi patalachami ze az glowa boli. Na 6 meczy ligowych Stolema tylko jeden zasluzyl na pochwale. Sedziowal mecz z bozympolem i wybijal sie troche ponad ten tragiczny poziom. Dzisiejszy mecz to juz kumulacja. Glowny ten cieć nie odgwizdał 2 karnych dla Stolema ( 1 ewident 2 mogl wzbudzic kontrowersje aczkolwiek zawodnik z Gniewina byl faulowany) a czare goryczy przelala decyzja o nie uznaniu prawidlowo zdobytej bramki ( liniowy chyba nie wie co to spalony, albo dostal 2 dychy przed meczem ) Nie wspomne juz o tym ze kazal sciagnac zawodnikowi Stolema biale rzepy na ochraniacze bo twierdzil ze byly nie pod kolor getrow. Nie bylo by w tym nic smiesznego gdyby nie to ze zawodnicy osowy mieli takie same rzepy i sedzia nie byl wobec nich tak samo skrupulatny. Żal żal żal panowie
 Olimpia10   02.10.2010, 21:25:42
Spalony ewidentny w momencie podania ale nie będę się z wami kłócił tylko życzę powodzenia dalej. tekst dostał "2 dychy" dla mnie dziś wygrywa wszystko. Pozdrawiam
 Olimpia10   02.10.2010, 21:28:30
Co do "rzep" :P (chodzi o plaster gdyby ktoś nie wiedział) to poczytaj w regulaminie jakie można nosić.
 AdrianGKS   02.10.2010, 21:28:56
Spoko ale spalony byl na pewno . Co do tych dwóch karnych ; o to nie wiem gdzie one były ... A co do sędziowania w a-klasie to jest na prawdę słabe.
 wojmie1   02.10.2010, 21:52:06
W meczu zatoki w 2 połowie sędzia zrobił z siebie barana(chociaż 1 połowę miał bezbłędna) nie podyktował ewidentnego rzuty karnego dla zatoki a następnie nie uznał prawidłowo zdobytej bramki przez zatokę -piłka odbiła się od poprzeczki a następnie za linią bramkową-(powinien pokazać mu to liniowy ale ten młody chłopak nie potrafił upilnować lini spalonego a w momencie nieuznanej bramki stał na 16 metrze a powinien na lini bramkowej -akcja zatoki w polu karnym sokoła trwała już co najmniej 15 sekund-w innych sytuacjach z jego strony nie potrafił pokazać prawidłowo wyrzutu z autu i czekał na decyzje sędziego głównego i w tym momencie wskazywał chorągiewką kierunek wyrzutu piłki)A tak w ogóle zasłużone zwycięstwo sokoła - gratulacje- (nie)wiem co się dzieje z zatoką na razie to jest brak zaangażowania i zero ambicji(nie pisze tu o wszystkich bo niektórzy oddają serce i zdrowie)ale wiem jedno na pewno będzie lepiej.Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów
 robak81   02.10.2010, 22:07:01
reddevil, a jaki wynik był w Osowie? :D
 seriaa   02.10.2010, 22:14:56
Przyznam szczerze, że z obawami przystąpilismy do meczu z Osową, która w poprzednich spotkaniach zaprezentowała się z dobrej strony. Dzisiaj przypadkowa, choć ładna bramka, kapitalne rozegranie rzutu wolnego, antyfutbol i zainkasowane 3 pkt. Tak naprawdę to Stolem był zespołem lepszym pod każdym względem. Niestety kontrowersyjne decyzje sędziego sprzyjały gospodarzom . Nawiasem mówiąc, sedzia zdobył sie na słowo przepraszam, które niestety punktów nie wróci. Gratualacje dla Osowy, choć dotąd graliśmy już z lepszymi zespołami ( patrz Gryf II i Sopot).Moim zdaniem Olimpia ze swoim poziomem nie zasługuje na awans. To dopiero ćwiartka ligi, zapowiada sie ciekawa rozgrywka.
 AdrianGKS   02.10.2010, 22:26:28
Seriaa byles chyba na innym meczu . To Olimpia wyszla na pierwsze 15 minut bardziej spięta niż wy to wy wlasnie narzuciliscie tempo . Jak bys nie slyszal krzykow bylego trenera Olimpii zeby wkoncu wyluzowali jak juz to zrobili to wkoncu zaczeli atakowac, moze uderzenie z 20 metrow Łuksona bylo przypadkowe(nie tyle przypadkowe, lecz pilke dostal przypadkowo, strzal byl ladny i skladal sie do niego nie uderzal na oslep) ale wasza pierwsza bramka jeszcze bardziej . I nie byliscie pod zadnym wzgledem lepsii . W koncowce zaczeliscie atakować i owszem byliscie lepsii(w końcówce) . Ale to Olimpa grala w osłabieniu i musieli przestawic sie na obrone, zaden normalny zespol z wyrownanym rywalem przy prowadzeniu i 10 m do konca nie atakuje stara sie dowiesc wynik do konca ;) to tyle...
 Laga1988   02.10.2010, 22:31:25
Awans do V ligi uzyska drużyna która zdobędzie najwięcej punktów, a nie ta która w poszczególnych meczach będzie lepsza ale przegra. Nie mam więcej pytań!
 wojmie1   02.10.2010, 22:36:54
Panowie Ci młodzi ludzie co sędziują mecze do 4 ligi nie mają żadnego pojęcia o sędziowaniu i kondycji i co trzeci nie ma pojęcia o bieganiu z gwizdkiem. Przyjeżdżają tylko z tego względu że w sobotę lub w niedziele wpadnie jakaś stówa. Podejście władz u góry(lepiej żeby była sztuka niż nikogo)jest taka a nie inna i nic na razie z tym ie zrobimy.
 Barti   02.10.2010, 22:39:23
ZATOKA-Sokół 1:2 :@ W pierwszej częsci bramke dla ZATOKI mogli zdobyć Bartek Ciesielski (słupek) i Leszek Podlaszewski a bramka Michała Królikowskiego słusznie nie została uznana(spalony).Goście także przeprowadzili kilka grożnych akcji a jedna z nich zakończyła się bramką.Druga część meczu była o wiele ciekawsza.ZATOKA starała się odrobić straty ,a goście grożnie kontrowali.Około 65 min. w pole karne Sokoła wbiegł Jarek Nikrandt który trącił piłkę a interweniujący obronca kopnął go w nogę i gdy wszyscy spodziewali się karnego sędzia wskazał na ...rog(nie wiem dlaczego bo ostatni piłkę dotknął Jarek).Kilka minut póżniej bramkę dla ZATOKI mógł zdoyć Leszek Kulig,który będąc sam na szóstym metrze miał sporo czasu nba przyjęcie piłki lub oddanie strzalu ,ale co on chciał z tą piłkązrobić to chyba jeszcze cteraz on sam nie wie i świetną okazję szlag trafił.Po chwili goście zdobyli drugą bramkę.Chwilę póżniej na strzał z 16stu metrów zdecydował się Jarek Nikrandt,piłka trafiła w poprzeczke i spadła za linią(tak wyglądalo to z ławki),ale sedzia nakazal grac dalej.W końcówce bramkę dla ZATOKI zdobyl Bartek Ciesielski.
 KibicOsowa   02.10.2010, 22:39:36
Chłopaki z Gniewina przegraliście i trzeba się z tym pogodzić , graliście tylko przez około w I Połowie 20minut , lecz dalsze 25 minut należało do OSOWY i to bezwzględnie , Liniowy i główny padaka , końcówka była wasza ale tylko dlatego ,że grali nasi w osłabieniu.
WaszPan co tak cicho?? :D
 wojmie1   02.10.2010, 22:45:09
barti napisz coś o pracy sędziego tu można
 klakcio   02.10.2010, 22:49:09
Stolem zrobił krok w tył w marszu po 5 ligę :@
 Barti   02.10.2010, 22:52:36
Po trzech porażkach z drużynami z czołówki mecz z Sokołem mial być dla ZATOKI meczem przełomowym,ale niestety zamiast trzech punktów mamy czwartą porażkę.Kilka komentarzy wyżej kolega wojmie1 opisal pracę sędziego i ja z tym opisem w pełni się zgadzam, ale nawet mimo tak słabej postawy arbitra ten mecz powinien zostać wygrany bo okazje ku temu były.Ta runda na razie jest trudna dla ZATOKI(pięć porażek), ale ja w tą druzyne wierzę i w tych chłopaków też.Jeśli nie udało się teraz to może w nastepnej kolejce.Niema co pękać jest jeszcze sporo puntów do zdobycia. ZATOKA PUCK
 Barti   02.10.2010, 22:56:12
A co jja mam jeszcze o gnoju pisać i tak pewnie mi kare dowalą bo się pan gwizdek urażony krytyką poczuł pajac jeden.Zresztą duzo jest w tej kolejce uwag do tego co ludzie z gwizdkami robią .
 wojmie1   02.10.2010, 23:02:27
barti zgadzam się z tobą wiosna jest ZATOKI
 tylkonorda   02.10.2010, 23:09:55
W Sopocie podobnie. Arbiter główny był najsłabszy na boisku. Mylił się sprawiedliwie w dwie strony.
 Ricco   03.10.2010, 09:00:27
colt daj mi numer do swojego dealera bo widze ze masz dobre jazdy po tym :idea: gniewino lepsze przez wieksza czesc meczu? hahaha chyba byles na innym spotkaniu cieciu malinowy.
Olimpia to 1 sila w tej lidze ! :idea:
 KibicOsowa   03.10.2010, 09:02:20
Wy się do gry w piłkę nie nadajecie bo się spinacie na forum , I PRZEGRYWAĆ nie potraficie. Jak twoim zdaniem my nie zasługujemy na Awans to wy tym bardziej.
I nie zwalaj na sędziego i na obronę (Bo gadać każdy dużo potrafi!)
Zwycięzców się nie sądzi 8)

Olimpia po Awans Do V-Ligi :love:
 robak81   03.10.2010, 10:05:50
Panowie, a jaki byl wynik w Osowie? he :D
 PacoLorente   03.10.2010, 10:53:04
Do zawodników Olimpii koniec pisania na forum. Też bym z chęcią coś napisał o meczu ale sensu to nie ma żadnego. Cisza skupiamy sie na grze Olimpia#19
 kszeba   03.10.2010, 12:24:46
czytajac komentarze zawodników stolema zastanawiam sie jak beznadziejnie słabi to piłkarze, skoro jak twierdza przegrali z bardzo słabą olimpia. Co do sędziów tego meczu to sedziowie boczni są sedziami trzecioligowymi wiec poziomem są na pewno lepsi od gwiazd "A" klasy. I tak sie nie podniecajcie w tym gniewinie bo na pewno awansujecie jesteście przecież najlepsi w lidze i to wam się należy a jedna wpadka z bardzo słabym przeciwnikiem wam nie przeszkodzi awansować
 gregor05   03.10.2010, 14:24:22
Zawodnicy ze Stolemu jak narazie nie zasługujecie na okręgówkę , nie umiecie się nawet zachować po przegranym meczu. Twierdzicie , ze sędzia was oszukał ,a podaliście mu ręce , a nie podaliście piłkarzom Osowy , wstydzcie się za to
 Luzino   03.10.2010, 14:25:50
GKS Luzino - Gryf II Wejherowo 6-1 (2-0)
Gryf ostatecznie skończył mecz w ósemke
 mkmaciekbtw   03.10.2010, 14:28:58
GKS LUZINO-GRYF WEJHEROWO 6-1
 Obserwatora11   03.10.2010, 14:35:33
Witam. Byłem na meczu Olimpii Osowa ze Stolemem Gniewino i napisze moje wrażenia na temat gry. Pierwsze 15-20 minut to lekka przewaga Stolema po czym wpada gol. Olimpia wyraźnie zestresowana i gra się nie klei. Potem Bądź co bądź przypadkowy gol Olimpii, ponieważ ogromny błąd popełnia obrońca gości. Potem napór Olimpii i świetnie rozegrany rzut wolny i mamy 2:1. Druga połowa, dość wyrównany mecz, dużo walki ale mało okazji na strzelenie gola. Potem czerwień dla gracza Olimpii i Osowianie cofają się do obrony. Jak dla mnie bardzo dobra decyzja, bo w 10 gra już się o utrzymanie wyniku. Po wypowiedziach chłopaków ze Stolema widze, że oni w 10 by atakowali, bo są na tyle klasowym zespołem(albo A klasowym), że by strzelili jeszcze z 5. Zawodnicy z Gniewina niby cisneli, ale to były same dośrodkowania przerywane przez obrońców gospodarzy. Nic groźnego się nie działo. Gol ewidentny spalony, zawodnik za plecami strzelającego nie był na spalonym, ale strzelec ewidentnie. Sędzia gwizdał tak samo i przeciwko Osowie, więc nie rozumiem waszego gadania. Nauka na przyszłość: Nauczcie się przegrywać z honorem, bo jeszcze nie raz stracicie pkt. A spinki na forum pokazują tylko waszą słabość. A gadanie, że przegraliście z zespołem słabszym ( Śmiech ). Tylko przekonuje mnie i ludzi czytających to forum, że na awans nie zasługujecie. Zespołu nie ocenia się za grę, lecz za wyniki. Olimpia jest wyżej, wygrała 2:1. Styl się nie liczy, liczy się efekt. Pzdr.
 AdrianGKS   03.10.2010, 14:47:48
Obserwator świetne słowa ! Ale styl się liczy bo Olimpia wygrała w ładnym stylu ten mecz !
 seriaa   03.10.2010, 15:47:53
Myślę, że wzajemne ataki na forum są niepotrzebne. Każdy z zespołów ma swoje ambicje i aspiracje. Stolem też. Nikt nie lubi przegrywać a zwłaszcza w warunkach , gdy decycje sędziowskie były mocno kontrowersyjne. Czasami jedna decyzja sędziego przekreśla wysiłek całego zespołu. Na razie liderem jest Olimpia i chwała jej za to. Lecz sezon się nie skończył. Nie raz i waszą drużynę spotka belesna przykrość ze strony sędziów. Zobaczymy jak wówczs wy zareagujecie.Być może okażecie więcej spokoju. Szacunek dla wszystkich prawdziwych kibiców. Póki co Stolem dalej walczy o nzjwyższe cele.
borowik zwoln tempo bo smuda cie powola :love: :love:
a co do gniewina to maja na srane w gacie bo caly zespul byl dzis w luzinie zobaczyc jak wyglada gra w pilke. pozdro
 zdzichu55   03.10.2010, 17:50:37
Myśle że już tabela pokazuje które zespoły mają jakiekolwiek szanse walczyć o awans... Olimpia, Stolem, Luzino, Rekowo i Orkan
 maka165   03.10.2010, 18:07:54
Starzyno: Żukowo 4:0 8) 8) 8) wynik ustalony w pierwszej połówce>
 Foresss   03.10.2010, 20:32:54
Wie ktoś jak nazywa się Sz.P. sędzia, który robił dziś za liniowego na meczu GKS - Gryf II :P ?

Chyba każdy kto był na tym spotkaniu wie o kogo chodzi :P
 leon_71   03.10.2010, 21:26:17
Stencel, Czyż A. lub Lemke :blink: Komunikat obsad sędziowskich podawany jest zawsze na stronie: http://www.pomorski-zpn.pl/ pzdr. :)
 mariuszwojciech83@wp   04.10.2010, 20:06:27
Gratulacjemy zawycięstwa Sokołowi i Gka Luzino od Rozłazina
 adam1st   04.10.2010, 21:41:36
brawo gks
sedzia troche przesadzil w tym mecz grozna kontuzja bramkarza gryfa ale to nie zmienia fakty ze luzino jest glownym faworytem do awansu :love: :love: :love:
juz w srode kolejny mecz PP miejmy nadzieje ze kolejny krok do awansu w pucharze bedzie nasz
TYLKO GKS LUZINO
 Luzino   06.10.2010, 23:55:31
waszpan datą 12 września nawiązuje do wydania płyty Peii "Czarny Wrzesień" (disy na tetego)
 pinokio   09.10.2010, 08:56:15
heh stolemowcy jak zawsze jęczą.... sami są słabi skoro wciąż grają tylko w B-klasie, kltóra udaje A-klase:D a mają czelność narzekać na poziom sędziowania. Jakbyś koleżko jeden z drugim potrafiłgrać w piłkę to byś dawno biegał minimum po boiskach III ligi