Norda Karwia 0 - 2 KP Sopot 7 maja 2011 - 17:00
Stolem Gniewino 1 - 0 Olimpia Osowa 7 maja 2011 - 17:00
Gryf II Wejherowo 1 - 0 GKS Luzino 8 maja 2011 - 11:00
GKS Żukowo 2 - 2 Kaszubia Starzyno 7 maja 2011 - 16:30
Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 Zatoka Puck 7 maja 2011 - 17:00
Orkan Rumia MKS 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8 maja 2011 - 11:00

Jaa13   05.05.2011, 10:03:42
GO GO SOPOT :D
 maka165   05.05.2011, 11:12:38
Najciekawiej Stolem: Olimpia obstawiam remis ze wskazaniem na Stolem 8) 8) 8) Jak wygra Olimpia to awans zapewniony do wyższej klasy rozgrywek . Jeszcze bardzo ciekawy mecz w Wejherowie tutaj mój typ Gryf.
 Barti   05.05.2011, 16:42:31
Ciekawie powinno tez być w meczu Sokoła z Zatoką.Remis w tym meczu nikogo nie urządza.Na jesieni lepsza okazała se ekipa z Bożegopola.Mam nadzieje ,że ZATOCE uda sie zrewanżować i że trzy punkty pojadą do Pucka |)
 marchew103   05.05.2011, 16:47:53
uważam że ciekawie będzie też w Żukowie -obstawiam zwycięstwo żukowian
 KibicOsowa   06.05.2011, 09:33:22
Kolejna ciężka potyczka , Wejherowie najlepiej urządza nas remis :)
Olimpia :love:
 bula007   06.05.2011, 18:13:30
@Barti: Walka będzie o utrzymanie w A klasie, więc może być ciekawie:) 3pkty zostają w Bożympolu:)
 robak81   07.05.2011, 10:58:38
W ostatniej kolejce bedziemy świętować na półwyspie, hihihi :D
 Barti   07.05.2011, 14:27:23
bula007:zobaczymy jak to będzie.powodzonka.
 KibicOsowa   07.05.2011, 23:06:32
Stolem godny rywal , nic się nie stało następne ważne mecze gramy u siebie jazda z 1 miejsca po Awans.
Stolem i Olimpia Główni kandydaci do awansu.
 luk77asz15   07.05.2011, 23:41:11
Sokół - Zatoka 2:2 (2:1)
 Barti   08.05.2011, 10:58:46
Mimo ze od początku mecz był wyrównany a akcja przenosiła się z jednej bramki pod drugą to po około dwudziestu minutach gry gospodarze prowadzili już 2:0.Pierwszą bramke ekipa Sokoła zdobyla po strzale z rzutu karnego ,a drugą po złym zagraniu piłki głową przez Michała Królikowskiego do bramkarza Zatoki i ładnym lobie napastnika gospodarzy.Zatoka szybko starała sie wyrównać.Strzal zza szesnastki Grześka Brzezinskiego był jeszcze niecelny,ale po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Grześka Ciesielskiego i zamieszaniu w polu karny,do własnej bramki piłkę skierował jeden z zawodników Sokoła.Po kolejnym dośrodkowaniu z wolnego głową strzelal Łukasz Lesner ,ale bramkarz gospodarzy obronił.Chwilę póżniej w dobrej sytuacji znalazł się Tomek Stenka,ale jego strzal był niecelny.Gospodarze także mieli swoje okazje, ale w obu sytuacjach dobrze bronił bramkarz Zatoki.
Zatoce udało się wyrównać w 75 min. po strzale Bartka Ciesielskiego zza pola karnego.Remis nikogo nie zadowalal i ostatni kwadrans mógł się naprawdę podobać.Kilka razy zakotłowało się w polu karnym Zatoki ,ale w porę interweniowali obrońcy.Goście też mieli jeszcze szanse na zdobycie bramki. Strzał głową Waldka Jeschke obronił bramkarz a w ostatniej akcji meczu po uderzeniu głową Grześka Brzezinskiego pilka minimalnie minęła bramkę Sokoła.
 Barti   08.05.2011, 11:15:30
Skład ZATOKI;Kazmierczak-Królikowski,B.Ciesielski,Lesner,Brzezinski.-Nikrandt,G.Ciesielski,Drews.-Stenka,Grajewski.
Z ławki weszli:Szreder,Chmielinski,Jeschke.
 Barti   08.05.2011, 11:17:15
Ze składu zgubiłem Janka Styna.kolejna moja gafa :$ sorry.
 borowik   08.05.2011, 13:02:14
W Wejherowie do przerwy 0-0
 ksg...   08.05.2011, 13:12:55
DZIĘKUJE ZA ŻETELNĄ OPINIE " KibicOsowa" CHOCIAŻ KTOŚ PISZE TO CO ZOBACZYŁ A NIE TO CO PISZĄ NAPINACZE. POWODZENIA W DALSZYCH SPOTKANIACH. TYLKO KSG!!!!!!!
 gonzales   08.05.2011, 16:14:19
Niestety, zasłużone zwycięstwo Błyskawicy.
 KibicOsowa   08.05.2011, 16:28:12
No teraz spokojnie |)

ksg... Ja tylko mówię jak jest naprawdę nikogo niechce obrażać ale inne drużyny nie zasługują na Awans , Gryf II u nas nic ciekawego nie pokazał te ich bramki to poprostu głupie błędy.
Rekowo lepiej niż Olimpia nie zagrała.
Zobaczymy jak tam będzie z Luzinem u siebie ale wszyscy liczą na 3pkt.
 nordakarwia   09.05.2011, 20:21:39
w poprzedniej kolejce w zatoce gral B. Ciesielski, ktory niby(wg relacji) byl Szrederem, a teraz w podstawowej 11-stce juz jest Ciesielski B., a Szreder wchodzi z lawki.. Kolego jak piszesz relacje to nie kompromituj walkow swojej druzyny..
 nordakarwia   09.05.2011, 20:23:14
mysle, ze od nastepnej kolejki macie gwarantowane sprawdzanie kart przez kazdego rywala..
 luk77asz15   10.05.2011, 15:39:05
jest Bartek Ciesielski który jest od trampkarza w Zatoce, i Bartek Szreder który przyszedł z Walbudu a tam grał w b klasie z nazwiskiem jako Ciesielski ewentualnie bardziej zanany jako Chudy, zmienił nazwisko i gra jako Szreder. Widzę że nie którym ciężko jest trochę szare komórki wytężyć
 Barti   10.05.2011, 16:32:45
Na razie tylko Ty nordakarwia@ sie kompromitujesz takimi tekstami.Moja wina ze jak pisałem skład to se pomyliłem,sam nie wiem jak to zrobiłem ,moze dlatego że chwile wcześniej przeglądałem składy z jesieni.Zadnego wałka nie było chociaż Ty chyba na to bardzo liczysz.To wszystko z mojej strony na ten temat.A karty sobie sprawdzajcie.
 maka165   10.05.2011, 19:16:42
luk77asz15 popieram Cię znam Chudego ( Szreder< Ciesielski)grałem z nim w Mrzezinie i Starzynie . Kolego nordakarwia @ martw się o swoją ekipe bo mogą spaść do klasy B . 8) 8) 8)
 nordakarwia   10.05.2011, 19:54:21
chlopaki.. bez spinki. winny sie tlumaczy :)
 nordakarwia   10.05.2011, 19:57:27
co do maka to wiadomo. kompleksy i wspaniale wyniki starzyna na wiosne sprawiaja, ze szuka zaczepki. zeby i was spadek nie dopadl. w koncu ile to lat czekaliscie na awans? przypomnisz? glupio by bylo tak po jednym sezonie wrocic na dobrze, bardzo dobrze znany teren:)
 jules   10.05.2011, 20:55:00
Panom z Zatoki proponuję już się nie pogrążać...
http://img.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/87/66/4dbd764e4e977_o.jpg Tu mamy zdjęcie tego Ciesielskiego, o którym piszesz, że jest od trampkarza w ZATOCE (jak to zwykłeś pisać) i o którym nic nie wiadomo, by zmieniał nazwisko. Jakimś dziwnym trafem nie ująłeś go w składzie, a na boisku jak widać na załączonym zdjęciu się pojawił.
Większą żenadą od samego oszustwa jest brak przyznania się do winy.
 maka165   10.05.2011, 21:15:09
Nordakarwia nie mieszaj do tego klubu ze Starzyna > Jakie kompleksy i kto szuka zaczepki Kolego? :puke: Chyba widzisz widmo spadku Karwi i nie masz się czego doczepić :P Powodzenia
 nordakarwia   11.05.2011, 00:02:14
co do zatoki to wiadomo.. juz bez komentarza.. a maka Ty szukasz zaczepki bo niepotrzebnie komentujesz sprawe ktora Ciebie nie dotyczy.. bo z tego co obserwuje to reprezentujesz kaszubie, a nie zatoke.. obrona wałkarzy i jakies wrzuty o spadku to docinki niskich lotów.
 cien123   11.05.2011, 15:08:51
w sumie moze to i prawda ze ciesielski zmienil nazwisko na szreder, tylko musialo to wygladac tak ze pojechal do jakiegos kraju gdzie moglby wyjsc za mąż no i wybrac jego nazwisko, chociaz ja nie akceptuje stosunkow mesko meskich, no ale jest to jak najbardziej mozliwe 8) wiec nie mowcie ze zatoka robi walki i glupio sie tlumacza, bo zmiana nazwiska jest mozliwa ! hahahaha
 maka165   11.05.2011, 17:27:16
Kolego z Karwi tylko to jest Moje zdanie na ten temat bo znam Bartka i tyle na ten temat. 8) 8) 8)
 Barti   11.05.2011, 18:39:12
Widać jednak jest kilku którzy wiedzą lepiej :puke: .
Do nordakarwia: nikt się nie tlumaczy ,ale ja np.nie lubię jak ktos robi ze mnie bezpodstawnie oszusta.Pomyliłem sie przy wpisywaniu składu to wszystko.
 tylkonorda   11.05.2011, 20:31:13
spokojnie. Zacznijcie grać i interesujcie sie gra na boisku a nie przeprowadzaniem jakiegoś dochodzenia
 marchew103   13.05.2011, 07:43:09
starzyno nie potrafi przegrywać ostatnio sprawdzali karty w żukowie bo przegrywali 2-0 i się nacięli bo w żukowie było wszystko ok "dramat bo przegrać to trzeba umić"-c. pazura
 pacioo12345   13.05.2011, 17:51:38
marchew103 ;
Gdy żukowo dowiedziało się że starzyno sprawdza karty zmieniło po 5 minutach 2 graczy , których nie było przy sprawdzaniu kart.. To wydaje mi się dziwne .
 pacioo12345   13.05.2011, 17:53:36
8)
 k-7-6   13.05.2011, 18:19:56
pacioo12345; dla Twojej informacji przeprowadziliśmy trzy zmiany i rzeczywiście na sprawdzaniu kart nie było jednej osoby która była zmieniona w trakcie przerwy ( nie wiedzieliśmy , że przy prowadzeniu 2:0 aż tak Was to zaboli) i zszedł Piotr Szatkowski a wszedł Krzysiek Sidor .Druga zmiana nastąpiła w wyniku urazu Patryka Richert i była to 58 minuta spotkania .Za Patryka wszedł prezes klubu Kazimierz Kassin .Trzecia zmiana była przeprowadzona na 4 minuty przed końcem spotkania i za Michała Sidora wszedł kiero Jacek Drążek .Nie wiem o czym piszesz i jak chcesz coś napisać to pisz prawdę a nie farmazony .Na sprawdzaniu kart byli wszyscy od nas prócz Piotra Szatkowskiego który był zmieniony w przerwie meczu i zgodnie z przepisami zawodnik nie musi uczestniczyć w sprawdzaniu kart jeżeli zmiana nastąpiła w przerwie przed zgłoszeniem sędziemu głównemu że drużyna przeciwna chę przeprowadzić taką czynność.
Zresztą od Was też zawodnik zszedł w przerwie i siedział w autobusie .Pozdrawiam .
 helcia   14.05.2011, 13:40:51
ciekawe jaki wynik padnie dzis w luzinie mam nadzieje ze zawodnicy z luzina dzis wygraja i beda walczyc o awans