Chłopcze który nazywasz się "WaszPan" , zejdź na ziemię , nie przeczę że Stolem to dobra drużyna z aspiracjami na 5 ligę. Ale te emotki to już robi się nudne. Nie licz tych kroków do awansu bo w końcu noga może się poślizgnąć...np.w Sopocie...
KP Sopot-Stolem : po zaciętym meczu wygrają gospodarze.
Norda-Gryf II:Mecz sąsiadów w tabeli zakończy się zwycięstwem gości.
Olimpia-Żukowo:pewne zwycięstwo gospodarzy.
GKS Luzino-Sokół:W tym spotkaniu także nie będzie niespodzianki.
Kaszubia-Orkan: trzy porażki i wystarczy ,tym razem komplet punktów zostanie w Starzynie.
ZATOKA-Błyskawica: mimo słabego meczu z Sopotem ja wierzę że tym razem trzy punkty zostaną w Pucku.
Powodzenia wszystkim :)
 maka165   17.09.2010, 21:58:35
Myslę także że Kaszubia powinna wygrać z Orkanem ,po ostatnim meczu z Rekowem stać na 3pkt. W pozostałych spotkaniach wygrana gospodarzy oprócz meczu Sopot:Stolem tu stawiam remisik 8) 8) 8) Pożyjemy zobaczymy
 Jaa13   18.09.2010, 14:51:22
KP SOPOT WALKA ! 3 PKT musza byc !!!
 Barti   18.09.2010, 18:02:26
ZATOKA-Błyskawica 0:2 :@ Od początku meczu przewagę miała ekipa gosci co potwierdziła zdobywając bramke w 35 minucie. Dopiero po stracie bramki ZATOKA zagrała odważniej i stworzyła sobie kilka okazji(strzały Jarka Nikrandta i Bartka Ciesielskiego) ale bramka dla gospodarzy nie padła.Druga połowa rozpoczęła się od błędu bramkarza ZATOKi Krzyska Kosiroga ,który wypuścił piłkę z rąk i chwilę póżniej musiał faulować zawodnika gościa sędzia podyktował jedenastkę.Krzysiek sie jednak zrehabilitował i karnego obronił.W dalszej części meczu obie ekipy próbowały zmienić rezultat (Błyskawica stworzyła więcej okazji,a w ZATOCE próbowali Nikrandt ,Ciesielski i Podlaszewski).Drugą bramkę goście zdobyli już w doliczonym czasie gry.
 AdrianGKS   18.09.2010, 18:09:01
Olimpia 4-1 Żukowo ;)

Cały mecz pod dyktando Osowy chociaż pierwsi strzelili goscie (karny) Co do sędziego to parodia w przypadku podyktowania karnego nie bylo wg stycznosci napastnika z bramkarzem, skad ten pzpn bierze takich ludzi xd
 Barti   18.09.2010, 18:09:31
Skład ZATOKI:Kosiróg-Holeksa,Joachimiak,Brzezinski,Patok.-Nikrandt,Lesner,Grabowski,Kulig-Ciesielski Podlaszewski.W drugiej połowie na boisko wszedł Krolikowski.
 tomas911   18.09.2010, 18:24:19
jak Sopot? :love:
 Luzino   18.09.2010, 19:00:57
GKS Luzino - Sokół Bożepole Wielkie 4-0 (3-0)
 ViehU   18.09.2010, 19:45:16
sopot-STOLEM 0-1 8)
 zdzichu55   18.09.2010, 20:23:54
Starzyno-Orkan 0-3
 janeklg   18.09.2010, 20:47:38
norda-gryf 0-1 bramka z kontrowersyjnego karnego mecz wyrowmamy najslabszy na boisku byl sedzia ktory glownie gwizdal pod gryfa...
 jurek85   19.09.2010, 01:29:45
zgodzę sie z Tobą janeklg... nie ma mowy o karnym..faul przed polem karnym..kolejny mecz gdy sędzia gwizda na korzyść gryfa... Mecz na remis
 patryk2710   19.09.2010, 10:57:12
A co się dzieje z Sokołem ? :O
 nordakarwia   19.09.2010, 21:59:14
a ja panowie nie zgadzam sie ze sedzia gwizdal pod gryfa mimo iz jestem z karwi. on byl po prostu dramatycznie slaby, mylil sie w obie strony. i niestety jedna z jego decyzji zawazyla na wyniku tego wyrownanego spotkania. to przykre ze tacy arbitrzy pracuja w tak dobrych meczach i zamieniaja amicje zawodnikow w zwykla zlosc i agresje
 OR-12   20.09.2010, 08:32:00
A swoją drogą w wykazie zawodników na stronie PZPN na 110 zarejstrowanych KARLIKOWA zawodników - nie ma ... :$
 kszeba   24.09.2010, 18:18:50
Chcialem o to samo zapytac.Niektore tabele "B" klasowe sa szyciej uzupełniane. Zapraszam na stronę Olimpii Osowa - http://ksolimpiaosowa.futbolowo.pl/ksolimpiaosowa/ wszystkie wyniki i tabela sa prowadzone systematycznie i w miare szybko uzupełniane.