KP Sopot 6 - 1 Zatoka Puck 9 kwietnia 2011 - 11:00
Kaszubia Starzyno 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 9 kwietnia 2011 - 17:00
GKS Luzino 2 - 2 Orkan Rumia MKS 9 kwietnia 2011 - 17:00
Olimpia Osowa 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 9 kwietnia 2011 - 17:00
Norda Karwia 5 - 1 GKS Żukowo 9 kwietnia 2011 - 17:00
Stolem Gniewino 0 - 1 Gryf II Wejherowo 9 kwietnia 2011 - 14:00

http://ultrasteam.futbolowo.pl/ tu prosze ko0mentarze pisać odnośnie spostrzeżeń uwag nz temat STOLEMA. ZAPRASZAM.
TYLKO KSG
 KibicS   09.04.2011, 14:24:46
KP Sopot- Zatoka 6:1
 jurgien   09.04.2011, 15:42:46
Witam,kto bramki dla Sopotu strzelał i w jakim składzie grali,jeżeli można podać byłbym wdzięczny:) pozdrawiam
 maka165   09.04.2011, 20:05:18
Kaszubia Starzyno : Błyskawica 3:0 8) 8) 8)
 Chormon   09.04.2011, 20:18:14
Olimpia - Sokół 2-1 :D
 Foresss   09.04.2011, 20:37:51
GKS Luzino - Orkan Rumia 2:2 (0:2)

Zmarnowany karny przez Luzino
 reddevil   09.04.2011, 20:40:04
Brawo Orkan za walke :) szkoda roztrwonionej przewagi...
Osowa juz chyba swoj limit szczescia wyczerpala co?? znowu przyfarcili jedna bramka 8)
 Chormon   09.04.2011, 20:49:16
Szczęście nie ma nic wspólnego z wynikami Olimpii, a Bożepole strzeliło bramkę w 92 minucie
 zdzichu55   09.04.2011, 21:06:13
Luzino powinno zmienić nazwę na "Ałaaa" Luzino. Takiej szopki w wykonaniu drużyny przeciwnej to dawno nie widziałem...sędzie gwizdał chyba tylko w jedną stronę bo przy każdym upadku zawodnicy miejscowej drużyny padali i krzyczeli jakby ktoś zarzynał świnię na żywca a sędzia to kupował. Przykro by mi było gdyby taka drużyna awansowała. Pozdro
 IloveFootball   09.04.2011, 21:15:56
Kaszubia Starzyno 3:0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne
Dobry mecz pod dyktando gospodarzy, czekamy na nastepne 3 punkty 8)
 borowik   09.04.2011, 21:49:03
do zdzichu55...no cóż też bym szukał dziury w całym,prostota twojej wypowiedzi świadczy o tobie!was nikt nie prowokuje...dobry ,ostry mecz podział punktów i tyle!
 zdzichu55   09.04.2011, 22:04:50
Być może prostota wypowiedzi ale tak było na boisku. Byłeś na meczu, to pewnie widziałeś wyczyny zawodników z Luzina. Przewagę mieliście, to na pewno ale sposób w jaki chcieliście wygrać był żałosny. Bo naprawdę w wielu sytuacjach udawaliście
 lukasz8991   09.04.2011, 22:11:28
To co sędzia wyprawiał w Osowej to się w głowie nie miesci.
 OlimpiaPany   09.04.2011, 22:59:39
Za pewne reddevil nawet nie byleś na meczu a pierdzielisz głupoty . Olimpia cały mecz przeważała zawodnicy z Sokola laga i do przodu ;) nie mówiąc już o nie wykorzystanych sytuacjach chłopaków z Osowej .
 cien123   09.04.2011, 23:02:25
lukasz8991 nie bylem na meczu, ale znajac zycie to ktos tu próbuje zwalilc na kogos wine za porazke. Dam dobra rade wezcie sie za treningi bo jezeli ktos zgromadzil przez tyle meczy tylko 8 pkt to raczej nie jest wina sedziego, i w tym meczu tez pewnie nie byla jego wina, ale co ja tam wiem o pilce noznej... :)
 cien123   09.04.2011, 23:07:49
w sumie to w tych komentarzach troche smutno sie zrobilo od kiedy waszpan przestal liczyc kroki do awansu, jego inteligentne wypowiedzi naprawde budzily we mnie wielki zachwyt. No ale wszystko co dobre szybko sie konczy :)
 ziom1234   09.04.2011, 23:08:28
zdzichu55, byłeś na meczu?? w 1 połowie powinna być czerwona kartka za faul na zawodniku wychodzącym 'sam na sam'.. a co do meczu był ostry i tyle..
 KibicOsowa   09.04.2011, 23:43:59
reddevil i co się spinasz ?
2-0 do 90 minuty , honorowego strzelili w doliczonym więc się nie spinaj zajmij się lepiej wynikami swojej wspaniałej drużyny albo się nie wypowiadaj bo żal mi ciebie , nie pozdrawiam :P
 KibicOsowa   09.04.2011, 23:46:33
WASZPAN :idea:
 Piotr19825   09.04.2011, 23:54:17
do cien123: Wasz Pan widocznie zmądrzał i umiarkował, a barany typy ,,TY'' ciągle szukają zaczepki i prowokują(pewnie głęboka ławka i kompleksy ze w piłkę nie mogę trafić), a co do 8 pkt to jeszcze zobaczymy za nami 3 kolejki i jak ktoś myśli,że awansował to może się rozczarować.ps pozdrowienia dla panów w żółtych uniformach bo gwiżdżą jak na kolei,bez ładu i (roz)składu_)
 gonzaless   10.04.2011, 02:47:02
ziom jeżeli uważasz że wejście bark w bark to faul to masz coś z głową. Za każdy nasz faul lecieliście z płaczem do sędziego i próbowaliście wymusić czerwień, to było żałosne. Co do meczu w Luzinie, 1 połowa to przewaga Orkana, szybko strzelone 2 bramki plus przynajmniej jedna dobra okazja na 3 bramkę. II połowa to przewaga gospodarzy, już w 2 min strzelona bramka, potem karny przestrzelony dla Luzina. Mogliśmy strzelić na 1-3 i mieć spokój a tak niefortunna 93 czy 94 min i gol wyrównujący. Teraz mecz z Kaszubią, do łatwych należeć nie będzie.
 Barti   10.04.2011, 11:01:22
KP Sopot-ZATOKA PUCK 6:1(3:0)
Pierwsze pół godziny meczu nie zapowiadało takiego ,wysokiego wyniku.Sopocianie częściej byli przy piłce ,ale ZATOKA dobrze sie broniła i to goście oddali pierwszy celny strzał na bramkę.Kp odpowiedziało niecelnym strzałem z rzutu wolnego.Około 25 min.w walce o piłkę głowami zderzyli sie Bartek Grajewski i jeden z zawodników KP.Dla Bartka mecz się skończył i z rozciętą głową opuścił boisko.Ostatnie dziesięć minut pierwszej połowy rozstrzygnęło o losach meczu.Mateusz Chmieliński wybijając piłkę z pola karnego trafił w nogę zawodnika Kpi piłka wpadła do bramki.Dwie minuty póżniej było już dwa do zera.Podanie w pole karne ZATOKI,piłka odbija się od Mateusza dopada do niej zawodnik gospodarzy i celnie strzela.W 42 min. po podaniu z głebi pola zawodnik Kp wychodzi na czystą pozycje (spalonego nie było) strzela i jest już 3:0.
Na samym początku drugiej części gospodarze po ładnej akcji zdobywaja czwartego gola.ZATOKA odpowiedziała bramka po podaniu z własnej połowy Bartka Ciesielskiego,Jarek Nikrandt strzałem z 16stu metrów zdobywa gola.Wszelkie nadzieje gości na odrabianie strat rozwiewają piłkarze Kp ,którzy zdobywają kolejne dwie bramki.Wynik mógł być wyższy,ale w kilku sytuacjach znakomicie bronił Krzysiek Każmierczak.ZATOKA starała się jeszcze zmienić niekorzystny wynik,ale albo brakowało precyzji przy ostatnim podaniu,albo strzały były niecelne.
 Barti   10.04.2011, 11:28:23
Skład ZATOKI.
Kazmierczak.-Kubilus,Bartek Ciesielski,Chmieliński,Oss.-Stenka,Grajewski,Grzegorz Ciesielski,Nikrandt.-Kulig.
Na zmiany weszli;Podlszewski,Drews.królikowski i Styn.
 Barti   10.04.2011, 11:30:00
Zgubiłem Grzeska Brzezinskiego :$
 cien123   10.04.2011, 12:24:57
Piotr19825 A czy ja powiedzialem ze osowa ma zapewniony awans ? Ja nawet jej nie kibicuje :)
 Gks.Kibic   10.04.2011, 13:18:54
Brawo za gre dla Orkanu :) musze pochwalic ich druzyne za bardzo dobre i niebezpieczne rzuty rożne..
No było jak było ale to jest sport trzeba jakoś sobie radzic na boisku :).