ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA




Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2010/2011



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Olimpia Osowa 22 53 17 2 3 50 - 26
2. Gryf II Wejherowo 22 49 16 1 5 63 - 32
3. Stolem Gniewino 22 46 14 4 4 59 - 26
4. GKS Luzino 22 39 12 3 7 46 - 25
5. Orkan Rumia MKS 22 38 12 2 8 47 - 33
6. KP Sopot 22 38 12 2 8 48 - 35
7. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 22 36 11 3 8 33 - 35
8. Kaszubia Starzyno 22 25 7 4 11 40 - 48
9. Sokół Bożepole Wielkie 22 16 4 4 14 26 - 48
10. Zatoka Puck 22 16 4 4 14 25 - 53
11. Norda Karwia 22 13 3 4 15 21 - 49
12. GKS Żukowo 22 9 2 3 17 27 - 75
Ostatni komentarz dodał Piotr19825 19.07.2011, 22:42:19
* Ilość drużyn spadających z ligi może ulec zmianie

Kolejka 1 - 28/29. sierpnia 2010 [szczegóły] Komentarze (77) 
1. Kaszubia Starzyno 1 - 3 KP Sopot 28 sierpnia 2010 - 18:00
2. Zatoka Puck 1 - 2 GKS Luzino 28 sierpnia 2010 - 14:00
3. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 4 Olimpia Osowa 28 sierpnia 2010 - 17:00
4. Orkan Rumia MKS 4 - 0 Norda Karwia 29 sierpnia 2010 - 11:00
5. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 3 Stolem Gniewino 28 sierpnia 2010 - 11:00
6. GKS Żukowo 3 - 2 Gryf II Wejherowo 28 sierpnia 2010 - 18:00
Kolejka 2 - 4/5. września 2010 [szczegóły] Komentarze (37) 
7. KP Sopot 2 - 3 Gryf II Wejherowo 5 września 2010 - 11:00
8. Stolem Gniewino 5 - 3 GKS Żukowo 4 września 2010 - 17:00
9. Norda Karwia 2 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 4 września 2010 - 17:00
10. Olimpia Osowa 3 - 0 Orkan Rumia MKS 4 września 2010 - 17:00
11. GKS Luzino 0 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 września 2010 - 17:00
12. Kaszubia Starzyno 2 - 5 Zatoka Puck 5 września 2010 - 15:00
Kolejka 3 - 11/12. września 2010 [szczegóły] Komentarze (33) 
13. Zatoka Puck 0 - 3 KP Sopot 11 września 2010 - 14:00
14. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 Kaszubia Starzyno 11 września 2010 - 17:00
15. Orkan Rumia MKS 0 - 1 GKS Luzino 12 września 2010 - 11:00
16. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 3 Olimpia Osowa 11 września 2010 - 17:00
17. GKS Żukowo 1 - 3 Norda Karwia 11 września 2010 - 17:00
18. Gryf II Wejherowo 2 - 2 Stolem Gniewino 12 września 2010 - 11:00
Kolejka 4 - 18/19. września 2010 [szczegóły] Komentarze (24) 
19. KP Sopot 0 - 1 Stolem Gniewino 18 września 2010 - 17:00
20. Norda Karwia 0 - 1 Gryf II Wejherowo 18 września 2010 - 17:00
21. Olimpia Osowa 4 - 1 GKS Żukowo 18 września 2010 - 16:00
22. GKS Luzino 4 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 18 września 2010 - 17:00
23. Kaszubia Starzyno 0 - 3 Orkan Rumia MKS 18 września 2010 - 17:00
24. Zatoka Puck 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 18 września 2010 - 14:00
Kolejka 5 - 25/26. września 2010 [szczegóły] Komentarze (49) 
25. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 0 KP Sopot 25 września 2010 - 16:00
26. Orkan Rumia MKS 3 - 0 Zatoka Puck 26 września 2010 - 11:00
27. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 3 Kaszubia Starzyno 25 września 2010 - 16:00
28. GKS Żukowo 0 - 5 GKS Luzino 25 września 2010 - 17:00
29. Gryf II Wejherowo 1 - 2 Olimpia Osowa 25 września 2010 - 17:00
30. Stolem Gniewino 6 - 0 Norda Karwia 25 września 2010 - 15:00
Kolejka 6 - 2/3. października 2010 [szczegóły] Komentarze (57) 
31. KP Sopot 1 - 1 Norda Karwia 2 października 2010 - 16:00
32. Olimpia Osowa 2 - 1 Stolem Gniewino 2 października 2010 - 16:00
33. GKS Luzino 6 - 1 Gryf II Wejherowo 3 października 2010 - 12:00
34. Kaszubia Starzyno 4 - 0 GKS Żukowo 3 października 2010 - 14:00
35. Zatoka Puck 1 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 2 października 2010 - 13:00
36. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 3 Orkan Rumia MKS 2 października 2010 - 13:30
Kolejka 7 - 9/10. października 2010 [szczegóły] Komentarze (51) 
37. Orkan Rumia MKS 6 - 2 KP Sopot 10 października 2010 - 11:00
38. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 9 października 2010 - 16:00
39. GKS Żukowo 2 - 2 Zatoka Puck 9 października 2010 - 16:00
40. Gryf II Wejherowo 1 - 4 Kaszubia Starzyno 10 października 2010 - 11:00
41. Stolem Gniewino 1 - 1 GKS Luzino 9 października 2010 - 15:00
42. Norda Karwia 1 - 2 Olimpia Osowa 9 października 2010 - 15:00
Kolejka 8 - 16/17. października 2010 [szczegóły] Komentarze (93) 
43. KP Sopot 0 - 0 Olimpia Osowa 16 października 2010 - 15:00
44. GKS Luzino 3 - 0 Norda Karwia 16 października 2010 - 15:00
vo,niestawienie się na zawody
45. Kaszubia Starzyno 1 - 1 Stolem Gniewino 17 października 2010 - 14:00
46. Zatoka Puck 1 - 5 Gryf II Wejherowo 17 października 2010 - 11:00
47. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 0 GKS Żukowo 16 października 2010 - 13:30
48. Orkan Rumia MKS 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 17 października 2010 - 11:00
Kolejka 9 - 23/24. października 2010 [szczegóły] Komentarze (35) 
49. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 KP Sopot 23 października 2010 - 14:00
50. GKS Żukowo 2 - 3 Orkan Rumia MKS 23 października 2010 - 16:00
51. Gryf II Wejherowo 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 24 października 2010 - 11:00
52. Stolem Gniewino 5 - 1 Zatoka Puck 23 października 2010 - 14:00
53. Norda Karwia 1 - 3 Kaszubia Starzyno 23 października 2010 - 15:00
54. Olimpia Osowa 1 - 0 GKS Luzino 23 października 2010 - 15:00
Kolejka 10 - 30/31. października 2010 [szczegóły] Komentarze (58) 
55. KP Sopot 3 - 2 GKS Luzino 30 października 2010 - 15:00
56. Kaszubia Starzyno 5 - 1 Olimpia Osowa 31 października 2010 - 14:00
57. Zatoka Puck 1 - 0 Norda Karwia 30 października 2010 - 13:00
58. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 7 Stolem Gniewino 30 października 2010 - 13:30
59. Orkan Rumia MKS 2 - 4 Gryf II Wejherowo 31 października 2010 - 11:00
60. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 2 GKS Żukowo 30 października 2010 - 14:00
Kolejka 11 - 6/7. listopada 2010 [szczegóły] Komentarze (80) 
61. GKS Żukowo 2 - 3 KP Sopot 6 listopada 2010 - 13:30
62. Gryf II Wejherowo 4 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 7 listopada 2010 - 11:00
63. Stolem Gniewino 3 - 2 Orkan Rumia MKS 7 listopada 2010 - 12:00
64. Norda Karwia 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 listopada 2010 - 14:00
65. Olimpia Osowa 6 - 1 Zatoka Puck 6 listopada 2010 - 13:30
66. GKS Luzino 3 - 0 Kaszubia Starzyno 6 listopada 2010 - 14:00
Kolejka 12 - 26/27. marca 2011 [szczegóły] Komentarze (76) 
67. KP Sopot 6 - 2 Kaszubia Starzyno 26 marca 2011 - 11:00
68. GKS Luzino 2 - 0 Zatoka Puck 26 marca 2011 - 16:00
69. Olimpia Osowa 1 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 26 marca 2011 - 15:30
70. Norda Karwia 1 - 1 Orkan Rumia MKS 26 marca 2011 - 16:00
71. Stolem Gniewino 3 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 26 marca 2011 - 15:00
72. Gryf II Wejherowo 7 - 1 GKS Żukowo 27 marca 2011 - 11:00
Kolejka 13 - 2/3. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (28) 
73. Gryf II Wejherowo 3 - 1 KP Sopot 3 kwietnia 2011 - 11:00
74. GKS Żukowo 3 - 4 Stolem Gniewino 2 kwietnia 2011 - 14:00
75. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 Norda Karwia 2 kwietnia 2011 - 16:00
76. Orkan Rumia MKS 0 - 1 Olimpia Osowa 3 kwietnia 2011 - 14:00
77. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 GKS Luzino 2 kwietnia 2011 - 15:00
78. Zatoka Puck 1 - 1 Kaszubia Starzyno 2 kwietnia 2011 - 15:00
Kolejka 14 - 9/10. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (29) 
79. KP Sopot 6 - 1 Zatoka Puck 9 kwietnia 2011 - 11:00
80. Kaszubia Starzyno 3 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 9 kwietnia 2011 - 17:00
81. GKS Luzino 2 - 2 Orkan Rumia MKS 9 kwietnia 2011 - 17:00
82. Olimpia Osowa 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 9 kwietnia 2011 - 17:00
83. Norda Karwia 5 - 1 GKS Żukowo 9 kwietnia 2011 - 17:00
84. Stolem Gniewino 0 - 1 Gryf II Wejherowo 9 kwietnia 2011 - 14:00
Kolejka 15 - 16/17. kwietnia 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
85. Stolem Gniewino 3 - 0 KP Sopot 16 kwietnia 2011 - 15:30
86. Gryf II Wejherowo 5 - 1 Norda Karwia 17 kwietnia 2011 - 11:00
87. GKS Żukowo 1 - 3 Olimpia Osowa 16 kwietnia 2011 - 15:00
88. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 1 GKS Luzino 16 kwietnia 2011 - 17:00
89. Orkan Rumia MKS 2 - 0 Kaszubia Starzyno 17 kwietnia 2011 - 11:00
90. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 1 Zatoka Puck 16 kwietnia 2011 - 16:30
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (25) 
91. KP Sopot 3 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 30 kwietnia 2011 - 11:00
92. Zatoka Puck 0 - 3 Orkan Rumia MKS 30 kwietnia 2011 - 15:00
93. Kaszubia Starzyno 2 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 30 kwietnia 2011 - 17:00
94. GKS Luzino 3 - 0 GKS Żukowo 30 kwietnia 2011 - 17:00
95. Olimpia Osowa 4 - 3 Gryf II Wejherowo 30 kwietnia 2011 - 11:00
96. Norda Karwia 0 - 1 Stolem Gniewino 30 kwietnia 2011 - 17:00
Kolejka 17 - 7/8. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (46) 
97. Norda Karwia 0 - 2 KP Sopot 7 maja 2011 - 17:00
98. Stolem Gniewino 1 - 0 Olimpia Osowa 7 maja 2011 - 17:00
99. Gryf II Wejherowo 1 - 0 GKS Luzino 8 maja 2011 - 11:00
100. GKS Żukowo 2 - 2 Kaszubia Starzyno 7 maja 2011 - 16:30
101. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 Zatoka Puck 7 maja 2011 - 17:00
102. Orkan Rumia MKS 0 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8 maja 2011 - 11:00
Kolejka 18 - 14/15. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (28) 
103. KP Sopot 0 - 2 Orkan Rumia MKS 14 maja 2011 - 11:00
104. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 3 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 14 maja 2011 - 14:00
105. Zatoka Puck 3 - 0 GKS Żukowo 14 maja 2011 - 15:00
106. Kaszubia Starzyno 0 - 2 Gryf II Wejherowo 14 maja 2011 - 17:00
107. GKS Luzino 1 - 3 Stolem Gniewino 14 maja 2011 - 17:00
108. Olimpia Osowa 3 - 0 Norda Karwia 14 maja 2011 - 17:00
goście nie przyjechali
Kolejka 19 - 21/22. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
109. Olimpia Osowa 3 - 0 KP Sopot 21 maja 2011 - 17:00
110. Norda Karwia 2 - 4 GKS Luzino 21 maja 2011 - 17:00
111. Stolem Gniewino 7 - 1 Kaszubia Starzyno 21 maja 2011 - 17:00
112. Gryf II Wejherowo 1 - 0 Zatoka Puck 22 maja 2011 - 11:00
113. GKS Żukowo 2 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 21 maja 2011 - 16:30
114. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Orkan Rumia MKS 21 maja 2011 - 17:00
Kolejka 20 - 28/29. maja 2011 [szczegóły] Komentarze (32) 
115. KP Sopot 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 28 maja 2011 - 11:00
116. Orkan Rumia MKS 4 - 0 GKS Żukowo 29 maja 2011 - 11:00
117. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 1 - 4 Gryf II Wejherowo 28 maja 2011 - 14:00
118. Zatoka Puck 0 - 2 Stolem Gniewino 28 maja 2011 - 15:00
119. Kaszubia Starzyno 1 - 1 Norda Karwia 28 maja 2011 - 17:00
120. GKS Luzino 4 - 1 Olimpia Osowa 28 maja 2011 - 17:00
Kolejka 21 - 5. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (49) 
121. GKS Luzino 1 - 3 KP Sopot 5 czerwca 2011 - 17:00
122. Olimpia Osowa 1 - 0 Kaszubia Starzyno 5 czerwca 2011 - 17:00
123. Norda Karwia 0 - 3 Zatoka Puck 5 czerwca 2011 - 17:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 2-1
124. Stolem Gniewino 0 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 czerwca 2011 - 17:00
125. Gryf II Wejherowo 7 - 1 Orkan Rumia MKS 5 czerwca 2011 - 17:00
126. GKS Żukowo 0 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 5 czerwca 2011 - 17:00
Kolejka 22 - 12. czerwca 2011 [szczegóły] Komentarze (78) 
127. KP Sopot 8 - 1 GKS Żukowo 12 czerwca 2011 - 17:00
128. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 2 Gryf II Wejherowo 12 czerwca 2011 - 17:00
129. Orkan Rumia MKS 3 - 0 Stolem Gniewino 12 czerwca 2011 - 17:00
nieuprawniony zawodnik, na boisku 0-1
130. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 Norda Karwia 12 czerwca 2011 - 17:00
131. Zatoka Puck 1 - 3 Olimpia Osowa 12 czerwca 2011 - 17:00
132. Kaszubia Starzyno 4 - 0 GKS Luzino 12 czerwca 2011 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03