Potęga Węsiory 2 - 5 KS Rozłazino 10 października 2010 - 11:00
Gwiazda Karsin 1 - 0 GKS II Sierakowice 10 października 2010 - 14:00
KS Dziemiany 0 - 1 Atlas Goręczyno 9 października 2010 - 16:00
Orzeł Gołubie 3 - 2 Słupia Sulęczyno 10 października 2010 - 13:00
KS Mściszewice 0 - 3 Korner Korne 10 października 2010 - 13:00
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 1:2
FC Gowidlino 2 - 1 KS Kamienica Królewska 10 października 2010 - 15:00

mariuszwojciech83@wp   04.10.2010, 20:00:32
Najciekawiej zapowiada sie mecz pomiędzy Orłem a Słupią.Ciekawe czy Dziemiamy i Krasin zbiorą jednastki. Mściszewice może zajmnie się graniem. Kamienica może pokaże coś na wyjeżdzie -(na trawie) My musimy potwierdzić pozycję lidera, co w naszem wypadku może być trudne. Potrafimy mobilizować się na mocne drużyny. Mam nadzieje , że pokażemy na co nas stać.
 asher   04.10.2010, 20:49:55
tak się wypowiadasz a zapomniałeś jak to wy sprawdzaliście karty mściszewicom
 patryk2710   05.10.2010, 15:47:37
No ale wy nam tez sprawdzaliście nie pamiętasz juz?:) No jak widać opłacało się nam sprawdzać :P
 asher   05.10.2010, 20:34:16
no opłacało bo jeden z naszych zapomniał dowodu i przywiózł go 15 min po czasie sędzia widział ale nie o to chodzi tylko jak ktoś mówi żebyśmy zajęli się graniem to niech popatrzy w przeszłość a potem pisze cokolwiek na forum poza tym nasze sprawdzanie kart było grą na czas bo dojechać z kartuz z dowodem nie da się w 15 min powodzenia
 patryk2710   05.10.2010, 20:59:44
No wiesz jak wiedzieliście ze nie mial dowodu to po co grał? No nic kazdemu moze sie zdarzyc nie wracajmy juz do tamtej kolejki.. powodzenia
 mariuszwojciech83@wp   08.10.2010, 18:42:51
asher twój kolega nie dowiózł dowodu w piętnaście minut. Mieliśmy taką sytuację w Gręczynie,zawodnik nie miał dowodu i został wykreślony z protokołu .powodzenia
 asher   08.10.2010, 18:52:30
sędzia czekał 15 min po zakończeniu sprawdzania kart tak jak ustala to regulamin a nasz zawodnik przywiózł dowód 30 min po czasie ale sędzia widział i zapisał w protokole ale nie wracajmy do tego
 kolas   09.10.2010, 13:38:56
B-V-28 Kaliszanka Dziemiany - Korner Korne 0:3 gospodarze nie przystąpili do gry
B-V-35 Atlas Goręczyno - Gwiazda Karsin 3:0 niestawienie się na zawody
 kolas   09.10.2010, 13:40:34
B-V KS Mściszewice – FC Gowidlino (26.09.2010) – zawodnik LAS SŁAWOMIR (Mściszewice) – kara 1 meczu dyskw. za celowe zagranie piłki ręką. Bieg kary od 27.09.2010

B-V GKS Sierakowice – KS Rozłazino (26.09.2010) – zawodnik WALCZYKOWSKI MATEUSZ (Rozłazino) – kara 1 meczu dyskw. za faul taktyczny. Bieg kary od 27.09.2010
 zeusdamian   09.10.2010, 19:30:39
Kaliszanka Dziemiany 0-1 Atlas II Goręczyno

Bramka dla Atlasa w doliczonym czasie gry, po strzelonej bramce sędzia odgwizdał koniec spotkania.

Kaliszanka słupek i jedna dogodna sytuacja,
Atlas parę okazji na zdobycie bramki
Ogólnie mecz na remis i to byłby sprawiedliwy wynik,
 kolas   09.10.2010, 21:43:55
wynik jak wynik sprawiedliwy jest taki jak jest po zakończeniu meczu. wygrywa ten mecz kto strzela więcej bramek. podobno Atlas z takim składem jaki był na tym meczu to lepiej nie gadać ale i tak ograli kaliszankę. brawo Pietras za bramkę. pozdro dla wszystkich i powodzenia
 zeusdamian   09.10.2010, 22:22:15
Kaliszankę!!!
 Pietras   09.10.2010, 23:04:53
Dzięki Kolaś ;p
 bialo-zielony   10.10.2010, 08:12:42
Moim zdaniem wynik sprawiedliwy bo przecież nawet pomagaliśmy zawodnikowi Kaliszanki zakładać siatkę ; D
 Pietras   10.10.2010, 14:22:35
Ta następnym razem koszą u nas trawę ;p
 mariuszwojciech83@wp   10.10.2010, 15:13:09
Węsiory -KS Rozłazino 2-5 Mecz kontrolowany przez naszą drużynę . Od prowadzenia 4-0 zlekceważyliśmy rywala , graliśmy nonszalancko. Daliśmy sobie łatwo strzelić dwie głupie bramki. W pierwszej połowie Gospodarze nie wykorzystali karnego- brawo dla Mateusza. Zdziwiła mnie postawa Dąbka(sam chciał wrucić do drużyny,a zachowywał się jak by mu nie zależało) Gawron poprawił się w drugiej połowie_- podobno miał ciężką noc. Szczur, czwarty bardzo dobry mecz . Boisko nie pozwoliło na grę jaką lubisz , ale bramka na 5-2 ładna. trochę za dużo dyskusji z trenerem i sędzią. Zwycięsców się nie ocenia , ale musimy patrzeć obiektywnie na nszą grę. Dalej musimy walczyć jeden za drugiego. Wtedy bedzie awans . Wymagamy od WAS dużo ,ale od siebie jeszcze więcej. zapraszamy we wtorek na trening i omówimy wszystko.pozdro.
 asher   10.10.2010, 16:00:36
mściszewice- korne 1-2 nie do końca zasłużony wynik brawo dla sędziego który w obie strony sędziował jakby był na innym meczu
 matekkarsin   10.10.2010, 16:08:40
Yeah
Gwiazda Karsin 1-0 GKS II Sierakowice ;)
 demotywator   10.10.2010, 19:10:44
Wreszcie Korne wygrało mecz, który różnie mógł się skończyć. Spore braki kadrowe i kilka niewykorzystanych sytuacji sprawiły, że o wynik musieliśmy drżeć do samego końca. Lepsze są 3 pkt po słabej grze niż ich brak po dobrej, jak to było w dwóch pierwszych meczach. Teraz czekamy na Gowidlino :@
 demotywator   10.10.2010, 19:14:55
I jeszcze jedno. Sędziowanie poniżej jakiejkolwiek krytyki. Wstyd brać za "coś takiego" 150 PLN!!!
 ksiadz129   10.10.2010, 20:13:53
Brawo dla Gwiazdy Karsin :idea: Pierwszy udany mecz w tym sezonie oby tak dalej :idea: :idea:
 madax10   10.10.2010, 20:31:17
Orzeł Gołubie 3:2 Słupia Sulęczyno
Mecz walki od pierwszego do ostatniego gwizdka...w pierwszej połowie zabrakło bramek , choc emocji nie brakowało...w drugiej Orzeł szybko wyszedł na prowadzenie...a kilkanascie minut później podwyższył na 2:0 ...do głosu doszli gracze Słupii strzelajac kontaktowego gola ...poszli za ciosem i zostali skarceni kontrą na 3:1. Orzeł juz do końca meczu kontrolował sytuacje na boisku i nawet gol strzelony 4 minuty przed końcem na 3:2 nie mógł juz nic zmienić , zwłaszcza ze w miedzyczasie Orzeł nie wykorzystał dwóch 100% sytuacji...