Gwiazda Karsin 3 - 3 KS Mściszewice 29 sierpnia 2010 - 14:00
KS Dziemiany 7 - 1 Orzeł Gołubie 28 sierpnia 2010 - 17:00

Na początek ciężki wyjazd do spadkowicza z a-klasy Gwiazdy Karsin będzie ciężko ale powalczymy
 kolas   28.08.2010, 13:43:10
Atlas Goręczyno 1:0 Korner Korne
 szopik89   28.08.2010, 21:57:57
Kaliszanka - Orzeł 7:1(6:0)
druzyna z Kalisza cala pierwsza polowe grala w 10. spora przewaga gospodarzy, duzo akcji i zabojcza skutecznosc w pierwszej polowie - co strzal to bramka. Druga polowa bardziej wyrownana ale goscie nie mieli za duzo do powiedzenia bo w druzynie z Kalisza bardzo dobrze spisywal sie bramkarz wyciagajac kilka naprawde nieprzyjemnych strzalow.
 ex-sprinter   28.08.2010, 23:09:21
witam.Widzę kilka nowych ekip i dobrze... odpadło też niestety kilka- co się stało,że nie grają: spadkowicz z A-klasy GKS Linia oraz Kaszubia II Kościerzyna? Oznacza to całkowity koniec piłki w Linii oraz rezerw w Kościerzynie? Pozdrawiam i życzę wszystkich sukcesów
 pit107   28.08.2010, 23:21:00
:D Węsiory - Gowidlino 1:3(1:1) szczęśliwe zwycięstwo na trudnym boisku w Sulęczynie.
 bialo-zielony   29.08.2010, 08:54:33
do ex-sprinter:
Kolego, co do tej Kaszubii II to coś słyszałem że w drużynie Korner Korne gra bardzo dużo osób z rezerw Kościerzyny ale nie mam pewności czy rzeczywiście tak jest.
 Pietras   29.08.2010, 13:05:34
Podajcie resztę wyników....
 matekkarsin   29.08.2010, 16:17:37
Gwiazda 3-3 Mściszewice

2 karne dla Gwiazdy, jedna żółta i jedna czerwona dla Mściszewic =)

run4fun   29.08.2010, 17:28:40
Słupia Sulęczyno - KS Rozłazino 2:3 (0:2)
 asher   29.08.2010, 17:48:09
tak naprawde mecz z karsinem ustalił sędzia bo karny 91 minucie był po spalonym poza tym on nic nie widział do dupy z takimi sędziami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 rastin_LG   29.08.2010, 17:51:22
Kamienica! Co? 5:0!!! i po co ta napinka przed meczem... rezerwy Sierki pokazały gdzie Wasze miejsce...
 S_L_B   29.08.2010, 18:20:39
Mój błąd, faktycznie 5:0.
Rastin nie zachowuj sie jak 12 latek bo w Internecie tak sie zachowujesz...CO JEST !!?
Możesz napisać kto się napinał ?
 rastin_LG   29.08.2010, 18:26:14
Ty dobrze wiesz kto się napinał (bez urazy) ;-)
 S_L_B   29.08.2010, 18:48:49
Słucham? Jeszcze napisz że chodzi o mnie to się pośmiejemy razem :) Nie sądziłem, że derby gminy Sierakowice w B klasie (haha) mogą wywołać u Ciebie większe emocje niż trójmiejskie :)
 patlicek   30.08.2010, 23:12:09
Asher masz racje co do sędziego. To był stary dziadek! Pewnie emerytowany i dali go do B klasy, ale on się nawet do B klasy nie nadaje. Jestem troszkę zdziwiony, że do pierwszej połowy Gwiazda prowadziła 2:0 a w drugiej połowie dali sobie wbić 3 bramki. Faktycznie gdyby nie ten karny w 91 minucie to mecz zakończył się z korzystnym wynikiem dla Mściszewic. Ale podsumowując Gwiazda miała 3 punkty w kieszeni i nie wiem co się z nimi stało w drugiej połowie! :(
 ksiadz129   31.08.2010, 20:17:55
Powiem wam że z Gwiazdy po spadku do b klasy odeszła wiekszość zawodników i teraz w składzie są w większości sami młodzi chłopcy więc gra narazie jest jaka jest ale poczekajmy może sie z czasem zgrają i będą wyniki :idea: Karsin do boju. Liczę że powalczymy o awans do a klasy :idea: