KS Rozłazino 5 - 1 Potęga Węsiory 15 maja 2011 - 14:00
GKS II Sierakowice 4 - 1 Gwiazda Karsin 15 maja 2011 - 14:00
Atlas Goręczyno 3 - 0 KS Dziemiany 14 maja 2011 - 16:00
Słupia Sulęczyno 0 - 0 Orzeł Gołubie 14 maja 2011 - 17:00
KS Kamienica Królewska 2 - 6 FC Gowidlino 15 maja 2011 - 17:00

peja__   09.05.2011, 17:16:21
Korner gra mecze u siebie w niedziele czy sobotę??
 patryk2710   09.05.2011, 18:09:45
B-V-85 KS Mściszewice - KS Rozłazino 0:3 nieuprawniony zawodnik (Michał Szuta - brak opłaty za 3żk)
B-V-96 FC Gowidlino - KS Mściszewice 3:0 nieuprawniony zawodnik (Michał Szuta - brak opłaty za 3żk) oraz zdekompletowanie drużyny
 demotywator   09.05.2011, 20:58:17
Korne gra w niedzielę. Godzinę podam kiedy indziej.
 demotywator   14.05.2011, 22:59:22
Kaliszanka zero ambicji!!!! Wstyd Wam powinien być!!! Na Korne to choćby w najsłabszym składzie przyjeżdżacie! Innych macie w dupie! Zero szacunku dla takich drużyn!
 szopik89   15.05.2011, 00:41:04
Nie znasz przyczyny to sie nie odzywaj a wstyd powinno byc wam ze przegraliscie z Kaliszanka w " najslabszym skladzie" tyle w temacie...
 robcio20   15.05.2011, 10:53:04
słupia-gołubie 0-0 dobry mecz w wykonaniu slupi 2 polowa zero akcji ze strony orla. pozdrawiam izycze powodzenia:)
 madax10   15.05.2011, 11:28:12
robcio...to chyba na innym meczu byłeś ...gdyby nie "kalosz" ,który seriami dyktował rzuty wolne ...to tylko raz z akcji zagroziliście bramce Orła... :D
Pozdrawiam
 ziomal   15.05.2011, 12:20:20
Szopik to jaka przyczyna była ze nie przyjechaliście ?
 kondon2   15.05.2011, 17:28:06
KS Rozłazino - Potega Węsiory 5:1 bodajze bylo, chlopacy mowili. z tego co słyszałem to ładne baty dostali ale nie ma sie co dziwic gdy potega gra w 9 nie majac zadnej zmiany...
i w składzie na mecz z rozlazinem bylo 5 podstawowych zawodników,ale sami sa sobie winni,taka jest prawda :@ :@ :@
 hitler10   15.05.2011, 17:55:02
Tak było 5:1 ale mogło byc z 10:)
 kondon2   15.05.2011, 18:04:03
Mogło ale nie było :D
 malinareal   15.05.2011, 19:41:44
GKS Sierakowice - Gwiazda Karsin 4:1, do przerwy prowadzili goście, a w drugiej połowie pokazaliśmy jak należy grać w piłkę
 mariuszwojciech83@wp   15.05.2011, 20:27:28
Jaki wynik Kamienica -Gowidlino? W meczu z Węsiorami brakowało precyzji (trzy poprzeczki i cztery słupki) dużo wiecej przestrzelonych sytuacji. Jeszcze cztery kroki do awansu.
 demotywator   15.05.2011, 20:59:49
Korne - Mściszewice 4-3. Korne nie wykorzystało kilku 300%! sytuacji w pierwszej połowie i nerwy do amego końca. Mściszewice - miejsce w tabeli nie odzwierciedla tego jak grają. Wielki szacun za walkę do końca. Teraz czas na Gowidlino :@
 neoleszcz   15.05.2011, 21:23:37
Kamienica ostro dostała z tego co słyszałem
 ryduch   15.05.2011, 23:18:39
bylem na pierwszej polowie meczu Kornego z Mściszewicami i pierwsza polowa powinna sie skonczyc 4-0 conajmniej a wynik 4-3 troche zaskakuje ale wazne sa trzy punkty
 pit107   15.05.2011, 23:27:27
8) Kamienica - Gowidlino 2:6 (1:4). Po 30 - dziestu minutach było już 0:4,ambitna gra Kamienicy pozwoliła im zdobyć 2 honorowe bramki!