10. KS Kamienica Królewska 22 24 7 3 12 54 - 70

Orzeł Gołubie 1 - 0 KS Rozłazino 3 kwietnia 2011 - 12:00
KS Dziemiany 4 - 3 KS Mściszewice 2 kwietnia 2011 - 16:00
Gwiazda Karsin 1 - 1 FC Gowidlino 2 kwietnia 2011 - 16:00
Potęga Węsiory 1 - 2 KS Kamienica Królewska 3 kwietnia 2011 - 11:00
GKS II Sierakowice 3 - 3 Korner Korne 3 kwietnia 2011 - 14:00
Atlas Goręczyno 0 - 0 Słupia Sulęczyno 3 kwietnia 2011 - 16:00

mariuszwojciech83@wp   27.03.2011, 20:48:06
Najciekawiej zapowiada sie Nasz mecz z Gołubiem(jest to jedna z dwóch druzyn które urwały nam punkty). Będzie ciężko.Moze Gwiazda zaswieci jasniejszym światłem i sprawi niespodziankę w meczu z FC.Dziemiany raczej doprzodu.Trudny mecz przed Korne.(druga porażka?????) Kamienica podobno sie mocno wzmocniła(ciekawe czy legalnie) i nie powinna mieć problemu z Węsiorami.Goreczyno nie powinno miec problemu ze Słupią Nie mozna odmówić zawodnikom z Sulęczyna aangazowania, ale raczej zabraknie umiejętności.Goręczyno podobno też sie wzmocniło? Życze powodzenia.
 Elmoo   30.03.2011, 22:38:03
Nie Dziemiany tylko Kalisz. Wiekszosc graczy jest z Kalisza i gramy w Kaliszu, takze prosze nie nazywac nas Dziemianami. Pozdrawiam ;)
 peja__   31.03.2011, 17:43:43
jak jesteście z Kalisza to dlaczego ni nazywacie się np. dziemianka Kalisz ;D??
 zeusdamian   31.03.2011, 19:12:04
bo gmina jest Dziemiany, a żeby była kasy z gminy musi być nazwa Dziemiany w nazwie klubu,
A obecnie nie gra żadne zawodnik z Dziemian, po drugie stadion jest w Kaliszu dlatego kolega napisał że jesteśmy z Kalisza,
 patryk2710   31.03.2011, 19:29:34
Aha czyli nie przyznajecie sie do swojej nazwy he;p? :P pozdrawiam ;)
 szopik89   02.04.2011, 19:38:07
Kaliszanka - Mściszewice 4:3(2:1)
 patlicek   02.04.2011, 19:56:06
Gwiazda Karsin - Fc Gowidlino 1:1 (1:0)

Ewidentnie w meczu prowadziła Gwiazda. Remis dzięki przychylności sędziego dla Gowidlina... ; //
 egzekutor4027   02.04.2011, 20:04:53
Gwiazda u siebie jak zawsze groźna ;]
 mariuszwojciech83@wp   03.04.2011, 16:08:09
Goługie-Ks Rozłazino 1-0 Bez pięciu podstawowych graczy ciężko jest nawiazać wyrównaną walke. Zasłużone zwyciestwo gospodarzy. Bramka samobójcza.
 madax10   03.04.2011, 17:08:03
Gołubie...mariuszwojciech...Orzeł Gołubie ...Reszta się zgadza
 kelobes   03.04.2011, 19:22:38
Bramka w 5. minucie w Gołubiu ułożyła mecz. Podziękowania dla wszystkich Orzełków za walkę i w efekcie 3 punkty. Siemuś dla Ciebie też. Do zobaczenia za tydzień w Mściszewicach...
 kolas   03.04.2011, 19:37:17
Gryf Goręczyno 0:0 Słupia Sulęczyno
 patryk2710   03.04.2011, 19:47:42
ehh i była okazja na odskoczenie ze względu na remis goręczyno no nic trudno ...za tydzień za powiada się ciekawe spotkanie lidera z vice liderem .. Powodzenia :)
 matekkarsin   03.04.2011, 20:32:48
jak tam Węsiory vs Kamienica i GKS vs Korne??
 mariuszwojciech83@wp   03.04.2011, 21:19:52
Gks-Korne podobno 3-3 remis napewno. Kamienica wygrała. madax10 sory za błąd ,ale się spieszyłem. Ogromna niespodzianka w Goręczynie jesli to jest faktyczny wynik. Brawo dla Słupi-Typowałem przegraną- zwracam honor
 mariuszwojciech83@wp   03.04.2011, 21:34:47
Węsiory-Kamienica 1-2
 Pietras   03.04.2011, 23:56:58
Słupia nastawiła się na obronę i 1 pkt wywiozła...Mecz bez większych emocji...
 karli84   05.04.2011, 22:34:30
patlicek..to ewidentnie to raczej nie odpowiednie stwierdzenie..zgodzę się że w pierwszej połowie mieliście przewagę ale w druga połowa była bardzo wyrównana-sytuacje pod obiema bramkami.. a karny był ewidentny!!
po pierwszej połowie był remis 0-0 a nie jak napisałeś (1-0).
 patlicek   09.04.2011, 11:25:40
karli84.. no może się pomyliłem , ale musisz przyznać , że sędziowanie tego sędziego nie było sprawiedliwe...
 karli84   11.04.2011, 23:25:09
tak jest kolego ale sędzia się mylił w obie strony.. dobra nie ważne życzę powodzenia w javascript:setsmiley2n('%20:D%20');kolejnych meczach :D