MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2017/2018 - Klasyfikacja strzelców



Strzelcy wg drużyn

28 - Krzysztof Gardzielewski ()

23 - Bartosz Czarnecki (LKS Waplewo), Robert Modrzejewski (Delta Miłoradz)

19 - Dawid Tramowski (Wisła Korzeniewo)

18 - Przemysław Lewandowski (Relax Ryjewo), Kamil Nowaczyk (Wisła Tczew)

16 - Karol Ćwikliński (Wisła Tczew)

13 - Mateusz Bełz (Delta Miłoradz), Daniel Jaśniewski (Start Kulice)

12 - Kamil Sablewski (Świt Radostowo)

11 - Grzegorz Grenc (Rodło Trzciano), Damian Kubik (Powiśle Stary Targ), Radosław Martyka (Relax Ryjewo), Karol Opczyński (Wisła Tczew), Maciej Pawłuszek (Wisła Tczew)

10 - Patryk Iwański (Relax Ryjewo), Krystian Jurczyk (), Karol Kowalczyk (Wisła Tczew), Paweł Wasilewski ()

9 - Marcin Czarnecki (Wisła Tczew), Łukasz Konwa (Ruch Gościszewo), Cezary Kossarzecki (Delta Miłoradz), Dawid Smoliński (Świt Radostowo), Dariusz Staniaszek (Relax Ryjewo), Marek Świokło (Rodło Kwidzyn), Mariusz Tamski (Rodło Trzciano), Kamil Wirkus (), Mateusz Włodarski (Relax Ryjewo)

8 - Muslim Abdulkadyrov (Rodło Kwidzyn), Daniel Jasiński (Start Kulice), Karol Styś (), Rafał Wszołek (Wisła Tczew), Wojciech Zimny (Powiśle Stary Targ)

7 - Patryk Bińczak (Rodło Kwidzyn), Radosław Cichowski (Błękitni Kmiecin), Dawid Gleizner (), Daniel Hermaniuk (LKS Waplewo), Grzegorz Jędrzejewski (Ruch Gościszewo), Mateusz Marks (Start Kulice), Piotr Marszałek (Delta Miłoradz), Patryk Orzechowski (), Sebastian Pajdzik (Relax Ryjewo), Radosław Smentek (Rodło Trzciano), Paweł Studziński (Błękitni Kmiecin), Mateusz Szewczak (Rodło Kwidzyn), Paweł Zamerski (Relax Ryjewo)

6 - Łukasz Czarnecki (Start Kulice), Krzysztof Kierzkowski (LKS Waplewo), Dominik Kozłowski (Ruch Gościszewo), Marcin Świątek (Błękitni Kmiecin), Tomasz Wyrzykowski (Wisła Korzeniewo)

5 - Paweł Bobrzyński (Wisła Tczew), Mariusz Borowiecki (), Radosław Czapiewski (), Jacek Gretkowski (Wisła Korzeniewo), Maciej Kos (Błękitni Kmiecin), Kacper Kozieł (), Piotr Mroczek (Rodło Trzciano)

4 - Marcin Baprawski (Rodło Kwidzyn), Adam Czerwiński (Wisła Tczew), Bartosz Fryc (Błękitni Kmiecin), Piotr Fryc (Błękitni Kmiecin), Kacper Lasota (Wisła Korzeniewo), Rafał Lauryn (Ruch Gościszewo), Sebastian Ogórek ()

3 - Slaheddine Chrigui (), Marcin Ciesiński (LKS Waplewo), Bartłomiej Grabowski (Ruch Gościszewo), Łukasz Grabowski (Rodło Kwidzyn), Tomasz Grenc (Rodło Trzciano), Michał Just (Ruch Gościszewo), Dariusz Kamiński (Powiśle Stary Targ), Marcin Kata (Świt Radostowo), Rafał Kowalczyk (Delta Miłoradz), Fabian Labuszewski (Relax Ryjewo), Michał Landmesser (Rodło Trzciano), Karol Landowski (Świt Radostowo), Michał Mackiewicz (Powiśle Stary Targ), Marcin Masa (Świt Radostowo), Mateusz Oleś (), Mateusz Pogorzelski (Delta Miłoradz), Patrick Preuss (Rodło Trzciano), Łukasz Przyłucki (Błękitni Kmiecin), Grzegorz Siwiec (Relax Ryjewo), Dominik Skopiak (), Cezary Szewczak (Rodło Kwidzyn), Michał Szewczak (Rodło Kwidzyn), Mateusz Szpakowski (Rodło Kwidzyn), Janusz Tokarski (Błękitni Kmiecin), Piotr Wardowski (), Patryk Wojciechowski (Wisła Tczew)

2 - Łukasz Augustyniak (Błękitni Kmiecin), Mateusz Barcik (Powiśle Stary Targ), Michał Bonin (Start Kulice), Andrzej Borys (), Łukasz Chrzanowski (Delta Miłoradz), Radosław Dąbrowski (Wisła Korzeniewo), Maciej Dolatta (Rodło Trzciano), Wiktor Eggert (), Karol Fornalczyk (Wisła Korzeniewo), Adrian Gajewski (), Marcin Gappa (LKS Waplewo), Adrian Gwóźdź (Wisła Korzeniewo), Jacek Gwóźdź (Rodło Kwidzyn), Artur Karaś (Keramzyt Szprudowo), Sebastian Karlak (), Ryszard Kata (Świt Radostowo), Adrian Kujawa (Powiśle Stary Targ), Daniel Lisewski (Świt Radostowo), Sebastian Litwiński (Start Kulice), Paweł Majka (), Tomasz Mesanio (Wisła Korzeniewo), Maciej Moryto (Mady Ostaszewo), Lucjan Piechota (Ruch Gościszewo), Patryk Poświata (Rodło Kwidzyn), Kamil Rack (Świt Radostowo), Paweł Radzimski (Wisła Tczew), Sebastian Sałek (Powiśle Stary Targ), Wojciech Stefanowicz (Powiśle Stary Targ), Maciej Szyszkowski (), Daniel Tobolski (Ruch Gościszewo), Krystian Tryba (), Dominik Typiński (Błękitni Kmiecin), Filip Wądołowski (Delta Miłoradz), Mateusz Wilk (Wisła Korzeniewo), Przemysław Wosik (Keramzyt Szprudowo), Oskar Zabielski (Rodło Kwidzyn)

1 - (), Tomasz Amling (Powiśle Stary Targ), Krzysztof Baranowski (), Filip Barcik (Rodło Trzciano), Robert Bartosiński (Błękitni Kmiecin), Michał Bończoszek (LKS Waplewo), Paweł Chat (Ruch Gościszewo), Marcin Citowicz (Relax Ryjewo), Bartłomiej Czarkowski (Ruch Gościszewo), Waldemar Ćwiek (Błękitni Kmiecin), Andrzej Danielik (Start Kulice), Krzysztof Dąbrowski (Start Kulice), Mateusz Dąbrowski (Wisła Korzeniewo), Jacek Dębicki (Wisła Korzeniewo), Mariusz Draszanowski (Świt Radostowo), Sebastian Dudek (Rodło Trzciano), Nikolas Dudziński (Relax Ryjewo), Wojciech Figlewski (Delta Miłoradz), Jakub Floriański (LKS Waplewo), Łukasz Gajewski (Wisła Tczew), Mateusz Gajewski (Wisła Korzeniewo), Piotr Gębacz (Błękitni Kmiecin), Damian Grabowski (Świt Radostowo), Jakub Grabowski (Świt Radostowo), Michał Jaśniewski (Świt Radostowo), Jacek Kalinowski (Rodło Kwidzyn), Kacper Kaszubowski (), Bartosz Kluka (Ruch Gościszewo), Jakub Kos (Błękitni Kmiecin), Jakub Krejmer (LKS Waplewo), Fabian Kwaterski (Powiśle Stary Targ), Igor Lewandowski (Rodło Trzciano), Mateusz Lisewski (Świt Radostowo), Daniel Lorkowski (Wisła Tczew), Przemysław Malej (Błękitni Kmiecin), Błażej Manteufel (Delta Miłoradz), Adam Michalecki (Ruch Gościszewo), Szymon Nalepka (LKS Waplewo), Michał Nawrocki (Świt Radostowo), Michał Neumann (Rodło Trzciano), Bartosz Okrój (), Damian Openkowski (Start Kulice), Mateusz Ossowski (LKS Waplewo), Dawid Polus (), Konrad Reszka (Start Kulice), Piotr Sawiński (Rodło Trzciano), Dawid Semaniuk (LKS Waplewo), Łukasz Seroka (), Mateusz Siwiec (Relax Ryjewo), Damian Skrzypiec (), Bartosz Studziński (Rodło Kwidzyn), Jakub Szulc (Świt Radostowo), Damian Śliwka (Delta Miłoradz), Dominik Tylko (), Marcin Ulewski (Relax Ryjewo), Paweł Wiecki (Start Kulice), Kacper Wieprzkowski (Powiśle Stary Targ), Kamil Wilemski (Rodło Trzciano), Piotr Wirkus (), Krzysztof Wójcik (), Michał Wróbel (Rodło Kwidzyn)
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE