ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA


Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wisła Tczew 6 16 5 1 0 25 - 3
2. GDKiS Ostaszewo 6 15 5 0 1 16 - 4
3. Relax Ryjewo 6 13 4 1 1 15 - 10
4. Wisła Korzeniewo 6 10 3 1 2 12 - 11 2 6 2 0 0 4 - 1
5. Weber Szprudowo 6 10 3 1 2 8 - 4 2 3 1 0 1 1 - 1
6. Delta Miłoradz 6 10 3 1 2 17 - 7 2 0 0 0 2 1 - 4
7. Start Kulice 6 9 3 0 3 10 - 19
8. Rodło Kwidzyn 6 8 2 2 2 13 - 6
9. Ruch Gościszewo 6 7 2 1 3 13 - 16 1 3 1 0 0 2 - 1
10. Błękitni Kmiecin 6 7 2 1 3 14 - 9 1 0 0 0 1 1 - 2
11. Rodło Trzciano 6 6 2 0 4 14 - 20
12. LKS Waplewo 6 4 1 1 4 4 - 14
13. Powiśle Stary Targ 6 4 1 1 4 6 - 18
14. Świt Radostowo 6 1 0 1 5 8 - 34
Ostatni komentarz dodał abudabi 18.09.2017, 23:25:17


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (102) 
1. Rodło Trzciano 1 - 3 Błękitni Kmiecin 12 sierpnia 2017 - 17:00
2. Ruch Gościszewo 1 - 1 Powiśle Stary Targ 12 sierpnia 2017 - 16:00
3. GDKiS Ostaszewo 3 - 1 LKS Waplewo 13 sierpnia 2017 - 14:00
4. Start Kulice 0 - 4 Weber Szprudowo 13 sierpnia 2017 - 15:00
5. Wisła Tczew 3 - 1 Świt Radostowo 12 sierpnia 2017 - 17:00
6. Wisła Korzeniewo 3 - 1 Delta Miłoradz 12 sierpnia 2017 - 16:00
7. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Relax Ryjewo 12 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (67) 
8. Błękitni Kmiecin 0 - 2 Relax Ryjewo 19 sierpnia 2017 - 17:00
9. Delta Miłoradz 2 - 1 Rodło Kwidzyn 19 sierpnia 2017 - 17:00
10. Świt Radostowo 3 - 3 Wisła Korzeniewo 19 sierpnia 2017 - 15:00
11. Weber Szprudowo 1 - 1 Wisła Tczew 20 sierpnia 2017 - 15:00
12. LKS Waplewo 0 - 1 Start Kulice 19 sierpnia 2017 - 16:00
13. Powiśle Stary Targ 1 - 0 GDKiS Ostaszewo 19 sierpnia 2017 - 15:00
14. Rodło Trzciano 5 - 1 Ruch Gościszewo 19 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (39) 
15. Ruch Gościszewo 2 - 1 Błękitni Kmiecin 26 sierpnia 2017 - 17:30
16. GDKiS Ostaszewo 4 - 1 Rodło Trzciano 26 sierpnia 2017 - 17:00
17. Start Kulice 3 - 1 Powiśle Stary Targ 27 sierpnia 2017 - 15:00
18. Wisła Tczew 6 - 0 LKS Waplewo 26 sierpnia 2017 - 17:00
19. Wisła Korzeniewo 1 - 0 Weber Szprudowo 26 sierpnia 2017 - 17:00
20. Rodło Kwidzyn 6 - 1 Świt Radostowo 26 sierpnia 2017 - 17:00
21. Relax Ryjewo 1 - 6 Delta Miłoradz 26 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (50) 
22. Błękitni Kmiecin 1 - 1 Delta Miłoradz 2 września 2017 - 17:00
23. Świt Radostowo 2 - 6 Relax Ryjewo 3 września 2017 - 15:30
24. Weber Szprudowo 1 - 0 Rodło Kwidzyn 2 września 2017 - 17:00
25. LKS Waplewo 2 - 0 Wisła Korzeniewo 2 września 2017 - 16:00
26. Powiśle Stary Targ 1 - 7 Wisła Tczew 2 września 2017 - 15:00
27. Rodło Trzciano 4 - 5 Start Kulice 2 września 2017 - 16:00
28. Ruch Gościszewo 1 - 5 GDKiS Ostaszewo 2 września 2017 - 16:00
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (55) 
29. GDKiS Ostaszewo 2 - 0 Błękitni Kmiecin 9 września 2017 - 12:00
30. Start Kulice 1 - 8 Ruch Gościszewo 10 września 2017 - 14:00
31. Wisła Tczew 5 - 0 Rodło Trzciano 9 września 2017 - 16:00
32. Wisła Korzeniewo 3 - 2 Powiśle Stary Targ 9 września 2017 - 15:00
33. Rodło Kwidzyn 1 - 1 LKS Waplewo 9 września 2017 - 11:00
34. Relax Ryjewo 2 - 1 Weber Szprudowo 9 września 2017 - 16:00
35. Delta Miłoradz 7 - 0 Świt Radostowo 9 września 2017 - 16:00
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (42) 
36. Błękitni Kmiecin 9 - 1 Świt Radostowo 16 września 2017 - 17:00
37. Weber Szprudowo 1 - 0 Delta Miłoradz 16 września 2017 - 17:00
38. LKS Waplewo 0 - 3 Relax Ryjewo 16 września 2017 - 16:00
39. Powiśle Stary Targ 0 - 4 Rodło Kwidzyn 16 września 2017 - 15:00
40. Rodło Trzciano 3 - 2 Wisła Korzeniewo 16 września 2017 - 16:00
41. Ruch Gościszewo 0 - 3 Wisła Tczew 16 września 2017 - 16:00
42. GDKiS Ostaszewo 2 - 0 Start Kulice 17 września 2017 - 14:00
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Start Kulice - Błękitni Kmiecin 24 września 2017 - 14:00
44. Wisła Tczew - GDKiS Ostaszewo 23 września 2017 - 16:00
45. Wisła Korzeniewo - Ruch Gościszewo 23 września 2017 - 15:00
46. Rodło Kwidzyn - Rodło Trzciano 23 września 2017 - 16:00
47. Relax Ryjewo - Powiśle Stary Targ 23 września 2017 - 14:00
48. Delta Miłoradz - LKS Waplewo 23 września 2017 - 16:00
49. Świt Radostowo - Weber Szprudowo 24 września 2017 - 15:30
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Błękitni Kmiecin - Weber Szprudowo 30 września 2017 - 16:00
51. LKS Waplewo - Świt Radostowo 30 września 2017 - 16:00
52. Powiśle Stary Targ - Delta Miłoradz 30 września 2017 - 15:00
53. Rodło Trzciano - Relax Ryjewo 30 września 2017 - 16:00
54. Ruch Gościszewo - Rodło Kwidzyn 30 września 2017 - 16:00
55. GDKiS Ostaszewo - Wisła Korzeniewo 1 października 2017 - 14:00
56. Start Kulice - Wisła Tczew 1 października 2017 - 14:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Wisła Tczew - Błękitni Kmiecin 7 października 2017 - 15:00
58. Wisła Korzeniewo - Start Kulice 7 października 2017 - 16:00
59. Rodło Kwidzyn - GDKiS Ostaszewo 7 października 2017 - 15:00
60. Relax Ryjewo - Ruch Gościszewo 7 października 2017 - 14:00
61. Delta Miłoradz - Rodło Trzciano 7 października 2017 - 16:00
62. Świt Radostowo - Powiśle Stary Targ 7 października 2017 - 15:00
63. Weber Szprudowo - LKS Waplewo 8 października 2017 - 14:00
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Błękitni Kmiecin - LKS Waplewo 14 października 2017 - 15:00
65. Powiśle Stary Targ - Weber Szprudowo 14 października 2017 - 15:00
66. Rodło Trzciano - Świt Radostowo 14 października 2017 - 15:00
67. Ruch Gościszewo - Delta Miłoradz 14 października 2017 - 16:00
68. GDKiS Ostaszewo - Relax Ryjewo 14 października 2017 - 16:00
69. Start Kulice - Rodło Kwidzyn 15 października 2017 - 14:00
70. Wisła Tczew - Wisła Korzeniewo 14 października 2017 - 15:00
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
71. Wisła Korzeniewo - Błękitni Kmiecin 21 października 2017 - 14:00
72. Rodło Kwidzyn - Wisła Tczew 21 października 2017 - 15:00
73. Relax Ryjewo - Start Kulice 21 października 2017 - 11:00
74. Delta Miłoradz - GDKiS Ostaszewo 21 października 2017 - 15:00
75. Świt Radostowo - Ruch Gościszewo 21 października 2017 - 15:00
76. Weber Szprudowo - Rodło Trzciano 21 października 2017 - 15:00
77. LKS Waplewo - Powiśle Stary Targ 21 października 2017 - 14:00
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Błękitni Kmiecin - Powiśle Stary Targ 28 października 2017 - 15:00
79. Rodło Trzciano - LKS Waplewo 28 października 2017 - 15:00
80. Ruch Gościszewo - Weber Szprudowo 28 października 2017 - 15:00
81. GDKiS Ostaszewo - Świt Radostowo 29 października 2017 - 13:00
82. Start Kulice - Delta Miłoradz 29 października 2017 - 14:00
83. Wisła Tczew - Relax Ryjewo 28 października 2017 - 15:00
84. Wisła Korzeniewo - Rodło Kwidzyn 28 października 2017 - 13:00
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Rodło Kwidzyn - Błękitni Kmiecin 4 listopada 2017 - 14:00
86. Relax Ryjewo - Wisła Korzeniewo 4 listopada 2017 - 11:00
87. Delta Miłoradz - Wisła Tczew 4 listopada 2017 - 15:00
88. Świt Radostowo - Start Kulice 4 listopada 2017 - 13:00
89. Weber Szprudowo - GDKiS Ostaszewo 5 listopada 2017 - 14:00
90. LKS Waplewo - Ruch Gościszewo 4 listopada 2017 - 13:00
91. Powiśle Stary Targ - Rodło Trzciano 4 listopada 2017 - 13:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.11