SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Trzciano 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Powiśle Stary Targ 0 0 0 0 0 0 - 0
3. LKS Waplewo 0 0 0 0 0 0 - 0
4. Weber Szprudowo 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Świt Radostowo 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Delta Miłoradz 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Błękitni Kmiecin 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Rodło Kwidzyn 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Wisła Korzeniewo 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Wisła Tczew 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Start Kulice 0 0 0 0 0 0 - 0
12. GDKiS Ostaszewo 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Ruch Gościszewo 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Relax Ryjewo 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał WeMalborgu 22.07.2017, 20:12:38


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (19) 
1. Rodło Trzciano - Błękitni Kmiecin
2. Ruch Gościszewo - Powiśle Stary Targ
3. GDKiS Ostaszewo - LKS Waplewo
4. Start Kulice - Weber Szprudowo
5. Wisła Tczew - Świt Radostowo
6. Wisła Korzeniewo - Delta Miłoradz
7. Rodło Kwidzyn - Relax Ryjewo
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Błękitni Kmiecin - Relax Ryjewo
9. Delta Miłoradz - Rodło Kwidzyn
10. Świt Radostowo - Wisła Korzeniewo
11. Weber Szprudowo - Wisła Tczew
12. LKS Waplewo - Start Kulice
13. Powiśle Stary Targ - GDKiS Ostaszewo
14. Rodło Trzciano - Ruch Gościszewo
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Ruch Gościszewo - Błękitni Kmiecin
16. GDKiS Ostaszewo - Rodło Trzciano
17. Start Kulice - Powiśle Stary Targ
18. Wisła Tczew - LKS Waplewo
19. Wisła Korzeniewo - Weber Szprudowo
20. Rodło Kwidzyn - Świt Radostowo
21. Relax Ryjewo - Delta Miłoradz
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Błękitni Kmiecin - Delta Miłoradz
23. Świt Radostowo - Relax Ryjewo
24. Weber Szprudowo - Rodło Kwidzyn
25. LKS Waplewo - Wisła Korzeniewo
26. Powiśle Stary Targ - Wisła Tczew
27. Rodło Trzciano - Start Kulice
28. Ruch Gościszewo - GDKiS Ostaszewo
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. GDKiS Ostaszewo - Błękitni Kmiecin
30. Start Kulice - Ruch Gościszewo
31. Wisła Tczew - Rodło Trzciano
32. Wisła Korzeniewo - Powiśle Stary Targ
33. Rodło Kwidzyn - LKS Waplewo
34. Relax Ryjewo - Weber Szprudowo
35. Delta Miłoradz - Świt Radostowo
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Błękitni Kmiecin - Świt Radostowo
37. Weber Szprudowo - Delta Miłoradz
38. LKS Waplewo - Relax Ryjewo
39. Powiśle Stary Targ - Rodło Kwidzyn
40. Rodło Trzciano - Wisła Korzeniewo
41. Ruch Gościszewo - Wisła Tczew
42. GDKiS Ostaszewo - Start Kulice
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Start Kulice - Błękitni Kmiecin
44. Wisła Tczew - GDKiS Ostaszewo
45. Wisła Korzeniewo - Ruch Gościszewo
46. Rodło Kwidzyn - Rodło Trzciano
47. Relax Ryjewo - Powiśle Stary Targ
48. Delta Miłoradz - LKS Waplewo
49. Świt Radostowo - Weber Szprudowo
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Błękitni Kmiecin - Weber Szprudowo
51. LKS Waplewo - Świt Radostowo
52. Powiśle Stary Targ - Delta Miłoradz
53. Rodło Trzciano - Relax Ryjewo
54. Ruch Gościszewo - Rodło Kwidzyn
55. GDKiS Ostaszewo - Wisła Korzeniewo
56. Start Kulice - Wisła Tczew
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Wisła Tczew - Błękitni Kmiecin
58. Wisła Korzeniewo - Start Kulice
59. Rodło Kwidzyn - GDKiS Ostaszewo
60. Relax Ryjewo - Ruch Gościszewo
61. Delta Miłoradz - Rodło Trzciano
62. Świt Radostowo - Powiśle Stary Targ
63. Weber Szprudowo - LKS Waplewo
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Błękitni Kmiecin - LKS Waplewo
65. Powiśle Stary Targ - Weber Szprudowo
66. Rodło Trzciano - Świt Radostowo
67. Ruch Gościszewo - Delta Miłoradz
68. GDKiS Ostaszewo - Relax Ryjewo
69. Start Kulice - Rodło Kwidzyn
70. Wisła Tczew - Wisła Korzeniewo
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
71. Wisła Korzeniewo - Błękitni Kmiecin
72. Rodło Kwidzyn - Wisła Tczew
73. Relax Ryjewo - Start Kulice
74. Delta Miłoradz - GDKiS Ostaszewo
75. Świt Radostowo - Ruch Gościszewo
76. Weber Szprudowo - Rodło Trzciano
77. LKS Waplewo - Powiśle Stary Targ
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Błękitni Kmiecin - Powiśle Stary Targ
79. Rodło Trzciano - LKS Waplewo
80. Ruch Gościszewo - Weber Szprudowo
81. GDKiS Ostaszewo - Świt Radostowo
82. Start Kulice - Delta Miłoradz
83. Wisła Tczew - Relax Ryjewo
84. Wisła Korzeniewo - Rodło Kwidzyn
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Rodło Kwidzyn - Błękitni Kmiecin
86. Relax Ryjewo - Wisła Korzeniewo
87. Delta Miłoradz - Wisła Tczew
88. Świt Radostowo - Start Kulice
89. Weber Szprudowo - GDKiS Ostaszewo
90. LKS Waplewo - Ruch Gościszewo
91. Powiśle Stary Targ - Rodło Trzciano
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03