ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2011/2012 - 28.10.2018 (NIEDZIELA) - 10:00 - 16:00
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2009/2010 - 03.11.2018 (SOBOTA) - 10:00 - 16:00
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2012/2013 - 04.11.2018 (NIEDZIELA) - 10:00 - 16:00
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2017/2018
Sparingi







Wyślij informację o sparingu

DZISIEJSZE SPARINGI

POPRZEDNIE WYNIKI
17. marca 2018 (sobota):
Keramzyt Szprudowo 0-4 Sokół Zblewo (1)
Świt Radostowo - Potok Pszczółki
Delta Miłoradz - Meteor Pinczyn
Start Kulice - Korona Rywałd
Rodło Kwidzyn - Powiśle Pawlice-Rakowiec
GDKiS Ostaszewo 4-0 Wybrzeże Gdańsk
14. marca 2018 (środa):
GTS Mokry Dwór 1-4 GDKiS Ostaszewo (2)
11. marca 2018 (niedziela):
Rodło Kwidzyn 3-1 Olimpia Sztum (1)
10. marca 2018 (sobota):
Grom Nowy Staw 6-0 Relax Ryjewo (1)
Wisła Tczew 7-4 Meteor Pinczyn (1)
Nogat Malbork 1-6 Delta Miłoradz (1)
Keramzyt Szprudowo 1-2 Mewa Gniew
Ruch Gościszewo 0-2 Agat Jegłownik
Świt Radostowo 7-2 Sobieski Gniew
Spójnia Sadlinki 3-3 Wisła Korzeniewo
Start Kulice - GKS Bobowo
Tęcza Szropy 2-1 LKS Waplewo
3. marca 2018 (sobota):
Ruch Gościszewo 1-7 Powiśle II Dzierzgoń (1)
Olimpia Sztum 2-8 GDKiS Ostaszewo (3)
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1-8 Wisła Korzeniewo
Keramzyt Szprudowo - Rodło Kwidzyn
Start Kulice - Victoria Kaliska (1)
Świt Radostowo 5-6 Pogoń Smętowo
Wisła Tczew 5-2 Sławek Borzechowo
Powiśle Stary Targ 4-2 Mewa Gniew
25. lutego 2018 (niedziela):
Meteor Pinczyn 1-3 Keramzyt Szprudowo (1)
Świt Radostowo 5-3 Korona Rywałd (1)
Pogoń Prabuty 4-3 Relax Ryjewo
24. lutego 2018 (sobota):
Ruch Gościszewo 5-2 Tęcza Szropy (2)
Orzeł Subkowy 4-3 Wisła Korzeniewo
Start Kulice - Sobieski Gniew
Czarni Przemysław - Błękitni Kmiecin
Wisła Tczew 5-0 Korona Cedry Małe
18. lutego 2018 (niedziela):
Świt Radostowo 5-5 WKS Lignowy Szlacheckie
GDKiS Ostaszewo 5-0 Polonia Pasłęk (2)
Sokół Kaszowo 1-1 Keramzyt Szprudowo
Rodło Trzciano 4-8 Powiśle Pawlice-Rakowiec
17. lutego 2018 (sobota):
Nogat Malbork 1-5 Delta Miłoradz
Ruch Gościszewo 5-1 LKS Waplewo
Stal Grudziądz - Wisła Korzeniewo
Wisła Tczew 3-1 Potok Pszczółki
11. lutego 2018 (niedziela):
Nogat Malbork 0-4 Ruch Gościszewo
10. lutego 2018 (sobota):
Keramzyt Szprudowo 8-3 Wisła Długie Pole (1)
Wisła Tczew 2-5 Orzeł Subkowy (1)
Pomezania Malbork 5-0 GDKiS Ostaszewo (1)
Delta Miłoradz 10-3 Relax Ryjewo (2)
Czarni Przemysław 3-0 Wisła Korzeniewo
GTS Rusocin 2-2 Świt Radostowo
LKS Waplewo 5-4 Olimpia Sztum
4. lutego 2018 (niedziela):
GDKiS Ostaszewo 1-1 Błękitni Stare Pole (1)
Delta Miłoradz 1-3 Powiśle II Dzierzgoń
3. lutego 2018 (sobota):
Keramzyt Szprudowo 4-2 Styna Godziszewo (1)
Nogat Malbork 3-4 LKS Waplewo
Ruch Gościszewo 3-5 Spójnia Sadlinki (1)
Świt Radostowo 7-1 Centrum Pelplin
Wisła Tczew 1-2 Sokół Zblewo
28. stycznia 2018 (niedziela):
Keramzyt Szprudowo 4-2 Sławek Borzechowo (1)
27. stycznia 2018 (sobota):
Wisła Tczew 10-1 Świt Radostowo (3)
Pomezania Malbork 6-1 Rodło Kwidzyn (1)
Wisła Grudziądz 0-3 Wisła Korzeniewo
20. stycznia 2018 (sobota):
Wisła Tczew 6-3 KP Starogard Gdański (juniorzy)
6. sierpnia 2017 (niedziela):
GDKiS Ostaszewo 5-0 GTS Mokry Dwór (1)
2. sierpnia 2017 (środa):
Pogoń Prabuty 7-3 Relax Ryjewo (1)
29. lipca 2017 (sobota):
Pogoń Prabuty 6-3 Rodło Kwidzyn (1)
GDKiS Ostaszewo 14-0 Osiczanka Osice (1)
Delta Miłoradz 5-2 Olimpia Sztum
27. lipca 2017 (czwartek):
Czarni Przemysław 4-2 Błękitni Kmiecin
25. lipca 2017 (wtorek):
Żuławy Nowy Dwór Gdański 6-2 Błękitni Kmiecin (3)
23. lipca 2017 (niedziela):
GDKiS Ostaszewo 2-4 Olimpia Sztum (13)
22. lipca 2017 (sobota):
Pogoń Prabuty 2-1 Wisła Korzeniewo (1)
Pomezania Malbork 9-2 Ruch Gościszewo
Sokół Zblewo 1-0 Wisła Tczew
19. lipca 2017 (środa):
Orzeł Subkowy 3-2 Świt Radostowo
15. lipca 2017 (sobota):
Rodło Trzciano 6-3 Jurand Lasowice (1)
Polonia Pasłęk 3-3 GDKiS Ostaszewo (1)
Delta Miłoradz 0-3 Wisła Tczew
(poniedziałek):
Żuławy Nowy Dwór Gdański 3-1 GDKiS Ostaszewo
Powiśle Stary Targ 5-1 GKS Gardeja
NASTĘPNE SPARINGI

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE