Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2014/2015

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Victoria Słupsk 18 41 13 2 3 88 - 37
2. Granit Kończewo 18 36 11 3 4 62 - 36
3. Szansa Siemianice 18 30 9 3 6 42 - 41
4. Smoki Podole Małe 18 25 7 4 7 32 - 47 2 2 0 2 0 3 - 3
5. Sokół Kuleszewo 18 25 7 4 7 39 - 38 2 2 0 2 0 3 - 3
6. KS Włynkówko 18 24 6 6 6 33 - 29 4 8 2 2 0 11 - 5
7. Unison Machowino 18 24 6 6 6 40 - 35 4 5 1 2 1 6 - 7
8. Zenit Redkowice 18 24 6 6 6 45 - 38 4 2 0 2 2 4 - 9
9. KS Zaleskie 18 13 3 4 11 20 - 67
10. Grab Grapice 18 8 2 2 14 27 - 60
Ostatni komentarz dodał mmarin 15.07.2015, 16:45:06


 Baner


Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (64) 
Szansa Siemianice 6 - 0 Granit Kończewo 30 sierpnia 2014 - 16:00
Victoria Słupsk 2 - 3 Unison Machowino 31 sierpnia 2014 - 16:00
Grab Grapice 1 - 6 Smoki Podole Małe 31 sierpnia 2014 - 16:00
KS Zaleskie 2 - 0 KS Włynkówko 31 sierpnia 2014 - 14:00
Sokół Kuleszewo 1 - 3 Zenit Redkowice 30 sierpnia 2014 - 17:00
Kolejka 2 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (21) 
Granit Kończewo 3 - 3 Zenit Redkowice 7 września 2014 - 13:00
KS Włynkówko 1 - 1 Sokół Kuleszewo 6 września 2014 - 16:00
Smoki Podole Małe 3 - 0 KS Zaleskie 7 września 2014 - 13:00
Unison Machowino 2 - 3 Grab Grapice 7 września 2014 - 14:00
Szansa Siemianice 1 - 3 Victoria Słupsk 6 września 2014 - 16:00
Kolejka 3 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (19) 
Granit Kończewo 6 - 3 Victoria Słupsk 14 września 2014 - 13:00
Grab Grapice 0 - 1 Szansa Siemianice 14 września 2014 - 15:00
KS Zaleskie 2 - 2 Unison Machowino 14 września 2014 - 14:00
Sokół Kuleszewo 2 - 2 Smoki Podole Małe 13 września 2014 - 17:00
Zenit Redkowice 1 - 5 KS Włynkówko 14 września 2014 - 14:00
Kolejka 4 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
Granit Kończewo 3 - 1 KS Włynkówko 21 września 2014 - 13:00
Smoki Podole Małe 2 - 1 Zenit Redkowice 21 września 2014 - 13:00
Unison Machowino 1 - 1 Sokół Kuleszewo 21 września 2014 - 14:00
Szansa Siemianice 3 - 2 KS Zaleskie 21 września 2014 - 12:00
Victoria Słupsk 12 - 1 Grab Grapice 21 września 2014 - 16:00
Kolejka 5 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (21) 
Grab Grapice 1 - 4 Granit Kończewo 28 września 2014 - 15:00
Victoria Słupsk 7 - 0 KS Zaleskie 28 września 2014 - 16:00
Sokół Kuleszewo 1 - 2 Szansa Siemianice 27 września 2014 - 16:00
Zenit Redkowice 2 - 2 Unison Machowino 28 września 2014 - 14:00
KS Włynkówko 0 - 1 Smoki Podole Małe 27 września 2014 - 16:00
Kolejka 6 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (54) 
Granit Kończewo 4 - 0 Smoki Podole Małe 5 października 2014 - 13:00
Unison Machowino 2 - 2 KS Włynkówko 5 października 2014 - 14:00
Szansa Siemianice 3 - 2 Zenit Redkowice 5 października 2014 - 12:00
Victoria Słupsk 7 - 3 Sokół Kuleszewo 5 października 2014 - 16:00
Grab Grapice 3 - 3 KS Zaleskie 5 października 2014 - 14:00
Kolejka 7 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (30) 
KS Zaleskie 2 - 2 Granit Kończewo 12 października 2014 - 14:00
Sokół Kuleszewo 5 - 2 Grab Grapice 11 października 2014 - 16:00
Zenit Redkowice 2 - 5 Victoria Słupsk 12 października 2014 - 14:00
KS Włynkówko 2 - 2 Szansa Siemianice 11 października 2014 - 16:00
Smoki Podole Małe 2 - 1 Unison Machowino 12 października 2014 - 13:00
Kolejka 8 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (41) 
Granit Kończewo 3 - 1 Unison Machowino 19 października 2014 - 13:00
Szansa Siemianice 1 - 2 Smoki Podole Małe 19 października 2014 - 12:00
KS Włynkówko 0 - 3 Victoria Słupsk 18 października 2014 - 15:00
Grab Grapice 0 - 0 Zenit Redkowice 19 października 2014 - 14:00
KS Zaleskie 0 - 3 Sokół Kuleszewo 19 października 2014 - 14:00
Kolejka 9 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (40) 
Sokół Kuleszewo 1 - 2 Granit Kończewo 25 października 2014 - 15:00
Zenit Redkowice 6 - 0 KS Zaleskie 26 października 2014 - 14:00
KS Włynkówko 4 - 0 Grab Grapice 25 października 2014 - 15:00
Smoki Podole Małe 1 - 6 Victoria Słupsk 26 października 2014 - 13:00
Unison Machowino 6 - 0 Szansa Siemianice 26 października 2014 - 14:00
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (51) 
Granit Kończewo 6 - 2 Szansa Siemianice 19 kwietnia 2015 - 13:00
Unison Machowino 3 - 2 Victoria Słupsk 18 kwietnia 2015 - 16:30
Smoki Podole Małe 3 - 2 Grab Grapice 19 kwietnia 2015 - 13:00
KS Włynkówko 4 - 0 KS Zaleskie 19 kwietnia 2015 - 17:00
Zenit Redkowice 1 - 2 Sokół Kuleszewo 19 kwietnia 2015 - 14:00
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
Zenit Redkowice 4 - 2 Granit Kończewo 26 kwietnia 2015 - 14:00
Sokół Kuleszewo 3 - 1 KS Włynkówko 25 kwietnia 2015 - 16:30
KS Zaleskie 1 - 0 Smoki Podole Małe 26 kwietnia 2015 - 15:00
Grab Grapice 6 - 0 Unison Machowino 26 kwietnia 2015 - 15:00
Victoria Słupsk 4 - 1 Szansa Siemianice 26 kwietnia 2015 - 16:00
Kolejka 12 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
Victoria Słupsk 5 - 4 Granit Kończewo 3 maja 2015 - 16:00
Szansa Siemianice 3 - 2 Grab Grapice 2 maja 2015 - 12:00
Unison Machowino 2 - 0 KS Zaleskie 2 maja 2015 - 16:30
Smoki Podole Małe 1 - 1 Sokół Kuleszewo 3 maja 2015 - 13:00
KS Włynkówko 1 - 1 Zenit Redkowice 3 maja 2015 - 14:00
Kolejka 13 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
KS Włynkówko 1 - 0 Granit Kończewo 9 maja 2015 - 16:00
Zenit Redkowice 4 - 4 Smoki Podole Małe 10 maja 2015 - 14:00
Sokół Kuleszewo 2 - 1 Unison Machowino 9 maja 2015 - 16:30
KS Zaleskie 1 - 1 Szansa Siemianice 10 maja 2015 - 15:00
Grab Grapice 0 - 3 Victoria Słupsk 10 maja 2015 - 15:00
Kolejka 14 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
Granit Kończewo 5 - 2 Grab Grapice 17 maja 2015 - 13:00
KS Zaleskie 0 - 8 Victoria Słupsk 17 maja 2015 - 15:00
Szansa Siemianice 4 - 1 Sokół Kuleszewo 17 maja 2015 - 12:00
Unison Machowino 1 - 0 Zenit Redkowice 16 maja 2015 - 16:30
Smoki Podole Małe 2 - 2 KS Włynkówko 17 maja 2015 - 13:00
Kolejka 15 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (27) 
Smoki Podole Małe 0 - 3 Granit Kończewo 24 maja 2015 - 13:00
mecz przerwany w 80 minucie, przy stanie 1-1
KS Włynkówko 3 - 1 Unison Machowino 23 maja 2015 - 14:00
Zenit Redkowice 4 - 2 Szansa Siemianice 24 maja 2015 - 14:00
Sokół Kuleszewo 3 - 4 Victoria Słupsk 23 maja 2015 - 16:30
KS Zaleskie 4 - 3 Grab Grapice 24 maja 2015 - 15:00
Kolejka 16 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (15) 
Granit Kończewo 10 - 1 KS Zaleskie 31 maja 2015 - 13:00
Grab Grapice 1 - 2 Sokół Kuleszewo 31 maja 2015 - 16:00
Victoria Słupsk 4 - 4 Zenit Redkowice 31 maja 2015 - 16:00
Szansa Siemianice 3 - 1 KS Włynkówko 31 maja 2015 - 12:00
Unison Machowino 8 - 1 Smoki Podole Małe 30 maja 2015 - 16:30
Kolejka 17 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (27) 
Unison Machowino 1 - 1 Granit Kończewo 6 czerwca 2015 - 16:30
Smoki Podole Małe 1 - 4 Szansa Siemianice 7 czerwca 2015 - 13:00
Victoria Słupsk 4 - 4 KS Włynkówko 7 czerwca 2015 - 16:00
Zenit Redkowice 2 - 0 Grab Grapice 7 czerwca 2015 - 14:00
Sokół Kuleszewo 5 - 1 KS Zaleskie 6 czerwca 2015 - 16:30
Kolejka 18 - 14. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (29) 
Granit Kończewo 4 - 2 Sokół Kuleszewo 14 czerwca 2015 - 13:00
KS Zaleskie 1 - 5 Zenit Redkowice 14 czerwca 2015 - 13:00
Grab Grapice 0 - 1 KS Włynkówko 14 czerwca 2015 - 13:00
Victoria Słupsk 6 - 1 Smoki Podole Małe 14 czerwca 2015 - 13:00
Szansa Siemianice 3 - 3 Unison Machowino 14 czerwca 2015 - 13:00