Gratulacje dla całej Victorii!ale rubin nie przesadzaj z ta kariera?a Machowinko dalej w plecy!!! :$ SUPER KSW
 vonDiesel   24.05.2015, 15:40:15
Smoki 1-1 Granit, ale z tego co wiem to mecz był przerwany
 webmaster   24.05.2015, 18:01:55
Smoki-Granit mecz przerwany przy wyniku 1:1 około 10min przed końcem spotkania, gdy sędzia podyktował rzut karny dla drużyny gości. Przerwanie meczu spowodowane opluciem sędziego i groźbami w jego strone. Prawdopodobny wynik 3:0 dla Kończewa walkowerem.
 grabice   24.05.2015, 18:11:32
Zaleskie - Grab 4:3 (4:1) Dobry mecz obu drużyn. Sędzia główny bardzo ogarnięty choć bardzo młody dużo starszych sędziów może się od niego uczyć !! Powodzenia dalej Zaleskie !! GRAB !!! :love: :love:
 Zenitowiec   24.05.2015, 20:49:31
Zenit 4:2 Szansa

Gdyby Zenit co mecz tak wykorzystywał swoje stuprocentowe sytuacje...
 Zenitowiec   24.05.2015, 20:51:04
Smoki pokazały swoje wieśniactwo w Redkowicach. Kibice Kończewa wiedzą o co chodzi, którzy zawitali na mecz ;)
 Seven   24.05.2015, 21:01:16
smoki się zdenerwowały jak sędzia gwizdnął karnego dla Konczewa. Jeden sedziego opluł i za takie coś walkower dla Granitu i pożegnanie z A klasą. Buractwo.
 Drewinho   24.05.2015, 21:20:47
Czy Victoria ma zamiar robic druzyne juniorow?? Jezeli tak to jakich??
 Zenus_KSV   24.05.2015, 22:29:09
Byłem na meczu w Gogolewie i uważam, że ewidentną winę za sytuację na boisku odpowiada główny arbiter tego spotkania pan Wojtas z Objazdy. Nie panował w ogóle nad tym co się dzieje na murawie. Nie uznał prawidłowo zdobytej bramki dla Smoków, zmieniał decyzje pod wpływem protestów zawodników, mylił się w obie strony, nie konsultował się z asystentami, pozwalał zawodnikom (obu drużyn) krzyczeć do siebie "Ty chu..." "Ty kur..." i podobne epitety. Taki ktoś nie powinien w ogóle sędziować meczów. Oczywiście zachowanie zawodników z Podola było naganne i powinni zostać za to ukarani, ale jeszcze raz powtórzę sędzia jest sam sobie winien...
 dino1902   25.05.2015, 20:01:35
Nie mówcie o wieśniactwie Podola, nie będąc na meczu. Ten sedzia powinien pojechac do domu po pierwszej polowie, to byloby spokojniej.
 t.granit   25.05.2015, 21:07:05
Myślę że bardzo panie Zenus_KSV mylisz się, dla czego nie napisałeś że zawodnicy z Podola nie chcieli dopuścić do wykonania jedenastki dla gości przy wyniku 1:1, zresztą zawodnik z Podola zatrzymał piłkę ręką zmierzającą w światło bramki i za to pewnie by został ukarany "czerwienią" i na pewno by mecz kończyli w 10, po czym jeszcze zawodnik otrzymał czerwień za oplucie sędziego i grożenie mu, czyli następna czerwień. Następnie na murawę :roll: wbiegają kibice i tu decyzja sędziego o przerwaniu meczu jak najbardziej słuszna, tylko jeszcze raz pisze mieliśmy karnego na 2:1. Co do pracy sędziów w tej lidze, można mieć dużo uwag i pretensji, zresztą też byłem na meczu Victorii w Kuleszewie przy okazji gratuluję awansu :D i karny dla waszej drużyny jak najbardziej słuszny, zawodnik go nie strzela i co ???? dostaję drugą szansę tylko ja się pytam dla czego, no może ci bardziej wtajemniczeni wiedzą :blink: a epitety o których tak się wypisujesz padają w każdym meczu Naszej serii b, tak czy owak to sędzie główny przerwał mecz, kiedy my mieliśmy strzelać karnego na 2:1 w 80 min meczu, przy kartce czerwonej dla zawodnika z Podola to i tak my byliśmy w lepszej sytuacji. 8)
 Zenus_KSV   25.05.2015, 23:15:05
Tomek w czym się mylę? Fakt, zawodnik z Podola został trafiony piłką w rękę po strzale waszego zawodnika. Karny? Interpretacja i decyzja sędziego. Nie mniej kiedy główny wraz z asystentem wskazuje na rzut rożny, a po "interwencji" waszych zawodników zmienia decyzję na rzut karny (nie konsultując tego z bocznym), to zakrawa na jakąś kpinę! Czy tu się mylę? Uważasz, że druga bramka dla Podola było nie uznana prawidłowo? Wytłumacz mi zatem na jakiej podstawie nie uznał tego gola? Oczywiście za oplucie sędziego należy się nie tylko czerwona kartka, ale również długa dyskwalifikacja. Może tutaj nie mam racji?
Sędzia przerwał mecz jeszcze zanim kibice,(a dokładnie trzech) biegli w jego kierunku. Do gwizdka kończącego mecz tylko zawodnicy Podola obskoczyli sędziego. Może tutaj jestem w błędzie?
Czy uważasz zatem, że zachowanie zawodników (obu drużyn) względem sędziego było ok? Czy takich postaw uczysz swoich juniorów?
A co do karnego powtarzanego przez Victorię to już śpieszę Ci z odpowiedzią. Po prostu dwóch zawodników z Sokoła wbiegło w pole karne zanim nasz zawodnik oddał strzał, czym według przepisów mu przeszkodzili. I karny został powtórzony. Z resztą przy kolejnym strzale ci sami dwaj znowu wbiegli w pole karne próbując jeszcze wciągnąć jednego z naszych graczy. Tym razem nasz zawodnik trafił w bramkę i sędzia uznał gola. Wszystko odbyło się zgodnie z przepisami. Nie wierzysz? Proponuję poczytaj przepisy gry w piłkę nożną... Oczywiście dziękuję za gratulację. Pozdrawiam
 t.granit   26.05.2015, 09:37:29
:D To nie Tomek....,ale dziękuję za wspaniałe i profesjonalne wytłumaczenie. Nikt nie napisał, że jesteś w błędzie, tylko że z kilkoma rzeczami się nie zgadzam min. z tym że zawodnicy z obu drużyn krzyczeli w kierunku sędziego try kur... ty chu... ale przecież to ty byłeś na trybunach stadionu w Gogolewie i wszystko pewnie dobrze słyszałeś.
 funky   26.05.2015, 09:54:18
Granit jeśli taką grą chce awansować to im współczuje bo to somoki lepiej grali. Gdyby nie sędzia mecz skończyłby się na korzyść smoków ale skoro sędzia gra na krzyki to czego my oczekujemy
 abihsoT   26.05.2015, 17:43:02
Granit jest lepszym zespolem .... wygral i tyle.... a to ze bylo jak bylo to teraz niech Smoki sobie w brode pluja.... Granit jako drugi zespol z tej ligi zasluguje na awans .... amen
 funky   26.05.2015, 18:42:26
Faktycznie walkower to fascynująca wygrana. Sędzia gwizdał na waszą korzyść. Tych trzech baranów już więcej nie powinniśmy zobaczyć na boisku. ..
 t.granit   26.05.2015, 20:03:39
Funky nie bądź śmieszny długa laga to wszystko co zagrał wasz zespół po za tym w drugiej połowie nie mogliście wyjść z własnej połowy . Przewaga Granitu była bez dyskusyjne o czym świadczą dwa rzuty karne .Dla czego po pierwszym meczu się nie udzielales przypominam bylo 4:0 dla Konczewa
 Zenus_KSV   28.05.2015, 16:32:25
t.granit z tymi trybunami to trochę przesadziłeś... ;)
 Fair_Play1993   31.05.2015, 16:16:36
No nie oszukujmy się, sędziowie mają z góry powiedziane kto ma wygrać i awansować, więc dlatego widać gołym okiem jak sędziują na korzyść niektórych drużyn. Zachowanie zawodników swoją drogą, owszem kultura się należy, ale... czy sędzia jeden czy drugi, czy trzeci jest upoważniony do tego by widzieć błędy ( czasami wyimaginowane) jednej z drużyn? Osobiście uważam że zasłużył sobie na to co dostał |) Gdyby nie zachowywał się jak człowiek z własnym światem i własnymi kredkami i robił to co powinien zgodnie z prawdą to by się nie stało, więc co tu dużo gadać... Chamstwo za chamstwo chyba dobrze tu pasuje!