7. Unison Machowino 18 24 6 6 6 40 - 35 4 5 1 2 1 6 - 7
8. Zenit Redkowice 18 24 6 6 6 45 - 38 4 2 0 2 2 4 - 9

Sokół Kuleszewo 1 - 2 Granit Kończewo 25 października 2014 - 15:00
Zenit Redkowice 6 - 0 KS Zaleskie 26 października 2014 - 14:00
KS Włynkówko 4 - 0 Grab Grapice 25 października 2014 - 15:00
Smoki Podole Małe 1 - 6 Victoria Słupsk 26 października 2014 - 13:00
Unison Machowino 6 - 0 Szansa Siemianice 26 października 2014 - 14:00

najlepszykibic   21.10.2014, 17:35:47
Pięknie to wygląda :D Walka na miejscach 1-4 i 5 -10 Każdy ma szansę na zwycięstwo...Życzę miłej gry i dobrych wyników 8)
 Gylfi   22.10.2014, 11:57:42
Jako, że jest to ostatnia kolejka przed przerwą, to tym razem zatypuję nietypowo, czyli końcową tabelę po rundzie jesiennej. |)

Co z Szansą? :unsure:
Ciekawie musiało być w Podolu skoro po pierwszej połowie wygrywali a takie baty dostali
 Zenitowiec   26.10.2014, 23:05:05
Szkoda, że Zenitowi zabrakło szczęścia w niektórych meczach (Machowino, Grapice). Wiosną wraca bramkarz z Pogoni, będzie dobrze ale awans raczej nierealny.
 Kaszub_KSV   27.10.2014, 09:29:20
Mecz Smoki - Victoria w pierwszej połowie był dość wyrównany. Było dużo walki w środku boiska i po kilka sytuacji dla obu drużyn.
Bramka dla Smoków padła ok. 40 minuty po błędzie naszej defensywy.
W przerwie nasz trener dokonał zmian w ustawieniu, co zaraz na początku drugiej połowy zaowocowało szybkim strzeleniem trzech bramek (trzecia bramka z karnego za zagranie ręką w polu karnym przez zawodnika Smoków).
Niedługo potem padła czwarta bramka dla Victorii.
Następnie po faulu w polu karnym sędzia podyktował kolejny rzut karny, po którym prowadziliśmy 5:1.
Gospodarze podłamali się nieco takim obrotem sprawy i niektórym zaczęły puszczać nerwy.
Za uwagi do sędziego jeden z nich dostał drugą żółtą kartkę i Smoki kończyły mecz w "10-tkę".
W końcówce Victoria strzeliła jeszcze jedną bramkę, wygrywając ostatecznie 6:1 i kończąc rundę jesienną na pierwszym miejscu.
 Fair_Play1993   27.10.2014, 17:10:19
W meczu Smoki-Victoria ewidentnie było widać że sędziowie byli po stronie gości, jak z resztą jeden z nich sam zaznaczył " on ma tu swoich asystentów" więc chyba wszystko mówi samo za siebie?
I można było zauważyć także że gdy goście przegrywali siedzieli cicho jak myszy pod miotłą , jednak gdy było już jasne że wygrają pokazali swoją chamską i ignorancką stronę.
+ Gwiazdorsko gracie :) ładnie się podkładacie pod faule i tak samo dobrze faulujecie by sędzia nie zauważył.
++ Wasz "ciepły " zawodnik Swoją wielką miłością lepiej niech was obdaruje.

Smoki oczywiście nie bez winy. To był mecz do wygrania jednak z przyczyn swoich błędów jak ,chamstwa przeciwników i sędziowie sporo swojego dołożyli co skutkowało spadkiem na 3 miejsce, mimo wszystko wielkie Gratulacje bo dużo osiągneliście w tym sezonie i nie jednej drużynie utarliście nosa! brawo raz jeszcze!
 Krzys   27.10.2014, 17:36:29
Sędziowanie w powyższym meczu tak jak i w całej lidze poprawne ale z błedami w obie strony, na pewno sędzie nie wypaczył wyniku a gdyby był mnie pobłażliwy to w pierwszej połowie za brutalne faule mielbyście z 2 zawodników mniej.
A chamstwie kilku waszych zawodników po uzyskaniu prowadzenia (nadmieniam kilku - nie całego zespołu) szkoda mówić, wszystko ucichło już gdy było 1:1 i w głowach wiadome było że Smoki sie nie podniosą.
Ogólnie dobra gra Smoków w pierwszej połowie, druga - mecz do jednej bramki, gdyby skończyło sie 8-10 do 1 też nie byłoby wielkiej krzywdy.

Sumując runda jesienna w wykonaniu Smoków duże zaskoczenie i zasłuzone miejsce na podium.
 Fair_Play1993   27.10.2014, 17:41:34
@Krzys śmieszne :) brutalne faule w 1 połowie? chłopie wiesz o czym mówisz? Ładnie się podkładali owszem i symulowali też perfekcyjnie :D

A może oświecisz mnie i powiesz które to faule miałeś na myśli?

Fakt jeden był "brutalny" ale w 100% nie w 1 połowie :)
 Krzys   27.10.2014, 19:01:20
Choćby ok 5 minuty i żółta kartka dla waszego zawodnika - słaba pamięc ? Nie jest to miejsce do jakiś prywatnych polemik więc chyba szkoda na to czasu. Przed nami i Wami zima i szansa na rewanż w czerwcu :D
 Fair_Play1993   27.10.2014, 19:44:57
I właśnie w tym momencie zrozumiałe jest to że nie potrafisz odróżnić "brutalnego faulu" od podłożenia się :)
No ale czemu się tu dziwić, ściągając zawodników trzeba liczyć także z tym że będzie to wyuczona gra aktorska
 Krzys   27.10.2014, 19:51:46
I widzisz kolego, najpierw ogarnij temat zawodników którzy nas wzmocnili a poźniej pisz. Akurat faulowanym zaowdnikiem był Daniel który u nas gra od kilku lat, trzeba było zobaczyc jak wygląda jego noga po meczu a poźniej się udzielać. Co do sciągania zawodników to jest to chyba na całym świecie normalna sprawa, chcemy grac wyżej - wzmacniamy się. W niedługim czasie pewnie powstanie druzyna juniorów to być może kiedys klub będzie miał też swoich wychowanków. O czym byśmy tu nie pisali - wynik pokazuje róznice klas w drugiej połowie. Tabela - ilosc punktów - wszystko jasne. Wszystkie zespoły mają teraz czas solidnie potrenowac i wiosna wszystko może sie zmienić. To tylko sport.
 najlepszykibic   27.10.2014, 19:57:02
W przewadze graliście od początku 2 połowy gdyby nie ta przewaga nie byłoby tego wyniku. Nawet nie wiadomo za co czerwona kartka była
 Fair_Play1993   27.10.2014, 21:36:44
Czerwona poleciała Za wyzwisko ale jakie?
Nie jesteśmy na "kolego" :)
 abihsoT   27.10.2014, 22:22:56
Fair_Play1993 Krzys dobrze napisal, bedzie runda rewanzowa wiec mozna sie odegrac ... glupia kartka za glupia rzecz.. tak wiec na rewanzu cisza i nie bedzie problemow.. uczymy sie na bledach :) a krzyczenie, plakanie itd..... w pilce potrzeba tez ciut doswiadczenia i cwaniactwa ..... mimo wszystko bede kibicowal Smokom dalej bo patrzac na tamten sezon i Victoria i Smoki zrobiły "niespodziankę" bo wydaje mi sie ze przed sezonem nikt by na nas i na was nie postawil nawet 1 zl. Zima dluga trenujemy i widzimy sie na rewanzu. Zdrowia na czas przerwy dla wszystkich aby na wiosne, kazdy wrocil na boisko.
 abihsoT   27.10.2014, 22:31:41
swoja droga gdyby wszyscy u was mieli "zmina glowe" i zaangazowanie jak zawodnik z nr 8 to nie mieli byscie tych problemow, ktore byly. Powinien wytlumaczyc chlopaka jak powinni grac i sie zachowywac ... pozdrawiam
 rubin_1976   27.10.2014, 22:59:30
jak tak czytam te wszystkie wpisy to mam wrażenie że każdy pisze o innym meczu :-)
najlepszykibic czerwona kartka za ubliżanie sędziemu była przy stanie 1:3 a może nawet 1:4 więc nie pisz takich bzdur próbując udawać że przegraliście przez to, że graliście w 10-ciu.
Przegraliście, bo macie słabą psychikę (kilku zawodników). Gdybyście się skupili na graniu zamiast na rozmowach ze mną to byście grali w 11-tu. Jednak Wy woleliście sobie ze mną rozmawiać i takim sposobem 4 waszych zawodników zamiast grać to myślało jak dowalić Rubinowi (a mi o to właśnie chodziło, bo się dobrze bawiłem). Jedynym zawodnikiem którego bym u was pochwalił za zaangażowanie to wasz kapitan (szkoda, że gra tak mało zespołowo). Ogólnie zagraliście średnią pierwszą połowę (my słabą), a druga połowa wam w ogóle nie wyszła, bo my zmieniliśmy taktykę i was pocisnęliśmy. No i nie oszukujmy się - spuchliście :-)

Powodzonka w drugiej rundzie i życzę wam drugiego miejsca na koniec zaraz za nami :-)
 Zenus_KSV   28.10.2014, 10:07:09
Z protokołu pomeczowego: Wykluczenie; czerwona kartka, nr 11 (imienia i nazwiska podawać nie będę); 61 minuta; "Wulgarne zachowanie w stosunku do sędziego
głównego. W obraźliwy sposób komentuje
słowami: "kurwa kolejny debil sędziuje! kurwa co
jest?! "

w tym momencie było już 3:1 dla Victorii.
Bramki dla Victorii padały w: 46, 53, 60, 75, 82, 84 minucie.
 t.granit   28.10.2014, 14:53:18
Nie chciałbym rozpętać kolejnej wielkiej dyskusji ale pisze do Zenus_KSV czy ty zawsze musisz wtrącić jakiś swój komentarz czytam nie raz te nie daj Boże wypociny i zachowujesz się jak reszta naszej całe elity piłkarskiej P
 t.granit   28.10.2014, 15:05:21
Polska jeszcze nie dawno jak była na 77 miejscu w rankingu FIFA, a nasi eksperci w postaci Engel, Piechniczek, i ten z tą żuchwą jak mu tam Jacek Gmoch, najwięksi eksperci: rysują linię na ekranie, pokazują jak trzeba się poruszać, no słuchać się tego po prostu nie dało, no i powoli tak jest z tobą, najwięcej co w życiu ugrałaś to kulisy 7 ligi mistrzów a zachowujesz się jak największy ekspert w dziedzinie piłki nożnej i pisze to z czystej sympatii, nie udzielaj się w każdym temacie, co do samego meczu Smoki- Victoria przez wielkie V Bo też miałeś do tego uwagi skończył się wynikiem 1:6 i po co dalej płakać nad rozlanym mlekiem, co do rewanżu podejrzewam że w Słupsku będzie podobnie albo wynik będzie jeszcze większy. Smoki z dwoma największymi rywalami nic nie pokazały 0:4 w Kończewie i z Victorią 1:6 i taka jest prawda o ich futbolu. A co do samego wpisu Rubina drugiego miejsca przynajmniej to życzcie sobie bo deptamy wam po piętach :) I proszę nie piszcie już głupot plisssssssssssssss
 rubin_1976   28.10.2014, 21:55:05
t.granit
ja po tym sezonie przechodzę na emeryturę (zapewne wielu ucieszy ten fakt) i chciałbym zakończyć moje granie w piłkę awansem.

Pozdrawiam
 libi07   28.10.2014, 23:02:47
szkoda Jacek, bo myślałem, że jeszcze się spotkamy na boisku w A-klasie. Pozdrawiam :)

Życzę awansu Granitowi i Victorii ! :)
 Zenus_KSV   29.10.2014, 10:08:51
@t.granit
Dziękuję że zaliczyłeś mnie do grona piłkarskiej elity. Czuję się bardzo wyróżniony. Jest mi również niezmiernie miło, że zestawiasz mnie w jednym szeregu z takimi osobistościami piłkarskimi jak Engel, Piechniczek i Gmoch, choć ani ja ani Ty w piłce nie osiągnęliśmy nawet 1/100 tego co oni. Dziękuję, że piszesz poprawnie nazwę mojego klubu, bo niektórzy mają z tym niestety problem. Nigdy nie przekręciłem nazwy innego Klubu i zawsze z szacunkiem wyrażałem się o innych klubach i tego samego wymagam od innych. W przeciwieństwie do wielu tu piszących grałem w piłkę nie tylko na play station, ale również na prawdziwym trawiastym boisku na poziomie ligi okręgowej w Orle Pęplino (dziś zwanym Karolem). Pragnę również podkreślić, że udzielam się tylko w tych tematach, które bezpośrednio dotyczą Victorii Słupsk lub mnie osobiście, w przeciwieństwie do tych, którzy swoje kompleksy leczą hejtowaniem wszystkiego i wszystkich. Płaczą na tym forum tylko nasi rywale, przyzwyczajeni do ogrywania nas na każdym kroku, którzy nie mogą się pogodzić z porażkami. Panowie przegrywać też trzeba umieć i przyczyn porażki należy zacząć szukać najpierw u siebie, a potem u innych, sędziów, przeciwników, Rubina... ;) Jesteśmy w połowie drogi, a przed nami jeszcze 9 kroków żeby awansować. Oczywiście przed nami ciężkie mecze i każda drużyna będzie się podwójnie mobilizowała na Victorię, ale wierzę, że nam się uda. Jak nie damy rady, nie będziemy płakać, tylko spróbujemy za rok ponownie. Nasz cel na obecny sezon to pierwsza trójka.
Na tym kończę wpisy na tym forum. Życzę wszystkim spokojnej zimy, zdrowych i rodzinnych Świąt oraz hucznego Nowego Roku. Do zobaczenia na wiosnę na boiskach naszej serie B...
 Gylfi   29.10.2014, 10:41:25
Przepraszam Cię @Zenus_KSV, ale zdarzyło Ci się przekręcić nazwę innego klubu. |)
 t.granit   29.10.2014, 16:45:40
i tym optymistycznym akcentem do zobaczenia w przyszłym roku :blink:
 innyodantka   29.10.2014, 18:04:31
Do jaśniepanów z Victorii Słupsk ,zachowujecie się Panowie jak zawodnicy Szczypkowic w poprzednim sezonie aż szkoda Was czytać. A tak na marginesie to po co to ciśnienie o nazwę klubu Victoria – wieś w stanie Illinois, w hrabstwie Knox i o co tyle krzyku .
 funk   10.11.2014, 17:46:02
Smoki cisnijcie może w przyszłym sezonie spotkamy się w A klasie no chyba,że Skotawa awasuje do okręgówki a taki mamy plan;-) :idea:
 wksnozyno   25.11.2014, 19:21:51
Victoria gracie gdzieś orlik, hala ?
 Zenus_KSV   17.12.2014, 15:32:23
Na stronie pomorskiego ZPN pojawił się już terminarz. Naszą serie B rozpoczynamy dwa tygodnie po świętach wielkanocnych w weekend 18-19 kwietnia a kończymy 14 czerwca o 13:00 (obligatoryjnie)