ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GDKiS Ostaszewo 18 43 13 4 1 68 - 22
2. Sobieski Gniew 18 38 12 2 4 45 - 21
3. AP Malbork 18 33 10 3 5 48 - 34
4. Bałtyk Sztutowo 18 29 9 2 7 47 - 34
5. Nogat Malbork 18 28 8 4 6 34 - 29
6. Mewa Gniew 18 26 8 2 8 54 - 58
7. Wisła Drewnica 18 24 7 3 8 23 - 35
8. Morze Stegna 18 22 7 1 10 45 - 48
9. WKS Lignowy Szlacheckie 18 8 2 2 14 23 - 61
10. Centrum II Pelplin 18 7 2 1 15 27 - 72
Ostatni komentarz dodał Buzała_20 26.06.2015, 13:02:43



Kolejka 1 - 27. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (33) 
1. WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 2 AP Malbork 27 sierpnia 2014 - 18:00
2. Nogat Malbork 0 - 3 Bałtyk Sztutowo 27 sierpnia 2014 - 18:00
3. Mewa Gniew 6 - 3 Centrum II Pelplin 27 sierpnia 2014 - 18:00
4. GDKiS Ostaszewo 3 - 3 Sobieski Gniew 24 sierpnia 2014 - 16:00
5. Morze Stegna 2 - 1 Wisła Drewnica 27 sierpnia 2014 - 18:00
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
6. AP Malbork 4 - 0 Wisła Drewnica 31 sierpnia 2014 - 17:00
7. Sobieski Gniew 4 - 2 Morze Stegna 31 sierpnia 2014 - 17:00
8. Centrum II Pelplin 3 - 4 GDKiS Ostaszewo 31 sierpnia 2014 - 14:00
9. Bałtyk Sztutowo 7 - 1 Mewa Gniew 30 sierpnia 2014 - 13:00
10. WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 2 Nogat Malbork 30 sierpnia 2014 - 16:00
Kolejka 3 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
11. AP Malbork 3 - 2 Nogat Malbork 7 września 2014 - 16:00
12. Mewa Gniew 8 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie 6 września 2014 - 15:00
13. GDKiS Ostaszewo 7 - 2 Bałtyk Sztutowo 7 września 2014 - 15:00
14. Morze Stegna 3 - 0 Centrum II Pelplin 6 września 2014 - 11:00
15. Wisła Drewnica 1 - 0 Sobieski Gniew 7 września 2014 - 14:00
Kolejka 4 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (16) 
16. Sobieski Gniew 0 - 0 AP Malbork 14 września 2014 - 17:00
17. Centrum II Pelplin 1 - 2 Wisła Drewnica 14 września 2014 - 11:00
18. Bałtyk Sztutowo 2 - 3 Morze Stegna 13 września 2014 - 17:00
19. WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 5 GDKiS Ostaszewo 14 września 2014 - 14:00
20. Nogat Malbork 3 - 2 Mewa Gniew 13 września 2014 - 16:00
Kolejka 5 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
21. AP Malbork 4 - 1 Mewa Gniew 21 września 2014 - 16:00
22. GDKiS Ostaszewo 5 - 0 Nogat Malbork 21 września 2014 - 15:00
23. Morze Stegna 3 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 20 września 2014 - 16:00
24. Wisła Drewnica 1 - 1 Bałtyk Sztutowo 21 września 2014 - 14:00
25. Sobieski Gniew 3 - 0 Centrum II Pelplin 20 września 2014 - 15:00
Kolejka 6 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (16) 
26. Centrum II Pelplin 2 - 6 AP Malbork 28 września 2014 - 11:00
27. Bałtyk Sztutowo 2 - 3 Sobieski Gniew 28 września 2014 - 15:00
28. WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 2 Wisła Drewnica 28 września 2014 - 14:00
29. Nogat Malbork 3 - 1 Morze Stegna 27 września 2014 - 16:00
30. Mewa Gniew 0 - 3 GDKiS Ostaszewo 28 września 2014 - 17:00
Kolejka 7 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (24) 
31. GDKiS Ostaszewo 0 - 0 AP Malbork 5 października 2014 - 15:00
32. Morze Stegna 12 - 2 Mewa Gniew 4 października 2014 - 16:00
33. Wisła Drewnica 3 - 1 Nogat Malbork 5 października 2014 - 14:00
34. Sobieski Gniew 4 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 5 października 2014 - 17:00
35. Bałtyk Sztutowo 5 - 1 Centrum II Pelplin 4 października 2014 - 16:30
Kolejka 8 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (30) 
36. AP Malbork 1 - 2 Bałtyk Sztutowo 12 października 2014 - 13:00
37. WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 2 Centrum II Pelplin 12 października 2014 - 14:00
38. Nogat Malbork 2 - 4 Sobieski Gniew 11 października 2014 - 15:00
39. Mewa Gniew 3 - 2 Wisła Drewnica 11 października 2014 - 14:00
40. GDKiS Ostaszewo 2 - 2 Morze Stegna 12 października 2014 - 15:00
Kolejka 9 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (45) 
41. Morze Stegna 4 - 1 AP Malbork 18 października 2014 - 16:00
42. Wisła Drewnica 1 - 1 GDKiS Ostaszewo 19 października 2014 - 14:00
43. Sobieski Gniew 0 - 1 Mewa Gniew 18 października 2014 - 15:00
44. Centrum II Pelplin 0 - 3 Nogat Malbork 18 października 2014 - 16:00
45. Bałtyk Sztutowo 3 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 18 października 2014 - 15:00
Kolejka 10 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
46. AP Malbork 5 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 19 kwietnia 2015 - 17:00
47. Bałtyk Sztutowo 1 - 1 Nogat Malbork 11 kwietnia 2015 - 16:00
48. Centrum II Pelplin 2 - 2 Mewa Gniew 18 kwietnia 2015 - 11:00
49. Sobieski Gniew 2 - 1 GDKiS Ostaszewo 19 kwietnia 2015 - 17:00
50. Wisła Drewnica 1 - 0 Morze Stegna 19 kwietnia 2015 - 12:00
Kolejka 11 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
51. Wisła Drewnica 0 - 1 AP Malbork 26 kwietnia 2015 - 14:00
52. Morze Stegna 0 - 2 Sobieski Gniew 25 kwietnia 2015 - 16:00
53. GDKiS Ostaszewo 11 - 1 Centrum II Pelplin 25 kwietnia 2015 - 16:00
54. Mewa Gniew 4 - 1 Bałtyk Sztutowo 26 kwietnia 2015 - 17:00
55. Nogat Malbork 3 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 25 kwietnia 2015 - 15:00
Kolejka 12 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
56. Nogat Malbork 0 - 0 AP Malbork 2 maja 2015 - 16:00
57. WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 2 Mewa Gniew 2 maja 2015 - 17:00
58. Bałtyk Sztutowo 0 - 2 GDKiS Ostaszewo 2 maja 2015 - 17:00
59. Centrum II Pelplin 0 - 3 Morze Stegna 3 maja 2015 - 15:00
vo, na boisku 2-1
60. Sobieski Gniew 3 - 0 Wisła Drewnica 2 maja 2015 - 17:00
Kolejka 13 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (21) 
61. AP Malbork 0 - 3 Sobieski Gniew 10 maja 2015 - 15:00
vo, na boisku 2-2
62. Wisła Drewnica 3 - 0 Centrum II Pelplin 9 maja 2015 - 17:00
63. Morze Stegna 0 - 3 Bałtyk Sztutowo 9 maja 2015 - 16:00
64. GDKiS Ostaszewo 6 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 10 maja 2015 - 17:00
65. Mewa Gniew 0 - 4 Nogat Malbork 10 maja 2015 - 15:00
Kolejka 14 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
66. Mewa Gniew 2 - 3 AP Malbork 17 maja 2015 - 15:00
67. Nogat Malbork 0 - 2 GDKiS Ostaszewo 16 maja 2015 - 16:00
68. WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 0 Morze Stegna 16 maja 2015 - 17:00
69. Bałtyk Sztutowo 6 - 0 Wisła Drewnica 16 maja 2015 - 17:00
70. Centrum II Pelplin 0 - 5 Sobieski Gniew 17 maja 2015 - 11:00
vo, na boisku 1-5
Kolejka 15 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (15) 
71. AP Malbork 6 - 3 Centrum II Pelplin 24 maja 2015 - 17:00
72. Sobieski Gniew 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 24 maja 2015 - 17:00
73. Wisła Drewnica 4 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 23 maja 2015 - 17:00
74. Morze Stegna 2 - 3 Nogat Malbork 24 maja 2015 - 17:00
w Drewnicy
75. GDKiS Ostaszewo 3 - 0 Mewa Gniew 24 maja 2015 - 17:00
Kolejka 16 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
76. AP Malbork 3 - 5 GDKiS Ostaszewo 31 maja 2015 - 13:00
77. Mewa Gniew 8 - 1 Morze Stegna 31 maja 2015 - 15:00
78. Nogat Malbork 0 - 0 Wisła Drewnica 30 maja 2015 - 17:00
79. WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 3 Sobieski Gniew 30 maja 2015 - 17:00
80. Centrum II Pelplin 5 - 1 Bałtyk Sztutowo 29 maja 2015 - 18:00
Kolejka 17 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
81. Bałtyk Sztutowo 4 - 1 AP Malbork 10 czerwca 2015 - 17:00
w Malborku
82. Centrum II Pelplin 3 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 7 czerwca 2015 - 15:00
83. Sobieski Gniew 0 - 2 Nogat Malbork 7 czerwca 2015 - 17:00
84. Wisła Drewnica 2 - 7 Mewa Gniew 7 czerwca 2015 - 12:00
85. Morze Stegna 2 - 5 GDKiS Ostaszewo 7 czerwca 2015 - 16:00
w Drewnicy
Kolejka 18 - 13. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
86. AP Malbork 8 - 5 Morze Stegna 13 czerwca 2015 - 14:00
87. GDKiS Ostaszewo 3 - 0 Wisła Drewnica 13 czerwca 2015 - 14:00
88. Mewa Gniew 5 - 3 Sobieski Gniew 13 czerwca 2015 - 14:00
89. Nogat Malbork 5 - 1 Centrum II Pelplin 13 czerwca 2015 - 14:00
90. WKS Lignowy Szlacheckie 1 - 4 Bałtyk Sztutowo 13 czerwca 2015 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE