Panie prezesie potrzebny nowy trener
a nie czlowiek ktory w poprzednim
klubie nic nie osiagnal...
 MewaGniew426   06.09.2014, 21:27:43
Mewa Gniew w pierwszej połowię przegrywała 1:2 ,potrafiła podnieść się z takiego wyniku ,jak sami widzicie wysoko więc "sztutowo " nie osądza jeżeli nie mieliśmy całego składu przyjechaliśmy do was na mecz w 12 , gdyby była ta ekipa co na meczach w Gniewie byłby całkiem inny wynik i na wiosnę się zrewanżujemy ,za to 7:1 ,życzę powodzenia wszystkich drużynom , bo teraz będziemy walczyć o kolejne 3 punkty w Malborku ..

Mewa Gniew ! <3 :love: :love: :love: !
 kaziorL   07.09.2014, 14:29:33
Mewa mogłaby wygrać ten mecz jeszcze wyżej, gdyby sędzia uznał dwie bramki co Mewa prawidłowo strzeliła. I będę obiektywny bo Kamrowskiemu należała się czerwona i dzięki sędziemu Mewa nie kończyła tego meczu w 10. Sędziowanie w tym meczu było żenujące i ten pan niech się nie dziwi bluzgom kibiców na tym meczu bo w innych słowach tego oddać nie szło. Jak będą tak grać na wyjazdach jak u siebie to nawet awans jest możliwy. :D

MEWA!! :blink: :blink: :blink:
 Master_16   07.09.2014, 15:35:39
Skoro Kamrowskiemu należała się czerwona to również jednemu z zawodników WKS w drugiej połowie też się ona należała , niestety skończyło się tylko na żółtej :) . I zgadzam się sędziowanie na bardzo niskim poziomie :/ .

Master_16   07.09.2014, 18:56:23
Bałtyk bez swoich "beach soccerowców" i już porażka :)
 morzestegna   07.09.2014, 20:01:59
Podobno Wisła 1:0 Sobieski
 elton   08.09.2014, 10:03:52
Tylko ze Bałtyk nie placze jak morze stegnabrakiem zawodnikow :D :D
 MewaGniew426   08.09.2014, 13:45:24
Elton , skończ już bo robisz się żałosny , a nie wiem po co piszesz cały czas na inne drużyny irytując je , Morze nie ma zawodników , to piszę informując kogoś bo mają taką a nie inną sytuację i rozumiem ich niezmiernie dobrze ,bo my jako Mewa fakt faktem przegraliśmy u was ,ale powodem było tylko to ,że nie było zawodników , bo jeżeli do ciebie to nie dociera to przyjechaliśmy do was w 12 w tym 2 bramkarzy ,ale gdy znowu mamy cały skład wygrywamy na prawdę wysoko, więc jak już zaczniesz na kogoś pisać , to lepiej zgrab te krety z waszego boiska i popraw linie Dziękuje Dobranoc , Pozdrawiam Wszystkie Drużyny i życzę większych sukcesów ;)

MEWA ~! :love: :love:
 SkotaRR   08.09.2014, 13:53:41
Bramki dla Nogatu: Kaniecki Paweł i Nowosielski Emil.
Do ok 80 minuty Nogat prowadził, potem 2 szybkie ciosy i w ciągu 2 minut 2 bramki dla AP. Potem jeszcze gol dla Nogatu i błyskawiczna odpowiedz AP...
Praktycznie cały mecz przewaga Nogatu, ostatnie 10 minut popis skuteczności gospodarzy...