9. WKS Lignowy Szlacheckie 18 8 2 2 14 23 - 61
10. Centrum II Pelplin 18 7 2 1 15 27 - 72

AP Malbork 3 - 5 GDKiS Ostaszewo 31 maja 2015 - 13:00
Mewa Gniew 8 - 1 Morze Stegna 31 maja 2015 - 15:00
Nogat Malbork 0 - 0 Wisła Drewnica 30 maja 2015 - 17:00
WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 3 Sobieski Gniew 30 maja 2015 - 17:00
Centrum II Pelplin 5 - 1 Bałtyk Sztutowo 29 maja 2015 - 18:00

joma_4   29.05.2015, 20:06:08
Centru-Sztutowo 5-1
 dupson   30.05.2015, 04:22:18
Ktoś mógłby opowiedzieć jak przebiegał mecz pelpin sztutowo czy oni aż tak źle grali czy było warto oglądać poszczególne akcje :D ?

joma_4   31.05.2015, 16:32:30
Szkoda, że AP nie awansowało, bo według mnie grali najlepiej z bijących się o awans zespołów
 MurzynAP   31.05.2015, 17:10:27
Gratulacje za awans. Sędzia w dzisiejszym meczu się nie popisał.
 dupson   31.05.2015, 18:18:30
Gratulacje ostaszewo jak najbardziej zasłużenie awansowałO.
gratulacje dla ap za fajna walkę trochę utarłi nosa madom dzięki wzystkim co gratuluą madom awansu i wygranego meczu pzdr dla wszystkich:**?
 DumaGniew   31.05.2015, 20:34:58
Bez niespodzianek Sobieski i Ostaszewo zdecydowanie dwie najlepsze drużyny już nie chodzi o sam układ w tabeli, spójrzmy na bilans bramek też trochę pokazuję :roll: A-klasa nie dla każdego, po co ma awansować zespół, który za rok prawdopodobnie spadnie spójrzcie z takiej strony Sobieski Ostaszewo jak najbardziej czołowe miejsca w A-klasie :blink:
 MurzynAP   31.05.2015, 21:03:54
DumaGniew.
Życzę wam abyście mieli miejsca czołowe w serii A.
Ale nie zgodzę się z tym , że jesteście najlepsi w naszej grupie.
W meczu z AP mieliscie remis i to wymęczony ( Bramka strzelona w ostatniej minucie meczu) Walkower z nieuwagi trenera ( Nieopłacona 3 kartka. Dzisiejszy mecz z Ostaszewem został przegrany tylko i wyłącznie przez sędziego. Sędzia z Ostaszewa sędziuje mecz ( śmieszne ). Cały mecz gralismy w 10. :). AP W 10 w drugiej połowie dopóki gralismy w 10 byliśmy zespołem lepszym a po 2 czerwonej kartce Mady strzelili bramke na 5:3 i po meczu. :)

Dzięki Panowie i życzę wam powodzenia w Serii A :) 8)
 ApolloMEGA   31.05.2015, 21:47:12
"Żeby wygrać, trzeba grać" i strzelić o jedną bramkę więcej od przeciwnika. Jak ktoś zrzuca winę na sędziego to nie może grać wyżej.
Pozdrawiam
 DumaGniew   31.05.2015, 21:53:37
W ostatniej minucie nie strzeliliśmy na 2:3 :blink: Jak macie cały czas tłumaczyć porażki to współczuje :) Mecz z Ap zaliczamy do nieudanych. Również powodzenia kto wie może za rok spotkamy się w a-klasie albo innych okolicznościach. Wzajemnie powodzenia :) Żeby nikt nie myślał ze Sobieski spina, ale gdy widzimy ze napisane jest o nas ze nie zasługujemy to się słabo robi, bo pokazujemy na boisku kto jest lepszy i tak dla niektórych nie jest to jasne. Na mecz z Ap pojechalismy bez napastnika przyjechał na drugą połowę jeden, strzelił dwie bramki. Nie napisałem ze jesteśmy najlepsi, tylko dwie pierwsze drużyny Sobieski i Ostaszewo.
 DumaGniew   31.05.2015, 21:55:12
 morzestegna   31.05.2015, 22:38:23
Mewa 8:1 Morze :(
 wwwerder   01.06.2015, 07:50:27
Do MurzynAP.
Po pierwsze sędzia nie był z Ostaszewa. Nie wiem skąd wziąłeś takie info. Po drugie, sędziował bardzo dobrze, od razu reagował m.in. na chamskie odzywki zawodników, z obu stron.
Wylewasz teraz swoje żale, że "jakieś Ostaszewo" awansowało do A-klasy, a drużyna z "wielkiego miasta Malborka" nie. Trzeba było pokazać kto jest lepszy, ale na boisku. W tym sezonie najlepsze były drużyny z Gniewu i z Ostaszewo. I za to należą im się gratulacje.
A co do zachowania zawodników i kibiców z Malborka - to Wy pokazaliście kto jest ze wsi...