MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Brda II Przechlewo 18 41 13 2 3 47 - 21
2. Arkonia Pomysk Wielki 18 37 11 4 3 56 - 32
3. Grom Nakla 18 36 11 3 4 56 - 25
4. Sokół Kuleszewo 18 33 11 0 7 48 - 27
5. Urania Udorpie 18 29 9 2 7 36 - 34
6. WKS Nożyno 18 19 6 1 11 32 - 52
7. Błękitni Motarzyno 18 19 6 1 11 23 - 48
8. Magic Niezabyszewo 18 17 4 5 9 28 - 34
9. Baza 44 Siemirowice 18 16 5 1 12 25 - 52
10. Koral Maszewo 18 12 3 3 12 23 - 49
Ostatni komentarz dodał mateo1258 03.08.2014, 10:23:04



Kolejka 1 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (71) 
1. Sokół Kuleszewo 4 - 1 Grom Nakla 8 września 2013 - 13:00
2. Koral Maszewo 3 - 0 Baza 44 Siemirowice 8 września 2013 - 11:00
3. WKS Nożyno 5 - 2 Błękitni Motarzyno 7 września 2013 - 17:00
4. Brda II Przechlewo 1 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 8 września 2013 - 14:00
5. Urania Udorpie 4 - 2 Magic Niezabyszewo 8 września 2013 - 14:00
Kolejka 2 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (34) 
6. Grom Nakla 2 - 2 Urania Udorpie 15 września 2013 - 15:00
7. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 1 Magic Niezabyszewo 15 września 2013 - 15:00
8. Błękitni Motarzyno 1 - 2 Brda II Przechlewo 14 września 2013 - 18:00
9. Baza 44 Siemirowice 1 - 2 WKS Nożyno 15 września 2013 - 11:00
10. Sokół Kuleszewo 4 - 0 Koral Maszewo 15 września 2013 - 13:00
Kolejka 3 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (32) 
11. Koral Maszewo 0 - 3 Grom Nakla 22 września 2013 - 11:00
12. WKS Nożyno 0 - 2 Sokół Kuleszewo 22 września 2013 - 14:00
13. Brda II Przechlewo 0 - 3 Baza 44 Siemirowice 22 września 2013 - 14:00
14. Magic Niezabyszewo 6 - 0 Błękitni Motarzyno 22 września 2013 - 14:00
15. Urania Udorpie 0 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 21 września 2013 - 14:00
Kolejka 4 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (35) 
16. Grom Nakla 4 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 29 września 2013 - 15:00
17. Błękitni Motarzyno 2 - 1 Urania Udorpie 28 września 2013 - 17:00
18. Baza 44 Siemirowice 2 - 2 Magic Niezabyszewo 29 września 2013 - 13:30
19. Sokół Kuleszewo 1 - 3 Brda II Przechlewo 29 września 2013 - 13:00
20. Koral Maszewo 3 - 4 WKS Nożyno 29 września 2013 - 11:00
Kolejka 5 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (32) 
21. WKS Nożyno 0 - 3 Grom Nakla 6 października 2013 - 14:00
22. Brda II Przechlewo 3 - 0 Koral Maszewo 6 października 2013 - 14:00
23. Magic Niezabyszewo 1 - 2 Sokół Kuleszewo 6 października 2013 - 14:00
24. Urania Udorpie 6 - 0 Baza 44 Siemirowice 12 kwietnia 2014 - 16:00
25. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 0 Błękitni Motarzyno 6 października 2013 - 14:00
Kolejka 6 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (26) 
26. Grom Nakla 3 - 0 Błękitni Motarzyno 13 października 2013 - 15:00
27. Baza 44 Siemirowice 2 - 5 Arkonia Pomysk Wielki 13 października 2013 - 13:30
28. Sokół Kuleszewo 5 - 1 Urania Udorpie 13 października 2013 - 13:00
29. Koral Maszewo 0 - 0 Magic Niezabyszewo 13 października 2013 - 11:00
30. WKS Nożyno 0 - 1 Brda II Przechlewo 13 października 2013 - 14:00
Kolejka 7 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (42) 
31. Brda II Przechlewo 1 - 0 Grom Nakla 20 października 2013 - 14:00
32. Magic Niezabyszewo 0 - 0 WKS Nożyno 20 października 2013 - 14:00
33. Urania Udorpie 4 - 0 Koral Maszewo 19 października 2013 - 14:00
34. Arkonia Pomysk Wielki 4 - 2 Sokół Kuleszewo 20 października 2013 - 14:00
35. Błękitni Motarzyno 0 - 1 Baza 44 Siemirowice 19 października 2013 - 16:00
Kolejka 8 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (25) 
36. Grom Nakla 7 - 2 Baza 44 Siemirowice 27 października 2013 - 14:00
37. Sokół Kuleszewo 6 - 0 Błękitni Motarzyno 27 października 2013 - 13:00
38. Koral Maszewo 1 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 27 października 2013 - 11:00
39. WKS Nożyno 3 - 0 Urania Udorpie 27 października 2013 - 14:00
40. Brda II Przechlewo 3 - 1 Magic Niezabyszewo 27 października 2013 - 15:00
Kolejka 9 - 3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (36) 
41. Magic Niezabyszewo 1 - 3 Grom Nakla 3 listopada 2013 - 13:00
42. Urania Udorpie 2 - 1 Brda II Przechlewo 3 listopada 2013 - 12:00
43. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 2 WKS Nożyno 3 listopada 2013 - 13:00
44. Błękitni Motarzyno 3 - 1 Koral Maszewo 3 listopada 2013 - 12:30
45. Baza 44 Siemirowice 1 - 3 Sokół Kuleszewo 3 listopada 2013 - 11:00
Kolejka 10 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (75) 
46. Grom Nakla 2 - 0 Sokół Kuleszewo 16 kwietnia 2014 - 17:00
47. Baza 44 Siemirowice 1 - 2 Koral Maszewo 16 kwietnia 2014 - 17:00
48. Błękitni Motarzyno 2 - 1 WKS Nożyno 13 kwietnia 2014 - 15:00
49. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 3 Brda II Przechlewo 19 kwietnia 2014 - 12:00
50. Magic Niezabyszewo 1 - 2 Urania Udorpie 19 kwietnia 2014 - 15:00
Kolejka 11 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
51. Urania Udorpie 1 - 1 Grom Nakla 26 kwietnia 2014 - 16:00
52. Magic Niezabyszewo 1 - 5 Arkonia Pomysk Wielki 27 kwietnia 2014 - 13:30
53. Brda II Przechlewo 7 - 0 Błękitni Motarzyno 27 kwietnia 2014 - 13:00
54. WKS Nożyno 1 - 2 Baza 44 Siemirowice 27 kwietnia 2014 - 14:00
55. Koral Maszewo 1 - 4 Sokół Kuleszewo 27 kwietnia 2014 - 11:00
Kolejka 12 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (19) 
56. Grom Nakla 7 - 1 Koral Maszewo 4 maja 2014 - 15:00
57. Sokół Kuleszewo 5 - 1 WKS Nożyno 3 maja 2014 - 16:30
58. Baza 44 Siemirowice 0 - 3 Brda II Przechlewo 4 maja 2014 - 13:30
59. Błękitni Motarzyno 2 - 1 Magic Niezabyszewo 4 maja 2014 - 13:30
60. Arkonia Pomysk Wielki 4 - 1 Urania Udorpie 4 maja 2014 - 15:00
Kolejka 13 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (26) 
61. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 2 Grom Nakla 11 maja 2014 - 15:00
62. Urania Udorpie 4 - 1 Błękitni Motarzyno 10 maja 2014 - 16:00
63. Magic Niezabyszewo 4 - 2 Baza 44 Siemirowice 11 maja 2014 - 13:30
64. Brda II Przechlewo 2 - 1 Sokół Kuleszewo 11 maja 2014 - 13:00
65. WKS Nożyno 1 - 7 Koral Maszewo 11 maja 2014 - 14:00
Kolejka 14 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (18) 
66. Grom Nakla 9 - 2 WKS Nożyno 18 maja 2014 - 15:00
67. Koral Maszewo 0 - 4 Brda II Przechlewo 18 maja 2014 - 11:00
68. Sokół Kuleszewo 2 - 0 Magic Niezabyszewo 17 maja 2014 - 16:30
69. Baza 44 Siemirowice 0 - 3 Urania Udorpie 18 maja 2014 - 13:30
70. Błękitni Motarzyno 1 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 18 maja 2014 - 14:00
Kolejka 15 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (27) 
71. Błękitni Motarzyno 2 - 0 Grom Nakla 24 maja 2014 - 17:00
72. Arkonia Pomysk Wielki 6 - 3 Baza 44 Siemirowice 25 maja 2014 - 15:00
73. Urania Udorpie 1 - 0 Sokół Kuleszewo 24 maja 2014 - 16:00
74. Magic Niezabyszewo 3 - 0 Koral Maszewo 25 maja 2014 - 13:30
75. Brda II Przechlewo 6 - 1 WKS Nożyno 25 maja 2014 - 13:00
Kolejka 16 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (39) 
76. Grom Nakla 5 - 1 Brda II Przechlewo 1 czerwca 2014 - 15:00
77. WKS Nożyno 1 - 2 Magic Niezabyszewo 1 czerwca 2014 - 14:00
78. Koral Maszewo 0 - 1 Urania Udorpie 1 czerwca 2014 - 11:00
79. Sokół Kuleszewo 3 - 5 Arkonia Pomysk Wielki 31 maja 2014 - 16:30
80. Baza 44 Siemirowice 0 - 3 Błękitni Motarzyno 1 czerwca 2014 - 13:30
vo, na boisku 6-1
Kolejka 17 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (26) 
81. Baza 44 Siemirowice 3 - 1 Grom Nakla 8 czerwca 2014 - 12:00
82. Błękitni Motarzyno 2 - 3 Sokół Kuleszewo 7 czerwca 2014 - 17:00
83. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 2 Koral Maszewo 8 czerwca 2014 - 15:00
84. Urania Udorpie 2 - 5 WKS Nożyno 7 czerwca 2014 - 16:00
85. Magic Niezabyszewo 2 - 2 Brda II Przechlewo 8 czerwca 2014 - 13:30
Kolejka 18 - 15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (68) 
86. Grom Nakla 3 - 0 Magic Niezabyszewo 15 czerwca 2014 - 15:00
vo, na boisku 2-1
87. Brda II Przechlewo 4 - 1 Urania Udorpie 15 czerwca 2014 - 15:00
88. WKS Nożyno 3 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 15 czerwca 2014 - 15:00
89. Koral Maszewo 2 - 2 Błękitni Motarzyno 15 czerwca 2014 - 15:00
90. Sokół Kuleszewo 1 - 2 Baza 44 Siemirowice 15 czerwca 2014 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE