MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA





Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Brda II Przechlewo 18 41 13 2 3 47 - 21
2. Arkonia Pomysk Wielki 18 37 11 4 3 56 - 32
3. Grom Nakla 18 36 11 3 4 56 - 25
4. Sokół Kuleszewo 18 33 11 0 7 48 - 27
5. Urania Udorpie 18 29 9 2 7 36 - 34
6. WKS Nożyno 18 19 6 1 11 32 - 52
7. Błękitni Motarzyno 18 19 6 1 11 23 - 48
8. Magic Niezabyszewo 18 17 4 5 9 28 - 34
9. Baza 44 Siemirowice 18 16 5 1 12 25 - 52
10. Koral Maszewo 18 12 3 3 12 23 - 49
Ostatni komentarz dodał mateo1258 03.08.2014, 10:23:04



>> --------------- WYŚLIJ WYNIK --------------- <<


Kolejka 10 - 19. kwietnia 2014



Grom Nakla 2 - 0 Sokół Kuleszewo 16 kwietnia 2014 - 17:00
Baza 44 Siemirowice 1 - 2 Koral Maszewo 16 kwietnia 2014 - 17:00
Błękitni Motarzyno 2 - 1 WKS Nożyno 13 kwietnia 2014 - 15:00
Arkonia Pomysk Wielki 2 - 3 Brda II Przechlewo 19 kwietnia 2014 - 12:00
Magic Niezabyszewo 1 - 2 Urania Udorpie 19 kwietnia 2014 - 15:00

Komentarze:



 mateo1258   06.02.2014, 06:49:36
Już niedługo zaczyna sie LIGA
jak tam przygotowania i transfery :D
 kaszubiax7   18.02.2014, 16:16:20
ARKONIA hahahaha, jak tam cinek pierwszy skład hihihihihihi :D
 konik72   19.02.2014, 14:19:13
Sparing
Garbarnia vs Kuleszewo 5:1
 bytoviabytow7   22.02.2014, 10:23:57
Sparing Grom Nakla 0-3 KS Skorzewo
 vonDiesel   23.02.2014, 16:14:38
Sparing: Błękitni 0-1 Dolina (0-1)
 funk   25.02.2014, 01:23:31
Sotawa B. szuka sparing partnerów na 16 i 23.03 ponieważ mecz z Gołubiem nie dojdzie do skutku
 blekitnimotarzyno   25.02.2014, 20:44:32
Błękitni grają jeszcze z: Doliną, 2x z Podolem, Victorią Słupsk, Charnowem, Kusowem :) Szkoda że nie mamy terminów bo dawno nie graliśmy ze Skotawą :P No chyba że by się coś zmieniło :P Pozdro :blink:
 wałek   02.03.2014, 13:24:00
Magic pierwszy sparing zagra 9 lutego w Parchowie ze Stegna. U nas raczej bez wzmocnien ale podobno bedzie sporo wartosciowych ,,ubytków" ;) najwazniejsze zeby cieszyc sie gra :D
R E K L A M A
20_PLN_NDB_728x90
 wałek   02.03.2014, 13:24:22
*9 marca ;)
 bytoviabytow7   02.03.2014, 18:52:46
Sparing Brda II Przechlewo 2:3 Sparta Konarzyny
 vonDiesel   02.03.2014, 20:00:35
Błękitni 0-4 Dolina (0-0)
 fenomeno9   04.03.2014, 08:31:12
Bis Mściszewice 2-8 Grom Nakla....
 Brda_Przechlewo   05.03.2014, 17:33:31
Wyniki sparingów Brdy&Victoria i strzelcy
na stronie


http://brdaprzechlewo.futbolowo.pl/
Brda :love: :love: :love:
 fenomeno9   09.03.2014, 11:24:42
Słupia Sulęczyno 1 - 6 Grom Nakla...
 vonDiesel   09.03.2014, 20:16:16
Błękitni Motarzyno 0-2 Victoria Słupsk (0-2)
 bytoviabytow7   11.03.2014, 15:38:58
Sparing Stegna Parchowo 6:3 Magic Niezabyszewo
 vonDiesel   11.03.2014, 18:43:14
WKS 1-1 GKS Kołczygłowy
 gostkowo1993   15.03.2014, 14:35:27
Sparing Sokół Wyczechy 1-2 Brda II Przechlewo
R E K L A M A
 pzpn2   15.03.2014, 19:46:57
Sparing 22-03-2014 Kuleszewo vs Garbarnia Kępice
0-8
 pzpn2   15.03.2014, 19:52:02
Sory mecz sie odbył 08-03-2014
Kuleszewo vs Garbarnia Kępice 0-8


 wałek   16.03.2014, 16:45:07
Orkan Gostkowo-Magic Niezabyszewo 4:4 (1:2)
dla Magic-a: R. Wróblewski,D,Wnuk-Lipiński,M.Jażdżewski,B.Wiatrowski
 kssumo   16.03.2014, 20:18:46
urania - kaszubia studzienice 4-4
 gostkowo1993   17.03.2014, 07:07:51
Sparing Zawisza Borzytuchom 9:1 Grom Nakla
 vonDiesel   17.03.2014, 18:27:16
Słupia Charnowo 7-1 Błękitni (1-0)
 Cineek7   17.03.2014, 22:33:14
Victoria Dąbrówka 4-6 Arkonia :idea: :idea:
 tomek76   19.03.2014, 08:16:29
Piaski Wąglikowice szukają sparingpartnera na sobotę 22.03.2014 tel. kont 505466399
 gostkowo1993   23.03.2014, 15:31:42
Sparing Orkan Gostkowo 5-1 Grom Nakla
 kolegapofachu   23.03.2014, 16:49:03
Sparing Skotawa Budowo- Magic Niezabyszewo 4:2 (3:0)
dla Magica Rafał Wróblewski, Mateusz Wałdoch
 vonDiesel   23.03.2014, 19:08:07
Smoki Podole Małe 6-3 Błękitni (4-1)
 henryczek19   24.03.2014, 07:51:22
Koral Maszewo wznowił treningi. 17.03.br rozegrał sparing z Bazą 44 Siemirowice. Wynik: 2-1; Bramki: Światły P. , Orzechowski A.
 ksmswokg   24.03.2014, 10:05:12
Kiedy Baza gra zaległy mecz?
 bytoviabytow7   24.03.2014, 14:41:07
Sparing Lipniczanka Lipnica 6:0 WKS Nożyno
 kssumo   24.03.2014, 20:19:38
urania udorpie- viktoria dąbrówka 2-1
 kssumo   24.03.2014, 20:22:37
do ksmswokg mecz zaległy bazy z urania 12 kwietnia
 wałek   24.03.2014, 22:17:37
a co z rozpoczeciem sezonu bo na 90 minut pierwsza kolejka jest zaplanowana na 16 kwietnia czyli w srode :huh: no kurcze jesli to prawda to jest to jakis wielki zal. moze w OZPN-ie maja urlopy przedswiateczne ale niektorzy jak wiekszosc zawodnikow z B-klasy pracuja...mam nadzieje ze data rozpoczecia ligi jest rowniez rozwazana poprzez przelozenie jej po uzgodnieniu klubow no bo badzmy szczerzy komu po 8 godz pracy chce sie biegac za pilka w meczu o punkty. nie wiem czy sie ze mna zgodzicie ale dla mnie to chore
 wałek   24.03.2014, 22:26:30
pozatym mamy inauguracje z Urania, sasiad zza miedzy wiec prawie kazdy sie zna ;) i jesli mecz faktycznie ma odbyc sie 16 kwietnia o godz 16 to sorki ale mysle ze i nasza i zawodnikow z Udorpia polowa skladu bedzie nie obecna. Mamy zagrac 8v8? Nie wiem kssumo co ty o tym sadzisz ale dla mnie to dziwne :) sam nie moge doczekac sie juz wiosny ale jesli mamy zagrac tylko po to by ,,odpykac" te 90minut i jechac do domu to wole poczekac tydzien dluzej i zagrac naszym optymalnym skladem przeciwko waszej najsilniejszej ekpie, bo nie chodzi o to by ograc kogos w byle jaki sposob ale by wszytsko bylo jako tako fair.
 ksmswokg   25.03.2014, 12:06:56
tak liga na pewno rusza 16tego.
Baza - Koral 16.04.2014 godz 17:00 stadion w Maszewie
zapraszamy!!!
 kssumo   25.03.2014, 21:46:18
wałek dla mnie to jest chore przez tych debili z ozpn wymyslają jak bysmy grali zawodowo ten 1 mecz w srode to jeszcze można przerzyc ale te mecze w soboty o 14 to jest dopiero lipa u nas jest moze3 zawodników którzy sie jeszcze ucza a reszta pracuje
 vonDiesel   25.03.2014, 23:05:00
A w Wielką Sobotę na pewno drużyny będą miały ludzi do grania :blink: Nie wydaję mi się :P Więc jeśli przedkładać to na weekend przed świętami. A jeżeli chodzi o Błękitnych to nie gra to większej roli. U nas jaki by nie był termin to i tak wszyscy nie będą :huh: I wydaję mi się że to samo jest w innych drużynach ;P Pozdrawiam :blink:
 wałek   26.03.2014, 17:50:02
vonDiesel jak graliscie z nami wasz sklad wydawal sie zlozony z zawodnikow max 18 lat wiec im to nie powinno przeszkadzac ;) chyba ze cos sie zmienilo. w sparingach wygladacie solidnie i mam nadzieje ze moje slowa z jesieni gdzie pisalem ze jeszcze sporo namieszacie w tej lidze sie sprawdza bo tego wam zycze ;) a co do kssumo to dokladnie o to mi chodzilo. jak zapadnie taka decyzja to trudno tak ja pisalem wyzej zagramy 8v8 i bedziemy sie kopac po kostkach do 90 minuty ;) troche to wszystko zalosne ale nie mamy wplywu na tych ,,panow wyzej "
 vonDiesel   26.03.2014, 19:20:10
Liga już niedługo się zaczyna :D Jak wzmocnienia i ubytki w klubach ? xD
 kolegapofachu   29.03.2014, 12:56:09
GKS Kołczygłowy (junior)- MAGIC Niezabyszewo 0:9

dzis rewanz w Niezabyszewie ;)
 vonDiesel   30.03.2014, 18:33:37
Błękitni 0-3 Smoki

Z meczu na mecz coraz gorzej. Nie wiem co będą z nami robiły drużyny w lidze.
 wałek   30.03.2014, 23:04:46
vonDiesel wiecej optymizmu ;)
 wałek   31.03.2014, 22:35:05
sezon nie dlugo sie zaczyna a niescislosci ze strzelcami wciaz nie wyjasnonie ;) poki mamy jeszcze przerwe przedstawie wam jak WEDLUG MNIE wygladal klasyfikacja strzelcow zeszlej rundy a kazdy kto moze niech poprawi moje bledy. w przyszej rundzie postaram sie bardziej konsekwentnie prowadzic ta klasyfikacje, ale jesli ktos jest chetny do pomocy do z gory dziekuje ;)

7 Marek Mański Grom Nakla
7 Paweł Kur Sokół Kuleszewo
6 Dawid Fusiek Arkonia Pomysk Wlk.
5 Jacek Trąbka WKS Nożyno
4 Marcin Jażdżewski Magic Niezabyszewo
4 Paweł Wojach Arkonia Pomysk Wlk.
4 Michał Kasiewicz Arkonia Pomysk Wlk.
4 Michał Jakusz Arkonia Pomysk Wlk.
4 Tomasz Kapeluch Urania Udorpie
4 Tomasz Witka WKS Nożyno
3 Damian Wajs Grom Nakla
3 Damian Mejsner Sokół Kuleszewo
3 Krystian Redmerski Sokół KUleszewo
3 Andrzej Pituch Urania Udorpie
3 Damian Nosal Urania Udorpie
3 Michał Fusiek Arkonia Pomysk Wlk.
3 Marcin Heron WKS Nożyno
3 Adrian Nowak Brda II Przechlewo
3 Dawid Jażdżewski Magic Niezabyszewo
2 Mateusz Wałdoch Magic Niezabyszewo
2 Krzysztof Soldatke Urania Udorpie
2 Buławski Sokół KUleszewo
2 Roman Cybulski WKS Nożyno
2 Damian Zwierzchowski Brda II Przechlewo
2 Mariusz Przyborek Sokół Kuleszewo
2 Patryk Kuczkowski Arkonia Pomysk Wlk.
2 Marcin Tywusik Arkonia Pomysk Wlk.
2 Marci Kluczewski Grom Nakla
2 Piotr Gowin Grom Nakla
2 Radosław Brzykcy Sokół Kuleszewo
2 Piotr Prondzynski Błękitni Motarzyno
1 Ireneusz Szarzyński WKS Nożyno
1 Szymon Mrzygłod WKS Nożyno
1 Karol Malinowski Koral Maszewo
1 Piotr Światły Koral Maszewo
1 Daniel Zieliński Koral Maszewo
1 Piotr Skrzeczyna Urania Udorpie
1 Łukasz Kreft Magic Niezabyszewo
1 Wojciech Pobłocki Magic Niezabyszewo
1 Dawid Nazarko Magic Niezabyszewo
1 Marcin Litwiński Magic Niezabyszewo
1 Jakub Jakusz Arkonia Pomysk Wlk.
1 Tomasz Miłosz Brda II Przechlewo
1 Radosław Szuryn Brda II Przechlewo
1 Adrian Ginter Brda II Przechlewo
1 Tomasz Kolberg Brda II Przechlewo
1 Sławski Sokół Kuleszewo
1 Przemysław Skrzypek Sokół Kuleszewo
1 Kamil Pieknik Sokół Kuleszewo
1 Marcin Pieknik Sokół KUleszewo
1 Przemysław Łyszyk Sokół Kuleszewo
1 Maciej Skórowski Sokół Kuleszewo
1 Damian Skoneczny Grom Nakla
1 Maciej Strojk Grom Nakla
1 Mateusz Szultka Grom Nakla
1 Daniel Trzeciakowski Grom Nakla
1 Tomasz Rekowski Grom Nakla
1 Tomasz Wojtachnio Błękitni Motarzyno
1 Kamil Komar Błękitni Motarzyno
1 Adrian Pastwa Błękitni Motarzyno
1 Robert Richert Baza 44 Siemirowice
1 Adam Zarzycki Baza 44 Siemirowice
1 Tomasz Gniba Baza 44 Siemirowice
1 Daniel Błaszkowski Baza 44 Siemirowice
 vonDiesel   06.04.2014, 16:15:30
Błękitni 1-1 Dąb Kusowo (1-1)
 wałek   06.04.2014, 17:49:02
WKS Nożyno-Magic Niezabyszewo 0:2

oczywiscie to sparing ;)
 fenomeno9   08.04.2014, 08:22:34
,,GROM,, NAKLA 3 - 1 ,, KORNER,, KORNE...
 aduch1993   11.04.2014, 12:14:55
Ginter Adrian Brda II Przechlewo 3 bramki
:D
 ksmswokg   12.04.2014, 08:48:16
Wyniki sparingów Korala Maszewo na stronie koralmaszewo.futbolowo.pl
 wałek   12.04.2014, 18:21:12
Urania-Baza 6:0


zawodnik z Uranii z nr 6....dla mnie nie ten poziom. Czlowiek kosmos. Jestem pelen podziwu i wielki szacun dla niego
 Kaka_powraca   12.04.2014, 18:55:24
Urania Udorpie 6-0 Baza 44 Siemirowice

Bramki : Krzysztof Soldatke,Tomasz Kapeluch 3,Mariusz Kmiecik,Andrzej Pituch
 vonDiesel   13.04.2014, 17:16:08
BŁĘKITNI Motarzyno 2-1 WKS Nożyno (0-0)
Bramki dla Błękitnych: Aleksander Dańczak 65', Kamil Wyka88'.

Błękitni :love: :love: :love: :love: :love:
 mesut88   13.04.2014, 17:23:26
Kto dał dla WKS?
 wałek   13.04.2014, 18:02:15
noo brawo Błękitni widac ze wiosna bedzie bardzo ciekawa :)
 ksmswokg   13.04.2014, 18:12:10
Koral gratuluje Błękitnym:) postaramy się ścigać, przecież walka w dole tabeli też może być ciekawa!
pozdr
 kssumo   13.04.2014, 21:50:38
za tydzien ruszamy na dobre moje typy grom-sokól x2 baza-koralx1 błekitni-wksx1 arkonia-brdax1 magic -uranix2 powodzenia wszystkim niech wygra lepszy
 vonDiesel   13.04.2014, 21:55:48
kssumo

Błękitni już wygrali z WKS 2-1 :D Pozdro 8)
 wałek   13.04.2014, 22:03:49
7 Marek Mański Grom Nakla
7 Paweł Kur Sokół Kuleszewo
7 Tomasz Kapeluch Urania Udorpie
6 Dawid Fusiek Arkonia Pomysk Wlk.
5 Jacek Trąbka WKS Nożyno
4 Marcin Jażdżewski Magic Niezabyszewo
4 Paweł Wojach Arkonia Pomysk Wlk.
4 Michał Kasiewicz Arkonia Pomysk Wlk.
4 Michał Jakusz Arkonia Pomysk Wlk.
4 Tomasz Witka WKS Nożyno
4 Andrzej Pituch Urania Udorpie
3 Adrian Ginter Brda II Przechlewo
3 Damian Wajs Grom Nakla
3 Damian Mejsner Sokół Kuleszewo
3 Krystian Redmerski Sokół KUleszewo
3 Damian Nosal Urania Udorpie
3 Krzysztof Soldatke Urania Udorpie
3 Michał Fusiek Arkonia Pomysk Wlk.
3 Marcin Heron WKS Nożyno
3 Adrian Nowak Brda II Przechlewo
3 Dawid Jażdżewski Magic Niezabyszewo
2 Mateusz Wałdoch Magic Niezabyszewo
2 Buławski Sokół KUleszewo
2 Roman Cybulski WKS Nożyno
2 Damian Zwierzchowski Brda II Przechlewo
2 Mariusz Przyborek Sokół Kuleszewo
2 Patryk Kuczkowski Arkonia Pomysk Wlk.
2 Marcin Tywusik Arkonia Pomysk Wlk.
2 Marci Kluczewski Grom Nakla
2 Piotr Gowin Grom Nakla
2 Radosław Brzykcy Sokół Kuleszewo
2 Piotr Prondzynski Błękitni Motarzyno
1 Ireneusz Szarzyński WKS Nożyno
1 Szymon Mrzygłod WKS Nożyno
1 Karol Malinowski Koral Maszewo
1 Piotr Światły Koral Maszewo
1 Daniel Zieliński Koral Maszewo
1 Piotr Skrzeczyna Urania Udorpie
1 Łukasz Kreft Magic Niezabyszewo
1 Wojciech Pobłocki Magic Niezabyszewo
1 Dawid Nazarko Magic Niezabyszewo
1 Marcin Litwiński Magic Niezabyszewo
1 Jakub Jakusz Arkonia Pomysk Wlk.
1 Tomasz Miłosz Brda II Przechlewo
1 Radosław Szuryn Brda II Przechlewo
1 Tomasz Kolberg Brda II Przechlewo
1 Sławski Sokół Kuleszewo
1 Przemysław Skrzypek Sokół Kuleszewo
1 Kamil Pieknik Sokół Kuleszewo
1 Marcin Pieknik Sokół Kuleszewo
1 Przemysław Łyszyk Sokół Kuleszewo
1 Maciej Skórowski Sokół Kuleszewo
1 Damian Skoneczny Grom Nakla
1 Maciej Strojk Grom Nakla
1 Mateusz Szultka Grom Nakla
1 Daniel Trzeciakowski Grom Nakla
1 Tomasz Rekowski Grom Nakla
1 Tomasz Wojtachnio Błękitni Motarzyno
1 Kamil Komar Błękitni Motarzyno
1 Adrian Pastwa Błękitni Motarzyno
1 Aleksander Dańczak Błękitni Motarzyno
1 Kamil Wyka Błękitni Motarzyno
1 Robert Richert Baza 44 Siemirowice
1 Adam Zarzycki Baza 44 Siemirowice
1 Tomasz Gniba Baza 44 Siemirowice
1 Daniel Błaszkowski Baza 44 Siemirowice
1 Kamil Wyka Urania Udorpie


no to klasyfikacja po zaleglym meczu i spotkaniu Błękitnych z WKS-em ;)
poprawiajcie bledy jesli jakies sa ;) pozdrawiam ;)
 wałek   13.04.2014, 22:05:47
Kamil Wyka Błękitni Motarzyno juz spie prawie sorki za bład ;)
 ksmswokg   16.04.2014, 19:57:37
Baza 44 Siemirowice - Koral Maszewo 1:2 (0:1)

pozdr
 skory   16.04.2014, 22:33:57
GROM Nakla - Sokół Kuleszewo 2:0
Bramki : Adrian Trzeciakowski, Damian Skoneczny
 wałek   17.04.2014, 18:15:51
to co kssumo zaklad o browarka co do soboty? :D
 gracz3   17.04.2014, 22:04:32
Brawa dla Gromu !! Byle tak dalej !! :D
 kssumo   18.04.2014, 21:07:47
spoko wałek czarnucha pije jakby co :D do jutra
 wałek   18.04.2014, 21:19:55
do jutra i niech wygra lepszy ;)
 Kaka_powraca   19.04.2014, 17:34:06
Magic Niezabyszewo 1-2 Urania Udorpie :)

Drugą bramkę dla Uranii Tomasz Kapeluch, pierwszą nie wiem bo zawodnik gra u Nas krótko i nie znam nazwiska :D
 blekitnimotarzyno   19.04.2014, 18:11:37
A jaki wynik w Pomysku ??
 henryczek19   19.04.2014, 20:42:34
W Pomysku 1-2; źródło: 90 minut.
 kolegapofachu   19.04.2014, 21:13:35
co do meczu Magic-a z Urania to naprawde mecz na fajnym i ronwym poziomie. Jednak to co pozostalo mi po tym meczu meczu nie ma nic wspolnego z tym co dzialo sie na bosiku. po meczu zawodnicy z Udorpia i z Niezabyszewa w spolnie wypili piwko i dobrze razem sie bawili. Podczas meczu bylo naprawde wiele ostrych starc i dochodzilo do mocnych spiec ale to co bylo zostalo na boisku a poza nim byla calkiem inna atmosfera. Naprawde warto brac przyklad z tego co stalo sie dzis w Niezabyszewie bo mimo ze jestem z Pomsyka naprawde wielki szacun za to zachowanie
 fenomeno9   20.04.2014, 07:23:35
Arkonia 2 -3 Brda...
 wałek   21.04.2014, 16:17:00
dla Magic-a Piotr Guła a dla Uranii pierwsza....Grześ Nazwisko nie znane :P ale spoko koles :P podawac reszte strzelcow!!!
 aduch1993   22.04.2014, 12:42:18
Dla brdy :Tomasz Kolberg, Adrian Ginter, Szuryn Radek
 kssumo   22.04.2014, 19:59:16
Grzes Adamczyk strzelec 1 bramki dla urani
 kssumo   26.04.2014, 22:12:38
grom - urania 1-1 bramka dla urani grzes adamczyk
Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login:
Hasło:

Jeżeli jeszcze nie masz konta - zarejestruj się

Nie pamiętam hasła

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE