MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Brda II Przechlewo | 18 | 41 | 13 | 2 | 3 | 47 - 21 | ||||||
2. | Arkonia Pomysk Wielki | 18 | 37 | 11 | 4 | 3 | 56 - 32 | ||||||
3. | Grom Nakla | 18 | 36 | 11 | 3 | 4 | 56 - 25 | ||||||
4. | Sokół Kuleszewo | 18 | 33 | 11 | 0 | 7 | 48 - 27 | ||||||
5. | Urania Udorpie | 18 | 29 | 9 | 2 | 7 | 36 - 34 | ||||||
6. | WKS Nożyno | 18 | 19 | 6 | 1 | 11 | 32 - 52 | ||||||
7. | Błękitni Motarzyno | 18 | 19 | 6 | 1 | 11 | 23 - 48 | ||||||
8. | Magic Niezabyszewo | 18 | 17 | 4 | 5 | 9 | 28 - 34 | ||||||
9. | Baza 44 Siemirowice | 18 | 16 | 5 | 1 | 12 | 25 - 52 | ||||||
10. | Koral Maszewo | 18 | 12 | 3 | 3 | 12 | 23 - 49 |
Grom Nakla | 2 - 2 | Urania Udorpie | 15 września 2013 - 15:00 |
Arkonia Pomysk Wielki | 1 - 1 | Magic Niezabyszewo | 15 września 2013 - 15:00 |
Błękitni Motarzyno | 1 - 2 | Brda II Przechlewo | 14 września 2013 - 18:00 |
Baza 44 Siemirowice | 1 - 2 | WKS Nożyno | 15 września 2013 - 11:00 |
Sokół Kuleszewo | 4 - 0 | Koral Maszewo | 15 września 2013 - 13:00 |
Eleven | 10.09.2013, 19:28:37 |
www.facebook.com/GtsCzarnaDabrowka Zapraszamy! | |
mateo1258 | 11.09.2013, 14:34:10 |
Siemanko wszystkim i jak obstawiacie następne punkty drużyn z meczów ?????
ja mysle ze to bedzie tak urania zdobedzie 3 pkt arkonia 3pkt brda 3kpt wks i baza po 1 pkt a tutaj stawiam na koral maszewo 3 pkt ;) | |
czarnuchzczarnych | 11.09.2013, 15:36:05 |
ciekawa kolejka ;) | |
kssumo | 11.09.2013, 20:29:13 |
ciekawa moje typy grom- urania-2 arkonia -magic-1 błekitni-brda-2 baza-wks-2 sokół-koral-0 powodzenia wszystkim | |
wałek | 13.09.2013, 15:18:35 |
dlaczego wszystkie moje komentarze zostaja usuwane? | |
czarnuchzczarnych | 13.09.2013, 18:42:47 |
admin to pajac ;p | |
Magiczny30 | 13.09.2013, 21:29:48 |
wałek moje tak samo są usuwane . to po ch... to forum wtedy jest co???
| |
vonDiesel | 14.09.2013, 13:24:00 |
Są usuwane bo miejsce na typowanie jest gdzie indziej Reszty nie usuwają | |
R E K L A M A | |
vonDiesel | 14.09.2013, 19:13:32 |
Błękitni 1-2 Brda II (0-0)
To nie jest końcowy wynik. Jak dostałem to info to do końca były jeszcze 4 minuty. Bramka dla Błękitnych: Piotr Prondziński | |
mateo1258 | 15.09.2013, 12:32:43 |
no no no ja widze ze błękitni juz coraz lepiej radza sobie na boisku juz nie długo pokaża na co ich stac
| |
ksmswokg | 15.09.2013, 16:32:28 |
Baza 44 Siemirowice - WKS Nożyno 1:2
Sokół Kuleszewo - Koral Maszewo 4:0 (3:0) Gospodarze byli po prostu lepsi | |
hendriu10 | 15.09.2013, 17:47:00 |
Grom Nakla 2:2 Urania Udorpie
dla Uranii: Damian Nosal, Andrzej Pituch | |
wałek | 15.09.2013, 17:52:44 |
Arkonia-Magic 1:1 (1:1) | |
wałek | 15.09.2013, 17:53:12 |
dla Magic-a bramke strzelil Marcin Jażdżewski | |
KIBIC_00000 | 15.09.2013, 21:19:09 |
Błękitni zagrali świetny mecz ..Ogólnie mecz równy obie strony nie wykorzystały stu procentowych sytuacji, które posiadały .. Część drużyny błękitnych to jeszcze juniorzy, ale nadrabiają wszystko walecznością i grą do końca
Powodzenia | |
vonDiesel | 15.09.2013, 21:29:27 |
Hehe Część ? Jakieś 80% drużyny . No i ciężko walczyć cały mecz z ludźmi starszymi, silniejszymi i bardziej doświadczonymi. No ale my się cieszymy że gramy. Zwycięstwa przyjdą z czasem. | |
mateo1258 | 16.09.2013, 01:36:54 |
bramke dla Arkoni strzelił Paweł Wojach ;) | |
wites_KS.U | 16.09.2013, 05:45:31 |
Dla WKS : Szymon Mrzygłód i Tomasz Witka | |
R E K L A M A | |
wites_KS.U | 16.09.2013, 05:46:19 |
Dla WKS : Szymon Mrzygłód i Tomasz Witka | |
ksmswokg | 16.09.2013, 12:43:58 |
http://koralmaszewo.futbolowo.pl/news,2126670,ii-mecz-sezonu-2013-2014.html | |
wałek | 16.09.2013, 14:04:55 |
podajcie strzelcow Sokoła i Gromu i piszcie imiona i nazwiska bo czasami w jednej druzynie gra pieciu KOWALSKICH i nie bedziemy nikogo krzywdzic ;) | |
wałek | 16.09.2013, 14:06:19 |
i strzelca bramki dla Bazy tez oczywiscie ;) | |
fenomeno9 | 16.09.2013, 14:17:32 |
bramki dla gromu w poprzedniej kolejce Marek Mański , wczorajszy mecz to gole Damiana Wajsa i Piotra Gowina,,Ogólnie Urania we wczorajszym meczu miała dużo szczescia mogła przegrac wysoko .. Bramki po błędach zawodników z Nakli wolny z 18 i niedokładny wyrzut bramkarza ,,, Następna kolejka to mam nadzieje pierwsze trzy punkty Gromu...Pozdr.... | |
hendriu10 | 16.09.2013, 15:52:34 |
fenomeno9 nie przesadzaj też, bo bramki dla Gromu padły też po błędach. Pierwsza to wina naszego bramkarza a druga bramka to strata bocnzego obrońcy 30 metrow od bramki i poszla kontra i bramka.
ps. jaki wyrzut bramkarza? jak bramka poszła po akcji dalekim przerzucie na drugą strone i zgranie do środka pola karnego i tam strzał ;) więc nie wiem czy byliśmy na tym samym meczu. jednak obiektywnie Grom stworzył sobie dużo sytuacji ;) i remis jest sprawiedliwy. pozdrawiam i powodzenia ;) | |
barsa27 | 16.09.2013, 16:03:44 |
Franki92 | 16.09.2013, 17:33:55 |
Siemka W jakim składzie zagrała Brda?I kto strzelił bramki?Dzięki za info. | |
Kazik7 | 16.09.2013, 20:37:28 |
witam
dla sokola pierwsza bramka podla po samobójczym trafieniu na 2-0 Mariusz Przyborek 3-0 Przemek Skrzypek 4-0 Paweł Kur Dobry mecz w wykonaniu "Sokoła" | |
wałek | 16.09.2013, 22:34:54 |
Klasyfikacja strzelcow 2 kolejki ( bez strzelcow tych druzyn ktore spia w szafie ;) )
3-Jacek Trąbka (WKS Nożyno) 2-Krzysztof Soldatke (URANIA Udorpie) 2-Tomasz Kapeluch(URANIA Udorpie) 2-Paweł Kur (SOKÓŁ Kuleszewo) 2- Buławski (SOKÓŁ Kuleszewo) 1-Sławski (SOKÓŁ Kuleszewo) 1-Mariusz Przyborek ( SOKÓŁ Kuleszewo) 1-Przemysław Skrzypek (SOKÓŁ Kuleszewo) 1-Damian Nosal (URANIA Udorpie) 1-Andrzej Pituch (URANIA Udorpie) 1-Wojciech Pobłocki (MAGIC Niezabyszewo) 1-Dawid Jażdżewski (MAGIC Niezabyszewo) 1-Marcin Jażdżewski (MAGIC Niezabyszewo) 1-Marcin Ostrowski (BŁĘKITNI Motarzyno) 1-Adrian Pastwa (BŁĘKITNI Motarzyno) 1-Piotr Prondzyński (BŁĘKITNI Motarzyno) 1-Karol Malinowski (KORAL Maszewo) 1-Piotr Światły (KORAL Maszewo) 1-Daniel Zieliński (KORAL Maszewo) 1-Marcin Heron ( WKS Nożyno) 1-Ireneusz Szarzyński (WKS Nożyno) 1-Szymon Mrzygłód ( WKS Nożyno) 1-Tomasz Witka ( WKS Nożyno) 1-Dawid Fusiek (ARKONIA Pomysk Wlk.) 1-Paweł Wojach (ARKONIA Pomysk Wlk) 1-Tomasz Miłosz (BRDA II Przechlewo) 1-Marek Mański (GROM Nakla) | |
wałek | 16.09.2013, 22:38:52 |
3-Jacek Trąbka (WKS Nożyno)
2-Krzysztof Soldatke (URANIA Udorpie) 2-Tomasz Kapeluch(URANIA Udorpie) 2-Paweł Kur (SOKÓŁ Kuleszewo) 2- Buławski (SOKÓŁ Kuleszewo) 1-Sławski (SOKÓŁ Kuleszewo) 1-Mariusz Przyborek ( SOKÓŁ Kuleszewo) 1-Przemysław Skrzypek (SOKÓŁ Kuleszewo) 1-Damian Nosal (URANIA Udorpie) 1-Andrzej Pituch (URANIA Udorpie) 1-Wojciech Pobłocki (MAGIC Niezabyszewo) 1-Dawid Jażdżewski (MAGIC Niezabyszewo) 1-Marcin Jażdżewski (MAGIC Niezabyszewo) 1-Marcin Ostrowski (BŁĘKITNI Motarzyno) 1-Adrian Pastwa (BŁĘKITNI Motarzyno) 1-Piotr Prondzyński (BŁĘKITNI Motarzyno) 1-Karol Malinowski (KORAL Maszewo) 1-Piotr Światły (KORAL Maszewo) 1-Daniel Zieliński (KORAL Maszewo) 1-Marcin Heron ( WKS Nożyno) 1-Ireneusz Szarzyński (WKS Nożyno) 1-Szymon Mrzygłód ( WKS Nożyno) 1-Tomasz Witka ( WKS Nożyno) 1-Dawid Fusiek (ARKONIA Pomysk Wlk.) 1-Paweł Wojach (ARKONIA Pomysk Wlk) 1-Tomasz Miłosz (BRDA II Przechlewo) 1-Marek Mański (GROM Nakla) 1-Damian Wajs ( GROM Nakla) 1-Piotr Gowin ( GROM Nakla) male sprostowanie ;) | |
poppo | 16.09.2013, 22:55:45 |
Brda
Damian Zwierzchowski i Radek Szuryn po jednej | |
błękitny | 17.09.2013, 08:55:41 |
wałek:
drobna poprawka a'propo nazwiska zawodnika Błękitnych Powinno być PIOTR PRONDZINSKI ; ) | |
wałek | 17.09.2013, 12:01:14 |
ok błękitny w przyszlej kolejce bedzie bez bledu i sorki ;) | |
sikora1994 | 20.09.2013, 14:09:21 |
Dla Bazy Strzelcem jest Robert Richert Jedna Brameczka :] | |
sikora1994 | 20.09.2013, 14:14:23 |
Dla Bazy Strzelcem jest Robert Richert Jedna Brameczka :] | |