MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sparta Kleszczewo 20 51 16 3 1 82 - 10
2. Korona Rywałd 20 48 16 0 4 62 - 24
3. LZS Więckowy 20 46 15 1 4 61 - 29
4. GKS Bobowo 20 40 13 1 6 63 - 47
5. Styna Godziszewo 20 31 10 1 9 47 - 46
6. Szpak Skórcz 20 29 9 2 9 52 - 56
7. Start Kulice 20 22 6 4 10 33 - 49
8. Zarex Bytonia 20 15 4 3 13 37 - 56
9. Orzeł Radziejewo 20 15 4 3 13 33 - 57
10. LZS Bytonia 20 12 3 3 14 22 - 63
11. OTS Osiek 20 8 1 5 14 39 - 94
Ostatni komentarz dodał Buzała_20 18.07.2014, 15:50:19



Kolejka 1 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (50) 
1. Zarex Bytonia 0 - 3 GKS Bobowo 1 września 2013 - 17:00
2. Szpak Skórcz 4 - 0 Korona Rywałd 1 września 2013 - 16:00
4. Start Kulice 2 - 0 LZS Bytonia 31 sierpnia 2013 - 17:00
5. Sparta Kleszczewo 3 - 1 LZS Więckowy 31 sierpnia 2013 - 15:00
6. OTS Osiek 6 - 6 Orzeł Radziejewo 1 września 2013 - 15:00
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 2 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (25) 
7. GKS Bobowo 2 - 1 Orzeł Radziejewo 7 września 2013 - 17:00
8. LZS Więckowy 5 - 2 OTS Osiek 8 września 2013 - 16:00
9. LZS Bytonia 0 - 5 Sparta Kleszczewo 7 września 2013 - 17:00
11. Styna Godziszewo 1 - 3 Korona Rywałd 7 września 2013 - 16:00
12. Zarex Bytonia 0 - 4 Szpak Skórcz 8 września 2013 - 17:30
Pauza: Start Kulice,
Kolejka 3 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (37) 
13. Szpak Skórcz 3 - 2 GKS Bobowo 15 września 2013 - 14:00
14. Styna Godziszewo 4 - 2 Zarex Bytonia 14 września 2013 - 16:00
15. Start Kulice 3 - 2 Korona Rywałd 15 września 2013 - 16:30
17. OTS Osiek 3 - 4 LZS Bytonia 15 września 2013 - 15:00
18. Orzeł Radziejewo 2 - 3 LZS Więckowy 15 września 2013 - 14:00
Pauza: Sparta Kleszczewo,
Kolejka 4 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (30) 
19. GKS Bobowo 2 - 3 LZS Więckowy 21 września 2013 - 16:00
20. LZS Bytonia 2 - 1 Orzeł Radziejewo 21 września 2013 - 17:00
22. Korona Rywałd 3 - 1 Sparta Kleszczewo 21 września 2013 - 16:00
23. Zarex Bytonia 1 - 1 Start Kulice 22 września 2013 - 15:00
24. Szpak Skórcz 5 - 3 Styna Godziszewo 22 września 2013 - 14:00
Pauza: OTS Osiek,
Kolejka 5 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (33) 
25. Styna Godziszewo 2 - 4 GKS Bobowo 28 września 2013 - 16:00
26. Start Kulice 2 - 2 Szpak Skórcz 29 września 2013 - 15:30
27. Sparta Kleszczewo 5 - 0 Zarex Bytonia 28 września 2013 - 15:30
28. OTS Osiek 1 - 6 Korona Rywałd 29 września 2013 - 15:00
30. LZS Więckowy 4 - 1 LZS Bytonia 29 września 2013 - 15:00
Pauza: Orzeł Radziejewo,
Kolejka 6 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (23) 
31. GKS Bobowo 5 - 2 LZS Bytonia 5 października 2013 - 15:00
33. Korona Rywałd 5 - 1 Orzeł Radziejewo 5 października 2013 - 15:00
34. Zarex Bytonia 2 - 2 OTS Osiek 6 października 2013 - 13:00
35. Szpak Skórcz 0 - 3 Sparta Kleszczewo 6 października 2013 - 14:00
36. Styna Godziszewo 5 - 2 Start Kulice 5 października 2013 - 16:00
Pauza: LZS Więckowy,
Kolejka 7 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (32) 
37. Start Kulice 1 - 2 GKS Bobowo 13 października 2013 - 15:30
38. Sparta Kleszczewo 4 - 0 Styna Godziszewo 12 października 2013 - 16:00
39. OTS Osiek 3 - 3 Szpak Skórcz 13 października 2013 - 15:00
40. Orzeł Radziejewo 3 - 1 Zarex Bytonia 13 października 2013 - 13:00
41. LZS Więckowy 1 - 2 Korona Rywałd 13 października 2013 - 14:00
Pauza: LZS Bytonia,
Kolejka 8 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (26) 
44. Korona Rywałd 4 - 0 LZS Bytonia 19 października 2013 - 15:00
45. Zarex Bytonia 0 - 5 LZS Więckowy 20 października 2013 - 14:30
46. Szpak Skórcz 3 - 1 Orzeł Radziejewo 20 października 2013 - 14:00
47. Styna Godziszewo 8 - 1 OTS Osiek 19 października 2013 - 15:00
48. Start Kulice 0 - 5 Sparta Kleszczewo 20 października 2013 - 15:30
Pauza: GKS Bobowo,
Kolejka 9 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (47) 
49. Sparta Kleszczewo 1 - 1 GKS Bobowo 26 października 2013 - 16:00
50. OTS Osiek 2 - 2 Start Kulice 27 października 2013 - 15:00
51. Orzeł Radziejewo 0 - 2 Styna Godziszewo 27 października 2013 - 13:00
52. LZS Więckowy 6 - 2 Szpak Skórcz 27 października 2013 - 14:00
53. LZS Bytonia 1 - 6 Zarex Bytonia 26 października 2013 - 15:00
Pauza: Korona Rywałd,
Kolejka 10 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (39) 
55. GKS Bobowo 2 - 5 Korona Rywałd 2 listopada 2013 - 14:00
57. Szpak Skórcz 1 - 3 LZS Bytonia 3 listopada 2013 - 14:00
58. Styna Godziszewo 0 - 3 LZS Więckowy 3 listopada 2013 - 14:00
w 80 minucie gospodarze zeszli z boiska przy stanie 1-2
59. Start Kulice 2 - 0 Orzeł Radziejewo 3 listopada 2013 - 13:00
60. Sparta Kleszczewo 9 - 0 OTS Osiek 2 listopada 2013 - 16:00
Pauza: Zarex Bytonia,
Kolejka 11 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
61. OTS Osiek 3 - 8 GKS Bobowo 10 listopada 2013 - 13:00
62. Orzeł Radziejewo 2 - 2 Sparta Kleszczewo 10 listopada 2013 - 12:00
63. LZS Więckowy 2 - 4 Start Kulice 10 listopada 2013 - 11:00
64. LZS Bytonia 1 - 5 Styna Godziszewo 9 listopada 2013 - 14:00
66. Korona Rywałd 3 - 1 Zarex Bytonia 9 listopada 2013 - 13:00
Pauza: Szpak Skórcz,
Kolejka 12 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (50) 
67. GKS Bobowo 4 - 1 Zarex Bytonia 13 kwietnia 2014 - 11:00
68. Korona Rywałd 7 - 0 Szpak Skórcz 12 kwietnia 2014 - 17:00
70. LZS Bytonia 2 - 2 Start Kulice 12 kwietnia 2014 - 17:00
71. LZS Więckowy 0 - 0 Sparta Kleszczewo 13 kwietnia 2014 - 11:00
72. Orzeł Radziejewo 0 - 5 OTS Osiek 13 kwietnia 2014 - 14:00
Pauza: Styna Godziszewo,
Kolejka 13 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (16) 
73. Orzeł Radziejewo 1 - 3 GKS Bobowo 19 kwietnia 2014 - 15:00
74. OTS Osiek 1 - 2 LZS Więckowy 19 kwietnia 2014 - 14:00
75. Sparta Kleszczewo 3 - 0 LZS Bytonia 19 kwietnia 2014 - 16:00
77. Korona Rywałd 2 - 1 Styna Godziszewo 19 kwietnia 2014 - 17:00
78. Szpak Skórcz 3 - 2 Zarex Bytonia 19 kwietnia 2014 - 17:00
Pauza: Start Kulice,
Kolejka 14 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (18) 
79. GKS Bobowo 5 - 2 Szpak Skórcz 26 kwietnia 2014 - 17:00
80. Zarex Bytonia 2 - 3 Styna Godziszewo 27 kwietnia 2014 - 17:00
81. Korona Rywałd 2 - 1 Start Kulice 26 kwietnia 2014 - 17:00
83. LZS Bytonia 2 - 2 OTS Osiek 26 kwietnia 2014 - 17:00
84. LZS Więckowy 2 - 0 Orzeł Radziejewo 27 kwietnia 2014 - 17:00
Pauza: Sparta Kleszczewo,
Kolejka 15 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (23) 
85. LZS Więckowy 7 - 2 GKS Bobowo 3 maja 2014 - 17:00
86. Orzeł Radziejewo 1 - 0 LZS Bytonia 4 maja 2014 - 14:00
88. Sparta Kleszczewo 2 - 0 Korona Rywałd 3 maja 2014 - 16:00
89. Start Kulice 3 - 2 Zarex Bytonia 3 maja 2014 - 16:00
90. Styna Godziszewo 4 - 2 Szpak Skórcz 3 maja 2014 - 16:00
Pauza: OTS Osiek,
Kolejka 16 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (11) 
91. GKS Bobowo 5 - 1 Styna Godziszewo 10 maja 2014 - 17:00
92. Szpak Skórcz 4 - 0 Start Kulice 11 maja 2014 - 14:00
93. Zarex Bytonia 0 - 3 Sparta Kleszczewo 11 maja 2014 - 17:00
94. Korona Rywałd 4 - 0 OTS Osiek 10 maja 2014 - 17:00
96. LZS Bytonia 0 - 6 LZS Więckowy 10 maja 2014 - 17:00
Pauza: Orzeł Radziejewo,
Kolejka 17 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (6) 
97. LZS Bytonia 1 - 2 GKS Bobowo 17 maja 2014 - 17:00
99. Orzeł Radziejewo 1 - 3 Korona Rywałd 18 maja 2014 - 14:00
100. OTS Osiek 1 - 4 Zarex Bytonia 18 maja 2014 - 14:00
101. Sparta Kleszczewo 4 - 0 Szpak Skórcz 17 maja 2014 - 17:00
102. Start Kulice 1 - 2 Styna Godziszewo 18 maja 2014 - 16:00
Pauza: LZS Więckowy,
Kolejka 18 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (17) 
103. GKS Bobowo 3 - 2 Start Kulice 24 maja 2014 - 17:00
104. Styna Godziszewo 0 - 3 Sparta Kleszczewo 24 maja 2014 - 16:00
105. Szpak Skórcz 7 - 2 OTS Osiek 25 maja 2014 - 14:00
106. Zarex Bytonia 3 - 3 Orzeł Radziejewo 25 maja 2014 - 17:00
107. Korona Rywałd 1 - 2 LZS Więckowy 24 maja 2014 - 17:00
Pauza: LZS Bytonia,
Kolejka 19 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (16) 
110. LZS Bytonia 0 - 3 Korona Rywałd 31 maja 2014 - 17:00
111. LZS Więckowy 2 - 5 Zarex Bytonia 1 czerwca 2014 - 14:00
112. Orzeł Radziejewo 5 - 3 Szpak Skórcz 1 czerwca 2014 - 14:00
113. OTS Osiek 3 - 4 Styna Godziszewo 1 czerwca 2014 - 14:00
114. Sparta Kleszczewo 8 - 1 Start Kulice 31 maja 2014 - 17:00
Pauza: GKS Bobowo,
Kolejka 20 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (22) 
115. GKS Bobowo 0 - 4 Sparta Kleszczewo 7 czerwca 2014 - 17:00
116. Start Kulice 1 - 0 OTS Osiek 8 czerwca 2014 - 16:00
117. Styna Godziszewo 1 - 0 Orzeł Radziejewo 7 czerwca 2014 - 16:00
118. Szpak Skórcz 1 - 3 LZS Więckowy 8 czerwca 2014 - 14:00
119. Zarex Bytonia 4 - 1 LZS Bytonia 8 czerwca 2014 - 17:00
Pauza: Korona Rywałd,
Kolejka 21 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (13) 
121. Korona Rywałd 5 - 1 GKS Bobowo 14 czerwca 2014 - 17:00
123. LZS Bytonia 1 - 3 Szpak Skórcz 15 czerwca 2014 - 14:00
124. LZS Więckowy 2 - 0 Styna Godziszewo 15 czerwca 2014 - 14:00
125. Orzeł Radziejewo 3 - 2 Start Kulice 15 czerwca 2014 - 14:00
126. OTS Osiek 0 - 10 Sparta Kleszczewo 15 czerwca 2014 - 14:00
Pauza: Zarex Bytonia,
Kolejka 22 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (10) 
127. GKS Bobowo 7 - 2 OTS Osiek 21 czerwca 2014 - 14:00
128. Sparta Kleszczewo 7 - 2 Orzeł Radziejewo 21 czerwca 2014 - 14:00
129. Start Kulice 1 - 2 LZS Więckowy 21 czerwca 2014 - 14:00
130. Styna Godziszewo 1 - 1 LZS Bytonia 21 czerwca 2014 - 14:00
132. Zarex Bytonia 1 - 2 Korona Rywałd 21 czerwca 2014 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE