9. Orzeł Radziejewo 20 15 4 3 13 33 - 57

Szpak Skórcz 3 - 2 GKS Bobowo 15 września 2013 - 14:00
Styna Godziszewo 4 - 2 Zarex Bytonia 14 września 2013 - 16:00
Start Kulice 3 - 2 Korona Rywałd 15 września 2013 - 16:30
OTS Osiek 3 - 4 LZS Bytonia 15 września 2013 - 15:00
Orzeł Radziejewo 2 - 3 LZS Więckowy 15 września 2013 - 14:00
Pauza: Sparta Kleszczewo,

zibi89   09.09.2013, 11:59:48
po spotkaniu w Bukowcu będzie już tylko jeden lider, piła w tym spotkaniu pewnie będzie dłużej w powietrzu jak na ziemi, ale mecz będzie zacięty bo żadna z tych ekip nie odpuszcza, z chęcią przyjadę zobaczyć ten meczyk
 EdenHazard   10.09.2013, 20:03:47
Osiek liczy na pierwsze zwycięstwo! Powodzenia dla wszystkich w tej kolejce :D
 ozil10   11.09.2013, 13:13:27
Moje typy na tą kolejkę:
we wszystkich meczach zwyciężą goście :)
 EdenHazard   11.09.2013, 14:51:14
^ zdecydowanie optymista :D
 daja4   11.09.2013, 18:55:18
Osiek moze liczyc ale nie w tem weekend punkty pojadą do LZS :P
 EdenHazard   11.09.2013, 22:36:15
miejmy nadzieje, że jednak zostaną w Osieku, ale najważniejsze żeby mecz stał na odpowiednim poziomie. powodzenia&pozdrawiam!
 zibi89   14.09.2013, 12:21:28
z ciekawości byłem zobaczyć jak radzi sobie Orzeł w bobowie tydzień temu i jestem zaskoczony, to nie jest już ta sama drużyna co rok czy dwa lata temu co wszyscy ją lali po 5 i więcej, na prawdę pozytywna zmiana.
 spartanin_kleszczewo   14.09.2013, 18:39:29
Zawodnicy Sobieskiego nie stawili sie na umowiony sparing i gracze Sparty rozegrali sparing wewnetrzny .

karol-orzeł   14.09.2013, 21:20:25
zibi jak byłeś te mogłeś sie ujawnić bo jak by wszyscy wiedzieli że to ty to od wszystkich łomot byś pewnie dostał za te twoje durne komentarze :D
 zibi89   14.09.2013, 23:59:55
chłopcze nie podskoczył byś mi wyżej nosa ;) otrzep się z liści i do spania !

daja4   15.09.2013, 19:13:15
w meczu LZS Bytonia Osiek wedlug mnie powinnien wygrac Osiek lepiej grali pilka i walczyli Jak by wykorzystali te wszystkie okazje co mogli strzelic bramni wynik bylby inny POZDRAWIAM chlopakow z Osieka dzieki za mecz
 Magic   15.09.2013, 19:25:22
Orzeł Radziejewo- LZS Więckowy 2:3. :D
 EdenHazard   15.09.2013, 19:28:15
co tu wiele mówić, liczyliśmy na wygraną, szło nam na prawdę dobrze, mimo to zawsze coś nie zagra w tych końcówkach, szans na zdobycie bramek było kilka, niestety nie udało się strzelić ;/ miejmy nadzieje, że w następnych kolejkach szczęście się do nas uśmiechnie.
gratulacje zwycięstwa :) pozdrawiam :)
 openx   15.09.2013, 20:11:24
Start Kulice - Korona Rywałd 3:2
 zibi89   15.09.2013, 20:23:31
nikt nic nie napisze ze szpaka ani bobowa o meczu kolejki więc jako kibic dodam kilka słówek o meczu, Bobowo zaczęło spokojnie od dając pole szpakowi i licząc na jakąś szybką kontrę i to przyniosło efekt 1-0 do przerwy, w drugiej bobowo po wyjściu z szatni zamuliło strasznie, szpak za to w 15 minut rozstrzelał GKS, ładne 3 bramki z dystansu, gdy wszyscy już myśleli że jest po meczu, nagle zrobiło się 3-2, Bobowo postawiło wszystko na jedną kartę licząc że coś jeszcze ugrają, dwie trzy sytuację myślę że nawet 120 %, lecz nie udało się ukuć, duże nerwy czerwona dla trenra gości, po za tym sędzia chyba nie wiedział zbytnio o co chodzi, z 15 ? żółtych kartek rozdanych, w końcówce piłka wędrowała od pola do pola karnego, jak dla mnie mecz na remis, lecz jeżeli o poziom sportowy Szpak był lepszą ekipą, jeżeli miałbym kogoś wyróżnić to gra dwóch napastników ze szpaka, którzy w tym meczu zrobili różnice oraz gra dwóch środkowych obrońców z bobowa lecz tylko do przerwy, później coś sie posypało
 EdenHazard   15.09.2013, 21:31:35
Tabela strzelców? Dałoby rade, każdy mógłby pisać o swojej drużynie :) Stan rzeczy po 3 kolejce.
OTS: Piłczyński 6 trafień, Bunikowski 3, Kaczyński 1, Motykowski 1.
 obecnainaczej   16.09.2013, 15:13:08
pfff ta usuwajcie , żałosne człowiek prawdę pisze w Wy co .?

ninja931106   17.09.2013, 15:28:49
Krótko o meczu na szczycie... Pierwsza połowa to walka w środku pola.. Sędzia gwizdał co szło na korzyść szpaka ( nie gwizdnięty karny po ewidentnym faulu, spalone których nie było..). Po przerwie Bobowo zaspało a Szpak to wykorzystał... Gdyby skuteczność nie zawiodła powinno się skończyć z 3-8, ale mówi się trudno.. A co do sędziego to gorszego nie widziałem.. Gubił się na boisku( nie wiem czy ma coś ze wzrokiem czy co), ale kompletna żenada.. Gratki dla Szpaka, no i walczymy dalej..
GKS :love: :love:
 Athero   17.09.2013, 19:22:08
ninja- Z jednym mogę się zgodzić że sędzia był beznadziejny ale w dwie strony... ale z tym że powinno się skończyć 3-8 to mnie rozbawiło :). Dlaczego nie napisałeś że Szpakowi nie uznano jednej bramki prawidłowo zdobytej ( strzelona głową) Ogólnie mecz był zacięty a akcje miał jeden jak i drugi zespół. Zibi dobrze napisał jak wyglądało na meczu .
 ninja931106   18.09.2013, 12:39:06
do Athero: Rozbawiło dlaczego? Nam nie uznał tez jednej. gwizdnal z 6 razy jak nie wiecej spalonego gdy napastnik szedł sam na sam.. O karnym juz pisalem.. A wtedy to faul na bramkarzu był..:P Jeszcze raz gratki dla Szpaka., I takie pytanie do kogoś z PZPN-u: Skąd Wy macie tych sędziów? :)