GKS Bobowo 3 - 2 Start Kulice 24 maja 2014 - 17:00
Styna Godziszewo 0 - 3 Sparta Kleszczewo 24 maja 2014 - 16:00
Szpak Skórcz 7 - 2 OTS Osiek 25 maja 2014 - 14:00
Zarex Bytonia 3 - 3 Orzeł Radziejewo 25 maja 2014 - 17:00
Korona Rywałd 1 - 2 LZS Więckowy 24 maja 2014 - 17:00
Pauza: LZS Bytonia,

Radziejewo   06.05.2014, 01:00:15
Orzeł po 3 pkt ;]
 zibi89   22.05.2014, 23:06:24
w meczu na szczycie stawiam na LZS, w pozostałych GKS z trudem wygra z Kulicami a Sparta pomęczy się w Godziszewie.

zibi89   25.05.2014, 10:09:31
Ty, po za tym śmiałeś się z BOBOWA a oni właśnie Was przeskoczyli ;)
 dejw   25.05.2014, 19:27:08
bobowo jak wasz bramkarz sie czuje? wszystko w porzadku?

szkoda ze sedzia zepsul mecz swoimi decyzjami, ale gratuluje 3pktow.
 zawszeszpak   25.05.2014, 20:59:16
A jak tam szpak z osiekiem
 kieroL   25.05.2014, 21:34:02
Co do meczu KORONA-LZS,jak mozna wysłąc na mecz na szczycie ,sedziego który ma chyba 50 lat,nie biega za akcją,stoi na srodku i obserwuje,błedow tyle ze szok.Zawodnik gosci otrzymuje na poczatku meczu żółtą kartke,po chwili ten sam zawodnik w polu karnym Korony wyskakuje do piłki i chce skierowac ręką do bramki,a sędzia mowi ze przypadkiem dostał,potem ze był faul na nim ,jak był to karny kuzwa,a pozniej ze krotki czas od pierwszej kartki,a co to ma za znaczenie kuzwa.Druga połowa bramka prawidłowo zdobyta przez Korone a On faul na bramkarzu gwizdze na 11 metrze gdzie piłke wypluł.Bramka na 0-2 spalony 3 metrowy.Zszedł zawodnik LZS poczerwonej kartce z kontuzją,i mowi przy ławce Jak mozna na mecz na szczycie wysłac takiego pajaca,to chyba o czyms swiadczy.Spalonych to nie widział w obie strony,a w pierwszej połowie mowi ze boczny nie pokazuje hahah kurwa w drugiej stał inny wszystko pokazywał to powiedział ze nie patrzy na bocznych bo nie związkowi.
 kieroL   25.05.2014, 21:40:48
jedziemy dalej,zawodnicy LZS ok sami widzieli co sie dzieje jak sędziuje,pierwsza połowa dla nich druga dla Korony,i na pewno przyznaja ze mecz na remis typowy.Njlepsze jest to ze jak było trzech sędziow z Kleszczewem to potrafili wysłac SĘDZIÓW,a nie pajaców no tak bo kasa,jesli ktos czyta ze związku ,po jaki ch..... grac jak sędzia nie pozwala,mecz na szcycie a sędzia masakra.Mam nadzieje ze ktos z LZS sie pod tym podpisze ,dziekuje i zycze poodzenia w Serie A LZS WIĘCKOWY :D
 lzswieckowy   25.05.2014, 22:39:31
zdjęcia z meczu Korona Rywałd 1:2 LZS Wieckowy

szczepan   26.05.2014, 08:48:19
Styna Godziszewo – Sparta Kleszczewo 0:3, Korona Rywałd – LZS Więckowy 1:2, GKS Bobowo – Start Kulice 3:2, Szpak Skórcz – OTS Osiek 7:2, Zarex Bytonia – Orzeł Radziejewo 3:3, pauzuje LZS Bytonia.
 szczepan   26.05.2014, 08:48:39
 Magic   26.05.2014, 10:31:50
kieroL trochę Cię fantazja poniosła i chyba nerwy,ale mecz bardzo dobry.Sędzia tak jak mówisz,do dupy,mylił się jednak w dwie strony.Powodzenia dalej.:)