MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Portowiec Gdańsk 26 67 22 1 3 113 - 30
2. Wisła Długie Pole 26 62 20 2 4 88 - 35
3. Wisła Steblewo 26 62 20 2 4 86 - 40
4. Osiczanka Osice 26 49 15 4 7 64 - 50
5. EX Siedlce Gdańsk 26 43 13 4 9 60 - 41
6. KS Sulmin 26 39 12 3 11 68 - 54
7. Korona Cedry Małe 26 36 10 6 10 48 - 44
8. Orzeł Straszyn 26 36 11 3 12 58 - 66
9. EPT Grabiny Zameczek 26 34 11 1 14 59 - 57
10. GTS Przywidz 26 32 9 5 12 50 - 70
11. Wisła Drewnica 26 22 6 4 16 42 - 89
12. GTS Rokitnica 26 17 4 5 17 30 - 84
13. GTS Juszkowo 26 16 4 4 18 50 - 96
14. Potok II Pszczółki 26 8 2 2 22 23 - 83
Ostatni komentarz dodał goszyn2011 20.07.2014, 11:16:30



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (32) 
1. Wisła Steblewo 2 - 1 EPT Grabiny Zameczek 24 sierpnia 2013 - 17:00
2. Wisła Drewnica 3 - 4 EX Siedlce Gdańsk 24 sierpnia 2013 - 17:00
3. Wisła Długie Pole 9 - 1 Potok II Pszczółki 24 sierpnia 2013 - 17:00
4. Portowiec Gdańsk 9 - 2 GTS Juszkowo 25 sierpnia 2013 - 17:00
5. Osiczanka Osice 2 - 2 GTS Przywidz 25 sierpnia 2013 - 17:00
6. Orzeł Straszyn 2 - 2 GTS Rokitnica 25 sierpnia 2013 - 13:00
7. KS Sulmin 1 - 3 Korona Cedry Małe 25 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (51) 
8. EPT Grabiny Zameczek 4 - 3 Korona Cedry Małe 31 sierpnia 2013 - 17:00
9. GTS Rokitnica 1 - 1 KS Sulmin 31 sierpnia 2013 - 17:00
10. GTS Przywidz 2 - 4 Orzeł Straszyn 31 sierpnia 2013 - 17:00
11. GTS Juszkowo 3 - 4 Osiczanka Osice 1 września 2013 - 11:00
12. Potok II Pszczółki 1 - 6 Portowiec Gdańsk 1 września 2013 - 16:30
13. EX Siedlce Gdańsk 0 - 2 Wisła Długie Pole 31 sierpnia 2013 - 11:00
14. Wisła Steblewo 7 - 4 Wisła Drewnica 31 sierpnia 2013 - 17:00
Kolejka 3 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (24) 
15. Wisła Drewnica 2 - 0 EPT Grabiny Zameczek 7 września 2013 - 17:00
16. Wisła Długie Pole 1 - 2 Wisła Steblewo 7 września 2013 - 17:00
17. Portowiec Gdańsk 2 - 1 EX Siedlce Gdańsk 8 września 2013 - 17:00
18. Osiczanka Osice 6 - 0 Potok II Pszczółki 7 września 2013 - 17:00
19. Orzeł Straszyn 3 - 1 GTS Juszkowo 7 września 2013 - 15:00
20. KS Sulmin 3 - 4 GTS Przywidz 7 września 2013 - 17:00
21. Korona Cedry Małe 5 - 0 GTS Rokitnica 8 września 2013 - 14:00
Kolejka 4 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (20) 
22. EPT Grabiny Zameczek 1 - 2 GTS Rokitnica 14 września 2013 - 17:00
23. GTS Przywidz 5 - 2 Korona Cedry Małe 14 września 2013 - 17:00
24. GTS Juszkowo 2 - 3 KS Sulmin 14 września 2013 - 17:00
25. Potok II Pszczółki 4 - 2 Orzeł Straszyn 14 września 2013 - 15:00
26. EX Siedlce Gdańsk 2 - 0 Osiczanka Osice 14 września 2013 - 11:00
27. Wisła Steblewo 2 - 4 Portowiec Gdańsk 14 września 2013 - 16:30
28. Wisła Drewnica 0 - 1 Wisła Długie Pole 14 września 2013 - 17:00
Kolejka 5 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (15) 
29. Wisła Długie Pole 2 - 0 EPT Grabiny Zameczek 22 września 2013 - 16:00
30. Portowiec Gdańsk 4 - 1 Wisła Drewnica 22 września 2013 - 16:00
31. Osiczanka Osice 1 - 4 Wisła Steblewo 21 września 2013 - 13:00
32. Orzeł Straszyn 2 - 7 EX Siedlce Gdańsk 22 września 2013 - 13:00
33. KS Sulmin 2 - 1 Potok II Pszczółki 21 września 2013 - 16:00
34. Korona Cedry Małe 2 - 0 GTS Juszkowo 22 września 2013 - 14:00
35. GTS Rokitnica 0 - 1 GTS Przywidz 21 września 2013 - 16:00
Kolejka 6 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (20) 
36. EPT Grabiny Zameczek 6 - 4 GTS Przywidz 29 września 2013 - 15:00
37. GTS Juszkowo 0 - 0 GTS Rokitnica 29 września 2013 - 11:00
38. Potok II Pszczółki 0 - 0 Korona Cedry Małe 29 września 2013 - 15:00
39. EX Siedlce Gdańsk 2 - 2 KS Sulmin 28 września 2013 - 11:00
40. Wisła Steblewo 5 - 2 Orzeł Straszyn 28 września 2013 - 16:30
41. Wisła Drewnica 1 - 2 Osiczanka Osice 28 września 2013 - 17:00
42. Wisła Długie Pole 3 - 2 Portowiec Gdańsk 28 września 2013 - 17:00
Kolejka 7 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (19) 
43. Portowiec Gdańsk 4 - 3 EPT Grabiny Zameczek 6 października 2013 - 16:00
44. Osiczanka Osice 0 - 2 Wisła Długie Pole 6 października 2013 - 16:00
45. Orzeł Straszyn 4 - 4 Wisła Drewnica 5 października 2013 - 15:00
46. KS Sulmin 3 - 1 Wisła Steblewo 6 października 2013 - 12:00
47. Korona Cedry Małe 2 - 4 EX Siedlce Gdańsk 6 października 2013 - 14:00
48. GTS Rokitnica 1 - 0 Potok II Pszczółki 5 października 2013 - 16:00
49. GTS Przywidz 4 - 2 GTS Juszkowo 5 października 2013 - 16:30
Kolejka 8 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (25) 
50. EPT Grabiny Zameczek 4 - 0 GTS Juszkowo 13 października 2013 - 14:00
51. Potok II Pszczółki 1 - 2 GTS Przywidz 13 października 2013 - 15:00
52. EX Siedlce Gdańsk 3 - 5 GTS Rokitnica 12 października 2013 - 11:00
53. Wisła Steblewo 2 - 0 Korona Cedry Małe 12 października 2013 - 16:00
54. Wisła Drewnica 2 - 3 KS Sulmin 12 października 2013 - 16:00
55. Wisła Długie Pole 3 - 0 Orzeł Straszyn 12 października 2013 - 16:00
mecz przerwany przy stanie 2-0 (zdekompletowanie drużyny gości)
56. Portowiec Gdańsk 6 - 2 Osiczanka Osice 13 października 2013 - 15:00
Kolejka 9 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (17) 
57. Osiczanka Osice 2 - 7 EPT Grabiny Zameczek 20 października 2013 - 15:00
58. Orzeł Straszyn 0 - 3 Portowiec Gdańsk 20 października 2013 - 11:00
59. KS Sulmin 3 - 4 Wisła Długie Pole 20 października 2013 - 11:00
60. Korona Cedry Małe 2 - 0 Wisła Drewnica 20 października 2013 - 14:00
61. GTS Rokitnica 2 - 6 Wisła Steblewo 20 października 2013 - 14:00
62. GTS Przywidz 1 - 1 EX Siedlce Gdańsk 20 października 2013 - 15:00
63. GTS Juszkowo 3 - 3 Potok II Pszczółki 20 października 2013 - 11:00
Kolejka 10 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (12) 
64. EPT Grabiny Zameczek 7 - 2 Potok II Pszczółki 26 października 2013 - 14:30
65. EX Siedlce Gdańsk 5 - 3 GTS Juszkowo 27 października 2013 - 11:00
66. Wisła Steblewo 3 - 0 GTS Przywidz 27 października 2013 - 13:00
67. Wisła Drewnica 3 - 1 GTS Rokitnica 26 października 2013 - 15:00
68. Wisła Długie Pole 3 - 1 Korona Cedry Małe 26 października 2013 - 15:00
69. Portowiec Gdańsk 4 - 0 KS Sulmin 26 października 2013 - 14:00
70. Osiczanka Osice 3 - 1 Orzeł Straszyn 27 października 2013 - 14:00
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (39) 
71. Orzeł Straszyn 3 - 1 EPT Grabiny Zameczek 3 listopada 2013 - 11:00
72. KS Sulmin 2 - 4 Osiczanka Osice 3 listopada 2013 - 12:00
73. Korona Cedry Małe 2 - 1 Portowiec Gdańsk 3 listopada 2013 - 14:00
74. GTS Rokitnica 1 - 2 Wisła Długie Pole 3 listopada 2013 - 14:00
75. GTS Przywidz 6 - 0 Wisła Drewnica 3 listopada 2013 - 14:00
76. GTS Juszkowo 3 - 3 Wisła Steblewo 3 listopada 2013 - 11:00
77. Potok II Pszczółki 0 - 1 EX Siedlce Gdańsk 3 listopada 2013 - 15:00
Kolejka 12 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (14) 
78. EPT Grabiny Zameczek 1 - 3 EX Siedlce Gdańsk 10 listopada 2013 - 14:00
79. Wisła Steblewo 4 - 1 Potok II Pszczółki 10 listopada 2013 - 13:00
80. Wisła Drewnica 4 - 3 GTS Juszkowo 9 listopada 2013 - 12:00
81. Wisła Długie Pole 3 - 3 GTS Przywidz 9 listopada 2013 - 14:00
82. Portowiec Gdańsk 7 - 0 GTS Rokitnica 10 listopada 2013 - 13:00
83. Osiczanka Osice 1 - 0 Korona Cedry Małe 9 listopada 2013 - 13:00
84. Orzeł Straszyn 3 - 2 KS Sulmin 10 listopada 2013 - 11:00
Kolejka 13 - 16/17. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (28) 
85. KS Sulmin 0 - 2 EPT Grabiny Zameczek 17 listopada 2013 - 12:00
86. Korona Cedry Małe 2 - 3 Orzeł Straszyn 17 listopada 2013 - 14:00
87. GTS Rokitnica 0 - 4 Osiczanka Osice 17 listopada 2013 - 12:00
88. GTS Przywidz 2 - 2 Portowiec Gdańsk 17 listopada 2013 - 14:00
89. GTS Juszkowo 5 - 4 Wisła Długie Pole 17 listopada 2013 - 11:00
90. Potok II Pszczółki 9 - 1 Wisła Drewnica 16 listopada 2013 - 14:00
91. EX Siedlce Gdańsk 0 - 1 Wisła Steblewo 16 listopada 2013 - 11:00
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (27) 
92. EPT Grabiny Zameczek 0 - 3 Wisła Steblewo 30 marca 2014 - 13:00
93. EX Siedlce Gdańsk 1 - 0 Wisła Drewnica 29 marca 2014 - 11:00
94. Potok II Pszczółki 0 - 3 Wisła Długie Pole
drużyna wycofała się z rozgrywek
95. GTS Juszkowo 1 - 12 Portowiec Gdańsk 30 marca 2014 - 11:00
96. GTS Przywidz 2 - 1 Osiczanka Osice 29 marca 2014 - 16:00
97. GTS Rokitnica 0 - 2 Orzeł Straszyn 29 marca 2014 - 16:00
98. Korona Cedry Małe 1 - 3 KS Sulmin 30 marca 2014 - 13:00
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (9) 
99. Korona Cedry Małe 3 - 1 EPT Grabiny Zameczek 5 kwietnia 2014 - 17:00
100. KS Sulmin 8 - 0 GTS Rokitnica 6 kwietnia 2014 - 12:00
101. Orzeł Straszyn 5 - 0 GTS Przywidz 5 kwietnia 2014 - 15:00
udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, na boisku 5:1
102. Osiczanka Osice 4 - 3 GTS Juszkowo 6 kwietnia 2014 - 16:00
103. Portowiec Gdańsk 3 - 0 Potok II Pszczółki
drużyna wycofała się z rozgrywek
104. Wisła Długie Pole 3 - 2 EX Siedlce Gdańsk 5 kwietnia 2014 - 17:00
105. Wisła Drewnica 2 - 7 Wisła Steblewo 5 kwietnia 2014 - 12:00
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (12) 
106. EPT Grabiny Zameczek 2 - 3 Wisła Drewnica 13 kwietnia 2014 - 13:00
107. Wisła Steblewo 3 - 1 Wisła Długie Pole 12 kwietnia 2014 - 17:00
108. EX Siedlce Gdańsk 0 - 2 Portowiec Gdańsk 12 kwietnia 2014 - 11:00
109. Potok II Pszczółki 0 - 3 Osiczanka Osice
drużyna wycofała się z rozgrywek
110. GTS Juszkowo 2 - 3 Orzeł Straszyn 13 kwietnia 2014 - 11:00
111. GTS Przywidz 0 - 3 KS Sulmin 12 kwietnia 2014 - 17:00
udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, na boisku 0:2
112. GTS Rokitnica 2 - 2 Korona Cedry Małe 13 kwietnia 2014 - 14:00
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (25) 
113. GTS Rokitnica 0 - 4 EPT Grabiny Zameczek 19 kwietnia 2014 - 14:00
114. Korona Cedry Małe 2 - 2 GTS Przywidz 19 kwietnia 2014 - 17:00
115. KS Sulmin 7 - 2 GTS Juszkowo 19 kwietnia 2014 - 12:00
116. Orzeł Straszyn 3 - 0 Potok II Pszczółki
drużyna wycofała się z rozgrywek
117. Osiczanka Osice 3 - 1 EX Siedlce Gdańsk 19 kwietnia 2014 - 13:30
118. Portowiec Gdańsk 0 - 4 Wisła Steblewo 19 kwietnia 2014 - 12:00
119. Wisła Długie Pole 4 - 0 Wisła Drewnica 16 kwietnia 2014 - 18:00
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (10) 
120. EPT Grabiny Zameczek 4 - 5 Wisła Długie Pole 27 kwietnia 2014 - 13:00
121. Wisła Drewnica 0 - 12 Portowiec Gdańsk 26 kwietnia 2014 - 12:00
122. Wisła Steblewo 2 - 3 Osiczanka Osice 26 kwietnia 2014 - 17:00
123. EX Siedlce Gdańsk 2 - 1 Orzeł Straszyn 26 kwietnia 2014 - 11:00
124. Potok II Pszczółki 0 - 3 KS Sulmin
drużyna wycofała się z rozgrywek
125. GTS Juszkowo 1 - 4 Korona Cedry Małe 26 kwietnia 2014 - 17:00
126. GTS Przywidz 3 - 1 GTS Rokitnica 26 kwietnia 2014 - 17:00
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
127. GTS Przywidz 0 - 1 EPT Grabiny Zameczek 3 maja 2014 - 17:00
128. GTS Rokitnica 1 - 4 GTS Juszkowo 4 maja 2014 - 14:00
129. Korona Cedry Małe 3 - 0 Potok II Pszczółki
drużyna wycofała się z rozgrywek
130. KS Sulmin 3 - 3 EX Siedlce Gdańsk 4 maja 2014 - 17:30
131. Orzeł Straszyn 2 - 3 Wisła Steblewo 3 maja 2014 - 15:00
132. Osiczanka Osice 3 - 0 Wisła Drewnica 4 maja 2014 - 16:00
udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, na boisku 3:3
133. Portowiec Gdańsk 3 - 2 Wisła Długie Pole 4 maja 2014 - 12:00
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (14) 
134. EPT Grabiny Zameczek 0 - 6 Portowiec Gdańsk 11 maja 2014 - 13:00
135. Wisła Długie Pole 1 - 1 Osiczanka Osice 10 maja 2014 - 17:00
136. Wisła Drewnica 3 - 4 Orzeł Straszyn 10 maja 2014 - 12:00
137. Wisła Steblewo 1 - 3 KS Sulmin 11 maja 2014 - 12:00
138. EX Siedlce Gdańsk 0 - 1 Korona Cedry Małe 10 maja 2014 - 11:00
139. Potok II Pszczółki 0 - 3 GTS Rokitnica
drużyna wycofała się z rozgrywek
140. GTS Juszkowo 4 - 0 GTS Przywidz 10 maja 2014 - 17:00
udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, na boisku 4:2
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (15) 
141. GTS Juszkowo 1 - 2 EPT Grabiny Zameczek 17 maja 2014 - 17:00
142. GTS Przywidz 3 - 0 Potok II Pszczółki
drużyna wycofała się z rozgrywek
143. GTS Rokitnica 0 - 2 EX Siedlce Gdańsk 17 maja 2014 - 17:00
144. Korona Cedry Małe 2 - 2 Wisła Steblewo 18 maja 2014 - 17:00
145. KS Sulmin 7 - 1 Wisła Drewnica 18 maja 2014 - 12:00
146. Orzeł Straszyn 0 - 3 Wisła Długie Pole 17 maja 2014 - 15:00
147. Osiczanka Osice 1 - 3 Portowiec Gdańsk 18 maja 2014 - 16:00
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
148. EPT Grabiny Zameczek 2 - 3 Osiczanka Osice 24 maja 2014 - 16:00
149. Portowiec Gdańsk 3 - 1 Orzeł Straszyn 25 maja 2014 - 12:00
150. Wisła Długie Pole 5 - 0 KS Sulmin 24 maja 2014 - 17:00
151. Wisła Drewnica 0 - 0 Korona Cedry Małe 24 maja 2014 - 12:00
152. Wisła Steblewo 7 - 1 GTS Rokitnica 24 maja 2014 - 17:00
153. EX Siedlce Gdańsk 7 - 0 GTS Przywidz 24 maja 2014 - 11:00
udział w meczu nieuprawnionego zawodnika, na boisku 7:0
154. Potok II Pszczółki 0 - 3 GTS Juszkowo
drużyna wycofała się z rozgrywek
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (10) 
155. Potok II Pszczółki 0 - 3 EPT Grabiny Zameczek
drużyna wycofała się z rozgrywek
156. GTS Juszkowo 1 - 4 EX Siedlce Gdańsk 31 maja 2014 - 17:00
157. GTS Przywidz 3 - 4 Wisła Steblewo 31 maja 2014 - 17:00
158. GTS Rokitnica 2 - 2 Wisła Drewnica 31 maja 2014 - 16:00
159. Korona Cedry Małe 2 - 3 Wisła Długie Pole 1 czerwca 2014 - 17:00
160. KS Sulmin 0 - 4 Portowiec Gdańsk 1 czerwca 2014 - 12:00
161. Orzeł Straszyn 2 - 2 Osiczanka Osice 31 maja 2014 - 15:00
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (7) 
162. EPT Grabiny Zameczek 1 - 3 Orzeł Straszyn 7 czerwca 2014 - 16:00
163. Osiczanka Osice 1 - 0 KS Sulmin 8 czerwca 2014 - 16:00
164. Portowiec Gdańsk 4 - 1 Korona Cedry Małe 8 czerwca 2014 - 12:00
165. Wisła Długie Pole 4 - 1 GTS Rokitnica 8 czerwca 2014 - 17:00
166. Wisła Drewnica 2 - 0 GTS Przywidz 8 czerwca 2014 - 12:00
167. Wisła Steblewo 3 - 0 GTS Juszkowo 7 czerwca 2014 - 17:00
168. EX Siedlce Gdańsk 3 - 0 Potok II Pszczółki
drużyna wycofała się z rozgrywek
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (10) 
169. EX Siedlce Gdańsk 1 - 1 EPT Grabiny Zameczek 14 czerwca 2014 - 11:00
170. Potok II Pszczółki 0 - 3 Wisła Steblewo
drużyna wycofała się z rozgrywek
171. GTS Juszkowo 1 - 1 Wisła Drewnica 14 czerwca 2014 - 17:00
172. GTS Przywidz 1 - 8 Wisła Długie Pole 14 czerwca 2014 - 17:00
173. GTS Rokitnica 1 - 4 Portowiec Gdańsk 14 czerwca 2014 - 14:30
174. Korona Cedry Małe 1 - 1 Osiczanka Osice 14 czerwca 2014 - 17:00
175. KS Sulmin 6 - 2 Orzeł Straszyn 15 czerwca 2014 - 12:00
Kolejka 26 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (16) 
176. EPT Grabiny Zameczek 1 - 0 KS Sulmin 21 czerwca 2014 - 17:00
177. Orzeł Straszyn 1 - 2 Korona Cedry Małe 21 czerwca 2014 - 15:00
178. Osiczanka Osice 7 - 3 GTS Rokitnica 21 czerwca 2014 - 17:00
179. Portowiec Gdańsk 3 - 0 GTS Przywidz 21 czerwca 2014 - 17:00
goście nie przyjechali
180. Wisła Długie Pole 7 - 0 GTS Juszkowo 21 czerwca 2014 - 17:00
181. Wisła Drewnica 3 - 0 Potok II Pszczółki
drużyna wycofała się z rozgrywek
182. Wisła Steblewo 2 - 1 EX Siedlce Gdańsk 21 czerwca 2014 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE