Brawo dla Juszkowa ! przed sezonem chwalono się że skład jest wzmocniony i szykuje się środek tabeli <śmiech> widać trener was dobrze przygotował do sezonu <śmiech>. B-Klasa będzie wasza!!! :D
bramki dla EX'a: Wojciech Kinecki 2, Dawid Siekiera
No i do juszkowa wrócił z tournee do rusocina gwiazdor co A i B klasa gardził
 Zgrywus   12.10.2013, 18:28:15
drewnica przegrala 1-10
 Kuba_DP   12.10.2013, 18:34:16
Wisla Dp Orzel Straszyn przy wyniku 2.0 mecz przerwany. goscie przyjechali w 7 i na skutek kontuzji jednego z zawodnikow. sedzia przerwal mecz i pewnie bedzie walkower i 3.0 dla Wisly
 Przebieraniec   12.10.2013, 19:16:54
Wisła Drewnica 2-3 KS Sulmin.
mecz padaka.
 Seco24   12.10.2013, 19:22:07
Co do meczu Drewnicy z Sulminem to tak jak kolega wyżej, jedna wielka kopanina i najlepiej jak najszybciej zapomnieć o meczu :)
 Lechiiistaa   12.10.2013, 19:46:44
Szokuje mnie zachowanie zawodników z Juszkowa. Na boiskach po za ligą są gwiazdami. Panowie trochę pokory i weźcie się za siebie bo jak tak dalej pójdzie to w B-klasie będziecie na szarym końcu.. Ta liga jest po to aby się bawić, cieszyć gra ale wasze zachowanie przed rozgrywkami drastycznie wskazywało na to że szykujecie się do awansu.. teraz pozostaje mi życzyć pozostania w A-klasie i powodzenia dla reszty drużyn aby wytrzymały do końca a Juszkowo po raz się nie utrzyma fartem.. :idea:
 marvyn   12.10.2013, 21:06:49
Bramki dla Sulmina : Oskar Zdolski, Alan Twardowski x 2
 młody19   12.10.2013, 22:48:43
Lechiiistaa co ci sie stalo polowa rundy tydzien mija od ost. meczu a ty jakis problem masz do juszkowa gdzie ty byles wczesniej co ty jakis zamulony jestes ze w polowie rundy czepiasz sie juszkowa oco ci chodzi i nastepny zamuleniec Liodden tez jakis zamulony chyba z tej samej wioseczki jestescie
 Liodden   13.10.2013, 13:52:10
Forum jest po to żeby pisać co sie myśli a jak ty myślisz inaczej to tez ,masz prawo Po co tylko sie niezdrowo podniecasz ,wyluzuj .....tylko śmiałem z waszego gwiazdora wedrownika co po wszystkich wiochach sie blaka nie wiadomo czego szukając ma o sobie dobra zdanie tylkomma pecha bo trenerzy tego niezauwazaja..... Biedak ha ha
 Liodden   13.10.2013, 13:52:38
 papaj7   13.10.2013, 17:25:54
Portowiec 6 - 2 Osiczanka Duża przewaga Portowca. Pierwsza bramka dla Portowca - wolny w wykonaniu Darka Głosa i szósta bramka strzelec ?, ekstraklasa.
 Ichtroje   13.10.2013, 17:45:56
Wynik podany więc dodam tylko strzelców dla Portowca: Głos, Puto i Piotr Muła (4 bramki). Ta ostatnia o której pisze Papaj7 w wykonaniu Puto
 AbdulWisiMuLacha   13.10.2013, 18:33:38
Juszkowo ma pewne problemy z ogarnieciem gry i nowych ludzi ! Troche czasu minelo a efektow brak - nie graja padaki a wyniki niestety nie korzystne poki co .... srodek tabeli bedzie bo jeszcze czasu a czasu ! Pozdrawiam Fan
 Lechiiistaa   15.10.2013, 10:32:45
mlody19- jest połowa rundy i się odzywam bo myślałem że zaczniecie coś grać a tu drugi raz z rzędu ostatnie miejsce wtedy mieliście tyle szczęścia że się wycofały dwie ekipy a teraz co? dalej się tłumaczcie że macie problemy z ludzmi.. Ludzie nie są problemami tylko wasza postawa <śmiech>