KS Sulmin 0 - 2 EPT Grabiny Zameczek 17 listopada 2013 - 12:00
Korona Cedry Małe 2 - 3 Orzeł Straszyn 17 listopada 2013 - 14:00
GTS Rokitnica 0 - 4 Osiczanka Osice 17 listopada 2013 - 12:00
GTS Przywidz 2 - 2 Portowiec Gdańsk 17 listopada 2013 - 14:00
GTS Juszkowo 5 - 4 Wisła Długie Pole 17 listopada 2013 - 11:00
Potok II Pszczółki 9 - 1 Wisła Drewnica 16 listopada 2013 - 14:00
EX Siedlce Gdańsk 0 - 1 Wisła Steblewo 16 listopada 2013 - 11:00

ciekawe kto taki mądry ustawia te mecze na 11 masakra wg
 INTER_Krzywe_Koło   12.11.2013, 18:34:09
pewnie ci co dzien wczesniej nie chleja ;d
 Jabol10000   13.11.2013, 18:49:33
Pewnie to ich jedyna szansa na wygraną bo wiedzą ,że inni pracują o tej porze i w tym pokładają swoje nadzieje.
Wisla Dp Gts Juszkowo 4-5
Dramat do 25 minuty prowadzenie Wisly 4-0 a potem to juz tylko masakra i efekt 5 straconych bramek
 Kuba_DP   17.11.2013, 14:29:19
 marvyn   17.11.2013, 15:06:11
KS SULMIN - EPT GRABINY ZAMECZEK 0:2
 barca33   17.11.2013, 15:16:41
rokitnica-osice 0;4
 player12   17.11.2013, 15:30:56
Korona- Orzel 2-3 , do przerwy 2-0, jak sie nie wygrywa 2-0 to tak sie konczy. Poziom sedziowania pozostawiam bez komentarza:-(
 Kuba_DP   17.11.2013, 17:10:08
maja to nie zart katastrofalna gra Wisły spowodowała taki wynik, to nie Oni wygrali to My przegraliśmy :)
mozna tłumaczyć że od 30 minuta w 10 bo głupiej czerownej, że bez bramkarza, że boisko i że sędzia itd itd. ale po co skoro prowadząc dać sobie wbić 5 bramek to nic tego nie będzie tłumaczyć :)
 adachooo   17.11.2013, 17:59:13
hahahaha.... jaka ta liga pięna hehehe... Wyniki jak zwykle nie do przewidzenia... Gdyby Juszkowo wygrało u siebie to bym się tak nie zdziwił... Ale na wyjeździe... :) Gratuluje i zycze kolejnych niespodzianek :)
 adachooo   17.11.2013, 18:00:27
sorry grało u siebie :) patrzalem po komentarzach...
 superpro   17.11.2013, 19:41:28
Co za mecz Orla Straszyn :D .Chlopaki pokazaliscie charakter grajac do konca takiego Orla pamietam z zeszlego sezonu i takiego chce widziec na wiosne !!! :)
 wmg13   17.11.2013, 21:50:15
Portowiec Gdansk zasluzonym liderem na polmetku rozgrywek :idea:

Zapowiada sie ciekawa wiosna,trzy zespoly w grze o 5 lige,chociaz w najlepszej sytuacji KSP ktory bedzie podejmowal obie Wisly w Nowym Porcie
 majaa   18.11.2013, 18:42:21
co za idiotyczny komentarz, a dlaczego zasłużenie skoro zdobył tyle samo punktów co 2 inne zespoły? a może to po prostu steblewo i dlugie pole pogubiły głupio punkty a portowiec zagrał to na co ich stać..., równie dobrze mógłby portowiec być trzeci. a poza tym nie ma znaczenia ze portowiec gra 2 ważne mecze u siebie, tutaj każdy wynik jest możliwy jak pokazała jesień i każdy mecz jest tak samo ważny
 Mrowa   18.11.2013, 21:44:55
gdzie:) portowiec na plus na wslasnym "kartoflisku" przy "patologicznej trybunie" i "12 zadodniku= sedziowie" sa w V lidze:D
 numer77   19.11.2013, 08:59:28
Mrowa nie mozesz sie pogodzic z tym , że Portowiec u siebie jest nie pokonany i nie przez sędziów ! Tacy kibice są wszedzie np. Korona Cedry małe , Wisła Steblewo , tam nas tez cisneli od frajerów i wg a to ze mamy takie boisko a nie inne to niestety trzeba sie z tym pogodzic i jakos radzic na nim , przypominam tez że obie druzyny graja na tym boisku wiec kazdy ma szanse :) a umiejetnosciami sie wygrywa a nie boiskiem :)
Pozdrawiam !

TYLKO PORTOWIEC!
 Kuba_DP   19.11.2013, 13:22:34
A ja powiem że wg. mnie Portowiec lepiej gra na wyjazdach gdzie są lepsze boiska npo. Steblewo, Długie Pole, niż na własnym boisku,, ale fakt jest taki że długo tam już nie przegrali, ale każda passa się kiedyś musi skończyć :)