MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2013/2014



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Słupia Kobylnica 26 53 16 5 5 73 - 28
2. Sparta Sycewice 26 53 16 5 5 70 - 34
3. Garbarnia Kępice 26 49 15 4 7 66 - 33
4. Chrobry Charbrowo 26 45 15 0 11 57 - 47
5. Wybrzeże Objazda 26 42 12 6 8 56 - 53
6. Zenit Redkowice 26 41 12 5 9 42 - 35
7. Polonez Bobrowniki 26 34 9 7 10 50 - 53
8. Słupia Kwakowo 26 33 9 6 11 48 - 44
9. Jantaria Pobłocie 26 32 9 5 12 41 - 57
10. Barton Barcino 26 29 7 8 11 56 - 65
11. Echo Biesowice 26 29 8 5 13 46 - 62
12. Unia Korzybie 26 27 7 6 13 48 - 59
13. Start Łebień 26 26 8 2 16 31 - 72
14. Granit Kończewo 26 20 6 2 18 35 - 77
Ostatni komentarz dodał chrobry73 22.08.2014, 23:11:19



Kolejka 1 - 24/25. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (104) 
1. Polonez Bobrowniki 1 - 0 Zenit Redkowice 24 sierpnia 2013 - 16:00
2. Słupia Kwakowo 0 - 1 Granit Kończewo 25 sierpnia 2013 - 13:30
3. Start Łebień 0 - 2 Chrobry Charbrowo 24 sierpnia 2013 - 15:00
4. Unia Korzybie 1 - 4 Barton Barcino 25 sierpnia 2013 - 14:00
5. Słupia Kobylnica 1 - 1 Sparta Sycewice 24 sierpnia 2013 - 17:00
6. Garbarnia Kępice 4 - 1 Echo Biesowice 24 sierpnia 2013 - 15:00
7. Jantaria Pobłocie 0 - 1 Wybrzeże Objazda 25 sierpnia 2013 - 12:30
Kolejka 2 - 31 sierpnia /1. września 2013 [szczegóły] Komentarze (53) 
8. Zenit Redkowice 1 - 2 Wybrzeże Objazda 1 września 2013 - 14:00
9. Echo Biesowice 2 - 0 Jantaria Pobłocie 31 sierpnia 2013 - 11:00
10. Sparta Sycewice 4 - 1 Garbarnia Kępice 31 sierpnia 2013 - 16:00
11. Barton Barcino 0 - 0 Słupia Kobylnica 1 września 2013 - 14:00
12. Chrobry Charbrowo 3 - 2 Unia Korzybie 31 sierpnia 2013 - 17:00
13. Granit Kończewo 2 - 0 Start Łebień 1 września 2013 - 15:30
14. Polonez Bobrowniki 1 - 1 Słupia Kwakowo 31 sierpnia 2013 - 16:00
Kolejka 3 - 7/8. września 2013 [szczegóły] Komentarze (48) 
15. Słupia Kwakowo 1 - 1 Zenit Redkowice 8 września 2013 - 13:30
16. Start Łebień 3 - 1 Polonez Bobrowniki 8 września 2013 - 14:00
17. Unia Korzybie 7 - 1 Granit Kończewo 8 września 2013 - 14:00
18. Słupia Kobylnica 5 - 2 Chrobry Charbrowo 7 września 2013 - 15:00
19. Garbarnia Kępice 1 - 2 Barton Barcino 7 września 2013 - 12:00
20. Jantaria Pobłocie 1 - 4 Sparta Sycewice 8 września 2013 - 12:30
21. Wybrzeże Objazda 3 - 3 Echo Biesowice 8 września 2013 - 13:00
Kolejka 4 - 14/15. września 2013 [szczegóły] Komentarze (42) 
22. Zenit Redkowice 5 - 0 Echo Biesowice 15 września 2013 - 14:00
23. Sparta Sycewice 2 - 1 Wybrzeże Objazda 14 września 2013 - 16:00
24. Barton Barcino 5 - 2 Jantaria Pobłocie 15 września 2013 - 14:00
25. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Garbarnia Kępice 14 września 2013 - 17:00
26. Granit Kończewo 0 - 2 Słupia Kobylnica 15 września 2013 - 15:30
27. Polonez Bobrowniki 3 - 4 Unia Korzybie 14 września 2013 - 16:00
28. Słupia Kwakowo 1 - 0 Start Łebień 15 września 2013 - 13:30
Kolejka 5 - 21/22. września 2013 [szczegóły] Komentarze (73) 
29. Start Łebień 0 - 1 Zenit Redkowice 22 września 2013 - 14:00
30. Unia Korzybie 2 - 1 Słupia Kwakowo 22 września 2013 - 14:00
31. Słupia Kobylnica 4 - 0 Polonez Bobrowniki 21 września 2013 - 16:00
32. Garbarnia Kępice 3 - 0 Granit Kończewo 21 września 2013 - 14:00
33. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Chrobry Charbrowo 22 września 2013 - 12:30
34. Wybrzeże Objazda 2 - 2 Barton Barcino 22 września 2013 - 13:00
35. Echo Biesowice 0 - 4 Sparta Sycewice 21 września 2013 - 16:00
Kolejka 6 - 28/29. września 2013 [szczegóły] Komentarze (63) 
36. Zenit Redkowice 0 - 0 Sparta Sycewice 29 września 2013 - 14:00
37. Barton Barcino 2 - 2 Echo Biesowice 29 września 2013 - 14:00
38. Chrobry Charbrowo 1 - 2 Wybrzeże Objazda 28 września 2013 - 16:00
39. Granit Kończewo 3 - 0 Jantaria Pobłocie 29 września 2013 - 15:30
40. Polonez Bobrowniki 2 - 2 Garbarnia Kępice 28 września 2013 - 16:00
41. Słupia Kwakowo 0 - 5 Słupia Kobylnica 29 września 2013 - 13:30
42. Start Łebień 1 - 2 Unia Korzybie 29 września 2013 - 14:00
Kolejka 7 - 5/6. października 2013 [szczegóły] Komentarze (64) 
43. Unia Korzybie 3 - 0 Zenit Redkowice 6 października 2013 - 14:00
44. Słupia Kobylnica 18 - 0 Start Łebień 5 października 2013 - 15:00
45. Garbarnia Kępice 3 - 3 Słupia Kwakowo 5 października 2013 - 14:00
46. Jantaria Pobłocie 1 - 1 Polonez Bobrowniki 6 października 2013 - 12:30
47. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Granit Kończewo 6 października 2013 - 13:00
48. Echo Biesowice 2 - 3 Chrobry Charbrowo 5 października 2013 - 16:00
49. Sparta Sycewice 4 - 2 Barton Barcino 5 października 2013 - 14:00
Kolejka 8 - 12/13. października 2013 [szczegóły] Komentarze (83) 
50. Zenit Redkowice 3 - 0 Barton Barcino 13 października 2013 - 14:00
51. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Sparta Sycewice 12 października 2013 - 15:00
52. Granit Kończewo 0 - 3 Echo Biesowice 13 października 2013 - 15:30
53. Polonez Bobrowniki 3 - 1 Wybrzeże Objazda 12 października 2013 - 15:00
54. Słupia Kwakowo 2 - 2 Jantaria Pobłocie 13 października 2013 - 13:30
55. Start Łebień 1 - 4 Garbarnia Kępice 13 października 2013 - 14:00
56. Unia Korzybie 1 - 3 Słupia Kobylnica 13 października 2013 - 14:00
Kolejka 9 - 19/20. października 2013 [szczegóły] Komentarze (95) 
57. Słupia Kobylnica 0 - 0 Zenit Redkowice 19 października 2013 - 15:00
58. Garbarnia Kępice 3 - 1 Unia Korzybie 19 października 2013 - 14:00
59. Jantaria Pobłocie 3 - 1 Start Łebień 20 października 2013 - 12:30
60. Wybrzeże Objazda 5 - 2 Słupia Kwakowo 20 października 2013 - 13:00
61. Echo Biesowice 3 - 6 Polonez Bobrowniki 19 października 2013 - 15:00
62. Sparta Sycewice 3 - 3 Granit Kończewo 19 października 2013 - 14:00
63. Barton Barcino 2 - 4 Chrobry Charbrowo 20 października 2013 - 14:00
Kolejka 10 - 26/27. października 2013 [szczegóły] Komentarze (90) 
64. Zenit Redkowice 4 - 1 Chrobry Charbrowo 27 października 2013 - 14:00
65. Granit Kończewo 5 - 5 Barton Barcino 27 października 2013 - 15:00
66. Polonez Bobrowniki 5 - 2 Sparta Sycewice 26 października 2013 - 15:00
67. Słupia Kwakowo 3 - 0 Echo Biesowice 27 października 2013 - 13:30
68. Start Łebień 1 - 1 Wybrzeże Objazda 27 października 2013 - 13:00
69. Unia Korzybie 3 - 3 Jantaria Pobłocie 27 października 2013 - 14:00
70. Słupia Kobylnica 3 - 0 Garbarnia Kępice 26 października 2013 - 14:00
Kolejka 11 - 2/3. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (72) 
71. Garbarnia Kępice 4 - 1 Zenit Redkowice 3 listopada 2013 - 13:00
72. Jantaria Pobłocie 2 - 2 Słupia Kobylnica 3 listopada 2013 - 12:30
73. Wybrzeże Objazda 2 - 2 Unia Korzybie 3 listopada 2013 - 13:00
74. Echo Biesowice 4 - 0 Start Łebień 3 listopada 2013 - 11:00
75. Sparta Sycewice 3 - 1 Słupia Kwakowo 3 listopada 2013 - 14:00
76. Barton Barcino 5 - 1 Polonez Bobrowniki 3 listopada 2013 - 11:00
77. Chrobry Charbrowo 3 - 0 Granit Kończewo 3 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 12 - 9/10. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (84) 
78. Zenit Redkowice 2 - 0 Granit Kończewo 10 listopada 2013 - 14:00
79. Polonez Bobrowniki 1 - 0 Chrobry Charbrowo 9 listopada 2013 - 15:00
80. Słupia Kwakowo 4 - 1 Barton Barcino 10 listopada 2013 - 13:30
81. Start Łebień 2 - 1 Sparta Sycewice 10 listopada 2013 - 12:00
82. Unia Korzybie 1 - 1 Echo Biesowice 10 listopada 2013 - 14:00
83. Słupia Kobylnica 4 - 2 Wybrzeże Objazda 9 listopada 2013 - 14:00
84. Garbarnia Kępice 0 - 1 Jantaria Pobłocie 9 listopada 2013 - 13:00
Kolejka 13 - 16/17. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (65) 
85. Jantaria Pobłocie 2 - 0 Zenit Redkowice 17 listopada 2013 - 12:30
86. Wybrzeże Objazda 4 - 2 Garbarnia Kępice 17 listopada 2013 - 13:00
87. Echo Biesowice 1 - 3 Słupia Kobylnica 16 listopada 2013 - 14:00
88. Sparta Sycewice 1 - 2 Unia Korzybie 16 listopada 2013 - 13:00
89. Barton Barcino 4 - 2 Start Łebień 17 listopada 2013 - 11:00
90. Chrobry Charbrowo 4 - 2 Słupia Kwakowo 16 listopada 2013 - 14:00
91. Granit Kończewo 1 - 3 Polonez Bobrowniki 17 listopada 2013 - 14:00
Kolejka 14 - 29/30. marca 2014 [szczegóły] Komentarze (79) 
92. Zenit Redkowice 2 - 1 Polonez Bobrowniki 30 marca 2014 - 14:00
93. Granit Kończewo 0 - 3 Słupia Kwakowo 30 marca 2014 - 13:00
94. Chrobry Charbrowo 4 - 0 Start Łebień 29 marca 2014 - 16:00
95. Barton Barcino 4 - 2 Unia Korzybie 30 marca 2014 - 11:00
96. Sparta Sycewice 3 - 1 Słupia Kobylnica 29 marca 2014 - 16:00
97. Echo Biesowice 0 - 1 Garbarnia Kępice 29 marca 2014 - 15:00
98. Wybrzeże Objazda 2 - 1 Jantaria Pobłocie 29 marca 2014 - 15:00
Kolejka 15 - 5/6. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (41) 
99. Wybrzeże Objazda 5 - 4 Zenit Redkowice 5 kwietnia 2014 - 15:00
100. Jantaria Pobłocie 2 - 0 Echo Biesowice 6 kwietnia 2014 - 12:00
101. Garbarnia Kępice 1 - 1 Sparta Sycewice 6 kwietnia 2014 - 16:00
102. Słupia Kobylnica 2 - 0 Barton Barcino 5 kwietnia 2014 - 14:00
103. Unia Korzybie 1 - 4 Chrobry Charbrowo 5 kwietnia 2014 - 16:00
104. Start Łebień 2 - 1 Granit Kończewo 6 kwietnia 2014 - 14:00
105. Słupia Kwakowo 3 - 1 Polonez Bobrowniki 5 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 16 - 12/13. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (34) 
106. Zenit Redkowice 0 - 0 Słupia Kwakowo 13 kwietnia 2014 - 14:00
107. Polonez Bobrowniki 0 - 3 Start Łebień 12 kwietnia 2014 - 16:00
vo, na boisku 4-3
108. Granit Kończewo 2 - 1 Unia Korzybie 12 kwietnia 2014 - 17:00
109. Chrobry Charbrowo 2 - 0 Słupia Kobylnica 12 kwietnia 2014 - 17:00
110. Barton Barcino 1 - 1 Garbarnia Kępice 13 kwietnia 2014 - 11:00
111. Sparta Sycewice 3 - 1 Jantaria Pobłocie 12 kwietnia 2014 - 16:00
112. Echo Biesowice 0 - 0 Wybrzeże Objazda 12 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (51) 
113. Echo Biesowice 1 - 2 Zenit Redkowice 19 kwietnia 2014 - 14:00
114. Wybrzeże Objazda 1 - 4 Sparta Sycewice 16 kwietnia 2014 - 16:30
115. Jantaria Pobłocie 1 - 1 Barton Barcino 19 kwietnia 2014 - 15:00
116. Garbarnia Kępice 4 - 1 Chrobry Charbrowo 19 kwietnia 2014 - 14:00
117. Słupia Kobylnica 2 - 1 Granit Kończewo 19 kwietnia 2014 - 11:30
118. Unia Korzybie 3 - 3 Polonez Bobrowniki 19 kwietnia 2014 - 17:00
119. Start Łebień 4 - 2 Słupia Kwakowo 19 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 18 - 26/27. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (46) 
120. Zenit Redkowice 2 - 0 Start Łebień 27 kwietnia 2014 - 14:00
121. Słupia Kwakowo 2 - 0 Unia Korzybie 26 kwietnia 2014 - 16:00
122. Polonez Bobrowniki 3 - 1 Słupia Kobylnica 26 kwietnia 2014 - 16:00
123. Granit Kończewo 0 - 6 Garbarnia Kępice 30 kwietnia 2014 - 17:00
124. Chrobry Charbrowo 1 - 2 Jantaria Pobłocie 26 kwietnia 2014 - 17:00
125. Barton Barcino 2 - 5 Wybrzeże Objazda 27 kwietnia 2014 - 11:00
126. Sparta Sycewice 4 - 3 Echo Biesowice 26 kwietnia 2014 - 16:00
Kolejka 19 - 3/4. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (64) 
127. Sparta Sycewice 4 - 0 Zenit Redkowice 3 maja 2014 - 16:00
128. Echo Biesowice 2 - 1 Barton Barcino 1 maja 2014 - 11:00
129. Wybrzeże Objazda 4 - 1 Chrobry Charbrowo 1 maja 2014 - 16:00
130. Jantaria Pobłocie 6 - 2 Granit Kończewo 4 maja 2014 - 12:00
131. Garbarnia Kępice 3 - 1 Polonez Bobrowniki 4 maja 2014 - 16:00
132. Słupia Kobylnica 1 - 0 Słupia Kwakowo 3 maja 2014 - 15:00
133. Unia Korzybie 1 - 1 Start Łebień 3 maja 2014 - 17:00
Kolejka 20 - 10/11. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (66) 
134. Zenit Redkowice 4 - 1 Unia Korzybie 11 maja 2014 - 14:00
135. Start Łebień 0 - 3 Słupia Kobylnica 11 maja 2014 - 14:00
136. Słupia Kwakowo 0 - 1 Garbarnia Kępice 10 maja 2014 - 17:00
137. Polonez Bobrowniki 2 - 0 Jantaria Pobłocie 10 maja 2014 - 16:00
138. Granit Kończewo 4 - 2 Wybrzeże Objazda 10 maja 2014 - 17:00
139. Chrobry Charbrowo 2 - 3 Echo Biesowice 10 maja 2014 - 17:00
140. Barton Barcino 2 - 5 Sparta Sycewice 10 maja 2014 - 16:30
Kolejka 21 - 17/18. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (60) 
141. Barton Barcino 3 - 4 Zenit Redkowice 18 maja 2014 - 11:00
142. Sparta Sycewice 0 - 1 Chrobry Charbrowo 17 maja 2014 - 16:00
143. Echo Biesowice 5 - 2 Granit Kończewo 17 maja 2014 - 16:00
144. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Polonez Bobrowniki 17 maja 2014 - 16:00
145. Jantaria Pobłocie 0 - 6 Słupia Kwakowo 18 maja 2014 - 12:00
146. Garbarnia Kępice 6 - 0 Start Łebień 18 maja 2014 - 16:00
147. Słupia Kobylnica 1 - 3 Unia Korzybie 17 maja 2014 - 15:00
Kolejka 22 - 24/25. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (59) 
148. Zenit Redkowice 0 - 0 Słupia Kobylnica 25 maja 2014 - 14:00
149. Unia Korzybie 1 - 4 Garbarnia Kępice 24 maja 2014 - 17:00
150. Start Łebień 3 - 0 Jantaria Pobłocie 25 maja 2014 - 14:00
151. Słupia Kwakowo 2 - 4 Wybrzeże Objazda 24 maja 2014 - 17:00
152. Polonez Bobrowniki 2 - 2 Echo Biesowice 24 maja 2014 - 16:00
153. Granit Kończewo 1 - 7 Sparta Sycewice 24 maja 2014 - 17:00
154. Chrobry Charbrowo 5 - 0 Barton Barcino 24 maja 2014 - 17:00
Kolejka 23 - 31 maja /1. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (52) 
155. Chrobry Charbrowo 2 - 0 Zenit Redkowice 31 maja 2014 - 17:00
156. Barton Barcino 3 - 1 Granit Kończewo 1 czerwca 2014 - 11:00
157. Sparta Sycewice 3 - 1 Polonez Bobrowniki 31 maja 2014 - 16:00
158. Echo Biesowice 1 - 4 Słupia Kwakowo 31 maja 2014 - 16:00
159. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Start Łebień 31 maja 2014 - 16:00
160. Jantaria Pobłocie 2 - 0 Unia Korzybie 1 czerwca 2014 - 12:00
161. Garbarnia Kępice 2 - 1 Słupia Kobylnica 31 maja 2014 - 17:00
Kolejka 24 - 7/8. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (66) 
162. Zenit Redkowice 0 - 3 Garbarnia Kępice 8 czerwca 2014 - 14:00
163. Słupia Kobylnica 6 - 4 Jantaria Pobłocie 7 czerwca 2014 - 16:00
164. Unia Korzybie 1 - 2 Wybrzeże Objazda 7 czerwca 2014 - 17:00
165. Start Łebień 3 - 4 Echo Biesowice 8 czerwca 2014 - 14:00
166. Słupia Kwakowo 0 - 2 Sparta Sycewice 7 czerwca 2014 - 17:00
167. Polonez Bobrowniki 2 - 2 Barton Barcino 7 czerwca 2014 - 16:00
168. Granit Kończewo 4 - 3 Chrobry Charbrowo 7 czerwca 2014 - 17:00
Kolejka 25 - 14/15. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (69) 
169. Granit Kończewo 0 - 1 Zenit Redkowice 14 czerwca 2014 - 17:00
170. Chrobry Charbrowo 3 - 2 Polonez Bobrowniki 14 czerwca 2014 - 17:00
171. Barton Barcino 2 - 2 Słupia Kwakowo 15 czerwca 2014 - 11:00
172. Sparta Sycewice 3 - 0 Start Łebień 14 czerwca 2014 - 16:00
goście nie przyjechali
173. Echo Biesowice 3 - 2 Unia Korzybie 14 czerwca 2014 - 17:00
174. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Słupia Kobylnica 14 czerwca 2014 - 16:00
175. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Garbarnia Kępice 15 czerwca 2014 - 12:00
Kolejka 26 - 21. czerwca 2014 [szczegóły] Komentarze (100) 
176. Zenit Redkowice 5 - 1 Jantaria Pobłocie 21 czerwca 2014 - 17:00
177. Garbarnia Kępice 5 - 0 Wybrzeże Objazda 21 czerwca 2014 - 17:00
178. Słupia Kobylnica 3 - 0 Echo Biesowice 21 czerwca 2014 - 17:00
179. Unia Korzybie 1 - 1 Sparta Sycewice 21 czerwca 2014 - 17:00
180. Start Łebień 2 - 1 Barton Barcino 21 czerwca 2014 - 17:00
181. Słupia Kwakowo 3 - 0 Chrobry Charbrowo 21 czerwca 2014 - 17:00
182. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Granit Kończewo 21 czerwca 2014 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE