Wybrzeże Objazda 4 - 1 Chrobry Charbrowo 1 maja 2014 - 16:00
Jantaria Pobłocie 6 - 2 Granit Kończewo 4 maja 2014 - 12:00
Garbarnia Kępice 3 - 1 Polonez Bobrowniki 4 maja 2014 - 16:00
Słupia Kobylnica 1 - 0 Słupia Kwakowo 3 maja 2014 - 15:00
Unia Korzybie 1 - 1 Start Łebień 3 maja 2014 - 17:00

Dwie Słupie Się zmierza:D Czy Kwakowo zrobi niespodzianke :D?
Na pewno.Ta drużyna ma wielki potencjał.
 coobeck22   27.04.2014, 16:02:10
Barton-Echo spotkanie przełożone na 1 maja godz 11:00! zapraszamy do Biesowic
 przemo11   27.04.2014, 19:06:43
Zgrywają się jeszcze. Ale za rok można postawić sobie cele o lige wyżej. Trzeba pokazać tym na forum którzy na nas nie stawiają że się mylą. Zapraszamy na mecz do Kobylnicy :)
 Zenitowiec   27.04.2014, 23:21:43
Ahh ta pewność siebie. Pozdro. |)
 WladamWladem   28.04.2014, 16:31:33

)SK „A”gr. I pomiędzy LKS „Echo” Biesowice–WKS„Barton” Barcino zostanie rozegrany w dniu 01.05.2014 r (czwartek) o godz. 11.00

tak zeby nie bylo
 wybrzeze11   28.04.2014, 20:52:42
Wybrzeze Objazda - Chrobry Charbrowo 01.05.14 godz. 16:00 Zapraszamy będzie ciekawie :)
 Zenitowiec   30.04.2014, 00:06:02
Zenit liczy na Granit! 8)
 Spartanin   30.04.2014, 20:21:28
Zenit przeliczył się :-) Granit dostał w dupkę
 zenek27   01.05.2014, 00:07:06
W meczu kolejki Wybrzeże - Chrobry remis, wygrane Słupi Kobylnica i Sparty i wiadomo raczej kto awansuje :D
 przemo11   01.05.2014, 13:54:24
Sparta u siebie wygra z Redkowicami. Chrobry przegrają w Objezdzie, Pobłocie wygra z granitem, garbarnia pojedzie polonez. Dwie Słupie ale Stawiam na Kwakowo ;D i w Korzybiu Łebień ulegnie;p
 coobeck22   01.05.2014, 15:12:34
korek jakim algorytmem obliczasz wyniki???przeciez 1:1 pomiedzy echem a bartonem nawet przez chwile na boisku nie bylo. :s

Co do meczu to wynik sprawiedliwy. Prawidlowo zdobyta bramka przez Echo na 2:0 jeszcze w pierwszej polowie nie uznana przez sedziego -nikt nie wie czemu. Karny dla Echa na 3:0 obroniony przez zastepujacego kontuzjowanego bramkarza Bartonu zawodnika z pola. W koncowce najpierw wykorzystany karny dla Barcina, kilka minut pozniej czerwona kartka dla bramkarza Biesowic i zrobila sie niepotrzebna nerwowka ale wynik ostatecznie dowieziony.
 żyleta   02.05.2014, 09:59:11
przemo11 - z tą twoją słupią Kwakowo bym się tak nie chwalił. Wszyscy widzimy na faceboku jak się mobilizujecie.
Ostatnio w meczu dwóch słupii na waszym tertenie
kierunkowy był 0-5!
 przemo11   02.05.2014, 10:50:59
Bylo minelo. Nie ma co gadac tylko trzeba pokazac to na boisku. a wiec w sobote sie okaze kto rzadzi w naszej gminie...
 Ciabalala115   02.05.2014, 17:28:20
Na razie przemo11 to Ty więcej gadasz, niż pokazujesz coś na boisku. Tak naprawdę to zwykły mecz pomiedzy liderem, a 9 drużyną, gdyby to był mecz między liderem a viceliderem, to wtedy mógłbyś powiedzieć, KTO RZĄDZI W GMINIE.
 przemo11   03.05.2014, 08:29:12
Ciabalala115 pogadamy jak się mecz skończy :) po to jest forum żeby dyskutować prawda? Powodzenia :)
 Spartanin   03.05.2014, 12:10:18
przemo11 ty dyskutujesz? Przeżywasz ten mecz jak by była walka o wejście do ekstraklasy 8)
 mytych   03.05.2014, 15:50:55
No i jak tam Słupie po połowie ??
 Shogo11   03.05.2014, 17:53:02
Słupia Kobylnica wygrała 1:0. Strzelił Gołaszewski Szymon
 Spartanin   03.05.2014, 17:56:04
Sparta - Zenit 4-0 podobno halo Zeniotowiec jakieś pytania? :D 8)
 cubasa_ozora   03.05.2014, 17:56:34
dobrze ze ktos Słupii z Kwakowa utarl nosa a teraz czekamy na wytłumaczenie porazki -zapewne jakis blad sedziego ;-)) Pozdrowienia dla normalnych ktorzy sie nie napinaja
 Spartanin   03.05.2014, 17:58:41
Podobno mgła konia wczoraj udusiła i mieli żałobę:D dobra żartowałem.... ale z niecierpliwością czekam na wyjaśnienia 8)
 k2002   03.05.2014, 18:00:43
Bylem ogladalem i moim zdaniem najmniejszy wymiar kary ze strony Kwakowa jeden grozny strzal w przekroju calego meczu Mloda druzyna moze powalczy za kilka lat -tylko bez gwiazdorzenia prosze a bedzie lepiej Pozdrowienia dla wszystkich normalnych J/w poprzednik napisal
 cubasa_ozora   03.05.2014, 18:03:13
" w sobote sie okaze kto rzadzi w naszej gminie..." to byl dobry tekst ;-) zeby rzadzic w gminie to trzeba to nalezy pokonac kilka druzyn a nie tylko Kobylnice hyhy a przede wszystki zajac wyzsze miejsce a na co sie nie zapowiada
 cubasa_ozora   03.05.2014, 18:03:44
gratulacje dla sparty :D
 saviola2   03.05.2014, 18:31:26
do przemo 11 - co tak cicho siedzisz pajacu teraz wiesz kto rzadzi w gminie, a ta wasza gwiazdeczka, ten bramkarz wasz wielki to istna mameja, potrafi tylko gwiazdorzyć, a to jest tylko A klasa. nie potrafi pogodzić sie z porażką i rzuca się do kibiców.
UWAGA DLA PRZYSZŁYCH KLUBÓW CO ZAGRAJA PRZECIWKO SŁUPII KWAKOWO- duzo szczelać,ten bramkarz jest rzadki i fajnie sie denerwuje jak przegrywa!! :P :s
 cubasa_ozora   03.05.2014, 18:50:07
co do bramkarza Kwakowa to popieram przedmowce - wiecej graj chlopie a mniej gadaj
 pilka13   03.05.2014, 18:55:37
Potwierdzam wynik SPARTA 4 - 0 ZENIT :D
 Barney   03.05.2014, 19:22:18
Unia - Start 1:1 - dużo walki z obu stron
 Zenitowiec   03.05.2014, 19:48:17
Nie mam nic do wytłumaczenia. Przegraliśmy na własne życzenie. W pierwszej połowie nie istnieliście. Druga już wyrównana. Indywidualne błędy zadecydowały o przegranej. Bez odbioru spartacze. :idea:
 Spartanin   03.05.2014, 19:53:33
A szkoda hehe nie wiem nie byłem... Jeśli w I połowie nie istnieliśmy to jak wytłumaczysz że prowadziliśmy 1-0 no chyba że samobója sobie strzeliliście 8)
 Zenitowiec   03.05.2014, 19:56:20
No powiem Ci, że prawie tak to wyglądało. Zenit trzy setki, jak nie dwusetki w pierwszej połowie i mecz mógłbyć ułożony. W drugiej połowie Sparta w 5 ostatnich minutach zdobywa 3 bramki i pozostaje Wam tylko pogratulować. :)
 pilka13   03.05.2014, 20:11:13
Kolego nie podniecaj się tak.Twojemu koledze z drużyny najwidoczniej przeszkodziło proste boisko,bo u was na tych kępkach pewnie by sobie poradził.Kolega Cyprian Nowocień aktor jak George Clooney.Nie ważne jak zaczynasz,ważne jak kończysz.Pozdrawiam
 pilka13   03.05.2014, 20:12:01
Gramy dalej :D
 Zenitowiec   03.05.2014, 20:13:42
W mojej wypowiedzi nie widziałem ani jednego zdania, które wskazywałoby na podniecenie mojej osoby. Również pozdrawiam :D
 Spartanin   03.05.2014, 20:23:46
Napisałeś oszołomie że nie istnieliśmy . Czemu nie dodałeś że wy w I połowie nie byliście lepsi a pod koniec spotkania Sparta rozjechała was jak walec asfalt :D za każdym razem jak pisałeś ze zenit to zenit tamto, gramy wygrywamy i jakoś tych efektów nie ma... wynik ładny grajcie tak dalej 8)
 Spartanin   03.05.2014, 20:26:49
Zenitowiec 19.04.2014, 23:54:51 Zenit jak i Start są na fali... Twój cytat :D niestety tsunami przyszło hehe
 Simon714   03.05.2014, 20:32:51
Podnieceni spartanie hipokryci :p
Gratuluję wygranej :)
 Zenitowiec   03.05.2014, 20:34:42
Napisałem, że strzeliliście 3 bramki w 5 minut co jest jednoznaczne z tym, że nas "rozjechaliście". Tylko głupi by się nie domyślił. Ty wiesz swoje, ja swoje. Swojemu prezesowi kupcie wodę na jutro, bo będzie miała kaca.
 Spartanin   03.05.2014, 20:36:00
Ty się o nas nie martw... kupiliście mapę ? Bo chyba nie trafiliście do domu....
 jan1990   03.05.2014, 20:39:51
Dla takich utarczek słownych warto odwiedzać to forum :idea:
 Zenitowiec   03.05.2014, 20:49:08
A co masz moje IP? :P
 ziebaboss   04.05.2014, 12:25:12
a co do bramkarza z Kwaczewa... lepiej chlopie uwarzaj na slowa bo ktos kiedys ci jezyk przy samej dupie upier... wielkie gwiazdy z Kwaczewa
 przemo11   04.05.2014, 14:30:21
Saviola sam jestes pajac! Jak by kobylnica byla fer to by wybila pilke jak bramkarz lezal przy lini bocznej a nie walilo do pustej bramy. Mieli kilka setek ale ten niby bramkarz wszystkie obronil. A wasz wierny kibic pan Golaszewski przychodzi na mecz obrazac zawodnikow... dzieki za mecz dla wporzadku ludzi z kobylnicy. Powodzenia
 matys3   04.05.2014, 14:56:54
jantari - granit 6 do 2.
 jantaria!!!   04.05.2014, 15:08:16
Jantaria-Granit 6-2 :love: Granit powodzenia dalej :)

cubasa_ozora   04.05.2014, 20:56:19
do przemo11 : bylem i ogladalem mecz w Kobylnicy gdyby bramkarz lezal to zawodnicy pewnie by wywalili pilke na bok bo spogladali czy lezy dalej i czy wywalic a ze bramkarz wstal i wrocil do bramki to grali dalej I nie zauwazylem zeby strzeralili do pustej bramki bo od dawna stal na niej bramkarz Takze troche obiektywizmu Tak jak mowilem ze pewnie beda jakies smieszne wytlumaczenia i oto sie pojawilo hyhy
 k2002   04.05.2014, 21:00:57
hyhy faktycznie pojawily sie wytlumaczenia buahahaha popieram w 100% wypowiedz cubasa_ozora na temat strzelonej bramki Obie druzyny wporzadku ale w Kwakowie zbyt duzo GWIAZDECZEK ktorzy wiecej rozmawiaja niz graja
 jokier   05.05.2014, 11:19:54
przemo11- mówiąc o tym,że gdy padła bramka to wasz
bramkarz leżał , to kłamiesz. Zobacz sobie tą sytuację na GP24.
Tam jest wideo i sytuacja ze strzeleniem gola.
Wasz bramkarz jest w bramce i broni.
Z tego przekazu widać też kto był zdecydowanie lepszy.
Powodzenia w następnych meczach :idea:
 jan1990   05.05.2014, 16:22:34
Nie bylem na meczu i trochę można się złapać na relację niektórych. Na filmiku rzeczywiście widać, że bramkarz jest na swoim miejscu :)
 przemo11   05.05.2014, 16:23:18
Na tym forum to rzeczywiscie nie ma co sie wypowiadac bo robicie afere z slow zuconych na wiatr. Wiecej w wypowiedziach bylo zartu niz powagi a wasza interpretacja widac jak sie spina. Przegralo Kwakowo i gramy dalej taka jest pilka. Powodzenia i pozdro dla tych ktorzy sie tak spinaja.