Chrobry Charbrowo 1 - 2 Jantaria Pobłocie 26 kwietnia 2014 - 17:00
Barton Barcino 2 - 5 Wybrzeże Objazda 27 kwietnia 2014 - 11:00
Sparta Sycewice 4 - 3 Echo Biesowice 26 kwietnia 2014 - 16:00

:@ CHROBRY PRZEGRALI W TAMTYM MECZU ALE SIE NIE PODDAMY
derby Gminy NWL,
 MP7780   21.04.2014, 13:36:54
To bedzie kolejka,powodzenia dla wszystkich.
 PiłkaJestOkrągła   23.04.2014, 21:41:02
Witam zaczynamy od głośnych derbów:) zenit - Start 1:1 jak na derby przystało ze wskazaniem na Zenit, Kwakowo - Unia 2:3, Polonez - Kobylnica 3:4, Granit - Garbarnia 1:3, Chrobry - Jantaria 4:1, Barton - Wybrzeże 1:2, Sparta echo 4:0
Powodzenia Wszystkim
 przemo11   24.04.2014, 08:20:59
Zenit u siebie gra bardzo dobrze wiec stawiam na nich. Kwakowo bedzie chcialo zamazac mecz z lebieniem wiec korzybie bd mialo ciezko. Kobylnica gra w kratke wiec polonez moze zrobic niespodzianke. Granit to waleczny zespol ale mecz z przewaga mlodych chlopakow z garbarni. Chrobry wygra. Barton ulegnie a sparta wrzuci 5 u siebie;)
 jantaria!!!   24.04.2014, 20:48:18
Chrobry gra na boisku w Pobłociu.
 WladamWladem   25.04.2014, 20:21:20
jak popada to lepiej bedzie im grac na bagnach :P
 chrobry73   26.04.2014, 15:43:21
Chrobry znowu grają w Pobłociu, Chrobry wygrają i tak.

X
 pzpn2   26.04.2014, 17:53:25
Polonez-Słupia Kobylnica 3-1
 Spartanin   26.04.2014, 17:55:58
Sparta - Echo 4-2 (3-2) Echo prowadziło 1-0 później 3-1 . Pierwsza połowa zakończyła się 3-2. W drugiej połowie to pokaz beznadziejnej gry zawodników z Sycewic. 101 sytuacji i wykorzystana ostatnia akcja w 90minucie. Tragedia. ... Prawej pomocy zero. Obrona zero zgrania. Pomoc taka sobie. Najważniejsze że są 3 pkt
 Spartanin   26.04.2014, 17:57:39
Zapomniałem dodać . Dla wtajemniczonych Pietrucha wszedł w drugiej połowie. 8) Pozytywnie oceniam jego występ :idea:
 pilka13   26.04.2014, 18:49:23
Marcinie mała poprawka Sparta wygrała 4:3 :D Trzeba pogratulować chłopakom z Biesowic za ambitną walke.Brawo Polonez brawo Słupia co jest z wami macie zadyszke?Gramy panowie
 Spartanin   26.04.2014, 19:22:12
To ile sedzia doliczył... Pojechałem jak już było 4 min po czasie :D No i mamy wicelidera :D
 Zenitowiec   26.04.2014, 20:32:03
W Pobłociu świene spotkanie. Walka do końca, dwie czerwone kartki i zasłużona wygrana Jantari. Ciekawe jak czują się dzisiaj trzej zawodnicy Chrobrego, którzy odeszli z Pobłocia. :P
 chrobry73   26.04.2014, 20:44:17
Czterech odeszło

X
 Zenitowiec   26.04.2014, 21:14:02
No to jeszcze lepiej ;)
 albin7790   26.04.2014, 21:23:24
Dobrze powiedziane Zenitowiec Jazda jazda JAntaria Dobrze im zdradzac klub ://// :@
 albin7790   26.04.2014, 21:28:27
moze z tymm zdradzaniem klubu przesadzilemmm :) ale zycze imm tam powodzenia :)
 kozihno2010   27.04.2014, 00:08:21
Ta nasza liga to jakis cyrk :)
 jantaria!!!   27.04.2014, 01:07:27
chrobry73 jak tam ? :P :P :P
 Wentyl   27.04.2014, 03:26:49
Kobylnica gra jak patałachy ... Ci bracia sie nadają do pchania karuzeli :) szkoda gadac dnooo
 Betonson   27.04.2014, 03:28:06
Chrobry widzę czyżby koniec sił tak jak Kobylnica?? Znowu przegrana ciekawe czy znowu zero gry ze strony Chrobrego tak jak w meczu z Kępicami, tam nie istnieli. Dla mnie nie jest to drużyna na "ogręgówke", już prędzej widziałbym tam Echo. Panowie weźcie się do gry a nie do picia piwa. Nadeszła cześć sezonu gdzie wychodzi całe przygotowanie i wszystko się klaruje kto na to zasługuje. Dziękuje Dobranoc
 żyleta   27.04.2014, 12:06:35
do wentyl: sądząc po treści twoich wypocin to jesteś
prawdziwy wentyl ,Kobylnica w tej rundzie gra słabo
ale zdobyła już tyle punktów, że na pewno nie grozi
jej spadek jak co nie którym. NADAL JEST LIDEREM!
 coobeck22   27.04.2014, 12:08:19
barton do przerwy 1:0 prowadzi
 jokier   27.04.2014, 12:32:54
Widziałem kilkanaście meczy w tej rundzie i faktycznie
nie ma drużyny która by się wyróżniała w taki sposób jak Kobylnica w rundzie jesiennej. Kobylnica gra słabiej ale ma też pecha, Chrobry i Objazda też nierówno. Sparta lepiej ale też ma wpadki (przegrany sparing z Bruskowem 13-2!)i ostatni ledwo wygrany mecz z czerwoną latarnią.
Kępice najlepiej ale też mają dużo szczęścia(z Barcinem i Chrobrym) w tym drugim meczy goście mogli spokojnie wygrać, nie wykorzystali 3 setek i to się zemściło.
Ale w środę grają z broniącym się przed
spadkiem "Granitem" i obstawiam,że przegrają.
Taka to jest grupa,że każdy może wygrać z każdym
i na koniec zobaczymy kto awansuje a kto
spadnie. Ja osobiście obstawiam awans Sparta
i Słupia Kobylnica, spadek Start i Echo.
 przemo11   27.04.2014, 12:43:15
Słupia Mogła z Korzybiem Wrzucić z 10 ale nie wykorzystali okazji i korzybie miało dużo szczęścia. powiem tak z tego co widziałem to tam więcej indywidualności niż zgrania na boisku. ktoś te Unie musi poukładać bo chłopaki się co niektórzy marnują.
 przemo11   27.04.2014, 12:43:52
I przypomnę że bramka dla Kwakowa wpadła w 36 sekundzie :)
 wybrzeze11   27.04.2014, 13:02:18
Barcino 2:5 Objazda (2:0) jazda jazda!!!
 BartekBarcino   27.04.2014, 14:18:51
Widać że ten jokier ma pojecie o tej lidze.Patrząc na to co napisał. Chroby13 mieliscie przecież pewnie wygrac w Pobłociu a jedynie zrobiliscie tam kupe :roll:
 Betonson   27.04.2014, 14:25:28
Ciekawe co tam w Redkowicach stawiam na remis. A w środę czuję że Kepice rozjedzie Kończewo, jak najlepiej prezentują się własnie oni oraz Sparta.
 BartekBarcino   27.04.2014, 15:05:28
Nie sądze.Tam moga wygrać jedynie jedną bramką,lub przy dużym szczesciu dwiema.Lecz też jest mozliwe ze nie wywiozą choć by punktu.Chodzi mi oczywiscie o mecz Granit-Garbarnia
 Barney   27.04.2014, 16:42:38
Zenit Redkowice - Start Łebień 2:0 (0:0)

Zenitowiec   27.04.2014, 16:49:14
Brawo Zenit! :love: :idea:
 Wentyl   27.04.2014, 17:17:18
BartekBarcino; zapomnialem, ze granit gra najlepszy futbol z A klasy ... konczewo powinno sie nazywac ( Laga Kończewo )
 przemo11   27.04.2014, 18:54:15
Wentyl mozna wiedziec z jakiej druzyny jestes? Każda drużyna gra jak potrafi a Ty tylko rozdrazniasz ludzi...
 garbarz7   27.04.2014, 19:40:50
jak Garbarnia?
 saviola2   27.04.2014, 19:50:20
do wentyla- a ty nadajesz sie do dmuchania lalek. wejdz na boisko i pokaz jak ty potrafisz grac. bracia j sami meczow nie wygraja takze opanuj chlopie emocje widac ze twoj stary nazywał sie dętka bo takiego nieogarniętego wentyla zrobił :P powodzenia wszystkim w nastepnej kolejce