SPARINGI - LATO 2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

IV liga - sezon 2012/2013



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kaszubia Kościerzyna 34 88 28 4 2 84 - 17
2. Pomorze Potęgowo 34 80 26 2 6 106 - 33
3. GKS Przodkowo 34 63 20 3 11 65 - 34
4. KS Chwaszczyno 34 62 18 8 8 73 - 37
5. Orlęta Reda 34 58 17 7 10 63 - 44
6. GKS Kolbudy 34 54 16 6 12 76 - 55
7. Anioły Garczegorze 34 53 14 11 9 50 - 40
8. Powiśle Dzierzgoń 34 51 15 6 13 54 - 48
9. Wierzyca Pelplin 34 48 14 6 14 53 - 53
10. Wietcisa Skarszewy 34 48 15 3 16 67 - 72
11. Bytovia II Bytów 34 47 14 5 15 45 - 45
12. Gryf 2009 Tczew 34 47 13 8 13 46 - 54
13. Pomezania Malbork 34 43 12 7 15 58 - 69
14. Potok Pszczółki 34 36 10 6 18 50 - 78
15. Czarni Czarne 34 27 6 9 19 44 - 79
16. Chojniczanka II Chojnice 34 22 7 1 26 39 - 87
17. Rodło Kwidzyn 34 22 6 4 24 46 - 100
18. Czarni Przemysław 34 19 5 4 25 53 - 127
Ostatni komentarz dodał Magic 28.07.2013, 17:38:30

Kolejka 1 - 11/12. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (145) 
1. Wietcisa Skarszewy 0 - 0 Anioły Garczegorze 11 sierpnia 2012 - 17:00
2. Wierzyca Pelplin 0 - 2 Bytovia II Bytów 11 sierpnia 2012 - 17:00
3. Rodło Kwidzyn 3 - 2 Chojniczanka II Chojnice 11 sierpnia 2012 - 16:00
4. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Czarni Czarne 12 sierpnia 2012 - 16:00
5. Pomorze Potęgowo 5 - 1 Czarni Przemysław 11 sierpnia 2012 - 17:00
6. Pomezania Malbork 0 - 1 GKS Kolbudy 11 sierpnia 2012 - 17:00
7. Orlęta Reda 0 - 0 GKS Przodkowo 12 sierpnia 2012 - 15:00
8. KS Chwaszczyno 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 11 sierpnia 2012 - 16:00
9. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Potok Pszczółki 11 sierpnia 2012 - 15:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (86) 
10. Anioły Garczegorze 2 - 2 Potok Pszczółki 15 sierpnia 2012 - 14:00
11. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia 2012 - 17:00
12. GKS Przodkowo 2 - 1 KS Chwaszczyno 15 sierpnia 2012 - 12:00
13. GKS Kolbudy 1 - 1 Orlęta Reda 15 sierpnia 2012 - 17:00
14. Czarni Przemysław 1 - 1 Pomezania Malbork 15 sierpnia 2012 - 16:00
15. Czarni Czarne 0 - 4 Pomorze Potęgowo 15 sierpnia 2012 - 18:00
16. Chojniczanka II Chojnice 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 15 sierpnia 2012 - 11:00
17. Bytovia II Bytów 3 - 0 Rodło Kwidzyn 15 sierpnia 2012 - 13:30
18. Wietcisa Skarszewy 4 - 0 Wierzyca Pelplin 15 sierpnia 2012 - 17:00
Kolejka 3 - 18/19. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (102) 
19. Wierzyca Pelplin 2 - 0 Anioły Garczegorze 18 sierpnia 2012 - 17:00
20. Rodło Kwidzyn 2 - 4 Wietcisa Skarszewy 18 sierpnia 2012 - 11:00
21. Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Bytovia II Bytów 18 sierpnia 2012 - 16:00
22. Pomorze Potęgowo 4 - 1 Chojniczanka II Chojnice 18 sierpnia 2012 - 17:00
23. Pomezania Malbork 7 - 1 Czarni Czarne 18 sierpnia 2012 - 17:00
24. Orlęta Reda 3 - 1 Czarni Przemysław 19 sierpnia 2012 - 15:00
25. KS Chwaszczyno 2 - 2 GKS Kolbudy 18 sierpnia 2012 - 16:00
26. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 GKS Przodkowo 18 sierpnia 2012 - 16:00
27. Potok Pszczółki 0 - 2 Gryf 2009 Tczew 18 sierpnia 2012 - 16:00
Kolejka 4 - 25/26. sierpnia 2012 [szczegóły] Komentarze (101) 
28. Anioły Garczegorze 0 - 0 Gryf 2009 Tczew 26 sierpnia 2012 - 14:00
29. GKS Przodkowo 0 - 1 Potok Pszczółki 25 sierpnia 2012 - 12:00
30. GKS Kolbudy 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 25 sierpnia 2012 - 17:00
31. Czarni Przemysław 1 - 3 KS Chwaszczyno 26 sierpnia 2012 - 16:00
32. Czarni Czarne 4 - 6 Orlęta Reda 25 sierpnia 2012 - 15:00
33. Chojniczanka II Chojnice 1 - 5 Pomezania Malbork 25 sierpnia 2012 - 15:00
34. Bytovia II Bytów 1 - 2 Pomorze Potęgowo 26 sierpnia 2012 - 13:30
35. Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 25 sierpnia 2012 - 17:00
36. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Rodło Kwidzyn 26 sierpnia 2012 - 11:00
Kolejka 5 - 1/2. września 2012 [szczegóły] Komentarze (78) 
37. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Anioły Garczegorze 1 września 2012 - 11:00
38. Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Wierzyca Pelplin 1 września 2012 - 16:00
39. Pomorze Potęgowo 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 1 września 2012 - 16:00
40. Pomezania Malbork 4 - 3 Bytovia II Bytów 1 września 2012 - 17:00
41. Orlęta Reda 4 - 1 Chojniczanka II Chojnice 2 września 2012 - 14:00
42. KS Chwaszczyno 2 - 1 Czarni Czarne 1 września 2012 - 16:00
43. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Czarni Przemysław 1 września 2012 - 15:00
44. Potok Pszczółki 2 - 1 GKS Kolbudy 1 września 2012 - 16:00
45. Gryf 2009 Tczew 2 - 3 GKS Przodkowo 1 września 2012 - 16:00
Kolejka 6 - 8/9. września 2012 [szczegóły] Komentarze (71) 
46. Anioły Garczegorze 1 - 1 GKS Przodkowo 8 września 2012 - 11:00
47. GKS Kolbudy 4 - 2 Gryf 2009 Tczew 8 września 2012 - 16:00
48. Czarni Przemysław 1 - 5 Potok Pszczółki 9 września 2012 - 16:00
49. Czarni Czarne 1 - 5 Kaszubia Kościerzyna 8 września 2012 - 15:00
50. Chojniczanka II Chojnice 1 - 2 KS Chwaszczyno 9 września 2012 - 11:00
51. Bytovia II Bytów 2 - 1 Orlęta Reda 9 września 2012 - 13:30
52. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Pomezania Malbork 8 września 2012 - 16:00
53. Wierzyca Pelplin 1 - 3 Pomorze Potęgowo 8 września 2012 - 17:00
54. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 8 września 2012 - 16:00
Kolejka 7 - 15/16. września 2012 [szczegóły] Komentarze (81) 
55. Powiśle Dzierzgoń 1 - 2 Anioły Garczegorze 15 września 2012 - 16:00
56. Pomorze Potęgowo 3 - 0 Rodło Kwidzyn 15 września 2012 - 16:00
57. Pomezania Malbork 0 - 0 Wierzyca Pelplin 15 września 2012 - 16:00
58. Orlęta Reda 5 - 1 Wietcisa Skarszewy 16 września 2012 - 14:00
59. KS Chwaszczyno 3 - 1 Bytovia II Bytów 15 września 2012 - 16:00
60. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Chojniczanka II Chojnice 15 września 2012 - 14:00
61. Potok Pszczółki 0 - 0 Czarni Czarne 15 września 2012 - 14:00
62. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Czarni Przemysław 15 września 2012 - 16:00
63. GKS Przodkowo 2 - 0 GKS Kolbudy 15 września 2012 - 12:00
Kolejka 8 - 22/23. września 2012 [szczegóły] Komentarze (111) 
64. Anioły Garczegorze 0 - 2 GKS Kolbudy 23 września 2012 - 14:00
65. Czarni Przemysław 2 - 4 GKS Przodkowo 23 września 2012 - 16:00
66. Czarni Czarne 0 - 1 Gryf 2009 Tczew 22 września 2012 - 15:00
67. Chojniczanka II Chojnice 1 - 2 Potok Pszczółki 23 września 2012 - 16:00
68. Bytovia II Bytów 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 23 września 2012 - 13:30
69. Wietcisa Skarszewy 1 - 3 KS Chwaszczyno 22 września 2012 - 16:00
70. Wierzyca Pelplin 2 - 2 Orlęta Reda 22 września 2012 - 16:00
71. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Pomezania Malbork 23 września 2012 - 14:00
72. Powiśle Dzierzgoń 0 - 4 Pomorze Potęgowo 22 września 2012 - 16:00
Kolejka 9 - 29/30. września 2012 [szczegóły] Komentarze (49) 
73. Pomorze Potęgowo 0 - 0 Anioły Garczegorze 29 września 2012 - 15:00
74. Pomezania Malbork 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 29 września 2012 - 16:00
75. Orlęta Reda 3 - 0 Rodło Kwidzyn 30 września 2012 - 14:00
76. KS Chwaszczyno 1 - 1 Wierzyca Pelplin 29 września 2012 - 16:00
77. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 Wietcisa Skarszewy 29 września 2012 - 14:00
78. Potok Pszczółki 3 - 2 Bytovia II Bytów 29 września 2012 - 15:00
79. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice 29 września 2012 - 15:00
80. GKS Przodkowo 2 - 0 Czarni Czarne 30 września 2012 - 12:00
81. GKS Kolbudy 10 - 1 Czarni Przemysław 29 września 2012 - 16:00
Kolejka 10 - 6/7. października 2012 [szczegóły] Komentarze (63) 
82. Anioły Garczegorze 4 - 1 Czarni Przemysław 7 października 2012 - 14:00
83. Czarni Czarne 2 - 4 GKS Kolbudy 6 października 2012 - 14:00
84. Chojniczanka II Chojnice 0 - 3 GKS Przodkowo 7 października 2012 - 16:00
WGiE (18.10.2012) - gra w meczu nieuprawnionych zawodników (wynik z boiska 3-2)
85. Bytovia II Bytów 1 - 1 Gryf 2009 Tczew 7 października 2012 - 13:30
86. Wietcisa Skarszewy 3 - 3 Potok Pszczółki 6 października 2012 - 15:00
87. Wierzyca Pelplin 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 6 października 2012 - 15:00
88. Rodło Kwidzyn 1 - 1 KS Chwaszczyno 6 października 2012 - 16:00
89. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Orlęta Reda 6 października 2012 - 16:00
90. Pomorze Potęgowo 5 - 3 Pomezania Malbork 6 października 2012 - 15:00
Kolejka 11 - 13/14. października 2012 [szczegóły] Komentarze (62) 
91. Pomezania Malbork 1 - 2 Anioły Garczegorze 13 października 2012 - 15:00
92. Orlęta Reda 2 - 1 Pomorze Potęgowo 14 października 2012 - 14:00
93. KS Chwaszczyno 2 - 3 Powiśle Dzierzgoń 13 października 2012 - 16:00
94. Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Rodło Kwidzyn 13 października 2012 - 13:00
95. Potok Pszczółki 0 - 2 Wierzyca Pelplin 14 października 2012 - 11:30
96. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Wietcisa Skarszewy 13 października 2012 - 14:00
97. GKS Przodkowo 2 - 0 Bytovia II Bytów 13 października 2012 - 12:00
98. GKS Kolbudy 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice 13 października 2012 - 14:00
99. Czarni Przemysław 4 - 2 Czarni Czarne 14 października 2012 - 15:00
Kolejka 12 - 20/21. października 2012 [szczegóły] Komentarze (55) 
100. Anioły Garczegorze 3 - 2 Czarni Czarne 21 października 2012 - 14:00
101. Chojniczanka II Chojnice 5 - 1 Czarni Przemysław 20 października 2012 - 12:00
102. Bytovia II Bytów 0 - 1 GKS Kolbudy 21 października 2012 - 13:30
103. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 GKS Przodkowo 20 października 2012 - 15:00
104. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Gryf 2009 Tczew 20 października 2012 - 15:00
105. Rodło Kwidzyn 5 - 2 Potok Pszczółki 20 października 2012 - 15:00
106. Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna 20 października 2012 - 15:00
107. Pomorze Potęgowo 2 - 1 KS Chwaszczyno 20 października 2012 - 12:00
108. Pomezania Malbork 3 - 2 Orlęta Reda 20 października 2012 - 18:00
Kolejka 13 - 27/28. października 2012 [szczegóły] Komentarze (88) 
109. Orlęta Reda 1 - 1 Anioły Garczegorze 28 października 2012 - 14:00
110. KS Chwaszczyno 1 - 1 Pomezania Malbork 27 października 2012 - 15:00
111. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Pomorze Potęgowo 27 października 2012 - 13:00
112. Potok Pszczółki 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 27 października 2012 - 15:00
113. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Rodło Kwidzyn 27 października 2012 - 14:00
114. GKS Przodkowo 0 - 3 Wierzyca Pelplin 27 października 2012 - 12:00
115. GKS Kolbudy 2 - 4 Wietcisa Skarszewy 27 października 2012 - 14:00
116. Czarni Przemysław 1 - 3 Bytovia II Bytów 28 października 2012 - 14:00
117. Czarni Czarne 2 - 0 Chojniczanka II Chojnice 27 października 2012 - 13:00
Kolejka 14 - 3/4. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (53) 
118. Anioły Garczegorze 3 - 1 Chojniczanka II Chojnice 3 listopada 2012 - 14:00
119. Bytovia II Bytów 1 - 0 Czarni Czarne 4 listopada 2012 - 13:30
120. Wietcisa Skarszewy 5 - 1 Czarni Przemysław 3 listopada 2012 - 14:00
121. Wierzyca Pelplin 1 - 1 GKS Kolbudy 3 listopada 2012 - 14:00
122. Rodło Kwidzyn 0 - 2 GKS Przodkowo 3 listopada 2012 - 14:00
123. Powiśle Dzierzgoń 0 - 1 Gryf 2009 Tczew 3 listopada 2012 - 14:00
124. Pomorze Potęgowo 4 - 1 Potok Pszczółki 3 listopada 2012 - 13:00
125. Pomezania Malbork 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 3 listopada 2012 - 17:00
126. Orlęta Reda 1 - 0 KS Chwaszczyno 4 listopada 2012 - 14:00
Kolejka 15 - 10/11. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (42) 
127. KS Chwaszczyno 2 - 2 Anioły Garczegorze 10 listopada 2012 - 11:00
128. Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Orlęta Reda 10 listopada 2012 - 13:00
129. Potok Pszczółki 1 - 2 Pomezania Malbork 10 listopada 2012 - 13:00
130. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 Pomorze Potęgowo 10 listopada 2012 - 13:00
131. GKS Przodkowo 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 10 listopada 2012 - 12:00
132. GKS Kolbudy 4 - 3 Rodło Kwidzyn 10 listopada 2012 - 14:00
133. Czarni Przemysław 2 - 6 Wierzyca Pelplin 11 listopada 2012 - 14:00
134. Czarni Czarne 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 10 listopada 2012 - 13:00
135. Chojniczanka II Chojnice 0 - 0 Bytovia II Bytów 11 listopada 2012 - 14:00
Kolejka 16 - 17/18. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (57) 
136. Anioły Garczegorze 2 - 0 Bytovia II Bytów 17 listopada 2012 - 12:00
137. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Chojniczanka II Chojnice 17 listopada 2012 - 13:00
138. Wierzyca Pelplin 4 - 1 Czarni Czarne 17 listopada 2012 - 13:00
139. Rodło Kwidzyn 4 - 3 Czarni Przemysław 17 listopada 2012 - 13:00
140. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 GKS Kolbudy 17 listopada 2012 - 13:00
141. Pomorze Potęgowo 2 - 0 GKS Przodkowo 17 listopada 2012 - 13:00
142. Pomezania Malbork 0 - 1 Gryf 2009 Tczew 17 listopada 2012 - 13:00
143. Orlęta Reda 1 - 2 Potok Pszczółki 18 listopada 2012 - 13:30
144. KS Chwaszczyno 1 - 1 Kaszubia Kościerzyna 17 listopada 2012 - 11:00
Kolejka 17 - 24/25. listopada 2012 [szczegóły] Komentarze (68) 
145. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Anioły Garczegorze 24 listopada 2012 - 12:00
146. Potok Pszczółki 1 - 5 KS Chwaszczyno 24 listopada 2012 - 13:00
147. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Orlęta Reda 24 listopada 2012 - 11:00
148. GKS Przodkowo 4 - 0 Pomezania Malbork 24 listopada 2012 - 12:00
149. GKS Kolbudy 2 - 3 Pomorze Potęgowo 24 listopada 2012 - 13:00
150. Czarni Przemysław 0 - 8 Powiśle Dzierzgoń 25 listopada 2012 - 13:00
WGiE - udział w meczu nieuprawnionego zawodnika z tytułu dyskwalifikacji (na boisku 1-8)
151. Czarni Czarne 0 - 0 Rodło Kwidzyn 24 listopada 2012 - 13:00
152. Chojniczanka II Chojnice 0 - 2 Wierzyca Pelplin 24 listopada 2012 - 13:00
153. Bytovia II Bytów 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 24 listopada 2012 - 13:30
Kolejka 18 - 16/17. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (47) 
154. Anioły Garczegorze 1 - 4 Wietcisa Skarszewy 24 kwietnia 2013 - 17:00
155. Bytovia II Bytów 1 - 2 Wierzyca Pelplin 17 marca 2013 - 13:00
156. Chojniczanka II Chojnice 2 - 0 Rodło Kwidzyn 24 kwietnia 2013 - 17:00
157. Czarni Czarne 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 29 maja 2013 - 18:00
158. Czarni Przemysław 1 - 5 Pomorze Potęgowo 24 kwietnia 2013 - 17:00
159. GKS Kolbudy 2 - 0 Pomezania Malbork 10 kwietnia 2013 - 18:00
160. GKS Przodkowo 0 - 1 Orlęta Reda 17 marca 2013 - 13:00
161. Gryf 2009 Tczew 2 - 1 KS Chwaszczyno 10 kwietnia 2013 - 17:00
162. Potok Pszczółki 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 24 kwietnia 2013 - 17:00
Kolejka 19 - 23/24. marca 2013 [szczegóły] Komentarze (61) 
163. Potok Pszczółki 1 - 3 Anioły Garczegorze 22 maja 2013 - 18:00
164. Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Gryf 2009 Tczew 22 maja 2013 - 18:00
165. KS Chwaszczyno 1 - 0 GKS Przodkowo 23 marca 2013 - 10:00
166. Orlęta Reda 0 - 1 GKS Kolbudy 15 maja 2013 - 18:00
167. Pomezania Malbork 2 - 2 Czarni Przemysław 23 marca 2013 - 17:00
168. Pomorze Potęgowo 7 - 0 Czarni Czarne 23 marca 2013 - 15:00
169. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice 23 marca 2013 - 15:00
- udział w meczu nieuprawnionego zawodnika , (na boisku 1-4)
170. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Bytovia II Bytów 22 maja 2013 - 18:00
171. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Wietcisa Skarszewy 15 maja 2013 - 17:00
Kolejka 20 - 30 marca /19. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (33) 
172. Anioły Garczegorze 1 - 1 Wierzyca Pelplin 19 czerwca 2013 - 18:00
173. Wietcisa Skarszewy 6 - 3 Rodło Kwidzyn 19 czerwca 2013 - 18:00
174. Bytovia II Bytów 0 - 2 Powiśle Dzierzgoń 30 marca 2013 - 11:00
175. Chojniczanka II Chojnice 2 - 6 Pomorze Potęgowo 19 czerwca 2013 - 18:00
176. Czarni Czarne 1 - 3 Pomezania Malbork 19 czerwca 2013 - 18:00
177. Czarni Przemysław 2 - 4 Orlęta Reda 19 czerwca 2013 - 18:00
178. GKS Kolbudy 0 - 1 KS Chwaszczyno 19 czerwca 2013 - 18:00
179. GKS Przodkowo 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 19 czerwca 2013 - 18:00
180. Gryf 2009 Tczew 5 - 2 Potok Pszczółki 19 czerwca 2013 - 18:00
Kolejka 21 - 6/7. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (44) 
181. Gryf 2009 Tczew 1 - 0 Anioły Garczegorze 12 czerwca 2013 - 17:00
182. Potok Pszczółki 0 - 3 GKS Przodkowo 6 kwietnia 2013 - 16:00
183. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 GKS Kolbudy 12 czerwca 2013 - 17:00
184. KS Chwaszczyno 5 - 1 Czarni Przemysław 6 kwietnia 2013 - 16:00
185. Orlęta Reda 2 - 3 Czarni Czarne 12 czerwca 2013 - 18:00
186. Pomezania Malbork 4 - 1 Chojniczanka II Chojnice 6 kwietnia 2013 - 16:00
187. Pomorze Potęgowo 1 - 3 Bytovia II Bytów 6 kwietnia 2013 - 18:00
188. Powiśle Dzierzgoń 5 - 1 Wietcisa Skarszewy 9 kwietnia 2013 - 17:00
189. Rodło Kwidzyn 2 - 3 Wierzyca Pelplin 12 czerwca 2013 - 17:00
Kolejka 22 - 13/14. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (51) 
190. Anioły Garczegorze 5 - 1 Rodło Kwidzyn 13 kwietnia 2013 - 11:00
191. Wierzyca Pelplin 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 13 kwietnia 2013 - 16:00
192. Wietcisa Skarszewy 1 - 3 Pomorze Potęgowo 13 kwietnia 2013 - 16:00
193. Bytovia II Bytów 4 - 1 Pomezania Malbork 14 kwietnia 2013 - 13:00
194. Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Orlęta Reda 14 kwietnia 2013 - 11:00
195. Czarni Czarne 1 - 2 KS Chwaszczyno 13 kwietnia 2013 - 16:00
196. Czarni Przemysław 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna 14 kwietnia 2013 - 14:00
197. GKS Kolbudy 5 - 1 Potok Pszczółki 14 kwietnia 2013 - 15:15
198. GKS Przodkowo 3 - 1 Gryf 2009 Tczew 13 kwietnia 2013 - 11:00
Kolejka 23 - 20/21. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (42) 
199. GKS Przodkowo 1 - 0 Anioły Garczegorze 20 kwietnia 2013 - 12:00
200. Gryf 2009 Tczew 1 - 4 GKS Kolbudy 20 kwietnia 2013 - 14:00
201. Potok Pszczółki 2 - 2 Czarni Przemysław 20 kwietnia 2013 - 13:30
202. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Czarni Czarne 20 kwietnia 2013 - 16:00
203. KS Chwaszczyno 4 - 0 Chojniczanka II Chojnice 20 kwietnia 2013 - 16:00
204. Orlęta Reda 0 - 1 Bytovia II Bytów 21 kwietnia 2013 - 15:00
205. Pomezania Malbork 3 - 1 Wietcisa Skarszewy 20 kwietnia 2013 - 16:00
206. Pomorze Potęgowo 3 - 0 Wierzyca Pelplin 20 kwietnia 2013 - 17:00
207. Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Rodło Kwidzyn 20 kwietnia 2013 - 16:00
Kolejka 24 - 27/28. kwietnia 2013 [szczegóły] Komentarze (31) 
208. Anioły Garczegorze 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 28 kwietnia 2013 - 14:00
209. Rodło Kwidzyn 0 - 4 Pomorze Potęgowo 27 kwietnia 2013 - 13:00
210. Wierzyca Pelplin 3 - 2 Pomezania Malbork 27 kwietnia 2013 - 17:00
211. Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Orlęta Reda 27 kwietnia 2013 - 16:00
212. Bytovia II Bytów 0 - 2 KS Chwaszczyno 27 kwietnia 2013 - 13:00
213. Chojniczanka II Chojnice 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 28 kwietnia 2013 - 11:00
214. Czarni Czarne 1 - 1 Potok Pszczółki 28 kwietnia 2013 - 14:00
215. Czarni Przemysław 1 - 3 Gryf 2009 Tczew 28 kwietnia 2013 - 15:00
216. GKS Kolbudy 3 - 1 GKS Przodkowo 27 kwietnia 2013 - 17:00
Kolejka 25 - 1. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (39) 
217. GKS Kolbudy 3 - 1 Anioły Garczegorze 1 maja 2013 - 15:00
218. GKS Przodkowo 6 - 1 Czarni Przemysław 1 maja 2013 - 12:00
219. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Czarni Czarne 1 maja 2013 - 14:00
220. Potok Pszczółki 4 - 0 Chojniczanka II Chojnice 1 maja 2013 - 11:00
221. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Bytovia II Bytów 1 maja 2013 - 11:00
222. KS Chwaszczyno 7 - 0 Wietcisa Skarszewy 1 maja 2013 - 11:00
223. Orlęta Reda 2 - 0 Wierzyca Pelplin 1 maja 2013 - 14:00
224. Pomezania Malbork 4 - 2 Rodło Kwidzyn 1 maja 2013 - 17:00
225. Pomorze Potęgowo 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 1 maja 2013 - 17:00
Kolejka 26 - 4/5. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (39) 
226. Anioły Garczegorze 1 - 2 Pomorze Potęgowo 5 maja 2013 - 14:00
227. Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Pomezania Malbork 4 maja 2013 - 16:00
228. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Orlęta Reda 4 maja 2013 - 13:00
229. Wierzyca Pelplin 0 - 1 KS Chwaszczyno 4 maja 2013 - 17:00
230. Wietcisa Skarszewy 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna 4 maja 2013 - 17:00
231. Bytovia II Bytów 1 - 0 Potok Pszczółki 5 maja 2013 - 13:00
232. Chojniczanka II Chojnice 1 - 0 Gryf 2009 Tczew 5 maja 2013 - 16:30
233. Czarni Czarne 2 - 0 GKS Przodkowo 4 maja 2013 - 16:00
234. Czarni Przemysław 0 - 6 GKS Kolbudy 5 maja 2013 - 15:00
Kolejka 27 - 11/12. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (53) 
235. Czarni Przemysław 1 - 2 Anioły Garczegorze 12 maja 2013 - 16:00
236. GKS Kolbudy 1 - 1 Czarni Czarne 11 maja 2013 - 17:00
237. GKS Przodkowo 6 - 0 Chojniczanka II Chojnice 11 maja 2013 - 12:00
238. Gryf 2009 Tczew 1 - 1 Bytovia II Bytów 11 maja 2013 - 14:00
239. Potok Pszczółki 2 - 4 Wietcisa Skarszewy 11 maja 2013 - 13:30
240. Kaszubia Kościerzyna 6 - 0 Wierzyca Pelplin 11 maja 2013 - 17:00
241. KS Chwaszczyno 8 - 1 Rodło Kwidzyn 11 maja 2013 - 16:00
242. Orlęta Reda 1 - 0 Powiśle Dzierzgoń 12 maja 2013 - 14:00
243. Pomezania Malbork 0 - 7 Pomorze Potęgowo 11 maja 2013 - 17:00
Kolejka 28 - 18/19. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (44) 
244. Anioły Garczegorze 0 - 0 Pomezania Malbork 19 maja 2013 - 14:00
245. Pomorze Potęgowo 4 - 2 Orlęta Reda 18 maja 2013 - 17:00
246. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 KS Chwaszczyno 18 maja 2013 - 16:00
247. Rodło Kwidzyn 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 19 maja 2013 - 15:30
248. Wierzyca Pelplin 1 - 2 Potok Pszczółki 18 maja 2013 - 17:00
249. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Gryf 2009 Tczew 18 maja 2013 - 17:00
250. Bytovia II Bytów 1 - 4 GKS Przodkowo 19 maja 2013 - 13:00
251. Chojniczanka II Chojnice 5 - 3 GKS Kolbudy 19 maja 2013 - 11:00
252. Czarni Czarne 6 - 1 Czarni Przemysław 18 maja 2013 - 16:00
Kolejka 29 - 25/26. maja 2013 [szczegóły] Komentarze (41) 
253. Czarni Czarne 0 - 3 Anioły Garczegorze 25 maja 2013 - 16:00
254. Czarni Przemysław 3 - 1 Chojniczanka II Chojnice 26 maja 2013 - 16:00
255. GKS Kolbudy 0 - 0 Bytovia II Bytów 25 maja 2013 - 17:00
256. GKS Przodkowo 4 - 2 Wietcisa Skarszewy 25 maja 2013 - 12:00
257. Gryf 2009 Tczew 0 - 4 Wierzyca Pelplin 25 maja 2013 - 14:00
258. Potok Pszczółki 5 - 1 Rodło Kwidzyn 25 maja 2013 - 14:00
259. Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Powiśle Dzierzgoń 25 maja 2013 - 11:00
260. KS Chwaszczyno 0 - 2 Pomorze Potęgowo 25 maja 2013 - 16:00
261. Orlęta Reda 2 - 1 Pomezania Malbork 26 maja 2013 - 14:00
Kolejka 30 - 1/2. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (45) 
262. Anioły Garczegorze 1 - 1 Orlęta Reda 2 czerwca 2013 - 14:00
263. Pomezania Malbork 1 - 1 KS Chwaszczyno 1 czerwca 2013 - 17:00
264. Pomorze Potęgowo 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 1 czerwca 2013 - 17:00
265. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Potok Pszczółki 1 czerwca 2013 - 16:00
266. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Gryf 2009 Tczew 1 czerwca 2013 - 13:00
267. Wierzyca Pelplin 0 - 2 GKS Przodkowo 1 czerwca 2013 - 17:00
268. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 GKS Kolbudy 1 czerwca 2013 - 17:00
269. Bytovia II Bytów 3 - 0 Czarni Przemysław 2 czerwca 2013 - 13:00
- goście nie stawili się na mecz
270. Chojniczanka II Chojnice 3 - 0 Czarni Czarne 2 czerwca 2013 - 11:00
Kolejka 31 - 5. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (46) 
271. Chojniczanka II Chojnice 1 - 2 Anioły Garczegorze 5 czerwca 2013 - 17:00
272. Czarni Czarne 2 - 2 Bytovia II Bytów 5 czerwca 2013 - 18:00
273. Czarni Przemysław 5 - 2 Wietcisa Skarszewy 5 czerwca 2013 - 17:00
274. GKS Kolbudy 2 - 1 Wierzyca Pelplin 5 czerwca 2013 - 17:00
275. GKS Przodkowo 6 - 0 Rodło Kwidzyn 5 czerwca 2013 - 16:00
276. Gryf 2009 Tczew 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 5 czerwca 2013 - 18:00
277. Potok Pszczółki 0 - 6 Pomorze Potęgowo 5 czerwca 2013 - 18:00
278. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Pomezania Malbork 5 czerwca 2013 - 17:00
279. KS Chwaszczyno 1 - 2 Orlęta Reda 5 czerwca 2013 - 17:00
Kolejka 32 - 8/9. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (49) 
280. Anioły Garczegorze 0 - 2 KS Chwaszczyno 9 czerwca 2013 - 14:00
281. Orlęta Reda 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 9 czerwca 2013 - 14:00
282. Pomezania Malbork 1 - 0 Potok Pszczółki 8 czerwca 2013 - 18:30
283. Pomorze Potęgowo 8 - 1 Gryf 2009 Tczew 8 czerwca 2013 - 17:30
284. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 GKS Przodkowo 9 czerwca 2013 - 11:00
285. Rodło Kwidzyn 2 - 4 GKS Kolbudy 8 czerwca 2013 - 11:00
286. Wierzyca Pelplin 0 - 3 Czarni Przemysław 8 czerwca 2013 - 17:00
- nieuprawniony zawodnik, na boisku 8-0 (4-0)
287. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Czarni Czarne 8 czerwca 2013 - 17:00
288. Bytovia II Bytów 2 - 0 Chojniczanka II Chojnice 9 czerwca 2013 - 18:30
Kolejka 33 - 15/16. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (55) 
289. Bytovia II Bytów 0 - 3 Anioły Garczegorze 16 czerwca 2013 - 18:00
290. Chojniczanka II Chojnice 1 - 3 Wietcisa Skarszewy 16 czerwca 2013 - 11:00
291. Czarni Czarne 2 - 2 Wierzyca Pelplin 15 czerwca 2013 - 17:00
292. Czarni Przemysław 6 - 2 Rodło Kwidzyn 16 czerwca 2013 - 16:00
293. GKS Kolbudy 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 15 czerwca 2013 - 17:00
294. GKS Przodkowo 1 - 0 Pomorze Potęgowo 15 czerwca 2013 - 12:00
295. Gryf 2009 Tczew 3 - 0 Pomezania Malbork 15 czerwca 2013 - 14:00
296. Potok Pszczółki 0 - 3 Orlęta Reda 16 czerwca 2013 - 14:00
297. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 KS Chwaszczyno 15 czerwca 2013 - 17:00
Kolejka 34 - 22/23. czerwca 2013 [szczegóły] Komentarze (55) 
298. Anioły Garczegorze 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 22 czerwca 2013 - 17:00
299. KS Chwaszczyno 4 - 1 Potok Pszczółki 22 czerwca 2013 - 17:00
300. Orlęta Reda 3 - 1 Gryf 2009 Tczew 22 czerwca 2013 - 17:00
301. Pomezania Malbork 4 - 1 GKS Przodkowo 22 czerwca 2013 - 17:00
302. Pomorze Potęgowo 3 - 2 GKS Kolbudy 22 czerwca 2013 - 17:00
303. Powiśle Dzierzgoń 3 - 1 Czarni Przemysław 22 czerwca 2013 - 16:00
304. Rodło Kwidzyn 2 - 0 Czarni Czarne 22 czerwca 2013 - 17:00
305. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Chojniczanka II Chojnice 22 czerwca 2013 - 17:00
306. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Bytovia II Bytów 22 czerwca 2013 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.26