ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - NAGRODY DLA 16 DRUŻYN - 6 WOLNYCH MIEJSC
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

IV liga - sezon 2012/2013 - Klasyfikacja strzelców



Strzelcy wg drużyn

33 - Piotr Kwietniewski (Kaszubia Kościerzyna)

23 - Kamil Kurs (Potok Pszczółki), Henryk Patyk (Pomorze Potęgowo)

22 - Łukasz Racki (Wierzyca Pelplin)

20 - Jakub Gronowski (Powiśle Dzierzgoń)

16 - Mateusz Dawidowski (Wietcisa Skarszewy)

15 - Paweł Piotrowski (KS Chwaszczyno), Krzysztof Rusinek (Kaszubia Kościerzyna)

14 - Łukasz Kościan (Czarni Czarne)

13 - Mirosław Mitura (KS Chwaszczyno), Łukasz Stasiak (Pomorze Potęgowo)

11 - Grzegorz Smolarek (Anioły Garczegorze)

10 - Konrad Czeszewski (), Adrian Dałek (), Piotr Grudzień (GKS Kolbudy), Mariusz Mikołajczyk (Pomorze Potęgowo), Piotr Runowski (Wietcisa Skarszewy), Mateusz Sychowski (GKS Kolbudy)

9 - Karol Cablewski (Wietcisa Skarszewy), Mariusz Dywicki (Czarni Przemysław), Paweł Fopka (Orlęta Reda), Krystian Jurczyk (Wierzyca Pelplin), Łukasz Król (Orlęta Reda), Krzysztof Kwasny (GKS Kolbudy), Damian Mikołajczyk (Pomorze Potęgowo), Bartosz Olszewski (), Tomasz Popielarz (Czarni Przemysław), Piotr Sobieraj (Pomezania Malbork), Marcin Staszczuk (Anioły Garczegorze), Karol Szostek (Pomezania Malbork), Sławomir Ziemak (Orlęta Reda)

8 - Andrzej Borys (Gryf 2009 Tczew), Marcin Królik (Orlęta Reda), Daniel Mioduński (Powiśle Dzierzgoń), Przemysław Skalski (Wierzyca Pelplin)

7 - Mateusz Gruchała (GKS Kolbudy), Paweł Łacko (Czarni Czarne), Maciej Meler (Wierzyca Pelplin), Rafał Prądziński (Kaszubia Kościerzyna), Patryk Pytlak (Pomorze Potęgowo), Wiktor Sawicki (Pomorze Potęgowo), Mateusz Wenta (Wietcisa Skarszewy), Piotr Wilk (Pomezania Malbork), Krzysztof Ziemak (Orlęta Reda)

6 - Artur Chwesiuk (Powiśle Dzierzgoń), Adam Cicherski (Pomezania Malbork), Łukasz Czerwionka (KS Chwaszczyno), Robert Felski (Rodło Kwidzyn), Kamil Fortas (Czarni Przemysław), Kamil Gronkowski (Gryf 2009 Tczew), Łukasz Kaszubowski (Wietcisa Skarszewy), Mateusz Kołodziej (), Marcin Kozłowski (Pomorze Potęgowo), Marcin Maszota (Anioły Garczegorze), Marcin Popielarz (Czarni Przemysław), Jakub Poźniak (GKS Kolbudy), Paweł Sobczyński (), Damian Sontowski (Rodło Kwidzyn), Paweł Wnuk-Lipiński (Czarni Czarne)

5 - Franciszek Barzowski (), Bartłomiej Chojnacki (Bytovia II Bytów), Olalekan Fayose TemiTAYO (Rodło Kwidzyn), Damian Formela (Pomorze Potęgowo), Patryk Galeniewski (Pomezania Malbork), Patryk Laskowski (), Przemysław Lewandowski (Rodło Kwidzyn), Sebastian Orczyk (Anioły Garczegorze), Michał Pastuszka (GKS Kolbudy), Radosław Piotrowski (Anioły Garczegorze), Bartosz Prokopów (Kaszubia Kościerzyna), Sławomir Pufelski (Bytovia II Bytów), Adrian Solczak (Pomorze Potęgowo), Mateusz Śmigiel (Bytovia II Bytów), Adam Wolszlegier (Orlęta Reda), Mateusz Wólczyński (Potok Pszczółki)

4 - Alimi Babatunde (Pomorze Potęgowo), Tomasz Broner (Orlęta Reda), Marek Cirkowski (Orlęta Reda), Łukasz Dempc (KS Chwaszczyno), Kamil Gałkowski (KS Chwaszczyno), Krzysztof Gardzielewski (Wierzyca Pelplin), Robert Gdela (Pomezania Malbork), Łukasz Jarosiewicz (Pomorze Potęgowo), Mateusz Kozerkiewicz (GKS Przodkowo), Sławomir Mallek (Czarni Przemysław), Tomasz Markiewicz (Czarni Przemysław), Kamil Nowaczyk (Gryf 2009 Tczew), Karol Polus (Pomezania Malbork), Maciej Pruszkowski (Rodło Kwidzyn), Radosław Roeske (Pomorze Potęgowo), Radosław Smulski (KS Chwaszczyno), Michał Sumionka (KS Chwaszczyno), Patryk Tutkowski (Gryf 2009 Tczew), Adrian Wysiecki (Kaszubia Kościerzyna), Maciej Zieliński (GKS Kolbudy)

3 - Tomasz Banaszak (Potok Pszczółki), Mariusz Borowiecki (Pomezania Malbork), Sebastian Borzyszkowski (Potok Pszczółki), z bramka vo. (Powiśle Dzierzgoń), Tomasz Bukowski (Pomorze Potęgowo), Jędrzej Chyła (Powiśle Dzierzgoń), Krzysztof Cysewski (), Karol Dołgowski (Czarni Czarne), Tomasz Fopka (Orlęta Reda), Sebastian Frankowski (GKS Przodkowo), Dawid Groszek (GKS Kolbudy), Damian Hebda (GKS Przodkowo), Jarosław Kuźniarski (Kaszubia Kościerzyna), Cyprian Nowocień (Anioły Garczegorze), Patryk Obiała (Rodło Kwidzyn), Mateusz Pakosz (Bytovia II Bytów), Arkadiusz Pendowski (Anioły Garczegorze), Daniel Podbereźny (Powiśle Dzierzgoń), Łukasz Popielarz (Czarni Przemysław), Sławomir Riebandt (Gryf 2009 Tczew), Wojciech Saczewski (KS Chwaszczyno), Maciej Saczuk (Gryf 2009 Tczew), Łukasz Statkiewicz (Pomezania Malbork), Mateusz Szołtun (Wierzyca Pelplin), Michał Wirkus (Kaszubia Kościerzyna), Tomasz Wirkus (Czarni Przemysław), Mateusz Włodowski (Gryf 2009 Tczew), Łukasz Zawoliński (Gryf 2009 Tczew)

2 - Łukasz Beyl (KS Chwaszczyno), Kamil Bieniaszewski (KS Chwaszczyno), Łukasz Binkowski (Potok Pszczółki), Rafał Bobrowski (Pomorze Potęgowo), Łukasz Chylewski (Bytovia II Bytów), Maciej Ciechanowski (Czarni Przemysław), Tomasz Ciecholewski (GKS Kolbudy), Damian Czahuk (Powiśle Dzierzgoń), Szymon Domachowski (Orlęta Reda), Przemysław Dorawa (), Patryk Drewek (Chojniczanka II Chojnice), Marcin Drzazgowski (Anioły Garczegorze), Przemysław Duda (KS Chwaszczyno), Mateusz Frankowski (GKS Przodkowo), Dariusz Gołuński (Wietcisa Skarszewy), Sylwester Gońda (Wierzyca Pelplin), Tomasz Górski (Czarni Przemysław), Michał Hadrysiak (Gryf 2009 Tczew), Rafał Jaskólski (Pomorze Potęgowo), Łukasz Kłos (Bytovia II Bytów), Michał Kowol (Kaszubia Kościerzyna), Andrzej Kuros (Wierzyca Pelplin), Przemysław Kuss (KS Chwaszczyno), Mateusz Kuzimski (Gryf 2009 Tczew), Daniel Laskowski (KS Chwaszczyno), Przemysław Laskowski (), Robert Lewandowski (Wietcisa Skarszewy), Piotr Łapigrowski (Bytovia II Bytów), Radosław Łaszczuk (GKS Kolbudy), Marcin Łuczak (Potok Pszczółki), Karim Madani (GKS Przodkowo), Przemysław Maluchnik (Rodło Kwidzyn), Adam Masny (Rodło Kwidzyn), Mateusz Mąka (Chojniczanka II Chojnice), Krzysztof Paraficz (Bytovia II Bytów), Tomasz Piechowski (Bytovia II Bytów), Adrian Prabucki (Wietcisa Skarszewy), Mateusz Prinz (Kaszubia Kościerzyna), Jan Przybyszewski (Kaszubia Kościerzyna), Dawid Radomski (Chojniczanka II Chojnice), Piotr Ruciński (Powiśle Dzierzgoń), Karol Skiba (Chojniczanka II Chojnice), Ernest Skórka (), Oskar Skrzecz (Kaszubia Kościerzyna), Ariel Sobczak (Czarni Czarne), Tomasz Stępień (Orlęta Reda), Paweł Strzelecki (Rodło Kwidzyn), Nikodem Szalkowski (Rodło Kwidzyn), Dawid Torłop (Rodło Kwidzyn), Błażej Troka (Kaszubia Kościerzyna), Mateusz Uciniak (Potok Pszczółki), Przemysław Urbański (GKS Kolbudy), Karol Wagner (GKS Kolbudy), Artur Wojach (Bytovia II Bytów), Jacek Wołczak (Wietcisa Skarszewy), Jakub Wroński (Anioły Garczegorze), Kamil Wróblewski (Pomezania Malbork), Patryk Wysiecki (Wietcisa Skarszewy), Bartosz Zimon (Bytovia II Bytów), Adrian Zych (Czarni Czarne)

1 - Karol Akerman (Wietcisa Skarszewy), Uelder Barbosa (Bytovia II Bytów), Piotr Berk (Powiśle Dzierzgoń), Michał Bieliński (Kaszubia Kościerzyna), Marcin Bloch (), Mariusz Bloch (GKS Przodkowo), samobójsza bramka (GKS Kolbudy), Piotr Buchholz (Wietcisa Skarszewy), Mateusz Bujanowski (Wierzyca Pelplin), Karol Cegłowski (KS Chwaszczyno), Paweł Chyła (Powiśle Dzierzgoń), Sebastian Cierlicki (Powiśle Dzierzgoń), Bartosz Czarnecki (Pomezania Malbork), Krystian Czerwionka (GKS Kolbudy), Jakub Danielczyk (Potok Pszczółki), Mateusz Daukszys (Pomezania Malbork), Adam Detmer (Rodło Kwidzyn), Michał Dmitrzyk (Gryf 2009 Tczew), Karol Domjan (), Jakub Doroszuk (Potok Pszczółki), Marcin Drews (Wietcisa Skarszewy), Kamil Dryjas (Pomezania Malbork), Mateusz Filipski (KS Chwaszczyno), Paweł Fopke (Orlęta Reda), Łukasz Gajewski (Wierzyca Pelplin), Mateusz Górny (Czarni Czarne), Mateusz Gretkowski (Rodło Kwidzyn), Oskar Holz (Gryf 2009 Tczew), Podgórski Jacek (Chojniczanka II Chojnice), Paweł Juchniewicz (Rodło Kwidzyn), Mateusz Kachelski (Anioły Garczegorze), Jakub Kapsa (Chojniczanka II Chojnice), Konrad Karwacki (Chojniczanka II Chojnice), Tomasz Kila (Orlęta Reda), Radosław Kmieć (Potok Pszczółki), Krzysztof Kołodziej (Gryf 2009 Tczew), Mateusz Kołodziejski (Bytovia II Bytów), Dawid Kosecki (Potok Pszczółki), Bartosz Kowalczyk (KS Chwaszczyno), Krzysztof Król (Bytovia II Bytów), Kamil Lisewski (Gryf 2009 Tczew), Patryk Lisiewicz (Powiśle Dzierzgoń), Robert Literski (Wietcisa Skarszewy), Adam Litwinko (Wietcisa Skarszewy), Szymon Łagoda (Czarni Czarne), Łukasz Łapigrowski (Anioły Garczegorze), Przemysław Łazor (Czarni Czarne), Damian Maik (GKS Kolbudy), Kamionka Mateusz (Chojniczanka II Chojnice), Sebastian Medwid (Bytovia II Bytów), Gajewski Michał (Powiśle Dzierzgoń), Maciej Młyński (GKS Przodkowo), Marcin Modrzejewski (Chojniczanka II Chojnice), Michał Morgiel (Orlęta Reda), Patryk Mycyk (Czarni Czarne), Piotr Myścich (Rodło Kwidzyn), Daniel Niedzielski (Potok Pszczółki), Sebastian Olszewski (GKS Przodkowo), Karol Opczyński (Gryf 2009 Tczew), Marcin Orłowski (), Tomasz Owsianik (Pomezania Malbork), Damian Pawlak (), Tomasz Pestka (), Lucjan Piechota (Pomezania Malbork), Michał Pietrzyk (Bytovia II Bytów), Norbert Piszczek (), Cezary Plichta (Anioły Garczegorze), Tomasz Poźniak (GKS Kolbudy), Mariusz Radoń (KS Chwaszczyno), Marcin Rąbczyk (Kaszubia Kościerzyna), Dawid Retlewski (), Krzysztof Rutkowski (Wierzyca Pelplin), Robert Siarnecki (Pomorze Potęgowo), Dawid Stalke (Wietcisa Skarszewy), Kamil Stankiewicz (Bytovia II Bytów), Adrian Stępień (Kaszubia Kościerzyna), Jakub Szałek (Bytovia II Bytów), Mateusz Szczepkowski (Potok Pszczółki), Piotr Szulc (GKS Kolbudy), Paweł Śmigielski (GKS Przodkowo), Przemysław Toczek (Bytovia II Bytów), Hubert Tucki (Czarni Czarne), Paweł Wasilewski (Czarni Przemysław), Mateusz Wilma (Kaszubia Kościerzyna), Patryk Wojciechowski (Gryf 2009 Tczew), Paweł Wojtaś (Rodło Kwidzyn), Kacper Wrzask (GKS Przodkowo), Rafał Wszołek (Gryf 2009 Tczew), Tomasz Zaręba (Czarni Przemysław), Paweł Żelechowski (Gryf 2009 Tczew), Tomasz Żółć (Anioły Garczegorze), Paweł Żuk (GKS Kolbudy)
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE