DZISIEJSZE SPARINGI
POPRZEDNIE WYNIKI 10. marca 2013 (niedziela): Bytovia II Bytów 3-0 Pogoń Lębork (1) KS Chwaszczyno 0-4 Gryf Wejherowo
9. marca 2013 (sobota): Potok Pszczółki 1-2 Polonia Gdańsk (1) KP Starogard Gdański 2-4 Czarni Przemysław (1) Jeziorak Iława 5-2 Rodło Kwidzyn (2)
6. marca 2013 (środa): Olimpia 2004 Elbląg 3-0 Pomezania Malbork Bytovia II Bytów - Sparta Sycewice
3. marca 2013 (niedziela): Chrobry Charbrowo - Anioły Garczegorze
2. marca 2013 (sobota): Polonia Gdańsk 2-1 Wierzyca Pelplin (4) Arka Gdynia 2-0 Kaszubia Kościerzyna (2) KP Starogard Gdański 1-0 Powiśle Dzierzgoń (1) Gryf Słupsk 1-7 Pomorze Potęgowo Bałtyk Gdynia 6-2 Orlęta Reda Arka II Gdynia 7-0 Wietcisa Skarszewy (1) Gryf 2009 Tczew 3-3 Arka Gdynia (juniorzy) (1) Rodło Kwidzyn 6-4 Wisła Korzeniewo (1) Nogat Malbork 6-4 Czarni Przemysław Jaguar Kokoszki 4-4 Potok Pszczółki Gryf 2009 Tczew 3-3 Arka Gdynia (juniorzy) Diament Trzebielino - Anioły Garczegorze (1)
1. marca 2013 (piątek): Pomezania Malbork 1-1 Huragan Morąg
27. lutego 2013 (środa): Jaguar Kokoszki - GKS Kolbudy
24. lutego 2013 (niedziela): Bytovia II Bytów 2-1 GKS Sierakowice (2) Lech Czaplinek 0-2 Czarni Czarne
23. lutego 2013 (sobota): Kaszubia Kościerzyna 3-4 Wda Lipusz (8) Gryf 2009 Tczew 2-2 Centrum Pelplin (4) Arka II Gdynia 0-2 Pomorze Potęgowo (1) Olimpia Sztum 4-2 Czarni Przemysław Sokół Ostróda 1-3 Powiśle Dzierzgoń (2) GKS Przodkowo 2-2 Gedania Gdańsk Czarni Pruszcz Gdański 0-0 GKS Kolbudy Wisła Nowe 5-3 Rodło Kwidzyn Lechia Gdańsk (juniorzy) - Wierzyca Pelplin (2)
22. lutego 2013 (piątek): Pomezania Malbork 2-1 Barkas Tolkmicko (1)
20. lutego 2013 (środa): Polonia Gdańsk 4-0 GKS Kolbudy (2) Olimpia 2004 Elbląg 1-1 GKS Przodkowo (4) Olimpia Elbląg 1-1 Powiśle Dzierzgoń (3) Arka II Gdynia - Orlęta Reda
19. lutego 2013 (wtorek): Pomezania Malbork 2-2 Gedania Gdańsk
17. lutego 2013 (niedziela): Delta Miłoradz 0-2 Czarni Przemysław (1)
16. lutego 2013 (sobota): Chojniczanka Chojnice 1-2 Kaszubia Kościerzyna (3) Gryf 2009 Tczew 1-3 Arka II Gdynia (1) Orzeł Subkowy 1-3 Potok Pszczółki (2) Czarni Pruszcz Gdański 2-4 Wierzyca Pelplin (2) Unia Susz 1-4 Rodło Kwidzyn (2) KP Starogard Gdański 1-2 Wietcisa Skarszewy (1) Olimpia Osowa 2-1 Orlęta Reda (1) GKS Przodkowo 3-0 Jaguar Kokoszki Lechia Gdańsk (juniorzy) 1-1 GKS Kolbudy (1) GKS Przodkowo 1-0 KS Chwaszczyno Bałtyk Koszalin 1-0 Pomorze Potęgowo (1) Wikęd/GOSRiT Luzino - Anioły Garczegorze
15. lutego 2013 (piątek): Pomezania Malbork 2-3 Olimpia Sztum
13. lutego 2013 (środa): Arka II Gdynia 2-0 Kaszubia Kościerzyna (2) Olimpia Elbląg 4-0 Rodło Kwidzyn Cartusia Kartuzy 2-2 KS Chwaszczyno
10. lutego 2013 (niedziela): GKS Sierakowice 0-5 Anioły Garczegorze (2) Brda Przechlewo 1-8 Czarni Czarne
9. lutego 2013 (sobota): Olimpia 2004 Elbląg 2-0 Kaszubia Kościerzyna (1) Olimpia II Grudziądz 3-2 Rodło Kwidzyn (7) KP Starogard Gdański 5-3 Wierzyca Pelplin (2) Pomorze Potęgowo 0-2 Cartusia Kartuzy (1) Gryf 2009 Tczew 4-6 Sokół Zblewo (1) Wisła Korzeniewo 5-0 Czarni Przemysław (1) Czarni Pruszcz Gdański 2-2 Potok Pszczółki (1) Unia Susz 3-6 Powiśle Dzierzgoń (1) Arka II Gdynia 1-1 KS Chwaszczyno Olimpia Osowa 1-1 GKS Kolbudy (1) GKS Przodkowo 2-2 Radunia Stężyca Wietcisa Skarszewy 1-1 Wda Lipusz
8. lutego 2013 (piątek): Pomezania Malbork 6-1 Relax Ryjewo
6. lutego 2013 (środa): Olimpia 2004 Elbląg 1-0 Rodło Kwidzyn
3. lutego 2013 (niedziela): GKS Przodkowo 0-1 Olimpia Osowa (1) Olimpia Elbląg (juniorzy) 0-6 Czarni Przemysław (1) Bytovia II Bytów 3-1 Radunia Stężyca Stolem Gniewino 1-1 Pomorze Potęgowo
2. lutego 2013 (sobota): Polonia Gdańsk 2-3 Kaszubia Kościerzyna (3) Gryf 2009 Tczew 8-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański (4) KP Starogard Gdański 4-4 Rodło Kwidzyn (2) Wierzyca Pelplin 1-4 Cartusia Kartuzy (1) Powiśle Dzierzgoń 3-1 Olimpia Sztum (1) Gryf Słupsk 1-0 Anioły Garczegorze Gryf 2009 Tczew (juniorzy) 1-6 GKS Kolbudy
1. lutego 2013 (piątek): Pomezania Malbork 4-0 Delta Miłoradz
31. stycznia 2013 (czwartek): Polonia Warszawa ME 2-0 Bytovia II Bytów
26. stycznia 2013 (sobota): Gryf 2009 Tczew 2-3 Wierzyca Pelplin Kaszubia Kościerzyna 3-1 Amator Kiełpino Powiśle Dzierzgoń 2-2 Żuławy Nowy Dwór Gdański GKS Przodkowo 3-0 Wikęd/GOSRiT Luzino Bałtyk Gdynia 1-1 Pomorze Potęgowo Bytovia II Bytów 6-2 Piast Człuchów
24. stycznia 2013 (czwartek): GKS Przodkowo 4-1 KS Chwaszczyno
23. stycznia 2013 (środa): Jaguar Kokoszki 0-1 Kaszubia Kościerzyna Concordia Elbląg 3-1 Rodło Kwidzyn (2)
20. stycznia 2013 (niedziela): Bytovia II Bytów 2-1 Skotawia Dębnica Kaszubska
16. stycznia 2013 (środa): Bytovia Bytów 4-2 Pomorze Potęgowo
13. stycznia 2013 (niedziela): Bytovia II Bytów 3-1 Koral Dębnica
12. stycznia 2013 (sobota): Bytovia Bytów 2-0 Kaszubia Kościerzyna
5. sierpnia 2012 (niedziela): Potok Pszczółki 1-2 Polonia Gdańsk (3)
4. sierpnia 2012 (sobota): Gryf 2009 Tczew 0-2 Cartusia Kartuzy (4) Czarni Przemysław 3-5 Polonia Gdańsk (4) Pogoń Lębork 2-1 Pomorze Potęgowo (1) Wietcisa Skarszewy 3-0 Sokół Zblewo (2) Olimpia Sztum 3-2 Rodło Kwidzyn (1) Kaszubia Kościerzyna 2-1 Koral Dębnica Pomezania Malbork 2-1 Barkas Tolkmicko
3. sierpnia 2012 (piątek): Powiśle Dzierzgoń 0-8 Bałtyk Gdynia (1)
1. sierpnia 2012 (środa): Sporting Leźno 3-5 Czarni Przemysław (2) Rodło Kwidzyn 0-1 Bałtyk Gdynia (2) Potok Pszczółki 2-6 Arka II Gdynia (1) Orzeł Trąbki Wielkie 2-2 Murkam Przodkowo
29. lipca 2012 (niedziela): GKS Sierakowice 1-0 Bytovia II Bytów (3)
28. lipca 2012 (sobota): Kaszubia Kościerzyna 4-1 Gedania Gdańsk (2) Pogoń Lębork 0-0 Orlęta Reda (2) Orzeł Subkowy 1-2 Wierzyca Pelplin (2) Pomezania Malbork 2-6 Olimpia 2004 Elbląg
27. lipca 2012 (piątek): Potok Pszczółki 1-3 Lechia Gdańsk ME (2)
25. lipca 2012 (środa): Rodło Kwidzyn 1-1 Polonia Gdańsk (4) Arka II Gdynia 1-0 Kaszubia Kościerzyna (4) Potok Pszczółki 1-2 Orzeł Subkowy (2) Olimpia 2004 Elbląg 8-0 Czarni Przemysław (1) Cartusia II Kartuzy 0-1 Murkam Przodkowo (3) Wierzyca Pelplin 3-3 Centrum Pelplin
22. lipca 2012 (niedziela): Delta Miłoradz 1-2 Czarni Przemysław (3)
21. lipca 2012 (sobota): Wietcisa Skarszewy 1-5 Polonia Gdańsk (3) Rodło Kwidzyn 0-1 Wisła Korzeniewo (8) Pomezania Malbork 1-4 Lechia II Gdańsk (2) Radunia Stężyca 4-0 Bytovia II Bytów Kolejarz Chojnice 2-0 Chojniczanka II / Jantar Pawłowo (2)
19. lipca 2012 (czwartek): Gryf 2009 Tczew 1-3 Concordia Elbląg
14. lipca 2012 (sobota): Pomorze Potęgowo 0-2 Gryf Słupsk Pomorze Potęgowo 1-0 Anioły Garczegorze
13. lipca 2012 (piątek): Kaszubia Kościerzyna 0-4 Amkar Perm
11. lipca 2012 (środa): Bytovia Bytów 2-0 Kaszubia Kościerzyna
|