Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2011/2012

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sporting Leźno 22 55 18 1 3 77 - 16
2. Motława Suchy Dąb 22 47 14 5 3 55 - 29
3. Jaguar Gdańsk 22 41 13 2 7 51 - 31
4. Portowiec Gdańsk 22 40 13 1 8 41 - 33
5. KS Sulmin 22 31 9 4 9 34 - 55
6. GTS Rusocin 22 28 8 4 10 35 - 55
7. Wisła Steblewo 22 27 8 3 11 39 - 51
8. Morena Gdańsk 22 24 8 0 14 40 - 44
9. Tęcza Siwiałka 22 23 7 2 13 39 - 52
10. EPT Grabiny Zameczek 22 23 6 5 11 34 - 51
11. Korona Cedry Małe 22 20 6 2 14 38 - 44
12. Barka Łebno 22 20 5 5 12 23 - 45
Ostatni komentarz dodał pepe1 19.07.2012, 12:34:38


 Baner


Kolejka 1 - 20/21. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (88) 
Barka Łebno 1 - 1 Wisła Steblewo 20 sierpnia 2011 - 17:00
Jaguar Gdańsk 1 - 3 Sporting Leźno 20 sierpnia 2011 - 17:00
KS Sulmin 3 - 0 Portowiec Gdańsk 20 sierpnia 2011 - 11:00
Morena Gdańsk 1 - 2 GTS Rusocin 20 sierpnia 2011 - 11:00
Tęcza Siwiałka 0 - 2 Motława Suchy Dąb 20 sierpnia 2011 - 17:00
EPT Grabiny Zameczek 2 - 2 Korona Cedry Małe
Kolejka 2 - 27/28. sierpnia 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
Wisła Steblewo 1 - 0 Korona Cedry Małe 28 sierpnia 2011 - 15:00
Motława Suchy Dąb 2 - 0 EPT Grabiny Zameczek 27 sierpnia 2011 - 17:00
GTS Rusocin 1 - 1 Tęcza Siwiałka 28 sierpnia 2011 - 11:00
Portowiec Gdańsk 1 - 0 Morena Gdańsk 27 sierpnia 2011 - 13:00
Sporting Leźno 9 - 0 KS Sulmin 28 sierpnia 2011 - 11:00
Barka Łebno 0 - 1 Jaguar Gdańsk 28 sierpnia 2011 - 13:00
Kolejka 3 - 3/4. września 2011 [szczegóły] Komentarze (24) 
Jaguar Gdańsk 4 - 1 Wisła Steblewo 3 września 2011 - 17:00
KS Sulmin 2 - 1 Barka Łebno 3 września 2011 - 15:00
Morena Gdańsk 0 - 2 Sporting Leźno 3 września 2011 - 11:00
Tęcza Siwiałka 1 - 2 Portowiec Gdańsk 3 września 2011 - 17:00
EPT Grabiny Zameczek 2 - 4 GTS Rusocin 4 września 2011 - 15:00
Korona Cedry Małe 0 - 3 Motława Suchy Dąb 4 września 2011 - 13:00
Kolejka 4 - 10/11. września 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
Wisła Steblewo 3 - 4 Motława Suchy Dąb 11 września 2011 - 14:00
GTS Rusocin 0 - 8 Korona Cedry Małe 11 września 2011 - 11:00
Portowiec Gdańsk 2 - 0 EPT Grabiny Zameczek 10 września 2011 - 13:00
Sporting Leźno 1 - 0 Tęcza Siwiałka 11 września 2011 - 11:00
Barka Łebno 2 - 6 Morena Gdańsk 11 września 2011 - 13:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 KS Sulmin 11 września 2011 - 12:00
Kolejka 5 - 17/18. września 2011 [szczegóły] Komentarze (17) 
KS Sulmin 3 - 0 Wisła Steblewo 17 września 2011 - 15:00
Morena Gdańsk 2 - 0 Jaguar Gdańsk 17 września 2011 - 11:00
Tęcza Siwiałka 4 - 0 Barka Łebno 18 września 2011 - 12:30
EPT Grabiny Zameczek 0 - 3 Sporting Leźno
Korona Cedry Małe 1 - 2 Portowiec Gdańsk
Motława Suchy Dąb 2 - 0 GTS Rusocin 17 września 2011 - 16:00
Kolejka 6 - 24/25. września 2011 [szczegóły] Komentarze (42) 
Wisła Steblewo 2 - 3 GTS Rusocin 25 września 2011 - 13:00
Portowiec Gdańsk 2 - 2 Motława Suchy Dąb 24 września 2011 - 13:00
Sporting Leźno 2 - 0 Korona Cedry Małe 25 września 2011 - 11:00
Barka Łebno 0 - 4 EPT Grabiny Zameczek 25 września 2011 - 13:00
Jaguar Gdańsk 5 - 2 Tęcza Siwiałka 24 września 2011 - 15:00
KS Sulmin 0 - 1 Morena Gdańsk 24 września 2011 - 15:00
Kolejka 7 - 1/2. października 2011 [szczegóły] Komentarze (23) 
Morena Gdańsk 2 - 3 Wisła Steblewo 1 października 2011 - 11:00
Tęcza Siwiałka 1 - 2 KS Sulmin 1 października 2011 - 17:00
EPT Grabiny Zameczek 3 - 1 Jaguar Gdańsk 2 października 2011 - 15:00
Korona Cedry Małe 5 - 0 Barka Łebno 2 października 2011 - 13:00
Motława Suchy Dąb 1 - 1 Sporting Leźno 1 października 2011 - 15:00
GTS Rusocin 2 - 3 Portowiec Gdańsk 2 października 2011 - 12:00
Kolejka 8 - 8/9. października 2011 [szczegóły] Komentarze (18) 
Wisła Steblewo 1 - 3 Portowiec Gdańsk 9 października 2011 - 12:00
Sporting Leźno 3 - 0 GTS Rusocin 9 października 2011 - 11:00
Barka Łebno 1 - 4 Motława Suchy Dąb 9 października 2011 - 13:00
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Korona Cedry Małe 8 października 2011 - 15:00
KS Sulmin 2 - 2 EPT Grabiny Zameczek 8 października 2011 - 15:00
Morena Gdańsk 1 - 2 Tęcza Siwiałka 8 października 2011 - 11:00
Kolejka 9 - 15/16. października 2011 [szczegóły] Komentarze (36) 
Tęcza Siwiałka 5 - 2 Wisła Steblewo 15 października 2011 - 16:00
EPT Grabiny Zameczek 1 - 0 Morena Gdańsk 15 października 2011 - 15:00
Korona Cedry Małe 1 - 2 KS Sulmin 16 października 2011 - 13:00
Motława Suchy Dąb 4 - 0 Jaguar Gdańsk 15 października 2011 - 13:00
GTS Rusocin 1 - 3 Barka Łebno 16 października 2011 - 12:00
Portowiec Gdańsk 3 - 1 Sporting Leźno 15 października 2011 - 13:00
Kolejka 10 - 22/23. października 2011 [szczegóły] Komentarze (26) 
Wisła Steblewo 3 - 2 Sporting Leźno 23 października 2011 - 14:00
Barka Łebno 2 - 3 Portowiec Gdańsk 23 października 2011 - 13:00
Jaguar Gdańsk 7 - 0 GTS Rusocin 23 października 2011 - 12:00
KS Sulmin 4 - 2 Motława Suchy Dąb 22 października 2011 - 15:00
Morena Gdańsk 3 - 1 Korona Cedry Małe 22 października 2011 - 11:00
Tęcza Siwiałka 3 - 1 EPT Grabiny Zameczek 22 października 2011 - 15:00
Kolejka 11 - 29/30. października 2011 [szczegóły] Komentarze (21) 
EPT Grabiny Zameczek 2 - 0 Wisła Steblewo 29 października 2011 - 15:00
Korona Cedry Małe 0 - 3 Tęcza Siwiałka 30 października 2011 - 13:00
vo, w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik,na boisku 3:1
Motława Suchy Dąb 2 - 1 Morena Gdańsk 30 października 2011 - 13:00
GTS Rusocin 4 - 0 KS Sulmin 30 października 2011 - 12:00
Portowiec Gdańsk 1 - 2 Jaguar Gdańsk 29 października 2011 - 13:00
Sporting Leźno 1 - 2 Barka Łebno 30 października 2011 - 11:00
Kolejka 12 - 5/6. listopada 2011 [szczegóły] Komentarze (35) 
Wisła Steblewo 2 - 0 Barka Łebno 6 listopada 2011 - 13:00
Sporting Leźno 3 - 0 Jaguar Gdańsk 6 listopada 2011 - 11:00
Portowiec Gdańsk 1 - 2 KS Sulmin 5 listopada 2011 - 13:00
GTS Rusocin 2 - 1 Morena Gdańsk 6 listopada 2011 - 12:00
Motława Suchy Dąb 3 - 2 Tęcza Siwiałka 5 listopada 2011 - 13:30
Korona Cedry Małe 0 - 3 EPT Grabiny Zameczek 6 listopada 2011 - 13:00
vo,w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:2
Kolejka 13 - 24/25. marca 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
Korona Cedry Małe 3 - 1 Wisła Steblewo 25 marca 2012 - 14:00
EPT Grabiny Zameczek 2 - 2 Motława Suchy Dąb 25 marca 2012 - 11:00
Tęcza Siwiałka 2 - 4 GTS Rusocin 25 marca 2012 - 15:00
Morena Gdańsk 0 - 3 Portowiec Gdańsk 24 marca 2012 - 11:00
brak kart zdrowia
KS Sulmin 0 - 4 Sporting Leźno 24 marca 2012 - 12:00
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Barka Łebno 25 marca 2012 - 11:00
Kolejka 14 - 31 marca /1. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (23) 
Wisła Steblewo 1 - 0 Jaguar Gdańsk 1 kwietnia 2012 - 12:00
Barka Łebno 1 - 1 KS Sulmin 1 kwietnia 2012 - 13:00
Sporting Leźno 3 - 1 Morena Gdańsk 1 kwietnia 2012 - 11:00
Portowiec Gdańsk 0 - 2 Tęcza Siwiałka 1 kwietnia 2012 - 11:00
GTS Rusocin 1 - 1 EPT Grabiny Zameczek 1 kwietnia 2012 - 11:00
Motława Suchy Dąb 3 - 0 Korona Cedry Małe 31 marca 2012 - 14:00
Kolejka 15 - 14/15. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (16) 
Motława Suchy Dąb 1 - 3 Wisła Steblewo 14 kwietnia 2012 - 15:00
Korona Cedry Małe 3 - 0 GTS Rusocin 15 kwietnia 2012 - 14:00
EPT Grabiny Zameczek 2 - 7 Portowiec Gdańsk 15 kwietnia 2012 - 11:00
Tęcza Siwiałka 1 - 6 Sporting Leźno 15 kwietnia 2012 - 15:00
Morena Gdańsk 0 - 2 Barka Łebno 14 kwietnia 2012 - 11:00
KS Sulmin 0 - 3 Jaguar Gdańsk 14 kwietnia 2012 - 15:30
Kolejka 16 - 21/22. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (13) 
Wisła Steblewo 6 - 0 KS Sulmin 22 kwietnia 2012 - 12:00
Jaguar Gdańsk 4 - 0 Morena Gdańsk 22 kwietnia 2012 - 12:00
Barka Łebno 2 - 0 Tęcza Siwiałka 22 kwietnia 2012 - 14:00
Sporting Leźno 5 - 0 EPT Grabiny Zameczek 22 kwietnia 2012 - 11:00
Portowiec Gdańsk 3 - 1 Korona Cedry Małe 21 kwietnia 2012 - 11:00
GTS Rusocin 1 - 3 Motława Suchy Dąb 21 kwietnia 2012 - 17:00
Kolejka 17 - 28/29. kwietnia 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
GTS Rusocin 2 - 2 Wisła Steblewo 28 kwietnia 2012 - 17:00
Motława Suchy Dąb 3 - 0 Portowiec Gdańsk 28 kwietnia 2012 - 15:00
Korona Cedry Małe 1 - 3 Sporting Leźno 29 kwietnia 2012 - 14:00
EPT Grabiny Zameczek 0 - 0 Barka Łebno 29 kwietnia 2012 - 11:00
Tęcza Siwiałka 0 - 4 Jaguar Gdańsk 29 kwietnia 2012 - 15:00
Morena Gdańsk 8 - 2 KS Sulmin 28 kwietnia 2012 - 11:00
Kolejka 18 - 5/6. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (10) 
Wisła Steblewo 2 - 4 Morena Gdańsk 6 maja 2012 - 12:00
KS Sulmin 3 - 2 Tęcza Siwiałka 5 maja 2012 - 15:30
Jaguar Gdańsk 4 - 1 EPT Grabiny Zameczek 6 maja 2012 - 16:00
Barka Łebno 2 - 0 Korona Cedry Małe 6 maja 2012 - 13:00
Sporting Leźno 4 - 1 Motława Suchy Dąb 6 maja 2012 - 11:00
Portowiec Gdańsk 2 - 0 GTS Rusocin 5 maja 2012 - 11:00
Kolejka 19 - 12/13. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (12) 
Portowiec Gdańsk 0 - 2 Wisła Steblewo 12 maja 2012 - 11:00
GTS Rusocin 2 - 6 Sporting Leźno 12 maja 2012 - 17:00
Motława Suchy Dąb 1 - 1 Barka Łebno 12 maja 2012 - 16:00
Korona Cedry Małe 3 - 4 Jaguar Gdańsk 13 maja 2012 - 14:00
EPT Grabiny Zameczek 1 - 4 KS Sulmin 13 maja 2012 - 11:00
Tęcza Siwiałka 0 - 4 Morena Gdańsk 13 maja 2012 - 15:00
Kolejka 20 - 19/20. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (20) 
Wisła Steblewo 2 - 2 Tęcza Siwiałka 20 maja 2012 - 14:00
Morena Gdańsk 3 - 2 EPT Grabiny Zameczek 19 maja 2012 - 11:00
KS Sulmin 3 - 3 Korona Cedry Małe 19 maja 2012 - 15:30
Jaguar Gdańsk 2 - 2 Motława Suchy Dąb 19 maja 2012 - 16:00
Barka Łebno 2 - 2 GTS Rusocin 20 maja 2012 - 13:00
Sporting Leźno 4 - 0 Portowiec Gdańsk 20 maja 2012 - 11:00
Kolejka 21 - 26/27. maja 2012 [szczegóły] Komentarze (15) 
Sporting Leźno 8 - 0 Wisła Steblewo 27 maja 2012 - 11:00
Portowiec Gdańsk 2 - 0 Barka Łebno 27 maja 2012 - 11:00
GTS Rusocin 2 - 1 Jaguar Gdańsk 26 maja 2012 - 17:00
Motława Suchy Dąb 2 - 0 KS Sulmin 26 maja 2012 - 16:00
Korona Cedry Małe 2 - 0 Morena Gdańsk 27 maja 2012 - 14:00
EPT Grabiny Zameczek 3 - 5 Tęcza Siwiałka 27 maja 2012 - 11:00
Kolejka 22 - 3. czerwca 2012 [szczegóły] Komentarze (51) 
Wisła Steblewo 1 - 2 EPT Grabiny Zameczek 3 czerwca 2012 - 13:00
Tęcza Siwiałka 1 - 4 Korona Cedry Małe 3 czerwca 2012 - 13:00
Morena Gdańsk 2 - 6 Motława Suchy Dąb 3 czerwca 2012 - 13:00
KS Sulmin 0 - 2 GTS Rusocin 3 czerwca 2012 - 13:00
Jaguar Gdańsk 2 - 1 Portowiec Gdańsk 3 czerwca 2012 - 13:00
Barka Łebno 0 - 3 Sporting Leźno 3 czerwca 2012 - 13:00