10. EPT Grabiny Zameczek 22 23 6 5 11 34 - 51
11. Korona Cedry Małe 22 20 6 2 14 38 - 44

Wisła Steblewo 1 - 3 Portowiec Gdańsk 9 października 2011 - 12:00
Sporting Leźno 3 - 0 GTS Rusocin 9 października 2011 - 11:00
Barka Łebno 1 - 4 Motława Suchy Dąb 9 października 2011 - 13:00
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Korona Cedry Małe 8 października 2011 - 15:00
KS Sulmin 2 - 2 EPT Grabiny Zameczek 8 października 2011 - 15:00
Morena Gdańsk 1 - 2 Tęcza Siwiałka 8 października 2011 - 11:00

sanatorium   08.10.2011, 14:21:33
Morena doznala kolejnej kompromitujacej porazki, stracila bramke w 90 mn i przegrała z Tęczą Siwiałka 1:2.

kula12   09.10.2011, 14:34:07
Sporting od około 15 minuty grał w 10 z powodu czerwonej kartki. słowa uznania :)
 juvegts   09.10.2011, 15:10:48
to prawda Sporting grał od 15 minuty w 10 . Po pokazaniu czerwonej kartki zaparkowali autobus na 16 i liczyli na kontry , trzy z nich wykorzystali . Posiadanie Rusocin 85% , Leźno 15 % . Ale wynik idzie w świat bo to Rusocin nie umiał sobie nic wypracować . pzdr - sędzia ok .
 kula12   09.10.2011, 15:26:23
gosciu chyba ogladales inny mecz ; )
 portowiec1   09.10.2011, 15:47:01
PORTOWIEC-wisla 3:1 Bramki dla KSP : Marcin Jasiński x3
 juvegts   09.10.2011, 16:09:07
inny mecz? no to proszę , jak wyglądał przebieg meczu?
 edson   09.10.2011, 16:24:35
Barka - Motława 1:4
 d?ony   09.10.2011, 17:29:45
Ty juvegts, o jakim posiadaniu piłki Ty piszesz? Przecież Wy żadnego celnego strzału nie oddaliście. I chyba logiczne jest, że każdy zespół grając w 10 nie będzie atakował przeciwnika, który wyprowadza piłkę od swojego pola karnego. Graliście w piłkę pod swoją bramką i chyba tam naliczyłeś 85%. Na początku drugiej połowy, Sporting tak Was zepchnął, że ze swojego pola karnego nie mogliście wyjść.
 juvegts   09.10.2011, 17:37:06
zepchnął przez 5 minut...każda akcja Rusocina kończyła sie na waszym 20- 25 metrze a nie pod naszą bramką , tam była strata i lampa na napastnika . amen przez całą drugą połowę .
 kula12   09.10.2011, 18:06:20
dzony, co im nie nie napiszesz, to oni beda wiedziec lepiej ^^ taka prawda, ze nic nie grali . Kazdy kto byl, widzial ze Sporting byl zespolem duzo lepszym, co udowodnili strzelonymi bramkami . Nie dziwil bym sie plakania rusocina, gdyby to bylo chociaz 1-0 . A tak to po meczu . Daliscie sobie wbic 3 bramki i nie wylewajcie zalu na forum .
 AnDi14   09.10.2011, 19:58:14
piot_1495 - Po pierwsze Korona nie ma nowego trenera a po drugie nie spadną do B - klasy. :P
 playerV   09.10.2011, 23:25:59
Co do meczu z Rusocinem, faktem jest że goście w drugiej połowie mieli przewagę w posiadaniu piłki.
Wiadomo że grając w 10 nikt nie rzuci sie do szaleńczych ataków na bramke przeciwnika.
Wygraliśmy mecz taktycznie.
Woli ścisłosci Rusocin grając w przewadze nie stworzył w drugiej połowie żadnej klarownej sytuacji.
My natomiast wykorzystaliśmy grę z kontry.
I choć nasza gra nie jest może efektowna( na co ma wpływ kilka czynników, bo uważam że mamy potencjał aby grać lepiej) to przede wszytkim jest efektywna.A jak wiadomo w lidze liczą się punkty, anie efekty artystyczne.