POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2011 - SOBOTA 27.01.2018
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2007 - SOBOTA 10.02.2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2009/2010



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 22 59 19 2 1 92 - 15
2. Sapa Rumia Janowo 22 45 13 6 3 73 - 17
3. Bałtyk Gdynia 22 42 13 3 6 48 - 37
4. Polonia Gdańsk 22 39 12 3 7 52 - 29
5. FC Gowidlino 22 39 12 3 7 52 - 30
6. Pomezania Malbork 22 30 8 6 8 45 - 41
7. Victoria Kaliska 22 30 9 3 10 36 - 47
8. Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 28 9 1 12 37 - 52
9. Arka II Gdynia SI 22 26 7 5 10 31 - 38
10. Cisowa Gdynia 22 16 4 4 14 40 - 85
11. Chojniczanka Chojnice 22 15 4 3 15 29 - 75
12. Cartusia Kartuzy 22 7 2 1 19 13 - 82
Ostatni komentarz dodał Matrix_MkS 18.07.2010, 19:59:56

Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2009 [szczegóły] Komentarze (27) 
1. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 29 sierpnia 2009 - 11:00
2. Arka Gdynia SI 9 - 1 Victoria Kaliska 28 sierpnia 2028 - 11:00
3. Arka II Gdynia SI 1 - 3 Sapa Rumia Janowo 29 sierpnia 2009 - 15:00
4. Cartusia Kartuzy 2 - 4 Pomezania Malbork 29 sierpnia 2009 - 11:00
5. Cisowa Gdynia 1 - 2 Bałtyk Gdynia 23 września 2009 - 17:00
6. FC Gowidlino 2 - 1 Polonia Gdańsk 30 sierpnia 2009 - 14:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2009 [szczegóły] Komentarze (21) 
7. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Polonia Gdańsk 5 września 2009 - 11:00
8. Bałtyk Gdynia 3 - 2 FC Gowidlino 6 września 2009 - 13:00
9. Pomezania Malbork 6 - 0 Cisowa Gdynia 5 września 2009 - 13:00
10. Sapa Rumia Janowo 13 - 1 Cartusia Kartuzy 5 września 2009 - 11:00
11. Victoria Kaliska 1 - 1 Arka II Gdynia SI 5 września 2009 - 12:00
12. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Arka Gdynia SI 6 września 2009 - 11:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2009 [szczegóły] Komentarze (14) 
13. Arka Gdynia SI 7 - 1 Chojniczanka Chojnice 12 września 2009 - 13:00
14. Arka II Gdynia SI 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 września 2009 - 15:00
15. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Victoria Kaliska 13 września 2009 - 11:00
16. Cisowa Gdynia 1 - 6 Sapa Rumia Janowo 12 września 2009 - 12:00
17. FC Gowidlino 3 - 3 Pomezania Malbork 13 września 2009 - 14:00
18. Polonia Gdańsk 4 - 0 Bałtyk Gdynia 13 września 2009 - 16:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2009 [szczegóły] Komentarze (24) 
19. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Bałtyk Gdynia 19 września 2009 - 11:00
20. Pomezania Malbork 4 - 1 Polonia Gdańsk 19 września 2009 - 10:30
21. Sapa Rumia Janowo 1 - 1 FC Gowidlino 20 września 2009 - 11:00
22. Victoria Kaliska 2 - 1 Cisowa Gdynia 19 września 2009 - 12:00
23. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 Cartusia Kartuzy 20 września 2009 - 11:00
24. Arka Gdynia SI 3 - 0 Arka II Gdynia SI 19 września 2009 - 13:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2009 [szczegóły] Komentarze (19) 
25. Arka II Gdynia SI 0 - 3 Chojniczanka Chojnice 26 września 2009 - 15:00
26. Cartusia Kartuzy 0 - 7 Arka Gdynia SI 27 września 2009 - 11:00
27. Cisowa Gdynia 1 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 27 września 2009 - 10:00
28. FC Gowidlino 4 - 0 Victoria Kaliska 27 września 2009 - 14:00
29. Polonia Gdańsk 3 - 3 Sapa Rumia Janowo 27 września 2009 - 13:00
30. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Pomezania Malbork 27 września 2009 - 15:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2009 [szczegóły] Komentarze (16) 
31. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Pomezania Malbork 3 października 2009 - 11:00
32. Sapa Rumia Janowo 0 - 2 Bałtyk Gdynia 4 października 2009 - 11:00
33. Victoria Kaliska 1 - 0 Polonia Gdańsk 3 października 2009 - 12:00
34. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 FC Gowidlino 4 października 2009 - 11:00
35. Arka Gdynia SI 15 - 1 Cisowa Gdynia 4 października 2009 - 11:00
36. Arka II Gdynia SI 1 - 0 Cartusia Kartuzy 4 października 2009 - 17:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2009 [szczegóły] Komentarze (13) 
37. Cartusia Kartuzy 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 10 października 2009 - 11:00
38. Cisowa Gdynia 1 - 5 Arka II Gdynia SI 10 października 2009 - 17:00
39. FC Gowidlino 1 - 2 Arka Gdynia SI 11 października 2009 - 14:00
40. Polonia Gdańsk 1 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 października 2009 - 15:30
41. Bałtyk Gdynia 0 - 0 Victoria Kaliska 10 października 2009 - 15:00
42. Pomezania Malbork 0 - 3 Sapa Rumia Janowo 10 października 2009 - 12:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2009 [szczegóły] Komentarze (18) 
43. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Sapa Rumia Janowo 17 października 2009 - 11:00
44. Victoria Kaliska 5 - 3 Pomezania Malbork 17 października 2009 - 12:00
45. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Bałtyk Gdynia 18 października 2009 - 15:30
46. Arka Gdynia SI 2 - 0 Polonia Gdańsk 18 października 2009 - 15:00
47. Arka II Gdynia SI 2 - 4 FC Gowidlino 18 października 2009 - 13:00
48. Cartusia Kartuzy 2 - 2 Cisowa Gdynia 28 października 2009 - 15:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2009 [szczegóły] Komentarze (44) 
49. Cisowa Gdynia 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 20 października 2025 - 11:00
50. FC Gowidlino 0 - 1 Cartusia Kartuzy 20 października 2025 - 13:00
51. Polonia Gdańsk 1 - 2 Arka II Gdynia SI 20 października 2024 - 11:00
52. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Arka Gdynia SI 20 października 2024 - 11:00
53. Pomezania Malbork 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 20 października 2025 - 11:00
54. Sapa Rumia Janowo 5 - 1 Victoria Kaliska 20 października 2025 - 11:00
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (61) 
55. Chojniczanka Chojnice 2 - 8 Victoria Kaliska 12 listopada 2009 - 13:00
56. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Sapa Rumia Janowo 8 listopada 2009 - 15:30
57. Arka Gdynia SI 6 - 1 Pomezania Malbork 7 listopada 2009 - 13:00
58. Arka II Gdynia SI 3 - 5 Bałtyk Gdynia 7 listopada 2009 - 15:00
59. Cartusia Kartuzy 0 - 2 Polonia Gdańsk 3 kwietnia 2010 - 11:00
60. Cisowa Gdynia 0 - 3 FC Gowidlino 7 listopada 2009 - 11:00
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2009 [szczegóły] Komentarze (60) 
61. FC Gowidlino 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 15 listopada 2009 - 13:00
62. Polonia Gdańsk 7 - 1 Cisowa Gdynia 15 listopada 2009 - 11:00
63. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Cartusia Kartuzy 14 listopada 2009 - 15:00
vo,niestawienie się na zawody
64. Pomezania Malbork 1 - 1 Arka II Gdynia SI 15 listopada 2009 - 11:00
65. Sapa Rumia Janowo 0 - 0 Arka Gdynia SI 15 listopada 2009 - 11:00
66. Victoria Kaliska 2 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 14 listopada 2009 - 12:00
Kolejka 12 - 2. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (20) 
67. Chojniczanka Chojnice 2 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 czerwca 2010 - 18:00
68. Victoria Kaliska 0 - 4 Arka Gdynia SI 2 czerwca 2010 - 17:30
mecz w Gdyni
69. Sapa Rumia Janowo 0 - 0 Arka II Gdynia SI 2 czerwca 2010 - 18:00
70. Pomezania Malbork 5 - 0 Cartusia Kartuzy 10 kwietnia 2010 - 10:00
71. Bałtyk Gdynia 4 - 3 Cisowa Gdynia 10 kwietnia 2010 - 09:00
72. Polonia Gdańsk 1 - 0 FC Gowidlino 10 czerwca 2010 - 18:00
Kolejka 13 - 26/27. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (21) 
73. Polonia Gdańsk 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 26 czerwca 2010 - 11:00
74. FC Gowidlino 4 - 5 Bałtyk Gdynia 19 kwietnia 2010 - 17:00
75. Cisowa Gdynia 4 - 3 Pomezania Malbork 26 czerwca 2010 - 17:00
76. Cartusia Kartuzy 0 - 8 Sapa Rumia Janowo 26 czerwca 2010 - 11:00
77. Arka II Gdynia SI 1 - 0 Victoria Kaliska 26 czerwca 2010 - 15:00
78. Arka Gdynia SI 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 czerwca 2010 - 13:00
Kolejka 14 - 24/25. kwietnia 2010 [szczegóły] Komentarze (6) 
79. Chojniczanka Chojnice 1 - 7 Arka Gdynia SI 24 kwietnia 2010 - 13:00
80. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 3 Arka II Gdynia SI 24 kwietnia 2010 - 11:00
81. Victoria Kaliska 2 - 1 Cartusia Kartuzy 24 kwietnia 2010 - 12:00
82. Sapa Rumia Janowo 4 - 0 Cisowa Gdynia 25 kwietnia 2010 - 11:00
83. Pomezania Malbork 1 - 0 FC Gowidlino 24 kwietnia 2010 - 10:00
84. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Polonia Gdańsk 25 kwietnia 2010 - 11:00
Kolejka 15 - 1/2. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (15) 
85. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 maja 2010 - 11:00
86. Polonia Gdańsk 1 - 0 Pomezania Malbork 1 maja 2010 - 11:00
87. FC Gowidlino 0 - 0 Sapa Rumia Janowo 2 maja 2010 - 14:30
88. Cisowa Gdynia 2 - 5 Victoria Kaliska 2 maja 2010 - 17:30
89. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 maja 2010 - 11:00
90. Arka II Gdynia SI 2 - 4 Arka Gdynia SI 30 kwietnia 2010 - 14:30
Kolejka 16 - 8/9. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (6) 
91. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Arka II Gdynia SI 8 maja 2010 - 13:00
92. Arka Gdynia SI 5 - 0 Cartusia Kartuzy 8 maja 2010 - 17:00
93. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 3 Cisowa Gdynia 4 maja 2010 - 17:00
94. Victoria Kaliska 0 - 2 FC Gowidlino 8 maja 2010 - 12:00
95. Sapa Rumia Janowo 1 - 3 Polonia Gdańsk 9 maja 2010 - 11:00
96. Pomezania Malbork 3 - 1 Bałtyk Gdynia 8 maja 2010 - 10:00
Kolejka 17 - 15/16. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
97. Pomezania Malbork 4 - 2 Chojniczanka Chojnice 15 maja 2010 - 10:00
98. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Sapa Rumia Janowo 22 czerwca 2010 - 17:00
99. Polonia Gdańsk 1 - 0 Victoria Kaliska 15 maja 2010 - 11:00
100. FC Gowidlino 4 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 maja 2010 - 14:30
101. Cisowa Gdynia 1 - 4 Arka Gdynia SI 15 maja 2010 - 12:00
102. Cartusia Kartuzy 0 - 1 Arka II Gdynia SI 15 maja 2010 - 17:00
Kolejka 18 - 22/23. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (9) 
103. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Cartusia Kartuzy 22 maja 2010 - 13:00
104. Arka II Gdynia SI 0 - 0 Cisowa Gdynia 23 maja 2010 - 11:00
105. Arka Gdynia SI 2 - 1 FC Gowidlino 23 maja 2010 - 13:00
106. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 8 Polonia Gdańsk 15 czerwca 2010 - 18:00
107. Victoria Kaliska 0 - 3 Bałtyk Gdynia 22 maja 2010 - 12:00
108. Sapa Rumia Janowo 2 - 0 Pomezania Malbork 23 maja 2010 - 11:00
Kolejka 19 - 29/30. maja 2010 [szczegóły] Komentarze (13) 
109. Sapa Rumia Janowo 13 - 0 Chojniczanka Chojnice 30 maja 2010 - 11:00
110. Pomezania Malbork 1 - 1 Victoria Kaliska 29 maja 2010 - 18:30
111. Bałtyk Gdynia 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 maja 2010 - 13:00
112. Polonia Gdańsk 0 - 1 Arka Gdynia SI 29 maja 2010 - 11:00
113. FC Gowidlino 3 - 0 Arka II Gdynia SI 30 maja 2010 - 14:30
114. Cisowa Gdynia 6 - 0 Cartusia Kartuzy 30 maja 2010 - 11:00
Kolejka 20 - 5/6. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (5) 
115. Chojniczanka Chojnice 1 - 6 Cisowa Gdynia 8 czerwca 2010 - 16:00
116. Cartusia Kartuzy 0 - 2 FC Gowidlino 5 czerwca 2010
117. Arka II Gdynia SI 0 - 0 Polonia Gdańsk 6 czerwca 2010 - 13:00
118. Arka Gdynia SI 2 - 0 Bałtyk Gdynia 5 czerwca 2010 - 17:00
119. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Pomezania Malbork 6 czerwca 2010
120. Victoria Kaliska 1 - 2 Sapa Rumia Janowo 5 czerwca 2010
Kolejka 21 - 12/13. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (8) 
121. Victoria Kaliska 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
122. Sapa Rumia Janowo 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
123. Pomezania Malbork 1 - 1 Arka Gdynia SI 12 czerwca 2010 - 10:00
124. Bałtyk Gdynia 3 - 2 Arka II Gdynia SI
125. Polonia Gdańsk 5 - 1 Cartusia Kartuzy
126. FC Gowidlino 7 - 3 Cisowa Gdynia 14 czerwca 2010 - 18:00
Kolejka 22 - 19/20. czerwca 2010 [szczegóły] Komentarze (37) 
127. Chojniczanka Chojnice 2 - 4 FC Gowidlino
128. Cisowa Gdynia 3 - 6 Polonia Gdańsk 18 czerwca 2010 - 18:00
129. Cartusia Kartuzy 1 - 4 Bałtyk Gdynia
130. Arka II Gdynia SI 5 - 0 Pomezania Malbork 18 czerwca 2010 - 14:30
131. Arka Gdynia SI 0 - 3 Sapa Rumia Janowo 15 czerwca 2010 - 17:30
132. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 Victoria Kaliska
© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.14