4. Polonia Gdańsk 22 39 12 3 7 52 - 29 2 3 1 0 1 2 - 2
5. FC Gowidlino 22 39 12 3 7 52 - 30 2 3 1 0 1 2 - 2
6. Victoria Kaliska 22 30 9 3 10 36 - 47 2 4 1 1 0 6 - 4
7. Pomezania Malbork 22 30 8 6 8 45 - 41 2 1 0 1 1 4 - 6
8. Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 28 9 1 12 37 - 52
9. Arka II Gdynia SI 22 26 7 5 10 31 - 38
11. Chojniczanka Chojnice 22 15 4 3 15 29 - 75
12. Cartusia Kartuzy 22 7 2 1 19 13 - 82
Ostatni komentarz dodał Matrix_MkS 18.07.2010, 19:59:56

Kolejka 10 - 7/8. listopada 2009

Chojniczanka Chojnice 2 - 8 Victoria Kaliska 12 listopada 2009 - 13:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Sapa Rumia Janowo 8 listopada 2009 - 15:30
Arka Gdynia SI 6 - 1 Pomezania Malbork 7 listopada 2009 - 13:00
Arka II Gdynia SI 3 - 5 Bałtyk Gdynia 7 listopada 2009 - 15:00
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Polonia Gdańsk 3 kwietnia 2010 - 11:00
Cisowa Gdynia 0 - 3 FC Gowidlino 7 listopada 2009 - 11:00

piotr13   24.10.2009, 08:45:56
mecz Cartusia-Polonia został przełożony na prośbe gosci na 11.11.2009r. o godz 11-00
 Dominiks17   25.10.2009, 20:22:25
Pomezania Ma Bardzo Trudny Mecz Do Rozegrania Ale Wierzymy Że Można Powalczyć W Tym Meczu :P
 rysman   01.11.2009, 16:16:48
Ty Dominiks17 skąd możesz wiedzieć że Chojna przegra z Kaliską a gdy graliśmy z rumą to też tak obstawiałeś :@ ???????????

powiem ci jedno śmieciu gdy Chojna wygra przeprosisz ją na forum ok????

JEDEN ZA WSZYSTKICH WSZYSCY ZA JEDNEGO
WOJNA WOJNA MKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
CHOJNA NA WIEKI :love:
 Qbus_stg   01.11.2009, 21:22:59
arka przegra z pomezania to zes kabaret napisal! hahahahah yh...
 Sebas   03.11.2009, 14:30:58
kpina, kabaret, parodia !

chociaz fajnie by bylo gdyby byl co najmniej remis ;)
 piotr13   03.11.2009, 17:38:54
do dominiks17; ale żeś bajki napisał chojna będzie mogła wygrać,albo zremisować. a najlepsze to mnie rozwala
arka przegra z pomezanią a skąd wiesz że możemy przegrać z polonią.???

Wiktoria przegrała z Sapą 5-1 a chojna zremisowała,także nie pisz bzdór i napisz takie wyniki jakie mogą być. a nie,że jesteś z malborka i gracie z arką i piszesz że możecie wygrać./
 Qbus_stg   03.11.2009, 19:17:39
z kad leszczu wiesz ze przegramy z sapa?

Mazan   04.11.2009, 17:52:25
chłopie poczytaj kto tu cwaniaczy- Arka się wcale nie odzywa tylko w każdej kolejce robi swoje. Przypomnę ci wynik w rewanżu w Malborku 1:8 :D i to jest bliższe prawdy. Powodzenia i skup sie na treningach zamiast napinki.
 Qbus_stg   04.11.2009, 20:31:32
brawo 8)
 Dominiks17   05.11.2009, 21:12:30
WoW myślisz że błyszczysz ??
Jeszcze się przekonacie jak arka dostanie :P
 piotr13   06.11.2009, 11:10:58
do dominiks17;ty sie lepiej skup na meczu niz na tych twoich komentarzykarz zobaczymy jaki będzie wynik ja stawiam 5-1 dla arki

:p
 Qbus_stg   06.11.2009, 17:08:45
mysle ze blyszcze... 8)
 Adron   06.11.2009, 17:21:54
Słuchajcie leszcze chojna się boi bo już dzisiaj przełożyli mecz na czwartek . Ja obstawiam że victoria wygra 8:1 i da im tego gola na pocieszenie . Tak się najprawdopodobniej stanie Leszcze xD :) :O
 Adron   06.11.2009, 17:24:39
Victoria jest jedną z najlepszych drużyn bo jako pierwsza strzeliła Arka Gdynia SI gola . To jest prawda Leszcze 8)
 Adron   06.11.2009, 17:26:27
Dlaczego nie komętujecie ?
Zatkało kakao was Leszcze !!! :huh:
 piotr13   06.11.2009, 17:47:19
a skąd od razu wiesz że sie was boją powiem ci że z nami wygraliście zaledwie 2-1 a chojna pgrała nas jak dzieci:P
 piotr13   06.11.2009, 17:50:34
a co do tego,że strzeliliście gola

bo pierwsi z nimi graliście
 Sebas   06.11.2009, 17:57:09
A my w poprzednim sezonie wygralismy z Arka..

rybka   06.11.2009, 20:02:17
Chojniczanka - Victoria mecz przełożony na czwartek na prośbę Chojniczanki(grypa). Do zobaczenia w czwartek. Pozdrawiamy i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! :idea:
 luk96   06.11.2009, 20:38:04
Po co wy sie wszyscy w necie spinacie grajcie na boisku a nie kto ma lepsze komentarze.
 malutki96   07.11.2009, 11:32:16
Adron jaki Kozak wez nie ogladaj zaduzo filmow bo to na ciebie zle dziala ;//

Pierwsza Strzelila Gola Haha Bo Pierwsza Grała wez koles ogarnij to pogadamy !!

Leszczu z Viktori !!

CHojnaa :love: :love:
 lipek_96   07.11.2009, 12:31:03
Zobaczcie że kluby z czołówki tabeli nic nie piszą ,Tylko Wy macie jakieś problemy!
 Adron   07.11.2009, 14:33:58
Chojna jest słaba widać to po miejscu w tabeli . Leszcze. 8)
 piotr13   07.11.2009, 14:39:33
weś sie adron uspokuj zastanawiasz sie tylko nad tym jak sie dziś ponapinać na pomorskim jesteś jakiś ...

rybka   07.11.2009, 17:15:07
Adron ja też jestem z Victorii. Przestań wypisywać bzdury!!! Nie jesteśmy tak dobrym zespołem jak Ci się wydaje a liga jest długa i różnie może być. Pokaż co potrafisz na boisku a nie przy komputerze!!! :P
 tenznany   07.11.2009, 17:59:15
Arka II 3:5 Bałtyk :)
 Mazan   07.11.2009, 18:57:16
gdzie jest ten napinacz dominiks17? :D
Arka wam zrobiła mały ,,Grunwald ,,krzyżacy....
a najlepsze były mamy z piskliwym śpiewem,,pomka to jest potęga, pomka najlepsza jest...- niezłe a na boisku wynik 6:1 i piłka cały czas w drugiej połowie na ich połowie

oddając dwa celne strzały w całym meczu ciężko wygrać - nie zmieniam zdania trenuj koleś i to dużo :D
 tenznany   07.11.2009, 19:23:01
Przestańcie już pieprzy głupoty. Pokażcie na boisku co potraficie bo w internecie każdy jest mistrzem.
Ja po krótkó opiszę mecz Arka II - Bałtyk:
W 1 połowie Bałtyk około 5 sytuacji sam na sam ale napastnik nie potrafil nic wykorzystac i Arka strzelila 2 bramki.
Pod koniec 1 połowy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Bałtyk strzela bramkę.
W 2 połowie Bałtyk rzucil się do ataku i dało to efekty w postaci 2 bramek. Potem bardzo ładna bramka z wolnego dla Bałtyku i 2:4. Arka po bramce również z wolnego poszła do przodu ale Bałtyk wyszedł z kontrą co dało bramkę i mecz zakończył się wynikiem 3:5.
 Pomka_Malbork   07.11.2009, 20:35:15
Zaczynając od kibiców w Gdyni MALBORSCY KIBICE MIAŻDZĄ KAŻDEGO W TEJ LIDZE SĄ NAJLICZNIEJSI I NAJWIERNIEJSI co do meczu pierwsza połowa była wyrównana mlismy dwie 100% sytuacje na poczatku meczu i to moglo zadecydowac o wyniku do przerwy 1-1 w drugiej połowie przeważaliscie u nas grały 4 osoby z rocznika 96 reszta 97 z waszej strony było bardzo dużo fauli czysto też trzeba umiec grac i nie bylo największego napinacza tak napinał przed meczem a na meczu go nie było zostawil druzynę

POMKA :love: :love: :love: :love:
 kalosz98   07.11.2009, 21:38:01
Staram się nie wpisywać tutaj jakichkolwiek komentarzy, jednak powyższy wpis troszkę mną ruszył.... Dla mnie możecie grać nawet rocznikiem 2005 i nie ma to dla mnie znaczenia. Co do brutalności to...... nie są szachy, to nie są karty ani bierki. To jest męska gra w wykonaniu dzieci, a wlaściwie dorastającej młodzieży. Jeśli nawet zawodnicy Arki faulowali to nie widzialem w nich żadnej specjalnej brutalności. Muszę wam powiedzieć, że ci chlopcy będą grali coraz ostrzej czy to się komuś podoba czy nie. Co do publiczności to jedna pani po drugiej stronie boiska przekrzyła tą "najwierniejszą i najliczniejszą grupę kibiców". Oddaję im jednak szacunek bo kibicować trzeba.... i dla tych pań gratulacje. Może na piłce znają się mniej, ale kibicować potrafią.
 Kibic_BG   07.11.2009, 21:53:56
Gratuluje chłopakom z Arki II za dobrą i wyrównaną rywalizację. Pierwsza połowa całkowicie zdominowana przez "Śledzików". Zawodnicy Bałtyku musieli w przerwie dostać niezłą burę od pana Krzysztofa Własnego bo wyszli pewni siebie i nastawienie na zwycięstwo. 2 piękne bramki z wolnych oraz 2 bramki z rożnych nadały meczu smaczku :D
Dziękuje i życzę powodzenia w dalszym meczu zawodnikom Arki.