4. Polonia Gdańsk 22 39 12 3 7 52 - 29 2 3 1 0 1 2 - 2
5. FC Gowidlino 22 39 12 3 7 52 - 30 2 3 1 0 1 2 - 2
6. Victoria Kaliska 22 30 9 3 10 36 - 47 2 4 1 1 0 6 - 4
7. Pomezania Malbork 22 30 8 6 8 45 - 41 2 1 0 1 1 4 - 6
8. Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 28 9 1 12 37 - 52
9. Arka II Gdynia SI 22 26 7 5 10 31 - 38
11. Chojniczanka Chojnice 22 15 4 3 15 29 - 75
12. Cartusia Kartuzy 22 7 2 1 19 13 - 82
Ostatni komentarz dodał Matrix_MkS 18.07.2010, 19:59:56

Kolejka 3 - 12/13. września 2009

Arka Gdynia SI 7 - 1 Chojniczanka Chojnice 12 września 2009 - 13:00
Arka II Gdynia SI 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 września 2009 - 15:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Victoria Kaliska 13 września 2009 - 11:00
Cisowa Gdynia 1 - 6 Sapa Rumia Janowo 12 września 2009 - 12:00
FC Gowidlino 3 - 3 Pomezania Malbork 13 września 2009 - 14:00
Polonia Gdańsk 4 - 0 Bałtyk Gdynia 13 września 2009 - 16:00

piotr13   09.09.2009, 07:53:23
mecz Cartusia Kartuzy- Viktoria Kaliska 13/09/09/ o godz. 11-00 przy ulicy 3 maja.!

Sapa 6:1 Cisowa

Sapiński 2, Treder 1, Lip 1, Ławrynowicz 1, Grzenkowicz 1, - ?
 Sebas   12.09.2009, 16:07:22

Mazan   12.09.2009, 16:35:08
Wielkie gratki dla Arkowców z rocznika 1997 - tak trzymać - zasłużyliście swoją grą na to zwycięstwo :D . Ładna gra piłką i myślenie na boisku - a przeciwnik tylko biegał
 Bosman   12.09.2009, 19:41:46
Gra Młodych Gniewnych bardzo dobra.Nikt nie mówił że będzie lekko.Kontrowersyjne decyzje Pana sędziego / a może ich brak/ ,ale co się okazało po meczu to są początki jego "kariery".
 Qbus_stg   12.09.2009, 20:11:17
fakt, sedzia moze i z tych najlepszych niebyl, ale arka nie grala lepiej! blad bramkarza i prawego obroncy, gralismy tez bez podstawowego napastnika i trenera ale to nas nie usprawiedliwia!

B03 :love:
 00ooOMacioOoo00   12.09.2009, 21:09:51
ej kuba blond lewego obrońcy :P
 piotr13   13.09.2009, 13:14:03
Cartusia Kartuy- Viktoria Kaliska 1-2

pierwsze minuty dla cartusii miała 3-4 okazje. ale ich nie wykorzystała potem Victoria orzycisnęła i było 1-0 potem po ładnej głowce naszego gracza było 1-1 ..nie mal jakieś 30 sekund .było już 2-1 dla victorii.. no i tak zAKOńczyła sie piewrwsza połowa

Druga połowa pod dyktandem dla drużyny Cartusi stworzyła mnóstwo sytuacjii ale ani jednej nie wykorzystała.. graliśmy do końca i robiło sie goronco pod bramką Viktorii z minuty na minutee .
tyle,o tym meczu podsumować ten mecz to był wyrównany a może i nawet z leciutko przewagą Cartusii ..
za tydzień czeka nas bardzo ciężki mecz w starogardziee...pozdroo

CARTUSIA KARTUZY!
 rybka   13.09.2009, 15:22:14
Cartusia - Victoria 1 : 2. Mecz wyrównany, sytuacje z jednej i drugiej strony. Niestety dla Cartusii trzy punkty pojechały do Kalisk. Dziękujemy chłopakom z Kartuz za grę! :idea:
 Pomka_Malbork   13.09.2009, 18:55:23
Gowildlino Pomka 3-3 pomka 3 razy prowadzila dla pomezanii strzelili P Leszczynski(rzezio) B Wojtysiak(z karnego)D Kozlowski dobry mecz szkoda ze nie wygralismy
 kotii96   13.09.2009, 20:39:06
bylismy lepsi od Bałtyku. dobre mecz z naszej strony. MOZEMY GRAĆ JESZCZE LEPIEJ. za tydzien Pomezania napewno WYGRAMY KOTII POLONIA