MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




IV liga - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kaszubia Kościerzyna 4 12 4 0 0 16 - 5
2. Cartusia Kartuzy 4 12 4 0 0 13 - 3
3. GKS Przodkowo 4 12 4 0 0 12 - 3
4. Arka II Gdynia 4 10 3 1 0 12 - 4
5. Gryf Słupsk 4 6 1 3 0 6 - 5 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Wda Lipusz 4 6 2 0 2 6 - 8
7. GKS Kowale 4 6 2 0 2 4 - 6 1 0 0 0 1 1 - 2
8. Stolem Gniewino 4 5 1 2 1 10 - 9
9. Powiśle Dzierzgoń 4 5 1 2 1 7 - 10
10. Gwiazda Karsin 4 4 1 1 2 4 - 5
11. Wikęd Luzino 4 4 1 1 2 3 - 5
12. Wierzyca Pelplin 4 4 1 1 2 7 - 12
13. Jaguar Gdańsk 4 4 1 1 2 4 - 10
14. Gedania Gdańsk 4 3 0 3 1 4 - 6
15. Pogoń Lębork 4 3 1 0 3 3 - 5
16. Lipniczanka Lipnica 4 3 1 0 3 7 - 10
17. Lechia II Gdańsk 4 1 0 1 3 2 - 8
18. Jantar Ustka 4 0 0 0 4 7 - 13
Ostatni komentarz dodał Keita 24.08.2019, 20:33:00




Runda jesienna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (34) 
1. Gwiazda Karsin 2 - 0 Jantar Ustka 10 sierpnia 2019 - 17:00
2. Cartusia Kartuzy 6 - 1 Powiśle Dzierzgoń 10 sierpnia 2019 - 11:00
3. Gedania Gdańsk 2 - 2 Stolem Gniewino 10 sierpnia 2019 - 11:00
4. Lipniczanka Lipnica 0 - 1 GKS Kowale 10 sierpnia 2019 - 17:00
5. Gryf Słupsk 0 - 0 Wikęd Luzino 10 sierpnia 2019 - 16:00
6. Pogoń Lębork 0 - 1 Wda Lipusz 10 sierpnia 2019 - 17:00
7. Kaszubia Kościerzyna 7 - 2 Wierzyca Pelplin 10 sierpnia 2019 - 16:00
8. GKS Przodkowo 3 - 1 Jaguar Gdańsk 10 sierpnia 2019 - 11:00
9. Lechia II Gdańsk 0 - 2 Arka II Gdynia 10 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (21) 
10. Jantar Ustka 3 - 4 Arka II Gdynia 15 sierpnia 2019 - 18:00
11. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Lechia II Gdańsk 15 sierpnia 2019 - 11:00
12. Wierzyca Pelplin 1 - 2 GKS Przodkowo 14 sierpnia 2019 - 18:00
13. Wda Lipusz 2 - 4 Kaszubia Kościerzyna 15 sierpnia 2019 - 15:00
14. Wikęd Luzino 1 - 0 Pogoń Lębork 15 sierpnia 2019 - 13:00
15. GKS Kowale 1 - 2 Gryf Słupsk 15 sierpnia 2019 - 17:00
16. Stolem Gniewino 4 - 2 Lipniczanka Lipnica 15 sierpnia 2019 - 12:00
17. Powiśle Dzierzgoń 2 - 2 Gedania Gdańsk 15 sierpnia 2019 - 15:00
18. Gwiazda Karsin 0 - 1 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 3 - 18. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
19. Cartusia Kartuzy 4 - 2 Jantar Ustka 18 sierpnia 2019 - 15:00
20. Gedania Gdańsk 0 - 0 Gwiazda Karsin 18 sierpnia 2019 - 11:00
21. Lipniczanka Lipnica 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 18 sierpnia 2019 - 15:00
22. Gryf Słupsk 3 - 3 Stolem Gniewino 18 sierpnia 2019 - 17:00
23. Pogoń Lębork 1 - 2 GKS Kowale 18 sierpnia 2019 - 17:00
24. Kaszubia Kościerzyna 2 - 1 Wikęd Luzino 18 sierpnia 2019 - 16:00
25. GKS Przodkowo 4 - 0 Wda Lipusz 18 sierpnia 2019 - 17:00
26. Lechia II Gdańsk 2 - 3 Wierzyca Pelplin 18 sierpnia 2019 - 11:00
27. Arka II Gdynia 5 - 0 Jaguar Gdańsk 18 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (23) 
28. Jantar Ustka 2 - 3 Jaguar Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 17:00
29. Wierzyca Pelplin 1 - 1 Arka II Gdynia 24 sierpnia 2019 - 17:00
30. Wda Lipusz 3 - 0 Lechia II Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
31. Wikęd Luzino 1 - 3 GKS Przodkowo 24 sierpnia 2019 - 17:00
32. GKS Kowale 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 24 sierpnia 2019 - 14:00
33. Stolem Gniewino 1 - 2 Pogoń Lębork 24 sierpnia 2019 - 14:00
34. Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Gryf Słupsk 24 sierpnia 2019 - 16:00
35. Gwiazda Karsin 2 - 4 Lipniczanka Lipnica 24 sierpnia 2019 - 11:00
36. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Gedania Gdańsk 24 sierpnia 2019 - 11:00
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 31 sierpnia 2019 - 11:00
38. Lipniczanka Lipnica - Cartusia Kartuzy 1 września 2019 - 15:00
39. Gryf Słupsk - Gwiazda Karsin 1 września 2019 - 17:00
40. Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń 31 sierpnia 2019 - 17:00
41. Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino 31 sierpnia 2019 - 14:00
42. GKS Przodkowo - GKS Kowale 31 sierpnia 2019 - 11:00
43. Lechia II Gdańsk - Wikęd Luzino 1 września 2019 - 11:00
44. Arka II Gdynia - Wda Lipusz 1 września 2019 - 11:00
45. Jaguar Gdańsk - Wierzyca Pelplin 31 sierpnia 2019 - 16:00
Kolejka 6 - 7/8. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Jantar Ustka - Wierzyca Pelplin 7 września 2019 - 17:00
47. Wda Lipusz - Jaguar Gdańsk 7 września 2019 - 15:00
48. Wikęd Luzino - Arka II Gdynia 7 września 2019 - 16:00
49. GKS Kowale - Lechia II Gdańsk 7 września 2019 - 14:00
50. Stolem Gniewino - GKS Przodkowo 7 września 2019 - 14:00
51. Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna 7 września 2019 - 16:00
52. Pogoń Lębork - Gwiazda Karsin 11 września 2019 - 18:00
53. Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk 7 września 2019 - 11:00
54. Gedania Gdańsk - Lipniczanka Lipnica 8 września 2019 - 11:00
Kolejka 7 - 14/15. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Lipniczanka Lipnica - Jantar Ustka 15 września 2019 - 15:00
56. Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk 14 września 2019 - 17:00
57. Pogoń Lębork - Cartusia Kartuzy 14 września 2019 - 17:00
58. Kaszubia Kościerzyna - Gwiazda Karsin 14 września 2019 - 14:00
59. GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 14 września 2019 - 11:00
60. Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino 14 września 2019 - 11:00
61. Arka II Gdynia - GKS Kowale 14 września 2019
62. Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino 14 września 2019 - 13:00
63. Wierzyca Pelplin - Wda Lipusz 14 września 2019 - 16:00
Kolejka 8 - 21/22. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jantar Ustka - Wda Lipusz 21 września 2019 - 17:00
65. Wikęd Luzino - Wierzyca Pelplin 21 września 2019 - 16:00
66. GKS Kowale - Jaguar Gdańsk 21 września 2019 - 14:00
67. Stolem Gniewino - Arka II Gdynia 21 września 2019 - 14:00
68. Powiśle Dzierzgoń - Lechia II Gdańsk 21 września 2019 - 16:00
69. Gwiazda Karsin - GKS Przodkowo 21 września 2019 - 17:00
70. Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna 21 września 2019 - 11:00
71. Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork 21 września 2019 - 11:00
72. Lipniczanka Lipnica - Gryf Słupsk 22 września 2019 - 15:00
Kolejka 9 - 28/29. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Gryf Słupsk - Jantar Ustka 28 września 2019 - 17:00
74. Pogoń Lębork - Lipniczanka Lipnica 28 września 2019 - 16:00
75. Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 28 września 2019 - 14:00
76. GKS Przodkowo - Cartusia Kartuzy 28 września 2019 - 11:00
77. Lechia II Gdańsk - Gwiazda Karsin 28 września 2019 - 11:00
78. Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń 28 września 2019
79. Jaguar Gdańsk - Stolem Gniewino 28 września 2019 - 13:00
80. Wierzyca Pelplin - GKS Kowale 28 września 2019 - 16:00
81. Wda Lipusz - Wikęd Luzino 28 września 2019 - 15:00
Kolejka 10 - 5/6. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Jantar Ustka - Wikęd Luzino 5 października 2019 - 16:00
83. GKS Kowale - Wda Lipusz 5 października 2019 - 14:00
84. Stolem Gniewino - Wierzyca Pelplin 5 października 2019 - 14:00
85. Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Gdańsk 5 października 2019 - 14:00
86. Gwiazda Karsin - Arka II Gdynia 5 października 2019 - 15:00
87. Cartusia Kartuzy - Lechia II Gdańsk 5 października 2019 - 11:00
88. Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 5 października 2019 - 11:00
89. Lipniczanka Lipnica - Kaszubia Kościerzyna 6 października 2019 - 15:00
90. Gryf Słupsk - Pogoń Lębork 5 października 2019 - 15:00
Kolejka 11 - 12/13. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Pogoń Lębork - Jantar Ustka 12 października 2019 - 15:00
92. Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk 13 października 2019 - 14:00
93. GKS Przodkowo - Lipniczanka Lipnica 12 października 2019 - 11:00
94. Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk 12 października 2019 - 11:00
95. Arka II Gdynia - Cartusia Kartuzy 12 października 2019
96. Jaguar Gdańsk - Gwiazda Karsin 12 października 2019 - 13:00
97. Wierzyca Pelplin - Powiśle Dzierzgoń 12 października 2019 - 15:00
98. Wda Lipusz - Stolem Gniewino 12 października 2019 - 15:00
99. Wikęd Luzino - GKS Kowale 12 października 2019 - 16:00
Kolejka 12 - 19/20. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Jantar Ustka - GKS Kowale 19 października 2019 - 15:00
101. Stolem Gniewino - Wikęd Luzino 19 października 2019 - 14:00
102. Powiśle Dzierzgoń - Wda Lipusz 19 października 2019 - 14:00
103. Gwiazda Karsin - Wierzyca Pelplin 19 października 2019 - 15:00
104. Cartusia Kartuzy - Jaguar Gdańsk 19 października 2019 - 11:00
105. Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia 19 października 2019 - 11:00
106. Lipniczanka Lipnica - Lechia II Gdańsk 20 października 2019 - 15:00
107. Gryf Słupsk - GKS Przodkowo 20 października 2019 - 12:00
108. Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna 19 października 2019 - 15:00
Kolejka 13 - 26/27. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 26 października 2019 - 13:00
110. GKS Przodkowo - Pogoń Lębork 26 października 2019 - 11:00
111. Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 26 października 2019 - 11:00
112. Arka II Gdynia - Lipniczanka Lipnica 26 października 2019
113. Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 26 października 2019 - 13:00
114. Wierzyca Pelplin - Cartusia Kartuzy 26 października 2019 - 15:00
115. Wda Lipusz - Gwiazda Karsin 27 października 2019 - 13:00
116. Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 26 października 2019 - 16:00
117. GKS Kowale - Stolem Gniewino 26 października 2019 - 14:00
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Jantar Ustka - Stolem Gniewino 2 listopada 2019 - 13:00
119. Powiśle Dzierzgoń - GKS Kowale 2 listopada 2019 - 13:00
120. Gwiazda Karsin - Wikęd Luzino 2 listopada 2019 - 14:00
121. Cartusia Kartuzy - Wda Lipusz 2 listopada 2019 - 11:00
122. Gedania Gdańsk - Wierzyca Pelplin 2 listopada 2019 - 11:00
123. Lipniczanka Lipnica - Jaguar Gdańsk 3 listopada 2019 - 15:00
124. Gryf Słupsk - Arka II Gdynia 2 listopada 2019 - 13:00
125. Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk 2 listopada 2019 - 14:00
126. Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo 3 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GKS Przodkowo - Jantar Ustka 9 listopada 2019 - 11:00
128. Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 9 listopada 2019 - 11:00
129. Arka II Gdynia - Pogoń Lębork 9 listopada 2019
130. Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk 9 listopada 2019 - 13:00
131. Wierzyca Pelplin - Lipniczanka Lipnica 9 listopada 2019 - 14:00
132. Wda Lipusz - Gedania Gdańsk 9 listopada 2019 - 13:00
133. Wikęd Luzino - Cartusia Kartuzy 9 listopada 2019 - 16:00
134. GKS Kowale - Gwiazda Karsin 9 listopada 2019 - 14:00
135. Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń 9 listopada 2019 - 13:00
Kolejka 16 - 16/17. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń 16 listopada 2019 - 13:00
137. Gwiazda Karsin - Stolem Gniewino 16 listopada 2019 - 14:00
138. Cartusia Kartuzy - GKS Kowale 16 listopada 2019 - 11:00
139. Gedania Gdańsk - Wikęd Luzino 16 listopada 2019 - 11:00
140. Lipniczanka Lipnica - Wda Lipusz 16 listopada 2019 - 15:00
141. Gryf Słupsk - Wierzyca Pelplin 17 listopada 2019 - 13:00
142. Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk 16 listopada 2019 - 13:00
143. Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 16 listopada 2019 - 13:00
144. GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk 16 listopada 2019 - 11:00
Kolejka 17 - 23/24. listopada 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 23 listopada 2019 - 11:00
146. Arka II Gdynia - GKS Przodkowo 23 listopada 2019
147. Jaguar Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 23 listopada 2019 - 13:00
148. Wierzyca Pelplin - Pogoń Lębork 23 listopada 2019 - 13:00
149. Wda Lipusz - Gryf Słupsk 23 listopada 2019 - 13:00
150. Wikęd Luzino - Lipniczanka Lipnica 23 listopada 2019 - 16:00
151. GKS Kowale - Gedania Gdańsk 23 listopada 2019 - 14:00
152. Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 23 listopada 2019 - 13:00
153. Powiśle Dzierzgoń - Gwiazda Karsin 23 listopada 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE